Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΔΙΚΗ Πεμ Νοε 29, 2012 3:33 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΩ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΣ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΗ .ΕΙΜΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΓΚΥΡΕΣ ΑΡΧΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΗ.ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ .ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΟΣΩΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ Κ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΙΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ .ΜΗ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΩ .ΑΣ ΒΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΛΟΙΠΟΝ.ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ .

52ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΚΤΕΛ Πεμ Νοε 29, 2012 3:40 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΑΚΕΤΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΣΠΟΡΑΚΟΣ ΜΟΥ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ.ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΠΛ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΑ ΚΤΕΛ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΔΕΜΑ .ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΧΩ ΟΧΙ ΔΑ ΕΠΤΑ.ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.ΕΧΕΙΣ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΓΧΩΘΗΚΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΣ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ .

53ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 3:42 pm

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TO AN EIMAI SOSTH THA TO KRINOUN AUTOI POU ME XSEROUN STO FOROUM EDO KAI KAIRO..APO TA LOGIA MOU KAI TIS PRAXSEIS MOU,POTE MOU DEN MILHSA ETSI SE KOPELA PANTA MILAO ME EYGENIA KAI XORIS NA PROSVALLO KANENAN! APLA STH SUGKEKRIMENH PERIPTOSH NIOTHO KOROIDEIA KAI DEN MPORO NA MH MILHSO,EINAI H DIKH MOU APOPSH KAI O KATHENAS EXEI THN DIKH TOU. ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 966307

54ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 3:49 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Η ΑΝΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΖΗΤΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥ .ΟΠΟΤΕ ΝΑΕΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΑ.ΔΕ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΑΠΙΘΑΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΨΑΞΤΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ .ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΕ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ.ΑΣ ΜΗ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΚΕΡΑΥΝΟΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ .

55ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 10:46 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω κοριτσια μου το σκεφτόμαι πολυ....ακομα δεν εχω κατι για δωσιμο γιατι τα κραταω μηπως κανω δευτερο....αν χρειαστει να τα δωσω παντως...σκεφτομαι να τα δωσω εγω η ιδια σε οικογενεια με προβλημα..ή να τα στειλω στις γυναικειεσ φυλακες της θηβας που εχουν και τα παιδακια τους μεσα.. ή στα παιδικα χωρια sos ...αφου πρωτα ομως επικοινωνησω...για να ειμαι σιγουρη για τοτι χρειαζονται...επισης με εκνεριζει πολυ....το γεγονος....οτι υπαρχει πολυτεκνη οικογενεια που χρωστανε παντου...τους εχει κοψει η δεη το ρευμα...μαμαδες εχουν στειλει ρουχα φαγητα λεφτα κ.λ.π. ΑΛΛΑ Η ΚΥΡΙΑ ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ (χωρις ρευμα φυσικα!!)και στελνει ευχαριστιες....κλπ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ 10 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ Η ΔΕΗ....ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ(τωρα ειμαι στη δουλεια) και η ταδε κυρια ΠΟΥ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΑ ΕΧΕΙ????


δεν ξερω ισως να ειμαι αδικη...αλλα εχω γινει πολυ καχυποπτη...

56ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 10:59 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αυτο για το ιντερνετ με ξενισε και μενα αλλα αφου ρωτησα κ μου παν χαλια λεω ασ ειναι .ψαξτε και ασ κανει ο καθενασ οτι θελει.δε μπορω να ασχοληθω αλλο παιδια εχω το μπεμπη και τον παραμελησα χτεσ δε θα το κανω παλι .εχω και να φροντισω το δικο μου.καλη τουσ τυχη.ελπιζω να μην ειναι σκληρο.εκανα αυτο που επρεπε.καλημερα σασ παιδια και χαρηκα για τη γνωριμια με ολες γιατι μεσα απο αυτο γμωρισα καλα ατομα .θα τα πουμε σε καποια αλλη συζητηση και μην τσακωνεστε και χανετε το μηνυμα.

57ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:05 pm

savra


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
α και λιντα μου δε γνωριζω γιατι εχει ιντερντ.ευα ευα εχει καταχωρηθε καπωσ ετσι.ρωτηστε την δε γνωριζω γι αυτο το θεμα.καλημερα .εγω θα δωσω και ο θεοσ βοηθος.αλλα μου παν χαλια.μη τσακωνεστε παιδι γενικως το λεω.

58ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάντα κάθε αλλαγή σεζόν που ξεδιαλέγω τις ντουλάπες μαζεύω 2 σακούλες ρούχα. Τα έδινα κάποιες φορές σε κάτι ξαδέρφες του άνδρα μου που ήτανε στο ίδιο νούμερο με μένα & δεν είχανε γενικώς.Άλλες φορές τα έδινα σε δικά μου ξαδέρφια μικρότερα σε ηλικία που τους έκαναν ή στην μαμά μου & τα πήγαινε στην εκκλησία στην ενορία μας στην Καβάλα. Προσωπικά μάλλον δεν θα έδινα εδώ ρούχα για τους λόγους που αναφέρετε.Θα προτιμούσα να τα δώσω προσωπικά σε κάποιον. Κάποια στιγμή που είχα επικοινωνήσει με την κιβωτό του κόσμου δεν δέχτηκαν να τα πάρουν γιατί δεν τα χρειαζόταν παρά μόνο ήθελαν τρόφιμα,γραφική ύλη και φάρμακα.

59ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:15 am

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια άνοιξα αυτή την συζήτηση, απλά για να γνωρίζουμε όλοι πως πολλοί ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ οργανισμοί και ιδρίματα μας εκμεταλεύονται!!!δεν είναι ανάγκη να τσακωνόμαστε ή να αυξάνουμε τους τόνους....

60ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Παρ Νοε 30, 2012 10:51 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamia12 έγραψε:suggnomh alla den pisteyo lexsh kopelitsa mou!!!kalo sou vradu kai mh mou steileis pm se parakalo.ekei pou thelo tha voithiso....

Αυτό με το πμ δεν το καταλαβαίνω! Δέχτηκα κι εγώ ένα με προτροπή να βοηθήσω και για το πόσο δύσκολη είναι η κατάσταση κτλ και πραγματικά με εκνεύρισε! Δεν χρειάζονται και prive υποδείξεις μετά απο τόσα δημόσια μηνύματα! Τόσο πάθος πια για μια οικογένεια που δεν γνωρίζεις καν; Και πραγματικά αυτό με το ίντερνετ δεν σκέφτηκες να το ρωτήσεις; Γιατί όταν δεν έχεις να ταίσεις και να ντύσεις τα παιδιά σου δεν έχεις ούτε ίντερνετ ούτε υπολογιστές. Γνώμη μου...

61ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Παρ Νοε 30, 2012 12:19 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καταρχήν Δεσποινάκι μου γεία σου.. να σας ζήσει το νέο μέλος της οικογένειας και να είναι πάντα γερό!!!
η αλήθεια είναι οτί φρίκαρα μ'αυτό που είπες γιατί πραγματικά είναι τραγικό να συμβάινει κάτι τέτοιο ενώ υπάρχουν άνθρωποι που έχουν πραγματικά ανάγκη...
εγώ πάντως σε περιπτώσεις που μπορώ να βοηθήσω λειτουργό και λίγο με το ένστικτο και μέχρι στιγμής θέλω να πιστεύω έχω πέσει μέσα. τώρα τί να πείς... αν ο άλλος θέλει να εκμεταλλευτεί καταστάσεις το κάνει για πλάκα και δεν το πέρνεις και χαμπάρι.

62ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Παρ Νοε 30, 2012 11:00 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:
mamamia12 έγραψε:suggnomh alla den pisteyo lexsh kopelitsa mou!!!kalo sou vradu kai mh mou steileis pm se parakalo.ekei pou thelo tha voithiso....

Αυτό με το πμ δεν το καταλαβαίνω! Δέχτηκα κι εγώ ένα με προτροπή να βοηθήσω και για το πόσο δύσκολη είναι η κατάσταση κτλ και πραγματικά με εκνεύρισε! Δεν χρειάζονται και prive υποδείξεις μετά απο τόσα δημόσια μηνύματα! Τόσο πάθος πια για μια οικογένεια που δεν γνωρίζεις καν; Και πραγματικά αυτό με το ίντερνετ δεν σκέφτηκες να το ρωτήσεις; Γιατί όταν δεν έχεις να ταίσεις και να ντύσεις τα παιδιά σου δεν έχεις ούτε ίντερνετ ούτε υπολογιστές. Γνώμη μου...

Καλημέρα κορίτσια..το διαβάζω μέρες..και πραγματικά αν δεν ειχε εμφανιστεί η κοπελα που υποστηρίζει ίσως ηταν πιο πειστικό..!

Με ξένισε και εμένα πολυ που υποστηρίζει τοσο φανατικά...μου μοιάζει περιεργο...
Και επίσης όπως ειπε καποια κοπελα...η κοπελα που ζητα βοήθεια και αυτη που την υποστηρίζει γράφουν με το ιδιο στυλ!!!

Ελπίζω η Βιβιαν να το κοιτάξει!!!

Κρίμα πραγματικά να στέλνουμε ρουχα ..τρόφιμα κλπ...και να μην υπάρχει αληθινή ανάγκη!

Υπάρχει στο κατω κατω ο σύλλογος πολύτεκνων , η ΠΕΦΙΠ..που ειναι εξακριβωμένο οτι βοηθάνε ολους τους πολύτεκνους..

στειλτε εκει αμα ειναι ...

Και η κοπέλα που ΄΄εχει ανάγκη΄΄ γιατι δεν εχει απευθυνθεί εκει η στην εκκλησία..??? αλλά σε ένα φορουμ???

Δεν ξερω ...αλλά κατι δεν πάει καλά!!!


63ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Σαβ Δεκ 01, 2012 12:07 am

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εχω διαβασει σε ενα αρθρο οτι υπαρχει μεγαλη αναγκη στις γυναικιες φυλακες της θηβας οπου γινεται μεγαλη προσπαθεια ωστε τα μικρα παιδακια των φυλακισμενων γυναικων να ζουν οσο το δυνατον υπο καλυτερες συνθηκες...ας βοηθησουμε εκει...αν βρω στο google σχετικο αρθρο θα το επισυναψω....καλη σας ημερα!!!

64ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Κυρ Δεκ 02, 2012 4:55 am

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια δεν ήξερα ότι υπάρχει σύλογος τριτέκνων!!! έχει πάει καμία πράγματα?ξέρει πάνω κάτω αν πάνε σε οικογένειες??? ούτε για τις φυλακές το ήξερα! και μένω κοντά!!!

65ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Κυρ Δεκ 02, 2012 4:56 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο εμενα!!!κ εμενα μου εστειλε πμ προχθες λεγοντας οτι εχουν μεγαλη αναγκη κτλ...ουτε εμενα μου φανηκε πιστευτο γιατι τους υποστηριζε τοοοοοσο πολυ πια...
κ αλλες κοπελες χρειαζονται κ δεν κανουν τετοιο θεμα....
τι να πω...
κ αυτη η αναρτηση απο την ευααακι εμενα δεν μου αρεσε απο την αρχη,το ειχα συζητησει κ με π.μ με καποια μανουλα αλλα δεν θυμαμαι το nickname της...κ ξερετε γιατι??γιατι την ωρα που ελεγε οτι εχει τοοοοσο μεγαλη αναγκη ελεγε κ οτι πουλαει ρουχα που δεν κανουν...
απο την μια φορανε καλοκαιρινα κ απο την αλλη πουλανε τα ρουχα γιατι δεν τους κανουν??.....καποιο λακκο εχει η φαβα!!!!!!!!!!!!!!!!!

66ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Κυρ Δεκ 02, 2012 1:22 pm

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα!! θα συμφωνήσω κι εγώ με το vetaki.! όλη αυτή η επιμονή φένεται πολύ περίεργη!!! και το κυριότερο! αυτό που είπε μία κοπέλα!!! ο καθένας μπορεί να κρείνει το πού θα δώσει!!! δεν χρειάζετε και τόσο κυνήγι!!!! άλλωστε άλλο προτείνω μία οικογένεια και άλλο προσπαθώ να τπείσω τους υπόλοιπους να την βοηθήσουν ντέ και καλά!!!

67ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 1:01 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ ρε κοριτσια συγνωμη που δεν απανταω αλλα ειδικά τα σ/κ δε προλαβαινω κ με τα 2 παιδακια εδω. λοιπόν επειδη δεν εχω πολυ χρόνο να τα διαβαζω όλα τα μην οποια κοπελα 8ελει καποιο ρουχαλακι - ας μου στειλει πμ
εχω καποια για νεογεννητα - κ καποια για κοριτσακι κοντα στα 2 - 3 ...
οποια θελει ας μου στειλει πμ οκ?

68ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 1:19 am

hhmaria


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΛΥΠΑΜΑΙ με ολα αυτα που διαβαζω!

εγω αυτα τα ρουχα τα αγαπαω! τα φορεσαν τα παιδακια μου και ειμαι συνδεδεμενη μαζί τους...δεν εχω αλλο χωρο να τα κρατησω και δεν θελω κατα βαθος να πεταχτουν!
θελω να ξερω οτι τα φορα ενα παιδακι που τα εχει αναγκη και χαιρεται!
δεν θέλω να ξέρω οτι καποιος επιτήδιος έβγαλε χρήματα απο αυτή την αγάπη μου!!!!!

http://www.kordelitsa.com

69ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 1:21 am

????????


Επισκέπτης
πωπω απο τοτε που το ειδα εχω φρικαρει
εχω χαρισει τσαντες ολοκληρες με ρουχα των παιδιων μου
για φαντασου να τα δω πουθενα με ταμπελακι τιμης
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

70ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 2:03 am

zouzouni21

zouzouni21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
arco iris έγραψε:πωπω απο τοτε που το ειδα εχω φρικαρει
εχω χαρισει τσαντες ολοκληρες με ρουχα των παιδιων μου
για φαντασου να τα δω πουθενα με ταμπελακι τιμης
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

είναι πραγματικά πάρα πολύ άσχημο....

71ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 4:19 am

hhmaria


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω ελαβα αυτο το πμ να βοηθησω την οικογενεια οικονομου...

http://www.kordelitsa.com

72ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 5:52 am

EUAAAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια επειδη βλεπω οτι γραφετε πολλα και χωρισ να ξερετε μειλατε εγω δεν εχω ιντερνετ σπιτι εχει η καλαμπακα ασυρματο δωρεαν ιντερνετ αμα θελετε ρωτηστε κιολλας .. και οσο για τον υπολογιστη εχω εναν απο χρονια παλιο που τον ειχα παρει μεταχειρησμενο .. και δεν σασ πιεσε κανενασ να με βοηθησετε αλλα δεν μπορειτε να με βγαζετε ψευτρα χωρισ να γνωριζετε τα πραγματα πωσ ειναι... οποια θελει ασ μου πει εναν τροπο να τις το αποδειξω... γιατι λεω αληθεια αν θελετε βοηθηστε .. αλλιωσ παρακαλω μην λετε χαζομαρες με το ονομα μου συνεχεια

73ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 6:09 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EUAAAKI έγραψε:κοριτσια επειδη βλεπω οτι γραφετε πολλα και χωρισ να ξερετε μειλατε εγω δεν εχω ιντερνετ σπιτι εχει η καλαμπακα ασυρματο δωρεαν ιντερνετ αμα θελετε ρωτηστε κιολλας .. και οσο για τον υπολογιστη εχω εναν απο χρονια παλιο που τον ειχα παρει μεταχειρησμενο .. και δεν σασ πιεσε κανενασ να με βοηθησετε αλλα δεν μπορειτε να με βγαζετε ψευτρα χωρισ να γνωριζετε τα πραγματα πωσ ειναι... οποια θελει ασ μου πει εναν τροπο να τις το αποδειξω... γιατι λεω αληθεια αν θελετε βοηθηστε .. αλλιωσ παρακαλω μην λετε χαζομαρες με το ονομα μου συνεχεια

δεν ξερω για το ιντερνετ κ δεν με νοιαζει να μαθω κιολας,ουτε ειπε καμια μας κατι για σενα...αυτο που μας παραξενεψε ΟΛΕΣ ειναι ο ποθος της κοπελας με το nickname sayra να σου στειλουμε πραγματα,ουτε αμφισβητησε κανεις αν εχεις ή οχι αναγκη..αλλα εμενα προσωπικα με ενοχλησε οτι μου εστειλε πμ να σε βοηθησω..οπως ειπε κ αλλη κοπελα εγω θα κρινω που θελω κ αν μπορω να βοηθησω..ολοι πλεον το κανουμε απο το λιγο που μας περισευει...!!!

74ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 6:18 am

EUAAAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ενταξει η κυρια savra ηθελε να με βοηθησει γιατι μιλησαμε προσωπηκα και τισ ειπα τι χαλια περναω και οτι δεν τα βγαζω περα και μου ειπε οτι θα με βοηθησει 2 ανθρωποι τα καταφερνουν καλυτερα απο οτι ενας μονοσ του.. αλλα αν πιστευετε οτι ειμαστε οι ιδιοι και το κανω για να παρω πραγματα ωποσ ειδα οτι γραφατε σας εχει γραψει η κυρια savra να βρεθητε απο κοντα .. και ετσι και αλλιωσ θα βοηθησετε οποιον θελετε εγω εβαλα αγγελια οτι εχω αμεση αναγκη .. και οποιοσ εχει και θελει ασ με βοηθησει.. αν θελει καποιοσ να του το αποδειξω δεν εχω προβλημα.. και ας παρετε τηλεφωνο και στον δημαρχο αν θελετε ωποσ ειπε μια κυρια. δεν με πειραζει . γιατι εχω αληθεια αμεση αναγκη .. και ζηταω απο οποιον θελει να με βοηθησει... αλλα μην μεγαλοποιητε τα πραγματα παραπανω απο αυτα που αναρτησα εγω ..

75ψευτοζήτηση!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ψευτοζήτηση!!! Δευ Δεκ 03, 2012 6:24 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσι μου η σαυρα μεγαλοποιησε τα πραγματα..!κ αλλες κοπελες εχουν αναγκη κ δεν μπορει κανεις να ξερει το μεγεθος της γιατι για τον καθενα ειναι μεγαλο αυτο που ζει,κ δεν εγινε τετοιο θεμα...
συγκεκριμενα με ενοχλησε πολυ το πμ κ ενα μνμ που λεει μια μαμα πως δεινει ρουχα κοριτσιστικα κ προτεινω σε μια κοπελα που εχει αναγκη να τα παρει γιατι κ εγω μιλ μαζι της κ ξερω οτι εχει αναγκη αφου ειναι οι ηλικιες των παιδιων της κ πεταγεται η σαυρα κ λεει να τα παρεις εσυ...δεν καταλαβα με ποιο δικαιωμα??τα παιδια της αλλης κοπελας δεν εχουν ψυχη δλδ??
κ εκεινη μας την προτεινε μια ααλη μανουλα αλλα δεν εκανε τετοια αναστατωση..ειπε απλα οτι εχει αναγκη κ οποια μπορει κ θελει να βοηθησει..
ουτε πμ εστειλε,ουτε αποδειξεις με δημαρχους κ αστυνομικους δεν ανεφερε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις