Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 1:05 am

????????


Επισκέπτης
mama katerina ειπες πιο πανω
"αυτο ειναι η δικη σου γνωμη με τα δικα σου ματια! εγω οπως ειδες το θεωρησα ατοπο και χωρις καμια ουσια σχολιο! ο καθενας βαζει οτι θελει στην υπογραφη του.. και καλο θα ηταν να κοιταει τι κανει εκεινος και οχι τι κανουν οι αλλοι (με μικρα γραμματα αυτη τη φορα)"


μπηκα να διαβασω το θεμα και ηταν ηδη σβησμενο---ειδα την υπογραφη και εκανα ενα σχολιο---η goldy το ειδε, μου μιλησε, και της μιλησα, της ζητησα συγνωμη και με πμ και δημοσια και δεν καταλαβαινω γιατι εμμενεις σε αυτο, με υπονοουμενα μαλιστα....

52@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 2:21 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LitsaM έγραψε:
goldy213 έγραψε:Οποιαδήποτε έκτρωση σε οποιοδήποτε στάδιο της εγκυμοσύνης και αν γίνει και με οποιαδήποτε δικαιολογία, είναι ΦΟΝΟΣ ΕΚ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΣ. Το έμβρυο έχει τα ίδια δικαιώματα με οποιοδήποτε παιδί ή ενήλικα Άνθρωπο

Αυτή είναι η απάντηση μου στο μήνυμα σου.Αν διάβασες στο τέλος απευθύνομαι σε άτομα που είναι ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΕΚΤΡΩΣΕΩΝ

Αυτό είναι το 2ο σχόλιο της goldy123... Απαντάει μόνο του στις περισσότερες παρατηρήσεις σας.

Ναι βρε Λιτσα το ειδα η goldy εννοει την εκτρωση οχι την διακοπη κυησης αν υπαρχει καποιο προβλημα υγειας.. για την εκτρωση ειμαι κι εγω κατα.. ποσο κακο ειναι αυτο δηλαδη;;

mamakaterina, έχω κι εγώ 2 κοριτσάκια, η μία απ' αυτές επίσης Φωτεινή. Όπως λες κι εσύ θα τις συμβουλεύσω σωστά και θα τις στηρίξω σε ό,τι κάνουν στη ζωή τους... ελπίζω να μην επηρεάζονται από ό,τι διαβάζουν στα fora για τέτοιες αποφάσεις ζωής. Να είναι ήδη έτοιμες. Όλα τ' άλλα είναι άλλοθι...
Όσο για την υπογραφή στο τέλος, ασφαλώς και απλά λέω τη γνώμη, όπως και σε όλα τα άλλα. Δεν διεκδικώ κανένα αλάθητο!

Να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου και ειμαι σιγουρη πως θα κανεις οτι καλυτερο γι'αυτα οπως ολοι μας.. Δυστυχως υπαρχουν πολλα κοριτσακια στις μερες μας που εχουν μπει εδω να ζητησουν τετοια συμβουλη, ειτε γιατι φοβουνται τους γονεις τους,ειτε γιατι οι ιδιοι οι γονεις δεν εχουν ασχοληθει να τους μιλησουν για τετοια θεματα..αυτο που ειπα ειναι πως εμεις σαν μανουλες θα επρεπε να προωθουμε την αντισυλληψη και οχι την εκτρωση...

arco iris έγραψε:mama katerina ειπες πιο πανω
"αυτο ειναι η δικη σου γνωμη με τα δικα σου ματια! εγω οπως ειδες το θεωρησα ατοπο και χωρις καμια ουσια σχολιο! ο καθενας βαζει οτι θελει στην υπογραφη του.. και καλο θα ηταν να κοιταει τι κανει εκεινος και οχι τι κανουν οι αλλοι (με μικρα γραμματα αυτη τη φορα)"


μπηκα να διαβασω το θεμα και ηταν ηδη σβησμενο---ειδα την υπογραφη και εκανα ενα σχολιο---η goldy το ειδε, μου μιλησε, και της μιλησα, της ζητησα συγνωμη και με πμ και δημοσια και δεν καταλαβαινω γιατι εμμενεις σε αυτο, με υπονοουμενα μαλιστα....

Aro iris τι δεν καταλαβαινεις;; εκανες ενα σχολιο που εγω ενιωσα οτι δεν ισχυει και το ειπα.. τοσο απλα..μετα το αναφερε παλι η Λιτσα γι'αυτο και το ξανασχολιασα... δεν μπορω να καταλαβω γιατι τωρα εσυ υπογραμμιζεις τα λογια μου; εσυ το κανεις θεμα αυτη τη στιγμη, εγω τη γνωμη μου ειπα οπως εσυ...

53@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 2:55 am

????????


Επισκέπτης
οκ συνεννοηθηκαμε με πμ
!!!!!!!!!!

54@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 3:59 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΝΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΠΡΩΤΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΚΤΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗΣ
Έκανες ακριβώς αυτό το σχόλιο, τί περιμένεις να καταλάβω;

Επίσης, ποιά γυναίκα δεν το κάνει συνειδητά; Με το ζόρι τις πηγαίνουν;Γιατί κάνεις διαχωρισμό ανάμεσα σε αυτές που το κάνουν συνειδητά και σε αυτές που δεν το κάνουν;

Το ότι μπορεί να υπάρχουν παντού τέτοια κείμενα δεν σημαίνει ότι θα πρέπει και να τα ανεχομαστε. Αν το θέτεις έτσι υπάρχουν και κείμενα που μιλάνε με κάποια υπέρ για την έκτρωση ( δεν τα ασπάζομαι το τονίζω ). Ας τολμήσει καμιά να αναρτήσει κανένα τέτοιο που τα συναντάμε κι αυτά παντού και θα δεις τί θα γίνει που μου μιλάς περί σεβασμού του θεματοθέτη.
Τέλος, για τόσο σοβαρά θέματα η ενημέρωση πρέπει να γίνεται με στοιχεία και ακρίβεια και αν θέλουμε να θεωρείται αντικειμενική να παρουσιάζονται όλες οι πλευρές κι όχι μόνο η μία.

Κι επίσης, πουθενά δεν αναφέρθηκε ότι η έκτρωση δεν είναι κάτι φοβερό για να επηρεαστεί κάποια κοπέλα που θα μπει.Να προσέχουμε λίγο τί λεμε
! Όλες ήμασταν υπέρ προσεκτικές και παντού αναφέρεται το ότι είμαστε κατά.

Όσο για τα παιδιά μας, αφήστε τα ήσυχα τα καημένα. Όσα φέρνει ο χρόνος δεν τα φέρνει η ώρα και το θεωρώ τελείως άτοπο να τα εμπλέκουμε. Δεν χρειάζεται να κάνουμε υποθέσεις.

55@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 4:02 am

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα επηρεαστεί όμως μια γυναίκα που βασανίστηκε για να το πάρει απόφαση, αφού την χτυπάει αλύπητα ακριβώς εκεί που πονάει...
Νομίζω ότι ακριβώς γι'αυτό το λόγο έγινε κι όλη αυτή η φασαρία, γιατί το σκεφτήκαμε όλες με αυτόν τον τρόπο.

56@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 4:49 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν ούτε εγώ είδα το αρχικό κειμενο που έβαλε η κοπέλα...

Αλλά διαβάζοντας όλες τις απαντήσεις μπορώ να καταλάβω...

Το όλο θέμα και τώρα , όπως και άλλες φορές είναι οτι η κάθε μία εννοει κάτι άλλο όταν λεει ΄΄ειμαι κατά της έκτρωσης΄΄

Οι περισσότερες στο φόρουμ ειναι ΄΄κατα της έκτρωσης΄΄...αλλά όχι ''κατα της διακοπής κύησης'' ,αν υπάρχει ιατρικός λόγος...

Υπάρχουν όμως και κάποιοι που για αυτους και τα δύο είναι συνώνυμά...οπότε ...

Ετσι όλο και κάποιος παρεξηγείται!

Το οτι κολλήσαμε όμως σε αυτο που έγραψε η κοπέλα για τις τύψεις το βρίσκω υπερβολικό!..

Γιατι αυτός ειναι και ο βασικος λογος που κάποιες φωνάζουν να μην μπαίνουν τέτοια θέματα...οτι θα στρεσάρει κάποιες κοπελες που εχουν βρεθεί σε αυτη τη θέση ..η θα τις κανει να αισθανθούν άσχημα....δηλαδη να αισθανθούν τύψεις..

Οπότε και μπροστα σε εναν κλεφτη δεν θα πρέπει να λέμε πως είμαστε κατά της κλεψιας..και σε ένα εγκληματια οτι έιμαστε κατά του εγκληματος ..κλπ..κλπ....
Δεν είναι λογικό αυτό!!
Ο καθένας έχει τις θέσεις του!!

Αν καποια κοπέλα για οποιοδηποτε λόγο εφτασε σε αυτη την πραξη..από την στιγμή που την έκανε ..δεν νομιζω πως ενα κειμενο η δυο λογια θα την κανουν να αισθανθεί χειροτερα...
Αν εχει συνείδηση θα αισθάνεται ηδη χαλια!

Αν στο κατω κατω θελει να εθελοτυφλεί...ας μην μπει καν να διαβασει ενα τετοιο κειμενο...η μην μπει στο κοπο να απαντησει...



γιατι τα ιδια λεμε ολοι ..αλλα το ευθεως μας τρομαζει..

57@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 4:52 am

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"Κι επίσης, πουθενά δεν αναφέρθηκε ότι η έκτρωση δεν είναι κάτι φοβερό για να επηρεαστεί κάποια κοπέλα που θα μπει.Να προσέχουμε λίγο τί λεμε
! Όλες ήμασταν υπέρ προσεκτικές και παντού αναφέρεται το ότι είμαστε κατά."

Ακριβώς. Κάθε άλλο παρά ενθαρρύνουμε, όταν λέμε πχ. ότι είναι το δυσκολότερο πράγμα.
Σωστή και η παρατήρηση για τα άρθρα υπέρ.

58@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 7:15 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια φετα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

59@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Σελίδα 3 Empty Απ: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Κυρ Δεκ 02, 2012 8:24 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toxotina έγραψε:ποπο πολυ γλυκαναλατο μηνυμα!Κ τι περιεργο?Το παιδι θα γινοταν γιατρος,οχι σκουπιδιαρης!Γνωμη μ ειναι να μη ποσταρετε τετοια γτ πιθανον να δημιουργειτε ενοχες σε γυναικες που για ιατρικους η μη λογους αναγκαστηκαν να προβουν σ αυτην την πραξη.

Εδω ακριβως ξεκιναει η ψυχολογικη βια που κανατε ΕΣΕΙΣ στην κοπελα.. ενα κειμενο εβαλε επειδη ειναι κατα της εκτρωσης..

mhtsaina έγραψε:Goldy, άκου, έχεις δίκιο, η έκτρωση είναι φόνος κατ' αρχήν. Αλλά ακόμη και στους δολοφόνους πρέπει να αναγνωρίζονται ορισμένα ελαφρυντικά. Άλλωστε η κρίση είναι του Θεού, η κατανόηση του ανθρώπου. Είναι πολύ δύσκολο να βρεθείς στην ψυχολογία μιας κοπέλας που αποφασίζει να προβεί σε έκτρωση για τον χ ή ψ λόγο. Καμία μα καμία, σε διαβεβαιώ, δε χαίρεται για την απόφασή της. Καμία.

μην βαζεις και το χερι στη φωτια για το καμια.. ετσι γιατι τοση ωρα λεμε ποτε μην λες ποτε

toxotina έγραψε:το εμβρυο ειναι ενας εν δυναμει ανθρωπος,οχι ολοκληρωμενος.Ποσο μαλλον αν αναφερομαστε στους πρωτους μηνες της εγκυμοσυνης.Απο ιατρικης πλευρας αν δεν κανω λαθος προτεραιοτητα των γιατρων σε περιπτωση κινδυνου ειναι να σωσουν τη μητερα πρωτιστως(αυτο μπορει ν εξαρταται κ απο το σταδιο της εγκυμοσυνης)κ μετα ακολουθει το εμβρυο.Αν κανω λαθος διορθωστε με

διαφωνω καθετα με αυτην την τοποθετηση... σου ειπα και πιο πανω το λογο

afroad έγραψε:Συμφωνώ με τοξοτίνα και μήτσαινα. Αυτή η απόλυτη στάση με εκνευρίζει πάρα πολύ!

κι εμενα με εκνευριζει το ακριβως αντιθετο.. το κανεις κι εσυ ελπιζω να το καταλαβαινεις..

Φυσικά καμία δεν είναι υπέρ της έκτρωσης αλλά έχεις καθήσει να σκεφτείς ότι υπάρχουν περιπτώσεις που είναι μονόδρομος;

μονοδρομος δεν ειναι τιποτα.. ολα ειναι θεμα επιλογων.. ειμαστε οι επιλογες μας

Δηλαδή μια γυναίκα που δεν το θέλει αλλά υπόκειται αυτήν την διαδικασία για τον χ ψ λόγο και είναι ήδη σκ@τα και πάντα θα είναι πώς στο δι@ολο θέλεις να νοιώθει διαβάζοντας και τέτοια μηνύματα; Επιτέλους βάλ'τε το και λίγο να δουλεύει το ρημάδι. Με γεια σου και χαρά σου που είσαι κατά και στο τονίζω ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ δεν είναι υπέρ. Αλλά όπως δεν βγαίνουν να διαλαλούν μια τέτοια απόφαση μην το κάνεις κι εσύ.

σε πληροφορω πολλες κοπελες εχουν μπει εδω μεσα και το εχουν διαλαλησει μη με κανεις να σου βρω απειρα θεματα! μετα δες τον τροπο που απαντας λιγακι! ετσι κανεις συζητηση εσυ βρε κοπελα μου;; εσυ δεν εισαι απολυτη;; γιατι δεν μπορουμε να διαφωνουμε ομορφα;;για μενα δεν ισχυουν αυτα που λες.. η εκτρωση ειναι εκτρωση...πως να χρυσωθει το χαπι;

LitsaM έγραψε:...άσε μας ρε goldy...

δεν της φτάνει της άλλης που έχει να πάρει την δυσκολότερη απόφαση της ζωής της, έχει και αυτά...

αυτη ειναι απαντηση;; πεστε μου αν ειμαι υπερβολικη! που ειναι τα επιχειρηματα σας; και γιατι τετοια υποστηριξη ποια σε εναν ανθρωπο που αφαιρει τοσο απλα μια ζωη;;

DimiKgianni έγραψε:Είσαι πολύ απόλυτη!!! Δεν νομίζω να υπάρχει κάποια γυναίκα που χαίρετε τις εκτρώσεις.
ΑΛΛΑ ΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!!!!
.... αν κατάλαβες τι θέλω να πω

εχω απαντησει κι εδω! κι εγω πιστευω λοιπον πως εσυ εισαι λαθος.. η εκτρωση δεν θα επρεπε να υπαρχει σαν επιλογη.. καλη κακη αυτη ειναι η γνωμη μας

LitsaM έγραψε:αποκλείεται εσύ να είσαι 39 χρονών, ή λες ψέμματα ή είσαι troll...

οχι δεν ειναι.. τη γνωριζω την κοπελα και εδω συνεχιζονται τα αυθαιρετα συμπερασματα και φευγει η διαθεση για συζητηση

afroad έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:κ γω το εχω διαβασει αυτο το μηνυμα καπου..μπορουμε να το σκεφτουμε και αλλιως βρε κοριτσια.μπορει μια κοπελα που σκεφτεται την εκτρωση διαβαζοντας το να το μετανιωσει και να αλλαξει γνωμη.μια ιδεα λεω ξερω γω..

ανα γεια σου!!! γιαυτο και μονο το εκανε! δεν μπορω να φανταστω οπως προειπα πως μπορει να εβαλε το κεμενο για να πληγωσει καποια!

Απευθύνεται σε ένα φόρουμ που το απαρτίζουν μαμάδες ή γυναίκες που θέλουν να γίνουν μαμάδες, ποιόν ακριβώς να αποτρέψει; Κι αυτό δεν είναι αποτροπή, είναι ψυχολογική βία

μπορει να αποτρεψει γιατι σας φαινεται περιεργο; ακομη ομως και να μην το σκεφτηκε ετσι εγινε ο κακος χαμος για ενα κειμενο που στην τελικη μονο καλο μπορει να κανει!!!!

mamavivo έγραψε:ωραια φετα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

σοκολατακια μαρη!!! χαχαχα

εμ πασει περιπτωση συμφωνω με τη μπουμπουκιτσα στα περισσσοτερα και κλεινω! δεν βγαζει πουθενα ολο αυτο... συμφωνουμε πως διαφωνουμε Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις