Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
290 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 290 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Δευ Δεκ 03, 2012 5:12 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fasolis έγραψε:
ισμηνη έγραψε:κοριτσια καλησπερα,
ειμαι στην 8η εβδομαδα κυησης και καθε απογευμα εχω αναγουλες τασεις για εμετο και γενικοτερα χαλια διαθεση..το μονο που ηρεμει το σρομαχι μου ειναι η coca-cola, με ανακουφιζει...ξερω ομως οτι δεν κανει να πεινουμε αναψυκτικα στην εγκυμοσυνη...μηπως ξερετε για ποιον λογο και ποσο κακο μπορει να κανουν???
Γεια σου Ισμηνη.Επειδη κ εγω ειχα αναγουλες κ στην αρχη κ προς το τελος στην εγκυμοσυνη κ μου ειχαν πει οτι δεν κανει η κοκα κολα ο γιατρος μου συστησε να παιρνω το daviscone που ειναι για καουρες κ εκανε δουλεια.Εμενα επισης με ανακουφιζε να τρωω παγακια.Πολλα παγακια.Ανωμαλια εεε?Ευχομαι να σου περασουν συντομα.

μια φιλη μου την ανακουφιζε το παγωτο!

27coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Δευ Δεκ 03, 2012 6:31 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και νομιζα οτι ημουν η μονη εγκυμονουσα που πινει κοκα κολα.ποτε δεν ημουν φαν των αναψυκτικων απο ελευθερη δεν επινα,πολυ πολυ σπανια απο λιγο.τωρα στην τριτη μου εγκυμοσυνη που τα συπτωματα ειναι πολυ πιο εντονα μια μερα ηπια λιγο κοκα κολα απο του αντρα μου και ειδα οτι με ανακουφιζει.απο τοτε πινω σχεδον καθε μερα μισο ποτηρι.το ξερω οτι δεν κανει αλλα ειναι το μονο που με ανακουφιζει.ελπιζω να σταματησουν συντομα για να την κοψω.

28coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty καήμέρα Κυρ Δεκ 16, 2012 10:19 pm

Stauroul@

Stauroul@
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
είμαι περίπου 2 μηνών και πάο για τον τρίτο αλλά αυτές οι αναγούλες μου έχουν σπάσει τα νευρα κάθε μέρα μετούλι δεν παλευονται με τίποτα.
εγώ με την κοκα κολα δεν τα πηγένα και πολύ καλα αλλά μια βδομάδα σχεδών τιν ήθελα κ ηρεμούσα αλλά η μαμα μου μ είπε καλύτερα να απόφευγεις τα αναψυκτικά κ απο τοτε ο αντρας μου δεν πέρνει τιποτα παρα μόνο χυμους ,με τα φαγητά έχω μαλώσει δεν θέλω σχεδών τιποτα αλλά με γλυκα,σσοκολατες πατατακια τα έχω τσακίσει Embarassed

29coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Κυρ Δεκ 16, 2012 10:23 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Μια μαμα μπορεί να λέει διαφορα, εσύ έχεις πηγές ενημέρωσης την έρευνά σου σε βιβλία, ίντερνετ κτλ αλλά κυρίως τ γιατρό σου.
Μη νομίζεις πως και οι χυμοί του σούπερ μάρκετ κάνουν καλό, είναι γεμάτοι ζάχαρες και οι βιταμίνες που έχουν έχουν προστεθεί μετά, αφού τα φρούτα έχουν υποστεί τόση επεξεργασία ώστε δεν τους μένει τίποτα...

30coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Κυρ Δεκ 16, 2012 10:47 pm

Stauroul@

Stauroul@
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Rinoula έγραψε:Καλημέρα! Μια μαμα μπορεί να λέει διαφορα, εσύ έχεις πηγές ενημέρωσης την έρευνά σου σε βιβλία, ίντερνετ κτλ αλλά κυρίως τ γιατρό σου.
Μη νομίζεις πως και οι χυμοί του σούπερ μάρκετ κάνουν καλό, είναι γεμάτοι ζάχαρες και οι βιταμίνες που έχουν έχουν προστεθεί μετά, αφού τα φρούτα έχουν υποστεί τόση επεξεργασία ώστε δεν τους μένει τίποτα...

scratch δεν το ειχα σκεφτει αυτο οντος εχεις δίκιο ευτυχως με το γαλατακι τα παο καλα Very Happy οσο αφορα φαγητο κ φρουτα δεν θελω τιποτα, καλα με τον υπνο τα εχω βρει ολη μερα να κοιμαμαι οχι δεν θα πο αλλα και το δακρυ παει συνεφο αν μ πουν κατι πολυ ευαισθητουλα εγινα Crying or Very sad

31coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Κυρ Δεκ 16, 2012 11:42 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι αρχή ακόμα σε λίγο καιρό θα περάσει και η υπνηλία. Αν έχεις τη δυνατότητα ξεκουράσου. Με το καλό το μωράκι σου!

32coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty coca cola στην εγκυμοσυνη Δευ Δεκ 17, 2012 12:49 am

valentinavale


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ισμηνη καλημερα. συστηνουν οι γιατροι αποφυγη κοκα κολας όχι μονο γιατι εχει ζαχαρη (σκέψου ότι ένα κουτάκι αναψυκρικού εχει 7 κουταλάκια ζάχαρη) αλλά γιατί περιέχει επισης και καφεινη.

33coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Δευ Δεκ 17, 2012 12:59 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsia ena duo tin imera den kanei kako...

Egw k stis 3 m egkumwsines epinna coca cola... Very Happy
Na pw k to kako????Stin prwti m egkumwsini epinna sigoura 5 6 tin imera wmos to zero...

34coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Δευ Δεκ 17, 2012 3:41 am

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω τι μου θύμισες!!! Στην 2η εγκυμοσύνη επίσης πολλές αναγούλες. Ούτε νερό, λίγο λίγο κ αυτό παγωμένο κυριολεκτικά. Επίσης κοκακολα με μέτρο. Στην εγκυμοσύνη επιτρέπεται λίγη καφείνη οπότε την έπαιρνα από την κόλα. 6 κιλά έχασα. κενές θερμίδες είναι τα αναψυκτικά γι'αυτό τα αποφεύγουμε. υπομονή, θα περάσει σύντομα

35coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Δευ Δεκ 17, 2012 6:13 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες τις εγκυμονούσες και εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε κάθε μία από εσάς! Δεν ξέρω αν βοηθάει καθόλου, αλλά το Σάββατο στο Βασιλόπουλο βρήκα μια νέα coca cola, zero χωρίς καφείνη λέγεται, και πήρα μία να δοκιμάσω. Όντως έχει πολύ πιο ήπια γεύση, αλλά το ανθρακικό που κάνει φαντάζομαι τη δουλειά υπάρχει. Μήπως να ρωτήσετε το γιατρό σας αν κάτι τέτοιο επιτρέπεται;

36coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Δευ Δεκ 17, 2012 9:48 am

mpempa....


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia geia sas na rwtisw kati?i soda stin egkumosuni epitrepete?

37coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 12:01 am

irene2013

irene2013
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ενδιαφέρουσες οι απαντήσεις σας κορίτσια.Και σε μένα έχει καλή επίδραση η coca cola.Προσπαθώ να πίνω ελάχιστη βέβαια, ίσα ίσα για να ανακουφίζεται το στομάχι drunken

38coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 12:05 am

Sophela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια, και Εγω στην εγκυμοσυνη αγοραζα κρυφα κοκα κολες, δενν ξερω τι με ειχε πιασει αλλα οι καουρες ηρεμουσαν και με σουρωτη αυτη με το λεμονι που δεβ κανει και κακο. Παλι καλα με το που γεννησα εφυγε αυτη η μεγαλη διψα για κοκα κολα.

39coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 12:12 am

didymakia

didymakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα!!!με το καλο το μωρακι σου!!!εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουνα πολυ τυπικη...δεν επινα αναψυκτικα,δεν ετρωγα παχυντικα τιποτα........στην δευτερη,πιο χαλαρη.....ρωτησα,εμαθα για τα αναψυκτικα γιατι ηταν και καλοκαιρι και οσο να πεις ηθελες κατι δροσιστικο,και δεν τη συνιστουν οι γιατροι μονο και μονο για να μην περνεις παραπανω θερμιδες..!!κι οχι οι βλακειες που λενε οτι μπορει να κουφαθει το μωρο απ το ανθρακικο...!!!

40coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 12:14 am

didymakia

didymakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="fasolis"]
ισμηνη έγραψε:κοριτσια καλησπερα,
ειμαι στην 8η εβδομαδα κυησης και καθε απογευμα εχω αναγουλες τασεις για εμετο και γενικοτερα χαλια διαθεση..το μονο που ηρεμει το σρομαχι μου ειναι η coca-cola, με ανακουφιζει...ξερω ομως οτι δεν κανει να πεινουμε αναψυκτικα στην εγκυμοσυνη...μηπως ξερετε για ποιον λογο και ποσο κακο μπορει να κανουν???
Γεια σου Ισμηνη.Επειδη κ εγω ειχα αναγουλες κ στην αρχη κ προς το τελος στην εγκυμοσυνη κ μου ειχαν πει οτι δεν κανει η κοκα κολα ο γιατρος μου συστησε να παιρνω το daviscone που ειναι για καουρες κ εκανε δουλεια.Εμενα επισης με ανακουφιζε να τρωω παγακια.Πολλα παγακια.Ανωμαλια εεε?Ευχομαι να σου περασουν συντομα.



χαχαχα!!!καλο!!δεν το εχω ξανακουσει αυτο!!

41coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 1:01 am

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εκτός απο τις θερμίδες έχει και καφείνη οπότε καλό να αποφεύγεις τα αναψυκτικά τύποθ cola. τι θα έλεγες για ανθρακούχο νερό?το έχω ξαναγράψει κάπου εμένα με ανακούφιζαν καραμέλες και να μυρίζω αιθέριο έλαιο εσπεριδοειδών. είχα δοκιμάσει και τα βραχιολάκια που είναι για ταξίδι αλλά δε μπορώ να πω ότι βοήθησαν και πολύ

42coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 1:27 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισμηνη έγραψε:κοριτσια καλησπερα,
ειμαι στην 8η εβδομαδα κυησης και καθε απογευμα εχω αναγουλες τασεις για εμετο και γενικοτερα χαλια διαθεση..το μονο που ηρεμει το σρομαχι μου ειναι η coca-cola, με ανακουφιζει...ξερω ομως οτι δεν κανει να πεινουμε αναψυκτικα στην εγκυμοσυνη...μηπως ξερετε για ποιον λογο και ποσο κακο μπορει να κανουν???

Γεια σου κοπελα μου!!
Εγω στην πρωτη κυηση ειχα τρελες καουρες το απογευμα και επινα coca cola light. Στην2η δεν ειχα τιποτα αλλα επινα που και που καποιο αναψυκτικο.
Στην3η δεν ειχα καουρες αλλα λιγο αναγουλα το απογευμα και διαβασα σε ενα blog οτι βοηθαει το ΚΡΥΟ ΓΑΛΑ. Το δοκιμασα και οντως ειχαν δικαιο. ΚΡΥΟ ΓΑΛΑ λοιπον αν δεν θελεις την coca cola.
Αλλα ο γιατρος μου μου ειχε πει οτι μπορω να πεινω 1-2 την ημερα.
Light η Zero, οχι την κανονικη!! Εχει πολλυ ζαχαρη..

43coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 2:32 am

????????


Επισκέπτης
Καλημέρα
Και εγώ στην εγκυμοσύνη είχα απο τον 6ο πολλές καούρες. Στην αρχή έπινα κόκα-κόλα, μετά κορίτσια διάβασα για το πράσινο μήλο. Με βοήθησε αρκετά

44coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Πεμ Ιαν 24, 2013 8:43 am

popoula

popoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οι γιατροι λενε οτι δεν κανει...εγω στην εγκυμοσυνη μου μεχρι τον 9 μηνα εκανα εμετους μεχρι τον 6 ημουν πολυ χαλια...και το μονο που μ ανακουφιζε ηταν οτι ειχε ανθρακικο.Δεν ξερω να σου πω ποσο κακο κανουν εγω παντως και το μωρακι μου δεν παθαμε τιποτα....εκτος απο τα κιλα μου βεβαια... Laughing

45coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Σαβ Ιαν 26, 2013 8:41 am

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω πάλι επινα αρκετη κοκα κολα..
πριν την εγκυμοσυνη επινα σπανια στην εγκυμοσυνη επινα 1-2 την βδομαδα σιγουρα... ειχα φοβερες καουρες και με βοηθοπυσε με τον γιατρο που τον ρωτησα μου ειπε δεν το συνηστω αλλα καλυτερα να πιεις παρα να υποφερεις απλα με μετρο..
απλά μιλάμε για φοβερες καουρες...δεν ειναι να αναρωτιεται κανεις γιατι η μικρη όταν γεννηθηκε εμοιαζε με πιθικακι.. πολύ μαλλι ρε κοριτσια πολύ μαλλι... Laughing

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

46coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Σαβ Ιαν 26, 2013 10:41 am

mum.gr


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δε νομιζω οτι βλαπτει καπου το ανθρακικο, απλα μετα τον 6ο που το παιδι ακουει κανονικα λενε οτι το ανθρακικο μπορει να του δημιουργησει εκνευρισμο απο την φασαρια

47coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Σαβ Ιαν 26, 2013 11:06 am

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mum.gr έγραψε:δε νομιζω οτι βλαπτει καπου το ανθρακικο, απλα μετα τον 6ο που το παιδι ακουει κανονικα λενε οτι το ανθρακικο μπορει να του δημιουργησει εκνευρισμο απο την φασαρια

το ειχα ρωτησει και αυτό στο γιατρό μου και μου έιχε πει πως δεν έχει αποδειχθεί ότι ισχυει κάτι τέτοιο

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

48coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Σαβ Ιαν 26, 2013 11:34 am

mum.gr


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλα προφανως δεν εχει αποδυχθει, πως αλλωστε? να βαλεις σε κυνδηνο το εμβρυο για να το τεσταρεις ή να στο πει το παιδι? χαχαχα Ολα αυτα ειναι απο αυτα που λεγονται και ποτε δεν ξερεις τι ειναι αληθεια, εγω παντως πανω στην αγωνια μου τοτε κατι τετοια τα πιστευα χαχαχα

49coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Σαβ Ιαν 26, 2013 11:42 am

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
axaxxaxax και εγώ έτσι ήμουν
για αυτό και ρώτησα τον γιατρό

ξερω γω φανταζεσαι εκεί που καθεσαι να ακούσεις μια φωνη που να λέει
ρε μανα φτανει η πλάκα με την κοκα κόλα μας ξεκουφανες στο χωρίο σου δεν έχουνε χυμους.. αχαχαχ.. Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

50coca-cola στην εγκυμοσυνη - Σελίδα 2 Empty Απ: coca-cola στην εγκυμοσυνη Σαβ Ιαν 26, 2013 11:43 am

mum.gr


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαχαχαχαχαχαχαχαχα στο χωριο σου δεν εχουν χυμους λεει χαχαχαχαχαχα εγραψες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις