Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Εγκυμοσύνη? Empty Εγκυμοσύνη? Δευ Οκτ 07, 2013 10:20 pm

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες!!!!Εχω μια απορια αν μπορει καποια να βοηθήσει απο δική της εμπειρια θα χαιρόμουν πολύ!Λοιπόν περιμένω περίοδο σήμερα-αύριο και είχαμε ελεύθερες επαφές στις γόνιμες μερες!!Αν και εγω γιαυτο το μήνα το απεκλεια έχω τα εξης συμπτώματα:λίγους πόνους χαμηλα στη κοιλιά σαν περιόδου αλλα πιο ηπιοι, το στήθος μου ενω καθε μηνα μια εβδομαδα τουλαχιστον πριν απο τη περίοδο δεν αγγιζεται τωρα ουτε ποναει ουτε εχει πριστει και κατι τελευταιο μια εβδομαδα μετα την ωορυξια έπαθα ουρολοίμωξη που είχα να παθω πολλα χρονια!Θα μπορούσατε να με βοηθούσατε όσες τα είχατε αυτά τα συμπτώματα ή ειναι της φαντασίας μου???Smile Smile Λεω να περιμένω ακόμη δυο-τρεις μερες για τεστακι!!!!Wink Wink

2Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Δευ Οκτ 07, 2013 10:39 pm

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα!!
Ρεαλιστικα, τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης τις πρωτες ημερες που περιμενουμε περιοδο, ειναι ιδια με της περιοδου.
Μαλιστα, "παιζουν" απο εγκυμοσυνη σε εγκυμοσυνη. Ας πουμε στα διδυμα δεν ειχα ΤΙ ΠΟ ΤΑ... μα τιποτα ομως!! Σε αυτην την εγκυμοσυνη (ενα μωρο) τα ειχα ΟΛΑ. scratch 

Επισης, επειδη εγω κανω ανωορηκτικους κυκλους. Οποτε δεν με ποναει το στηθος κτλ, δεν εχω κανει ωορρηξια.
Τωρα για την ουρολοιμωξη, ηταν οντως? ή ηταν κυστιτιδα (και αυτο ποναει το ιδιο αλλα χωρις το μικροβιο που φαινεται μονο με καλλιεργεια).
Κυστιτιδα μπορει να κανεις λογω αυξημενης προγεστερονης καθοτι ερεθιζει το επιθυλιακο ιστο της κυστης και της ουρηθρας (εξου ο πονος).
Στα διδυμα ειχα παθει καθοτι ειχα πολλα ωαρια που "εσκασαν" και ειχαν μεινει πισω τα ωχρ. σωματα που συνεχισαν να εκκρινουν την ορμονη και ετσι με εκαναν χαλια! Σε αυτο (φυσικη συλληψη) δεν επαθα γιατι ηταν μονο ενα ωαριο οπως δηλαδη συμβαινει σε καθε νορμαλ γυναικα Smile Smile

Σου ευχομαι να παρεις το αποτελεσμα που θελεις με ολη μου την ψυχη!!!! Περιμενουμε νεα!!!
Φιλικα,
Τινα

3Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Δευ Οκτ 07, 2013 11:31 pm

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση σου!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο το νινακι!!!Λες και εγω να μην ειχα ωορυξια?Παντως απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου παντα ειχα πονο και πρηξιμο στο στηθος!Απι την αλλη γινεται εγκυμοσυνη χωρις πρηξιμο στο στηθος?χαχχα εχω τρελαθει τελειως αντε να περασουν οι μερες να κανς ενα τεστακι μπας κ βγαλω ακρηΕγκυμοσύνη? 328109 Εγκυμοσύνη? 654316 

4Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Δευ Οκτ 07, 2013 11:35 pm

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μωρε αστεροσκονη, κατσε να περασουν οι μερες και μην εισαι τρεις κ λιγο τουαλετα να δεις μηπως σου ηρθε η "εξ απο δω"!!!Στο λεω γιατι εγω αυτο εκανα,,,!!!Razz Razz Razz Razz 

Σου ευχομαι ενα ζουζουνοσπορακι στην κοιλιτσσα σου!!!

5Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Δευ Οκτ 07, 2013 11:39 pm

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χααχααχαχααχ το ξερω ινκα οτι δεν πρεπει να τρελενομαστε τοσο κ ολο λεω δεν θα κανω ετσι θα περιμενς κ ολο τα ιδια κανω τι να πεις!!!!!Laughing Laughing 

6Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Τετ Οκτ 09, 2013 10:01 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια καλησπερα δεν αντεξα και εκανα ενα τεστ predictor το κανονικο οχι early και βγηκε μια αχνη γραμμη που φεναιτε μονο κατω απο το φως!!Τι σημαινει αυτο μπερδευτηκα?ειναι θετικο ή μηπως ειναι η γραμμη που υπαρχει ετσι κιαλιος ειτε ειναι θετικο ειτε αρνητικο?sorry αν σας μπερδεψα αλλα δεν ξερω αν μπορω να χαρω ή οχιShocked 

7Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Τετ Οκτ 09, 2013 11:12 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καμια απαντηση??Sad Sad 

8Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Τετ Οκτ 09, 2013 11:13 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καμια απαντηση??Sad Sad 

9Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Τετ Οκτ 09, 2013 11:20 am

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξερω να σου απαντησω αλλα εγω με 5 μερες καθυστερηση πηρα ενα predictor το οποιο βγηκε ξεκαθαρα αρνητικο.Την αλλη μερα πηρα clear blue και βγηκε ξεκαθαρα θετικο.Δεν τα εμπιστευομαι καθολου τα predictor.Καλη επιτυχια να εχεις!!

10Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Τετ Οκτ 09, 2013 12:02 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα ετσι ηταν αχνο και ημουν εγκυος ( Αλλο τεστ) . αυτα τα πρεντικτορ ειναι οτι να ναι ,συμβουλη μην παρεις αλλο τεστ πηγαινε κατευθιαν για β χοριακη !

11Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Τετ Οκτ 09, 2013 12:33 pm

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σας ευχαριστω παρα πολυ και εγω ελπιζω οντως να ειναι θετικο!!Μολις βεβαιωθω θα σας ενημερωσω!ΦιλακιαΕγκυμοσύνη? 893968 Εγκυμοσύνη? 893968 

12Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:32 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια!!Εχω νεα εκανα σημερα κ αλλο τεστ και βγηκε αρνητικο ενω το προηγουμενο ηταν θετικο?Εχει τυχει σε καμια και τελικα ποιο να πιστεψω οτι ειναι σωστο?Crying or Very sad 

13Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:34 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zouzounoasteroskoni έγραψε:Γεια σας κοριτσια!!Εχω νεα εκανα σημερα κ αλλο τεστ και βγηκε αρνητικο ενω το προηγουμενο ηταν θετικο?Εχει τυχει σε καμια και τελικα ποιο να πιστεψω οτι ειναι σωστο?Crying or Very sad 
Σου βγήκε θετικό τεστ και ξανα έκανες και βγήκε αρνητικό;Γιατί ταλαιπωρείσαι με τα τεστ και δεν πας για μια χοριακή;

14Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:38 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι εκανα την ημερα που περιμενα περιοδο και βγηκε θετικο{αχνο}και σημερα ξανα και βγηκε αρνητικο!!Για χωριακη το σκεφτηκα αλλα δυστυχως δουλευε ο αντρας μου και δεν ειχα με τη να παω!

15Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:39 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το predictor πηρα!Δεν ειχαν αλλο!

16Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:41 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zouzounoasteroskoni έγραψε:Ναι εκανα την ημερα που περιμενα περιοδο και βγηκε θετικο{αχνο}και σημερα ξανα και βγηκε αρνητικο!!Για χωριακη το σκεφτηκα αλλα δυστυχως δουλευε ο αντρας μου και δεν ειχα με τη να παω!
Έγραφες πιο πάνω για αχνό θετικό που φαίνεται μόνο κάτω από το φώς.Σωστά;
Ασε να περάσουν λίγες μέρες και αν δε δείς τίποτα κάνε μια χοριακή.Έχεις καθυστέρηση;

17Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:44 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι εχω καθυστερηση κανονικα περιοδο περιμενα τριτη με τεταρτη!Θα σκασω πιο πανω κιολας μου εγραψε μια κοπελα οτι τα predictor δεν ειναι καθολου αξιοπιστα

18Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:46 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zouzounoasteroskoni έγραψε:Ναι εχω καθυστερηση κανονικα περιοδο περιμενα τριτη με τεταρτη!Θα σκασω πιο πανω κιολας μου εγραψε μια κοπελα οτι τα predictor δεν ειναι καθολου αξιοπιστα
Ξανα λέω...ΧΟΡΙΑΚΗ...Ας είναι όποτε μπορείς,τα μικροβιολογικά είναι ανοιχτά και απογεύματα Smile Και εύχομαι να πάρεις τα πολυπόθητα αποτελέσματα.

19Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 2:58 am

kiki_28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Για χοριακή αμέσως!!!!!Σε 2 ώρες θα ξέρεις τι συμβαίνει!Εγώ τα predictor ούτε να τα δω δεν θέλω!!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα ξεκάθαρο αποτέλεσμα με το self clear, και μάλιστα απόγευμα. Πριν 2 βδομάδες χρησιμοποίησα το clear blue. Έδειξε και αυτό απόγευμα. Καλύτερα να κάνεις μια χοριακή να ξεμπερδεύεις.

20Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 3:17 am

zouzounoasteroskoni


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε ευχαριστω πολυ ntina-kostas και εσυ με το καλο το μωρακι σου!!Kikh28 και εσενα το predictor σου εδωσε λαθος αποτελεσμα?

21Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 3:29 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kiki_28 έγραψε:Για χοριακή αμέσως!!!!!Σε 2 ώρες θα ξέρεις τι συμβαίνει!Εγώ τα predictor ούτε να τα δω δεν θέλω!!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα ξεκάθαρο αποτέλεσμα με το self clear, και μάλιστα απόγευμα. Πριν 2 βδομάδες χρησιμοποίησα το clear blue. Έδειξε και αυτό απόγευμα. Καλύτερα να κάνεις μια χοριακή να ξεμπερδεύεις.

Για το self clear έχω ακούσει και εγώ ότι είναι πολύ καλό

22Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 3:30 am

kiki_28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, αλλά έχω διαβάσει τα χειρότερα!Έχει τύχει να πάω σε φαρμακείο που έχει μόνο αυτήν την μάρκα, και αν και καιγόμουν να αγοράσω τεστ δεν το πήρα μόνο και μόνο επειδή ήταν predictor

23Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 3:34 am

kiki_28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ntina_kostas έγραψε:
kiki_28 έγραψε:Για χοριακή αμέσως!!!!!Σε 2 ώρες θα ξέρεις τι συμβαίνει!Εγώ τα predictor ούτε να τα δω δεν θέλω!!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα ξεκάθαρο αποτέλεσμα με το self clear, και μάλιστα απόγευμα. Πριν 2 βδομάδες χρησιμοποίησα το clear blue. Έδειξε και αυτό απόγευμα. Καλύτερα να κάνεις μια χοριακή να ξεμπερδεύεις.
Για το self clear  έχω ακούσει και εγώ ότι είναι πολύ καλό
Εγώ νομίζω οτι είναι το καλύτερο!Απόγευμα το είχα κάνει και χωρίς να έχω συγκρατήσει πολλά ούρα όπως προτείνουν και ήταν μπαμ το αποτέλεσμα!Άσε που δεν χαλάει μετά και το κρατάς και για ενθύμιο. Στο clear blue δυο μέρες μετά, έφυγε η κάθετη γραμμή, κιτρίνισε όλο το παραθυράκι, και αναγκάστηκα να το πετάξω!

24Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 5:00 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τραβα για χοριακη κοπελα μου τα πρεντικτορ ειναι ΜΑΠΑ λεμε μην ξαναπαρεις πηγαινε το απογ στο μικροβιολογικο ειναι ανοιχτο αντε και ενημερωσε μας !

και τα κλιαρ μπλου ειναι τελεια βραδυ το ειχα κανει 2η μερα καθηστερησης και βγηκε ξεκαθαρος σταυρος ενω μια αλλη βλακειουλα που ειναι παρει που υποτηθεται εδειχνε με 7 μερες πριν την περιοδο το ειχα κανει πρωτη μερα καθηστερησης και ηταν ενα πολυ αχνο πραγμα δεν τολεγες θετικο !

25Εγκυμοσύνη? Empty Απ: Εγκυμοσύνη? Παρ Οκτ 11, 2013 5:10 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εγω με predictor ανακαλυψα την εγκυμοσυνη μου και γενικα οποτε ειχε αμφιβολιες αυτο επερνα ποτε δε με εκανε λαθος.. μαλιστα ακομα και τωρα που το εχω κρατησει ενθυμιο η γραμμη ειναι εντονη και ιδια... !! τι να πω μπορει να τυχαινει να μην ειναι καλο αλλα ειναι απο το πιο φιρμα χωρις αποδειξεις δεν νομιζω να ηταν τοσο ψηλα..
παντως κοριτσι μου κανε μια χοριακη οντως για να μην αγχωνεσαι... ολα καλα να πανε ευχομαι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις