Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
344 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 344 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 39]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:ποια από τις δύο Φιλίτσες?
https://www.facebook.com/philitsa.papadopoulou
ή https://www.facebook.com/filitsa30?
η αραπη εισαι?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην δευτερη στην δευτερη!!!!!
κοιτα μια χαρα την εχω προς το παρων με το μελλον βλεπουμε...τοσα που ακουω απο εσας φοβουμαι γαρ...παντως μπορω να πω οτι η πεθερα μου με συμπαθει αλλα αυτος ο πεθερος μου λατρεια με εχει!!!!!!και να πεις οτι ειναι με το μωρο..απο την πρωτη μερα ηταν πολυ καλος μαζι μου....βασικα κατι εχω με τους αντρες της οικογενειας γιατι και ο κουνιαδος μου πολυ με αγαπαει!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Στην δευτερη στην δευτερη!!!!!
κοιτα μια χαρα την εχω προς το παρων με το μελλον βλεπουμε...τοσα που ακουω απο εσας φοβουμαι γαρ...παντως μπορω να πω οτι η πεθερα μου με συμπαθει αλλα αυτος ο πεθερος μου λατρεια με εχει!!!!!!και να πεις οτι ειναι με το μωρο..απο την πρωτη μερα ηταν πολυ καλος μαζι μου....βασικα κατι εχω με τους αντρες της οικογενειας γιατι και ο κουνιαδος μου πολυ με αγαπαει!!!
μπραβο Σοφακι!!!!
Λενακι η δευτερη ειμαι αλλα μαλλον με βρηκες!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λυπησουμε και πες μου περοληπτικα τι λεει αυτο το αρθρο!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με λιγα λογια (γιατι δεν το διαβασα μεχρι τελους το διαβαζω με δοσεις) λεει για το πως επηρεαζει η διατροφη της διαταραχη ελλειματικης προσοχης

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Με λιγα λογια (γιατι δεν το διαβασα μεχρι τελους το διαβαζω με δοσεις) λεει για το πως επηρεαζει η διατροφη της διαταραχη ελλειματικης προσοχης
η διατροφη που κανει η μητερα στην εγκυμοσυνη η το παιδι αργοτερα?και τι ειναι αυτο?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κ απο μενα! Διαβασα οκα τα προηγουμενα κ ηρθα! Εχθες δεν μπηκα ειχαμε παει στα πεθερικα μου στην ραφηνα απο το πρωι κ μετα το απογευμα απο τους δικους μου κ γυρισα οφ.κοιμηθηκα μια ωριτσα 8 - 9 το βραδυ κ μετα το ξενυχτησα παλι μεχρι τις 3:30.
Προχθες μιλησα κ με μια φιλη μου η οποια γεννησε πριν 3 μηνες κ μιυ πε οτι αθτη χρησιμοποιεθ απο την αρχη προιοντα της αβεντ. Αυτην την εταιρεια κατι μου λεει εσεις την ξερετε;
τι αλλα; α Σοφια κ Μιραντζεκα καλα αποτεκεσματα.
Εγω λεω απο αυριο να αρχισω να πλενω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περισσοτερο η διατροφη που κανει μετα...αλλα εγω πιστευω οτι σιγουρα επηρεαζει και η διατροφη στην εγκυμοσυνη γιατι ολα στο μωρο πανε...
Ειναι μια νευρολογικη διαταραχη που σχετιζεται με υπερκινητικοτητα και το οτι τα παιδια δεν μπορουν να συγκεντρωθουν.ουσιαστικα μαθησιακη δυσκολια ειναι και συνηθως παει πακετο με την δυσλεξια.οχι παντα βεβαια

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις μια εδω μια εκει!λεω να παω να κανω το σακο αλλα δεν ξεκολλαω απο εδω!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Περισσοτερο η διατροφη που κανει μετα...αλλα εγω πιστευω οτι σιγουρα επηρεαζει και η διατροφη στην εγκυμοσυνη γιατι ολα στο μωρο πανε...
Ειναι μια νευρολογικη διαταραχη που σχετιζεται με υπερκινητικοτητα και το οτι τα παιδια δεν μπορουν να συγκεντρωθουν.ουσιαστικα μαθησιακη δυσκολια ειναι και συνηθως παει πακετο με την δυσλεξια.οχι παντα βεβαια
α μαλιστα.απο που να προφυλαχτουν και αυτα και εμεις?....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη εγω χρησιμοποιουσα αντιηλιακο αβεντ που λενε οτι ειναι το καλυτερο και εγω που ειμαι σαν το φαντασμα καιγομαι πολυ(βεβαια επειδη εκτος τουοτι πρεπει να φοραω αντιηλιακο εχω και κακη σχεση με κρεμες κτλ και μου ερχοταν πολυ πηκτο και το ενιωθα σαν στοκο αλλα αυτο ειναι ασχετο.) ξερω σιγουρα οτι ειναι γαλλικα....παω να δω μηπως βρω τιποτα για τα συστατικα Wink
Δυστυχως φιλλιω οπως ειναι το περιβαλλον ειναι χεσε μεσα(σορρυ κιολας) αλλα ας πουμε ειναι καλυτερα να φαει ενα μηλο παρα μια φετα με νουτελα για σνακ....οοοοσο μπορουμε να τα περιοριζουμε ολα αυτα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Ελενη εγω χρησιμοποιουσα αντιηλιακο αβεντ που λενε οτι ειναι το καλυτερο και εγω που ειμαι σαν το φαντασμα καιγομαι πολυ(βεβαια επειδη εκτος τουοτι πρεπει να φοραω αντιηλιακο εχω και κακη σχεση με κρεμες κτλ και μου ερχοταν πολυ πηκτο και το ενιωθα σαν στοκο αλλα αυτο ειναι ασχετο.) ξερω σιγουρα οτι ειναι γαλλικα....παω να δω μηπως βρω τιποτα για τα συστατικα Wink
Δυστυχως φιλλιω οπως ειναι το περιβαλλον ειναι χεσε μεσα(σορρυ κιολας) αλλα ας πουμε ειναι καλυτερα να φαει ενα μηλο παρα μια φετα με νουτελα για σνακ....οοοοσο μπορουμε να τα περιοριζουμε ολα αυτα
σαφως!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη δεν βρηκα κατι στην συντομη ανασκοπηση που εκανα αλλα θα παω να τα κατεβασω απ τα ραφια των φαρμακειων να κανω ερευνα Razz Razz Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
info@weleda.gr
Βρηκα και της weleda το μειλ επικοινωνιαςειστε να ζητησουμε και απο εδω δειγματα???????στο τελος θα βγαλουμε ολο το πρωτο 3μηνο τζαμπανταν Razz Razz Razz Razz

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Ελενη δεν βρηκα κατι στην συντομη ανασκοπηση που εκανα αλλα θα παω να τα κατεβασω απ τα ραφια των φαρμακειων να κανω ερευνα Razz Razz Razz



θα το ψαξω κ εγω σοφια μου! σε ευχαριστω! αν κ πιστευω οτι η κινηση αυτη με τα ραφια ειναι η καλυτερα για εξακριβωση συστατικων. Razz Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://olympia.gr/2008/08/28/danger_cosmetics/

Μια λιστα με τα επικυνδινα...σημειωνε σε χαρτι και βουρ σε σουπερ μαρκετ και φαρμακεια....εγω καθομαι σαν το φρικιο με τις ωρες μπροστα στα καλλυντικα και τα ψαχνω ενα ενα Razz Razz Razz

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:http://olympia.gr/2008/08/28/danger_cosmetics/

Μια λιστα με τα επικυνδινα...σημειωνε σε χαρτι και βουρ σε σουπερ μαρκετ και φαρμακεια....εγω καθομαι σαν το φρικιο με τις ωρες μπροστα στα καλλυντικα και τα ψαχνω ενα ενα Razz Razz Razz


καλα κανεις !εγω ετσι ειμαι εδω κ λιγο καιρο κυριως για το μωρο! να φανταστειτε τα ρουχα τα δικα μου τα πλενω εδω κ αρκετους μηνες με παιδικο απορρυπαντικο γιατι με την εγκυμοσυνη διαπιστωσα ερεθισμο στην επιδερμιδα κ μου παν οτι προφανως ηταν απο τα συστατικατων απορρυπ.σκιπ κ τετοια. οχι οτι τα βρεφικα δεν εχουν κ αυτα αλλα ειναι πιο αγνα.κ απο τοτε σταματησε κ ο ερεθισμος.
στην βελεντα εχει στειλει κανεις για δειγματα;

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
* Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 19 875502 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 19 875502 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 19 875502
Γεια σααας!!
Βουρ για παρασκευή κρεμούλων στο σπίτι μας!! Smile
Αποσμητικό τι χρησιμοποιείτε;
Εμείς παίρνουμε ένα με κρυστάλλους μέσα.. έχω και ορυκτό κρύσταλλο αλλά είναι πιο πρακτικό το άλλο.. τώρα που είδα το αλουμίνιο το θυμήθηκα!

Επισήμως έφαγα σχεδόν ολόκληρη την κατσαρόλα με τη σούπα! Τι πρωτότυπο! Smile Έβαλα και τα γεμιστά για αύριο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεω να στειλω εγω τωρα μειλ.....εγω του μωρου τα πλεν με πρασινο σπουνι και λεω και τα δικα μας με τετοιο να τα πλενω οταν με το καλο πλενω εγω τα ρουχα μας!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Λεω να στειλω εγω τωρα μειλ.....εγω του μωρου τα πλεν με πρασινο σπουνι και λεω και τα δικα μας με τετοιο να τα πλενω οταν με το καλο πλενω εγω τα ρουχα μας!!

Σε τι μορφή το βρίσκεις; και πώς το χρησιμοποιείς;

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το αρκαδι το απλα για το πληντυριο ζωη..Εμενα προσωπικα μου αρεσει και η μυρωδια του.μυριζει καθαρη γιαγιακα * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 19 328109 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 19 328109 * Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο9!* - Σελίδα 19 328109
καλα κοριτσια διαβαστε τι γλυψιμο εριξα στην βελεντα "Καλησπέρα σας, μετά από τα πολύ καλά λόγια που άκουσα για την εταιρία σας και καθώς βρίσκομαι ακόμα σε αναζήτηση για τα καλλυντικά που θα χρησιμοποιώ στο μωρο μου με την γέννηση του θα ήθελα, αν υπάρχει η δυνατότητα να μου στειλετε δείγματα της βρεφικής σειρας καλλυντικών που έχετε καθώς και αν υπαρχει κάποια σειρά για εγκυο ή θηλάζουσα μητερα.Ευχαριστω πολυ για τον χρόνο σας" χοχοχοχοχ
Εεεε τωρα μονο γι αυτο δεν πρεπει να μου στειλουν? Embarassed Embarassed Embarassed

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και παλι!! Κοιμηθηκαμε λιγακι και ξυπνησα αλλος ανθρωπος! Εφαγα και ενα βουνο μελομακαρονα, στανιαρα η εγκυος!!
Σαν τον μεσημεριανο υπνο δεν εχει τελικα!!! Very Happy

Ρε κοριτσια, εγω πολυ αγχωνομαι με ολα αυτα τα συστατικα που δεν πρεπει να χρησιμοποιουμε κλπ... Γι'αυτο γενικα ακολουθω λιγο την πεπατημενη, αυτα που περνουν οι περισσοτεροι θα παρω κι εγω. Νομιζω ειναι το πιο ασφαλες!

Σοφια εγω αυτα τα αρθρα για τς γεννες δεν τα διαβαζω, αρνουμαι γτ φοβαμαι...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψιλοδιαφωνω!!!!Ειδα τα συστατικα απο κρεμα της κικκο 0+ και τρομαξα...εχει μονο παραμπενς και pegs μεσα!!!!οποτε καλυτερα φαρμακευτικα...apivita,frezydelm,weleda....οτι να ναι..αλλα οχι του εμποριου!!!

Παω να παρω τα αποτελεσατα!!!!σι γιου

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοπελιές!!! Μολις γυρίσαμε από τον γιατρό. 2,5 κιλά κοριτσι έχουμε και όλα καλα. Προσπαθήσαμε να δούμε κι εμείς μουριτσα αλλά μας είχε πλάτη. Κοιτούσε την έξοδο. Σε μια βδομάδα πάλι.
Σας διάβασα από το κινητό, θα τα διαβάσω ξανά μετά από το πισί και θα σχολιάσω τα πάντα και τα κοαλα!!!
Κορίτσια σημείωσε καμία την διεθυνση που σας είχα ανεβάσει που ελεγε skin deep και κάτι άλλο; εκει μπορειτε να τσεκάρετε την αβεντ καθώς και τα συστατικα. Αν δε το κράτησε καμία, πείτε το να το βάλω μετά που θα μπω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις