Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΑΝΗΛΘΑ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟΧΗ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΑΛ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΛΛΙΔΡΟΜΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΜΑΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ...
Γ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΟΥ ΗΡΘΕ Ε?
ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΕΛΛΟΥΚΟ ΚΑΙ ΕΥΑΚΙ ΞΑΝΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρτεμακι μουυυυ σε εχω χασει αλλα παρακολουθω τις εξελιξεις σου ευχομαι πολυ συντομα σε 3-4 μερουλες να ανακαλυψεις κατι πολυ ευχαριστο τα ονειρα που βλεπετε ειναι πολυ καλα προβλεπω μεγαλη ευτυχια σας περιμενει με το καλο

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΠΑΝΗΛΘΑ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΝΤΣ ΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ.Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ε?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ Μ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Μ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΠΑΝΗΛΘΑ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΝΤΣ ΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ.Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ε?


ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 3 ΜΙΚΡΑ...ΤΑ 2 ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΕΦΑΓΑΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΝΤΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΕΦΑΓΕ ΤΑ ΦΡΙΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΡΥΟ..ΣΕ ΕΣΑΣ ΧΙΟΝΙΣΕ???
ΕΣΥ ΤΙ ΝΕΑ??ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ/?ΤΙ ΛΕΣ?/Ε???????????????????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπη έτσι σκοπεύω να ντυσω το μωράκι μου όταν με το καλό έρθει τα Χριστούγεννα!
Ευα στην αρχή νόμισα ότι είμαι άρρωστη, ότι δε θα κάνω ποτέ παιδιά, ότι είμαι γεμάτη μικρόβια και χιλια δυο άλλα.

Τελικά είδαμε ότι μπορούμε να συλλάβουμε και άρα ξαναπροσπαθουμε μέχρι το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Αγάπη έτσι σκοπεύω να ντυσω το μωράκι μου όταν με το καλό έρθει τα Χριστούγεννα!
Ευα στην αρχή νόμισα ότι είμαι άρρωστη, ότι δε θα κάνω ποτέ παιδιά, ότι είμαι γεμάτη μικρόβια και χιλια δυο άλλα.

Τελικά είδαμε ότι μπορούμε να συλλάβουμε και άρα ξαναπροσπαθουμε μέχρι το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!
ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΓΤΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ...Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΤΕ...ΛΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ Κ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ...ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ...ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
art86 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΠΑΝΗΛΘΑ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΝΤΣ ΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ.Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΚΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ε?


ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 3 ΜΙΚΡΑ...ΤΑ 2 ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΕΦΑΓΑΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΝΤΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΕΦΑΓΕ ΤΑ ΦΡΙΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΡΥΟ..ΣΕ ΕΣΑΣ ΧΙΟΝΙΣΕ???
ΕΣΥ ΤΙ ΝΕΑ??ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ/?ΤΙ ΛΕΣ?/Ε???????????????????? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 328109
ΟΧΙ ΔΕΝ ΧΙΟΝΙΣΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΑΕΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ .ΜΑΚΑΡΙ ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΔΩ.ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΤΡΩΣΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ.

ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΙΣ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΦΕ ΑΛΚΟΟΛ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΦΙΛΙΣΙΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΕΒΙΟΛ.ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΠΑΝΗΛΘΑ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ

Τονια μου ξεχασα να σε χαιρετησω..συγχωρα με αλλα κι εγω εχω μια νυστα Razz Razz ευτυχως θα κοιμηθω βεβαια εγω μετα!!!!

κι εδω βρεχει αλλα δν με χαλαει.τον Τσαρλακο χαλαει που δν μπορει να βγει εξω να παιξει αλλα τι να κανουμε? χιχι

Χρυσα καλα σου εκανε ο Νικος!!! παιδι μου ασε τις γενικες!!!! κανονικα ουτε σκουπα δν κανει να πιανεις τωρα στη αρχη!!προσεχε για προληψη μη περιμενεις να παθεις κατι πρωτα για να στρωθεις κατΩ!!!! πωπω δν μου αρεσει να σας μαλωνω αλλα τωρα τα θελεις!!!!

καλα εκανε και σου εκλεισε τοσο μακρια..θελει να πας οταν θα μπορειτε να ακουσετε καρδουλα γι αυτο!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου δεν σας ειπα τη επαθα χτες τα ειδα ολα ειχα μια πιεση στον θωρακα και στην πλατη μου λες και με πατουσε φορτηγο ξυπνησα απο αυτο και δεν μπορουσα να συνελθω ενιωθα τρομερη δυσφορια μιλαμε τα ειδα ολα Shocked μεχρι και το στηθος μου πρηστηκε και με ποναγε σας λεω χεστηκα πανω μου και σκεφτηκα οτι ή παω να αρρωστησω ή με ενοχουσε η υγρασια ή ειμουν ματιασμενη δεν ειχα καμμια αλλη εξηγηση ή να ειχα αγχος για κατι αλλα εφιαλτικη νυχτα ουτε καθιστη μπορουσα να κατσω ουτε ξαπλωμενη ασφυκτιουσα τρομερο τρομερο ευτυχως σημερα ειμαι μια χραρα ευτυχως

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρύσα καλά έκανε και σε μάλωσε ο νίκος..Όχι βαριές δουλειές, χαλαρό ξεσκονισματάκι και μαγείρεμα και για όλα τα άλλα πες κάποιον να σε βοηθάει!!!

Δεν ξέρω κάθε πότε κείνουν ραντεβού και δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω!!! Crying or Very sad

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΔΩ.ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΤΡΩΣΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ.ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ.

ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΙΣ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΦΕ ΑΛΚΟΟΛ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΦΙΛΙΣΙΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΕΒΙΟΛ.ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ?
ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ.ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ......
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 4 5 ΜΕΡΕΣ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ..ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝ ΑΚΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΑΓΧΩΘΗΚΕΣ Γ ΚΑΤΙ???ΑΜΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη ελπιζω να ηταν κατι περαστικο και να μη το ξαναπαθεις!!! αν το ξαναπαθεις ομως συμβουλεψου εναν γιατρο μηπως εχεις κρυωσει!!!!μηπως ηταν καμια ψυξη η κατι τετοιο?δν ξερω κι εγω μπορει να λεω χαζομαρες!!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδω κι εγω...Αρτεμακι μου ειμαι χαλια ολη μερα! Σα σακος του μποξ! Ρευομαι, ανακατευομαι και ζαλιζομαι! Υπεροχα δηλ! Και ειμαι στη δουλεια περιμενω πως και πως να φυγω!

Κοριτσακι μου τι κανετε;;
Τονια πως ειναι ο μικρος με το χερι;;

Αγαπη, Χρυσα, Ελλουκο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472

ποσο θα θελα να ειμαι ολη μερα σπιτι...! Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπη κάτι παρόμοιο είχα την Πέμπτη!!Πονούσα αριστερα στην πλάτη και μπροστα στο στήθος!!Μήπως κρύωσες; εγώ νομίζω το δικό μου ήταν από κρύο!! Φοβήθηκα και εγώ πάρα πολύ!! Μέχρι που ζήτησα και έφυγα από τη δουλεια!!Νόμιζα θα λιποθυμούσα. Αλλά μετά ήμουν σε ζέστη συνέχεια, μου έκανε και μασάζ ο άντρας μου και ηρέμησα...

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΠΑΝΗΛΘΑ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ

Τονια μου ξεχασα να σε χαιρετησω..συγχωρα με αλλα κι εγω εχω μια νυστα Razz Razz ευτυχως θα κοιμηθω βεβαια εγω μετα!!!!

κι εδω βρεχει αλλα δν με χαλαει.τον Τσαρλακο χαλαει που δν μπορει να βγει εξω να παιξει αλλα τι να κανουμε? χιχι

Χρυσα καλα σου εκανε ο Νικος!!! παιδι μου ασε τις γενικες!!!! κανονικα ουτε σκουπα δν κανει να πιανεις τωρα στη αρχη!!προσεχε για προληψη μη περιμενεις να παθεις κατι πρωτα
για να στρωθεις κατΩ!!!! πωπω δν μου αρεσει
να σας μαλωνω αλλα τωρα τα θελεις!!!!

ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΑΙΣΑΝΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ.ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΚΛΠ

ΕΣΥ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΣΙΧΑΜΕΝΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 215994


καλα εκανε και σου εκλεισε τοσο μακρια..θελει να πας οταν θα μπορειτε να ακουσετε καρδουλα γι αυτο!!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:κοριτσακια μου δεν σας ειπα τη επαθα χτες τα ειδα ολα ειχα μια πιεση στον θωρακα και στην πλατη μου λες και με πατουσε φορτηγο ξυπνησα απο αυτο και δεν μπορουσα να συνελθω ενιωθα τρομερη δυσφορια μιλαμε τα ειδα ολα Shocked μεχρι και το στηθος μου πρηστηκε και με ποναγε σας λεω χεστηκα πανω μου και σκεφτηκα οτι ή παω να αρρωστησω ή με ενοχουσε η υγρασια ή ειμουν ματιασμενη δεν ειχα καμμια αλλη εξηγηση ή να ειχα αγχος για κατι αλλα εφιαλτικη νυχτα ουτε καθιστη μπορουσα να κατσω ουτε ξαπλωμενη ασφυκτιουσα τρομερο τρομερο ευτυχως σημερα ειμαι μια χραρα ευτυχως

Ψυξη ειναι!!! Το εχω παθει κι εγω! Και μαλιστα ημουν και εξωτερικο! Σου περασε σημερα;; Ειναι ψυξη στο θωρακα! Νομιζεις θα σταματησει η καρδια σου! Shocked Shocked Περαστικουλιαα!Μη φοβασαι!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ..ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝ ΑΚΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΑΓΧΩΘΗΚΕΣ Γ ΚΑΤΙ???ΑΜΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

εχεις δικιο αρτεμακι μου δεν ξερω ξαφνικα με επιασε στην αρχη που με επιασε ηταν νωρις και ημουν ακομα ξυπνια αλλα ηταν ηπια η ενοχλησει και δεν εδωσα σημασια ομως αυτο χειροτερευε με αποτελεσμα να ξυπνησω 2-3 φορες μεσα στην νυχτα σε σημειο που ειθελα να παρω καποιον τηλ. να με ξεματιασει σε περιπτωση που ειχα ματι πηρα ντεπον και ξαναξαπλωσα αλλα οντως με κατι στρεσαριστικα λιγο χτες

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα, κοριτσια!
Χρυσα και γω θα σε μαλωσω!να λειπουν οι δουλειες!προτεραιοτητα εχει το μωρο! ποιος θα στρωσει τα χαλια?
ποσων εβδομαδων θα εισαι στις 20 του μηνος?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΟΛΙΝΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΑ...
ΡΕΨΙΜΟ ΑΝΑΓΟΥΛΑ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ!!!!

ΕΛΛΗ!!!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΣ...ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ .....

ΧΡΥΣΑ ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ 6ΒΔΟΑΜΔΑΔΩΝ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
ποσο θα θελα να ειμαι ολη μερα σπιτι...! Smile

τωρα που χειμώνιασε αυτο σκέφτομαι κι εγω ...να ειμαι ολη μερα σπίτι!! Very Happy Very Happy Very Happy

Χρυσα μου υπαρχουν γιατροι που σου ζητανε να κανεις χοριακες καθε 2 μερες μεχρι να περασει τις 1500μοναδες και μετα να πας να σε δουν, υπαρχουν γιατροι σαν τον δικο σου που ζητανε να σε δουν στην βδομαδα που θα ακουσετε και καρδια και υπαρχουν και αυτοι που σου λενε να πας απο την αρχη που το μαθαινεις!!! αν φοβασαι για εξωμητρια και τετοια μπορεις να επαναλαβεις αλλη μια φορα την χοριακη να δεις αν διπλασιαζεται σωστα!! Wink Wink η μπορεις να του ζητησεις να πας να σε δει νωριτερα Razz Razz

απο συμππτωματα δν εχω τίποτα..μονο το μεγαλο μου μεμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 40746

Οδυσσεια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 36 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις