Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλες εγω δε σηκωνω βαρη καθολου! Το παιζω πολυ βαρυ πεπονι! Σημερα στο σουπερ πηγα να παρω μανταρινια και η υπαλληλος μου λεει σηκωσε την κουβλα εχει απο κατω καλυτερα...

Λεω..."σορυ, αλλα εγω αυτο δεν το σηκωνω με ΤΠΤ!"

Μου λεει "Ελαα...δεν ειναι τπτ σιγα..."

Μπορει να με παρεξηγησε αλλα σκασιλα μου! Δε θελω να σηκωνω τπτ! Μονο τον μπαμπα μου λιγο καμια φορα γτ ειναι με παθηση....αλλα και παλι λιγο....εχω νιωσει τραβηγματακια πολλες φορες αν σηκωσω κατι...μην αψηφατε τους κινδυνους! Shocked

http://www.sailormoon82@blogspot.com

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Καραμελίτσα Χρόνια πολλά!!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627


Τι κάνετε??

Εμένα ακόμα χαμηλή είναι η θερμοκρασία μου... τι στην ευχή? ακόμα δεν έκανα ωορρηξία???

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ..ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝ ΑΚΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΑΓΧΩΘΗΚΕΣ Γ ΚΑΤΙ???ΑΜΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

εχεις δικιο αρτεμακι μου δεν ξερω ξαφνικα με επιασε στην αρχη που με επιασε ηταν νωρις και ημουν ακομα ξυπνια αλλα ηταν ηπια η ενοχλησει και δεν εδωσα σημασια ομως αυτο χειροτερευε με αποτελεσμα να ξυπνησω 2-3 φορες μεσα στην νυχτα σε σημειο που ειθελα να παρω καποιον τηλ. να με ξεματιασει σε περιπτωση που ειχα ματι πηρα ντεπον και ξαναξαπλωσα αλλα οντως με κατι στρεσαριστικα λιγο χτες

οπως και να χει καλο θα ηταν να σε δει καποιος γιατρος για να εισαι 100% σιγουρη πως ειναι ολα καλα. Smile

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΤ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ..ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝ ΑΚΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΑΓΧΩΘΗΚΕΣ Γ ΚΑΤΙ???ΑΜΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

εχεις δικιο αρτεμακι μου δεν ξερω ξαφνικα με επιασε στην αρχη που με επιασε ηταν νωρις και ημουν ακομα ξυπνια αλλα ηταν ηπια η ενοχλησει και δεν εδωσα σημασια ομως αυτο χειροτερευε με αποτελεσμα να ξυπνησω 2-3 φορες μεσα στην νυχτα σε σημειο που ειθελα να παρω καποιον τηλ. να με ξεματιασει σε περιπτωση που ειχα ματι πηρα ντεπον και ξαναξαπλωσα αλλα οντως με κατι στρεσαριστικα λιγο χτες
ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΤΣΙΡΙΖΑ ΕΚΛΕΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ......ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.΄΄΄΄ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΠΩ Γ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ...ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΣΟΥ ΥΓΕΙΑ.......ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΓΛΥΚΟ Μ ΑΓΑΠΑΚΙ

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LindakiS έγραψε:Κουκλες εγω δε σηκωνω βαρη καθολου! Το παιζω πολυ βαρυ πεπονι! Σημερα στο σουπερ πηγα να παρω μανταρινια και η υπαλληλος μου λεει σηκωσε την κουβλα εχει απο κατω καλυτερα...

Λεω..."σορυ, αλλα εγω αυτο δεν το σηκωνω με ΤΠΤ!"

Μου λεει "Ελαα...δεν ειναι τπτ σιγα..."

Μπορει να με παρεξηγησε αλλα σκασιλα μου! Δε θελω να σηκωνω τπτ! Μονο τον μπαμπα μου λιγο καμια φορα γτ ειναι με παθηση....αλλα και παλι λιγο....εχω νιωσει τραβηγματακια πολλες φορες αν σηκωσω κατι...μην αψηφατε τους κινδυνους! Shocked
κι εγω ετσι εκανα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Καραμελίτσα Χρόνια πολλά!!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627


Τι κάνετε??

Εμένα ακόμα χαμηλή είναι η θερμοκρασία μου... τι στην ευχή? ακόμα δεν έκανα ωορρηξία???

καλως την!!! κουκλα μου πιστευω εχεις κανει , και απλα δν το καταλαβες απο τις μετρησεις!!! αν στα μεσα του κυκλου εχεις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 πολυ θα την εχεις πετυχει ουτως η αλλως!!! Wink Wink

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Οδυσσεια και φουρφουρακι! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 417472

Φουρφουρι...καλε ασε τις θερμοκρασιες!! Smile Smile δε βλεπεις που τα λεμε! Smile χαχαχαχα

http://www.sailormoon82@blogspot.com

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΠΘΑΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΧΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...
ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΩ....

ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

Αν μπορεις Τονια μου να το κάνεις..νομιζω οτι κανει πολυ καλο στα παιδια κατι τετοιο!! αν και δν ξερω..γινεται απο τοσο μικρο?

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΠΘΑΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΧΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...
ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΩ....

ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

Ωχουυυ ποσο σε νιωθω! Smile χαχαχα

Λιγο νωρις δεν ειναι για παιδικο;; 1,5 χρονων δεν ειναι;; απο το τικερακι το ειδα...της ξαδερφης μου ειναι ουυυτε 2,5 σχεδον και τωρα λεει να τον στειλει... Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρφουρακι μου εγω με τη θερμοκρασια δε θα τα πηγαινα πολύ καλά!! Νομίζω έχεις κάνει...Αν έκανες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 στη μέση του κύκλου πιστευω ότι μπορεί να έπιασες.!!Μακάρι!
Αν πάλι όχι πάρε τεστ ωορηξίας, εγώ αυτά θα χρησιμοποιήσω αυτό το μήνα!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στις 20 μου ειπε οτι θα είμαι στην 7

Αγάπουλα ΑΥΤΌ μοιάζει με κρίση άγχους ΑΛΛΑ μην το αφηνεισψπαρακολουθησε το και αν συμβεί ξανα να πας σε κάποιον ΓΙΑΤΡΌ

ΟΛΙΝΑΚΙ μου ΚΑΛΑ κανείς και δεν δηλώνεις ΤΊΠΟΤΑ και ΕΓΏ ΣΉΜΕΡΑ έβαλα μυαλο

Τόνια μου τελικά την παρα σκεύη θα μαζευτουμε αν εχεισψτελειωσει ΑΠΌ το ΓΙΑΤΡΌ και δεν είσαι κουρασμένη θα ήταν ωραία να αρχίσουν και εσθ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
toniach29 έγραψε:
ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

Αν μπορεις Τονια μου να το κάνεις..νομιζω οτι κανει πολυ καλο στα παιδια κατι τετοιο!! αν και δν ξερω..γινεται απο τοσο μικρο?

ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ 2,5 Κ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΕΧΕΙ Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΗΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..
ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ

ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 130627 ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 12978 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 12978 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 12978

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τόνια ο παιδικός είναι καλός, μόνο να μην αρρωσταίνουν πολύ...

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια τον προηγούμενο μήνα από τη μέση του κύκλου και μετά είχα πάνω από 37 και ανέβηκε μέχρι και 37,3 και ήταν ανεβασμένη μέχρι που ήρθε η βρωμιάρα!! Τώρα τίποτα!! είναι ακόμα χαμηλή...
Crying or Very sad

Πάντως από την 11η μέχρι και σήμερα 19η, έχει Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 215994 μέρα παρά μέρα για καλό και για κακό!! Laughing Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΠΘΑΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΧΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...
ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΩ....

ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

Ωχουυυ ποσο σε νιωθω! Smile χαχαχα

Λιγο νωρις δεν ειναι για παιδικο;; 1,5 χρονων δεν ειναι;; απο το τικερακι το ειδα...της ξαδερφης μου ειναι ουυυτε 2,5 σχεδον και τωρα λεει να τον στειλει... Smile

ΑΧ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ....ΑΧ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΕΣ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΝΩ!!!
ΜΩΡΕ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ...ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 2 ΣΕ 3,5ΜΗΝΕΣ!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρουρακι μου πόσες μερες είναι χαμηλή;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φουρφουρακι δν θυμαμαι,εχεις πολυκυστικές? εχω ακουσει οτι δν κανουν κάθε μηνα ωορρηξια σε αυτες τις περιπτώσεις γι αυτο ρωτάω!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ Κ ΤΙ ΩΡΑ ΛΕΤΕ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...........ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρφουράκι,μήπως τελικά έπιασες; Δεν ξέρω πως ανεβοκατεβαίνουν οι θερμοκρασίες αλλά αν κάτι είναι διαφορετικό από ότι συνήθως μήπως δείχνει ότι έπιασες; Αντε ρε κορίτσι να μας πεις και εσύ τα ευχάριστα!!!! Wink

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
LindakiS έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΠΘΑΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΧΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...
ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΩ....

ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

Ωχουυυ ποσο σε νιωθω! Smile χαχαχα

Λιγο νωρις δεν ειναι για παιδικο;; 1,5 χρονων δεν ειναι;; απο το τικερακι το ειδα...της ξαδερφης μου ειναι ουυυτε 2,5 σχεδον και τωρα λεει να τον στειλει... Smile

ΑΧ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ....ΑΧ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΕΣ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΝΩ!!!
ΜΩΡΕ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ...ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 2 ΣΕ 3,5ΜΗΝΕΣ!!!

χαχαχαχαχα ε αμα σου το δειχνει το παιδι οτι ειναι ετοιμο...απλα μη τον πας και καθε μερα...αν αυτο ειναι ευκολο...καποιες μερες αν γινεται...να συνηθισει! χαχαχα το νινι! Smile λιγωθηκα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 37 35468

Φουρφουρακι δε ξερω πως να σε βοηθησω.....εγω με τεστακια το επιασα το σποριδιο! Το θερμομετρο με αγχωνε και μου την εδινε! Ενω τα τεστακια δειξανε ακριβως! Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
boubou έγραψε:
toniach29 έγραψε:
ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

Αν μπορεις Τονια μου να το κάνεις..νομιζω οτι κανει πολυ καλο στα παιδια κατι τετοιο!! αν και δν ξερω..γινεται απο τοσο μικρο?

ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ 2,5 Κ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΕΧΕΙ Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΕ ΑΥΤΗΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..
ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...
ναι μωρε το παιδακι!
απ΄τη στιγμη που θα ειναι κι ο μεγαλος εκει δε νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα! Smile

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!Καλέ έκανα σχεδόν 2 ώρες να διαβάσω τα νέα σας! Shocked
Καραμελίτσα να τα εκατοστήσεις!Να έχεις υγεία και αγάπη και όλα τα άλλα θα έρθουν!!!!!!! Razz
Αγάπη μάλλον κρύωσες...Ελπίζω να μην σε ξαναπιάσει!Στα ζεστά σήμερα,ε;
Ολινάκι ψιλοχάλια είσαι σήμερα, απ'ό,τι διαβάζω!Υπομονή...Σκέψου το λόγο που γίνονται όλα αυτά!Με τον αντρούλη μίλησες;Μόλις μιλήσεις θα νιώσεις καλύτερα! Smile
Δήμητρα καιρό είχες να μπεις!Με το καλό η αυχενική αύριο!Να μπαίνεις πιο συχνά!Εχουμε ανάγκη να παίρνουμε κουράγιο από κοπέλες που ξέρουμε ότι πέρασαν την αγωνία μας!
Φουρφουράκι όταν λες ότι η θερμοκρασία είναι χαμηλή, πόσο εννοείς;
Σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω μπόλικη αγάπη!Sorry που δεν σχολιάζω αλλά τι να πρωτοθυμηθώ η έρμη! Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις