Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ Κ ΤΙ ΩΡΑ ΛΕΤΕ?

ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΩΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρύσα από την αρχή είναι χαμηλά.. δεν ανέβηκε καθόλου...

Έχω ένα "ελαφρύ" σύνδρομο πολυκυστικών! έτσι το χαρακτήρησε... ναι το ξέρω πως δεν κάνω κάθε μήνα ωορρηξία και γι' αυτό μετράω θερμοκρασία για να δω αν θα κάνω. Αλλά οι εξετάσεις που έκανα στην αρχή του κύκλου έδειξαν πως αυτός ο κύκλος δεν θα έχει πρόβλημα.

Σας δείχνω και το θερμοδιάγραμμα μου. Η μπλε γραμμή είναι ο προηγούμενος κύκλος και η πορτοκαλί ο τωρινός.. (στον προηγούμενο κύκλο άρχισα να μετράω από την 15η μέρα οπότε τα πρώτα αγνοήστε τα)

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 Temperature6

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
toniach29 έγραψε:
LindakiS έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΠΩΠΩ ΜΕ ΕΠΘΑΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΧΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...
ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΑΠΟΚΟΙΜΗΘΩ....

ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ...ΑΣΧΕΤΟ

Ωχουυυ ποσο σε νιωθω! Smile χαχαχα

Λιγο νωρις δεν ειναι για παιδικο;; 1,5 χρονων δεν ειναι;; απο το τικερακι το ειδα...της ξαδερφης μου ειναι ουυυτε 2,5 σχεδον και τωρα λεει να τον στειλει... Smile

ΑΧ ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ....ΑΧ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΕΣ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΝΩ!!!
ΜΩΡΕ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ...ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 2 ΣΕ 3,5ΜΗΝΕΣ!!!

χαχαχαχαχα ε αμα σου το δειχνει το παιδι οτι ειναι ετοιμο...απλα μη τον πας και καθε μερα...αν αυτο ειναι ευκολο...καποιες μερες αν γινεται...να συνηθισει! χαχαχα το νινι! Smile λιγωθηκα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 35468

Φουρφουρακι δε ξερω πως να σε βοηθησω.....εγω με τεστακια το επιασα το σποριδιο! Το θερμομετρο με αγχωνε και μου την εδινε! Ενω τα τεστακια δειξανε ακριβως! Smile


ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΧΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ Κ ΤΙ ΩΡΑ ΛΕΤΕ?

ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΩΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΜΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΜΙΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΑ 2 ΜΑΣ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΥΛΑ VIVE MAR ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα!Καλέ έκανα σχεδόν 2 ώρες να διαβάσω τα νέα σας! Shocked
Καραμελίτσα να τα εκατοστήσεις!Να έχεις υγεία και αγάπη και όλα τα άλλα θα έρθουν!!!!!!! Razz
Αγάπη μάλλον κρύωσες...Ελπίζω να μην σε ξαναπιάσει!Στα ζεστά σήμερα,ε;
Ολινάκι ψιλοχάλια είσαι σήμερα, απ'ό,τι διαβάζω!Υπομονή...Σκέψου το λόγο που γίνονται όλα αυτά!Με τον αντρούλη μίλησες;Μόλις μιλήσεις θα νιώσεις καλύτερα! Smile
Δήμητρα καιρό είχες να μπεις!Με το καλό η αυχενική αύριο!Να μπαίνεις πιο συχνά!Εχουμε ανάγκη να παίρνουμε κουράγιο από κοπέλες
που ξέρουμε ότι πέρασαν την αγωνία μας!


Φουρφουράκι όταν λες ότι η θερμοκρασία είναι χαμηλή, πόσο εννοείς;
Σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω μπόλικη αγάπη!Sorry που δεν σχολιάζω αλλά τι να πρωτοθυμηθώ η έρμη! Laughing



ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΥΟΥΛΙ ΜΑΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝΕ?

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:


ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΧΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?

Αφου βγουνε τα αποτελεσματα του προγεννετικου καρφι! Smile πωπωπω πολυ χαιρομαιιι! Smile

Πωπωωω τελεια θα περασετε Τονια μου! Να μας πεις και τα καλα του β' Επιπεδου! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 536304

Ευουλινιιιι!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 536304 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 536304 Μας ελειψες..!! Οχι δεν πηρε ακομα...περιμενω πανω απο το τηλ...νιωθω καλυτερα παντως...μου περασε η πρωινη "υγρασια" χαχαχα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την LindakiS στις Δευ Δεκ 03, 2012 8:27 am, 1 φορά

http://www.sailormoon82@blogspot.com

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XrysaB έγραψε:Στις 20 μου ειπε οτι θα είμαι στην 7

Αγάπουλα ΑΥΤΌ μοιάζει με κρίση άγχους ΑΛΛΑ μην το αφηνεισψπαρακολουθησε το και αν συμβεί ξανα να πας σε κάποιον ΓΙΑΤΡΌ

ΟΛΙΝΑΚΙ μου ΚΑΛΑ κανείς και δεν δηλώνεις ΤΊΠΟΤΑ και ΕΓΏ ΣΉΜΕΡΑ έβαλα μυαλο

Τόνια μου τελικά την παρα σκεύη θα μαζευτουμε αν εχεισψτελειωσει ΑΠΌ το ΓΙΑΤΡΌ και δεν είσαι κουρασμένη θα ήταν ωραία να αρχίσουν και εσθ
εμενα ποια ακριβως ειναι η τακτικη του δε γνωριζω γιατι οταν πηγα ημουν 5 εβδομαδων, μου ειπε ομως να ξαναπαω σε μια εβδομαδα για να ακουσουμε καρδουλα.

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marichui έγραψε:Φουρφουράκι,μήπως τελικά έπιασες; Δεν ξέρω πως ανεβοκατεβαίνουν οι θερμοκρασίες αλλά αν κάτι είναι διαφορετικό από ότι συνήθως μήπως δείχνει ότι έπιασες; Αντε ρε κορίτσι να μας πεις και εσύ τα ευχάριστα!!!! Wink


Υποτίθεται ότι μετά την ωορρηξία η θερμοκρασία παραμένει υψηλή μεχρι τη μέρα που έρχεται η αλέκα. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης παραμένη υψηλή. Επίσης μετά την εμφύτευση είναι πιθανό να ανέβει λίγο ακόμα.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φουρφουράκι δεν νομίζω ότι με τις θερμοκρασίες μπορείς να βγάλεις άκρη...Αλλωστε μπορεί να μην έχεις κάνει σωστή ωορρηξία αλλά η θερμοκρασία να ανέβει κανονικά!Εδώ ο γιατρός μου είχε πει πως ακόμα και οι ορμονολογικές εξετάσεις μπορεί να παρουισάσουν ψευδές αποτέλεσμα!Θα σου πρότεινα να πάρεις τεστ ωορρηξίας ή να ζητήσεις από το γιατρό σου να παρακολουθήσετε λίγο μαζί την ωορρηξία για να ηρεμήσεις!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά για να παρακολουθήσω την ωορρηξία δεν παίζει να πηγαίνω κάθε μέρα και να πληρώνω υπέρηχο... αλλά αν δεν κάτσει αυτό το μήνα σκέφτομαι λέω να παρω τεστ ωορρηξίας...

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τόνια μου ΚΟΙΤΆ να χρεις τον ΑΝΤΡΟΥΛΗ σου και να το ΑΠΟΛΑΎΣΕΙΣ όσο πιο ΠΟΛΥ γινεται.και το κανονισουμε άλλη ΦΟΡΆ


Φουρφουρακι μου λογικά ΈΧΕΙΣ ΚΆΝΕΙ.δεν το καταλαβαίνεις απο υγρα;μην αγχωνεσαι τόσο ΑΛΛΑ αν δεν αναγνωρίσεις την ωορηξια να πάρεις τεστακια
Να μη ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ βρε χαζη θα ΈΡΘΕΙ ΓΡΉΓΟΡΑ ΈΝΑ μωρο θα δεις.

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΥΟΥΛΙ ΜΑΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝΕ?


Καλησπέρα γλυκιά εγκυούλα!Τώρα που το θυμήθηκα, κάτσε να σε μαλώσω κι εγώ λίγο!Χαλιά βρε πήγες να κάνεις μόνη σου;;; Shocked Πρόσεξε κουτσούνα μου, αν και απ'ό,τι διάβασα το πήρες το μάθημα σου!Οσο για τα πονάκια, σιγά μην με άφηναν...Συνεχίζονται ακάθεκτα! Razz

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα!Καλέ έκανα σχεδόν 2 ώρες να διαβάσω τα νέα σας! Shocked
Καραμελίτσα να τα εκατοστήσεις!Να έχεις υγεία και αγάπη και όλα τα άλλα θα έρθουν!!!!!!! Razz
Αγάπη μάλλον κρύωσες...Ελπίζω να μην σε ξαναπιάσει!Στα ζεστά σήμερα,ε;
Ολινάκι ψιλοχάλια είσαι σήμερα, απ'ό,τι διαβάζω!Υπομονή...Σκέψου το λόγο που γίνονται όλα αυτά!Με τον αντρούλη μίλησες;Μόλις μιλήσεις θα νιώσεις καλύτερα! Smile
Δήμητρα καιρό είχες να μπεις!Με το καλό η αυχενική αύριο!Να μπαίνεις πιο συχνά!Εχουμε ανάγκη να παίρνουμε κουράγιο από κοπέλες που ξέρουμε ότι πέρασαν την αγωνία μας!
Φουρφουράκι όταν λες ότι η θερμοκρασία είναι χαμηλή, πόσο εννοείς;
Σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω μπόλικη αγάπη!Sorry που δεν σχολιάζω αλλά τι να πρωτοθυμηθώ η έρμη! Laughing
Γεια ΣΟΥ, εΟΥΛΙ!εγω δεν προλαβαινω να τα διαβασω, οσες φορες εχω κατσει να τα διαβασω περναει η ωρα και πρεπει να βγω!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπορει να μου πει καποια πως χρησιμοποιουμε τα τεστ ωορηξιας δηλ. ποτε ξεκιναμε να τα κανουμε κτλ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Καλά για να παρακολουθήσω την ωορρηξία δεν παίζει να πηγαίνω κάθε μέρα και να πληρώνω υπέρηχο... αλλά αν δεν κάτσει αυτό το μήνα σκέφτομαι λέω να παρω τεστ ωορρηξίας...



Πολλοί γιατροί το κάνουν και δωρεάν πάντως!Γι αυτούς δεν είναι ούτε 5 λεπτά υπόθεση και πηγαίνεις ανα 2-3 μέρες!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ??ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι αυτό πήγα να γράψω τώρα... ότι τσεκάρω τα υγρά αλλά πάλι δεν βγάζω άκρη ρε κορίτσια...

Ας πούμε σήμερα δεν έμοιαζαν με τίποτα από τα γνωστά... δεν ήταν ούτε eggwhite , ουτε wattery, ουτε creamy, ουτε sticky... αλλά ούτε και εντελώς dry!!! Ε τι στην ευχή ήταν?? και αυτό έγινε αρκετές μέρες... eggwhite δεν ειδα ποτέ... Ουτε εντελώς διαφανα διαφανα... μοιαζαν σε υφή με νερό αλλά αν τα συγκέντρωνες ασπρίζαν ελαφρώς

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
XrysaB έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ Κ ΤΙ ΩΡΑ ΛΕΤΕ?

ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΩΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΜΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΜΙΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΑ 2 ΜΑΣ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΥΛΑ VIVE MAR ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ
μΠΡΑΒΟ σας!εμεις εχω ξεχασω απο ποτε εχουμε να βγουμε οι δυο μας!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την odysseia στις Δευ Δεκ 03, 2012 8:35 am, 1 φορά

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
XrysaB έγραψε:Στις 20 μου ειπε οτι θα είμαι στην 7

Αγάπουλα ΑΥΤΌ μοιάζει με κρίση άγχους ΑΛΛΑ μην το αφηνεισψπαρακολουθησε το και αν συμβεί ξανα να πας σε κάποιον ΓΙΑΤΡΌ

ΟΛΙΝΑΚΙ μου ΚΑΛΑ κανείς και δεν δηλώνεις ΤΊΠΟΤΑ και ΕΓΏ ΣΉΜΕΡΑ έβαλα μυαλο

Τόνια μου τελικά την παρα σκεύη θα μαζευτουμε αν εχεισψτελειωσει ΑΠΌ το ΓΙΑΤΡΌ και δεν είσαι κουρασμένη θα ήταν ωραία να αρχίσουν και εσθ
εμενα ποια ακριβως ειναι η τακτικη του δε γνωριζω γιατι οταν πηγα ημουν 5 εβδομαδων, μου ειπε ομως να ξαναπαω σε μια εβδομαδα για να ακουσουμε καρδουλα.


ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ Η ΜΑΙΑ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ
ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ
ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ Η ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:Γεια ΣΟΥ, εΟΥΛΙ!εγω δεν προλαβαινω να τα διαβασω, οσες φορες εχω κατσει να τα διαβασω περναει η ωρα και πρεπει να βγω!

Καλησπέρα Οδύσσεια!Επιτέλους βρήκες λίγο χρόνο,ε;!Κι εγώ την έχω πατήσει πολλές φορές να περνά η ώρα διαβάζοντάς σας και μετά να πρέπει να βγω...Τα τεστάκια ωοορηξίας τα ξεκινάς περίπου τη 10η μέρα, αλλά εξάρταται και από τον κύκλο σου.Γραφουν αναλυτικές οδηγίες...

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:
Πολλοί γιατροί το κάνουν και δωρεάν πάντως!Γι αυτούς δεν είναι ούτε 5 λεπτά υπόθεση και πηγαίνεις ανα 2-3 μέρες!

Ακόμα δεν έχω βρει γιατρό... ναι άσε.. αυτό είναι άλλη πονεμένη ιστορία... γιατρός του ίκα μου τις έγραψε τις εξετάσεις...

toniach29 έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ??ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Αχ... τι να κάνω.. χουφτόνομαι μπας και βγάλω άκρη!!! χαχαχαα Laughing Laughing Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
toniach29 έγραψε:
XrysaB έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙΤΕ Κ ΤΙ ΩΡΑ ΛΕΤΕ?

ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΩΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΜΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΜΙΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΑ 2 ΜΑΣ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΥΛΑ VIVE MAR ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ
μΠΡΑΒΟ σας!εμεις εχω ξεχασω απο ποτε εχουμε να βγουμε οι δυο μας!


ΕΜΕΙΣ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ....ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΕΚΥΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΡΟΤΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ Κ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΑ 2ΜΑΣ!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ??ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Καλησπέρα Τόνια μου!Σε λίγες μερούλες έρχεστε στα μέρη μας;Να πάνε όλα καλά κούκλα μου! Smile

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XrysaB έγραψε:
odysseia έγραψε:
XrysaB έγραψε:Στις 20 μου ειπε οτι θα είμαι στην 7

Αγάπουλα ΑΥΤΌ μοιάζει με κρίση άγχους ΑΛΛΑ μην το αφηνεισψπαρακολουθησε το και αν συμβεί ξανα να πας σε κάποιον ΓΙΑΤΡΌ

ΟΛΙΝΑΚΙ μου ΚΑΛΑ κανείς και δεν δηλώνεις ΤΊΠΟΤΑ και ΕΓΏ ΣΉΜΕΡΑ έβαλα μυαλο

Τόνια μου τελικά την παρα σκεύη θα μαζευτουμε αν εχεισψτελειωσει ΑΠΌ το ΓΙΑΤΡΌ και δεν είσαι κουρασμένη θα ήταν ωραία να αρχίσουν και εσθ
εμενα ποια ακριβως ειναι η τακτικη του δε γνωριζω γιατι οταν πηγα ημουν 5 εβδομαδων, μου ειπε ομως να ξαναπαω σε μια εβδομαδα για να ακουσουμε καρδουλα.


ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ Η ΜΑΙΑ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ
ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ
ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ Η ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?
Αν φοβασαι ή εχεις αγχος κανονισε ενα ραντεβου να σε δει.
Εχω ενα αγορακι 20 μηνων και ειμαστε στις προσπαθειες για 2ο.

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια με πηρεεεεεεεεεε!! Κλαιωωωωωωωωω!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 38 534787 Θεε μου ποσο τον αγαπω!! Το βλαμμενοοοο!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Smile Ειναι καλα ευτυχως!Αλλα στον κοσμο γινεται χαμος! Δεν πειραζει εμεις θα κανουμε παιδια ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις