Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
406 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 406 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν ξερω αν γραφω στο σωστο μερος το θεματακι αν οχι να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη!!!
Ισως απο τον τιτλο να εχεται καταλαβει ολες τι θελω να βγαλω απο μεσα μου...ναι ναι καλα καταλαβατε αλλη μια χρονια χωρις παιδακι χωρις ενα παιδικο χαμογελο μεσα στο σπιτι μου μονο ενα κενο και μια μελαγχολια που της περισσοτερες φορες προσπαθω να κρυψω απο τους αλλους αλλα οχι απο τον αντρα μου {ειναι ισως ο μονος που με ξερει τοσο καλα}....χθες το βραδυ στολισαμε το δεντρο μας και γενικος το σπιτι μας για να υποδεχτουμε και φετος της γιορτες που καποτε ηταν η πιο ωραια περιοδος της ζωης μας γλεντια παρεουλες εξοδους παρτυ ψωνια δωρα αχ θεε μου τι τελεια που ητανε...τα τελευταια 4 χρονια (που προσπαθουμε για μωρακι) η ευχη μας ηταν μια του χρονου να στολιζουμε το δεντρακι μας αγκαλια με το μωρο μας το φωναζαμε δυνατα και τα ματια μας ελαμπαν απο προσμονη απο χαρα... φετος ομως ηταν ολα τοσο υποτονικα δεν ειχα καθολου διαθεση να μπω σ'αυτη την διαδικασια φυσικα ουτε μια στιγμη δεν αναφεραμε το θεμα μωρο δεν ξερω τι παθαμε στερεψανε και οι ευχες μας!!! μαλλον καταλαβαμε και οι δυο οτι φτανει ας μην κοροιδευουμε τους εαυους μας ας κανουμε τα τυπικα που πρεπει να κανουμε να τελειονουμε....περνανε οι μερες και θα ερθουν τα χριστουγεννα και θα βρεθουμε σε καποιο τραπεζι και ολοι θα αρχισουν να ευχονται το αυτονοητο ''αντε και με ενα μωρακι του χρονου'' καποιος σιγουρα θα πεταξει και το κλασσικο ''απορω τι καθεστε ακομα και δεν βαζετε μπροστα για ενα παιδακι'' κι'εσυ θα πρεπει να απαντησεις νορμαλ γιατι δεν κανει να προσβαλεις τον αλλο τετεια μερα αχ αχ και παλι αχ...ασ σταματεισω εδω γιατι αν αφεθω και τα βγαλω ολα θα βαρεθειτε να διαβαζεται....ξερω πως υπαρχουν πολλα προβληματα στον κοσμο γυρω μας και ισως οι δικες μου σκεψεις και μελαγχολιες να ειναι χαζες σε καποιους αλλα τι να κανω αυτες εχω...σας ευχομαι καλες και χαρουμενες γιορτες I love you

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε καταλαβαίνω απόλυτα αν και εγώ βρίσκομαι στα 2α Χριστουγεννα που κάνω αυτή την ευχή!!!
δν γίνεται όμως να μην ελπιζουμε γλυκιά μου, ειναι στην φύση μας!!!
έχετε προσπαθήσει τα πάντα και δν τα έχετε καταφέρει??δν ξέρω αν κάπου έχεις πει την ιστορια σου!συγγνώμη!!!!
εγω για την ώρα πεισμώνω και λέω οτι θα τα καταφέρουμε ο κόσμος να χαλάσει!!!!!! αυτό να λες κι εσύ!! η κουμπαρα μου τα κατάφερε στα 10 χρόνια μετά απο αμέτρητες εξωσωματικές!!! (βεβαια εκει παιζει και το οικονομικο που εμεις δν έχουμε!αλλα ειμαι σιγουρη ότι θα υπάρξει τρόπος!!)
θα σου ευχηθώ λοιπόν το 2013 να βρεθει αυτός ο τρόπος και του χρόνου τέτοιες μέρες να εχεις ενα μωρό είτε στην κοιλίτσα σου είτε στην αγκαλιτσα σου!!!! ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! 417472

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ελπιζουμε ακομα τουλαχιστον ελπιζουμε αλλα ξερεις ειναι αυτες οι ατιμες οι μερες που σε περνει απο κατω και λες ποσο ακομα να ελπιζω ποσο ακομα να περιμενω...απο προσπαθειες εχω κανει σχεδον τα παντα εκτος απο εξωσωματικη που μετα της γιορτες θεου θελοντος και χρηματος επιτρεποντως λεμε να ξεκινησουμε...τον μηνα που μας περασε εκανα μια προσπαθεια σπερματεγχυσεις αλλα σταματησε λογο μη ανταποκρισης στα φαρμακα....ευχομαι και σ'εσενα το 2013 να γεμιση την κοιλιτσα σου και την αγκαλιτσα σου.

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα aquarious και όλες τις γυναίκες που περοσπαθούν...εχω την κορούλα μου αλλά προσπαθούμε για 2ο που έρχεται και...φεύγει...έχε πίστη και θα κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.Η απογοήτευση είναι εχθρός στην προσπάθεια και τώρα στις γιορτές είναι χειρότερα...μην δίνεις σημασία σε κανέναν!με το καλό το 2013 να είναι το ...τυχερό μας! Smile

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
amazona μου σ'ευχαριστω πολυ για της ευχες σου να χερεσαι την κορουλα σου και συντομα σου ευχομαι να της χαρισεις ενα αδερφακι....ξερω πως της γιορτινες μελαγχολιες θα της ξεπερασω καποια στιγμη τα στοματα τον τριτων ειναι το δυσκολο οσο και να μη θελεις να δινεις σημασια δυστηχως νευριαζεις το λιγοτερο και ειδικα οταν σου το λενε ατομα που γνωριζουν ποσο πολυ το θελεις και ποσο προσπαθεις!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι γιορτές δεν παίρνουν χρώμα και χαρά μόνο με την ύπαρξη ενός παιδιού, παίρνουν ΚΑΙ από αυτήν. Αξίζει τον κόπο να γιορτάσετε ότι είστε άλλη μια χρονιά μαζί με τον άντρα σου και στολίζετε το δέντρο σας την ώρα που άλλοι άνθρωποι δεν έχουν ούτε κατά διάνοια αυτή την πολυτέλεια, να χαρείτε την αγάπη που έχετε μεταξύ σας και να σταματήσετε έστω για αυτές τις μέρες να βλέπετε σαν αυτοσκοπό και μοναδική αυτοεκπλήρωση ένα μωρό. Γιατί αν συνεχίσετε έτσι, με συγχωρείς, αλλά όταν τελικά αυτό θα έρθει, θα βρει δυο γονείς "καμμένους" από ενέργεια. Γιορτάστε την αγάπη σας, ηρεμήστε λίγο και όλα θα γίνουν. Τα στόματα των άλλων δυστυχώς δεν μπορούμε να τα κλείσουμε, μπορούμε όμως να κάνουμε ό,τι μας κάνει να αισθανόμαστε καλύτερα, είτε να απαντάμε ευθέως είτε να τα αγνοούμε. Καλές γιορτές να έχετε, με υγεία και χαρά!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν ξέρουν πόσο προσπαθείς και πόσο το θέλεις και στο θυμίζουν τότε το κάνουν επίτηδες και βάλτους στην άκρη!μην αφήνεις να σου χαλάνε τη διάθεση...κι εμένα θα αρχίσουν;άντε βάλτε μπροστά για 2ο!τι κάθεστε,μόνη της θα μείνει η μικρή;;; !και τέτοια άλλα να μην πω...δεν ξέρουν για τις 2 αποβολές αλλά...θα δεν θα τους αφήσω να με σκάσουν πάλι!δώσε βάση στη σχέση σου με τον αντρα σου και όλα θα πάνε καλά!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσια δν χρειαζεται ουτε να ακουμε τους τριτους ουτε να χαλιωμαστε!! ειδικα αν το ξερουν οτι δυσκολευεστε και προσπαθειτε..να τους το πειτε καταμουτρα να σταματησουν να ασχολουνται με το συγκεκριμενο θεμα και οτι δν τους αφορα!! αλλα μη τα περνετε τις μετρητης!παντα θα λενε..γιατι δν κανετε μωρο, γιατι δν κανετε δευτερο μωρο, μετα μπορει να λενε τι τα θελατε τα 2 μωρα αφου δν σας φτανουν τα λεφτα και παει λεγοντας...γενικοτερα ο κοσμος που λεει παντα κατι θα λεει!!

εχει δικιο η mhtsaina.. παντα πρεπει πρωτα να ειμαστε ευτυχισμενες και να περναμε πολυ ομορφα με τους αντρες μας, να μην κουραζουμε τοσο την ψυχη μας ωστε οταν ερθει το μωρο να εχουμε μονο υπεροχα συναισθηματα να του δωσουμε και να εχει ευτυχισμενους και ηρεμους γονεις!!!!! που αγαπιουνται!!

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mhtsaina εχεις απολυτο δικιο σε ολα οσα λες... και σιγουρα δεν εχει αλλαξει κατι αναμεσα σ'εμενα και στον αντρα μου και ειμαι πολυ τυχερη που ειναι στην ζωη μου... ομως ολα αυτα ειναι συναισθηματα στα οποια δεν μπορουμε να βαζουμε ορια φετος καλως η κακος νιωθο ετσι καποια στιγμη ο εαυτος μας εχει ξεσπασματα...και στο λεω εγω που ειμαι ενα ατομο εξω καρδια που θελω να ειμαι χαρουμενη και να κανω και τους γυρω μου να ειναι χαρουμενοι με οποιο τροπο μπορω...αλλα πανω απ'ολα ειμαι και ανθρωπος με ολα τα συναισθηματικα σκαμπανεβασματα...καλες γιορτες σου ευχομαι I love you

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
5 χρονια που ειμαι παντρεμενη κλεινω τα αυτια μου σε ολους αυτους και δεν τους δινω το παραμικρο δικαιωμα να καταλαβουν οτι με στεναχωρουν με τα λεγομενα τους.... αλλα απο την αλλη ποσο υπερανω να το παιξεις???

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aquarius2801 έγραψε:Δεν ξερω αν γραφω στο σωστο μερος το θεματακι αν οχι να ζητησω προκαταβολικα συγνωμη!!!
Ισως απο τον τιτλο να εχεται καταλαβει ολες τι θελω να βγαλω απο μεσα μου...ναι ναι καλα καταλαβατε αλλη μια χρονια χωρις παιδακι χωρις ενα παιδικο χαμογελο μεσα στο σπιτι μου μονο ενα κενο και μια μελαγχολια που της περισσοτερες φορες προσπαθω να κρυψω απο τους αλλους αλλα οχι απο τον αντρα μου {ειναι ισως ο μονος που με ξερει τοσο καλα}....χθες το βραδυ στολισαμε το δεντρο μας και γενικος το σπιτι μας για να υποδεχτουμε και φετος της γιορτες που καποτε ηταν η πιο ωραια περιοδος της ζωης μας γλεντια παρεουλες εξοδους παρτυ ψωνια δωρα αχ θεε μου τι τελεια που ητανε...τα τελευταια 4 χρονια (που προσπαθουμε για μωρακι) η ευχη μας ηταν μια του χρονου να στολιζουμε το δεντρακι μας αγκαλια με το μωρο μας το φωναζαμε δυνατα και τα ματια μας ελαμπαν απο προσμονη απο χαρα... φετος ομως ηταν ολα τοσο υποτονικα δεν ειχα καθολου διαθεση να μπω σ'αυτη την διαδικασια φυσικα ουτε μια στιγμη δεν αναφεραμε το θεμα μωρο δεν ξερω τι παθαμε στερεψανε και οι ευχες μας!!! μαλλον καταλαβαμε και οι δυο οτι φτανει ας μην κοροιδευουμε τους εαυους μας ας κανουμε τα τυπικα που πρεπει να κανουμε να τελειονουμε....περνανε οι μερες και θα ερθουν τα χριστουγεννα και θα βρεθουμε σε καποιο τραπεζι και ολοι θα αρχισουν να ευχονται το αυτονοητο ''αντε και με ενα μωρακι του χρονου'' καποιος σιγουρα θα πεταξει και το κλασσικο ''απορω τι καθεστε ακομα και δεν βαζετε μπροστα για ενα παιδακι'' κι'εσυ θα πρεπει να απαντησεις νορμαλ γιατι δεν κανει να προσβαλεις τον αλλο τετεια μερα αχ αχ και παλι αχ...ασ σταματεισω εδω γιατι αν αφεθω και τα βγαλω ολα θα βαρεθειτε να διαβαζεται....ξερω πως υπαρχουν πολλα προβληματα στον κοσμο γυρω μας και ισως οι δικες μου σκεψεις και μελαγχολιες να ειναι χαζες σε καποιους αλλα τι να κανω αυτες εχω...σας ευχομαι καλες και χαρουμενες γιορτες I love you




ποσο με συγκινησες!!!δεν κλαιω ευκολα αλλα με εκανες να τρεχουν τα ματια μου χωρις να το καταλαβω!
εχω 2 παιδακια αλλα πιστεψεμε σε καταλαβαινω απολυτα!
σου ευχομαι και εσενα και σε ολα τα κοριτσια που περιμενουν ενα μωρακι μεσα απο την ψυχη μου να το αποκτησετε! I love you

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
reg reg γλυκια μανουλα να χερεσαι τα αγγελουδια σου...συγνωμη αν σου χαλασα την διαθεση ενιωθα οτι ηθελα καπου να τα φωναξω ολα αυτα να τα βγαλω απο μεσα μου και επιδει εκανα πρσφατα εγγραφει στο forum αποφασισα να γραψω εδω ηξερα πως καποιος θα με ακουσει....σ'ευχαριστω πολυ καλες γιορτες να εχεται rendeer

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aquarius2801 έγραψε:5 χρονια που ειμαι παντρεμενη κλεινω τα αυτια μου σε ολους αυτους και δεν τους δινω το παραμικρο δικαιωμα να καταλαβουν οτι με στεναχωρουν με τα λεγομενα τους.... αλλα απο την αλλη ποσο υπερανω να το παιξεις???
Κοριτσάκι μου γλυκό, εγώ απλά λέω ότι, όταν νιώθεις τον ατμό να μαζεύεται στην χύτρα, πρέπει λίγο να χαμηλώνεις το μάτι της κουζίνας, για να μην έχεις εκρήξεις Wink Και σε καταλαβαίνω, σίγουρα έχεις λόγους για να αισθάνεσαι μελαγχολία, να σου πω όμως ως τρίτη ότι ακόμη και μέσα από τα γραπτά σου βγαίνει μια τεράααααστια αγωνία, λίγος πανικός ανάκατα με θλίψη; Κι όλα αυτά γιατί; Για κάτι που ούτως ή άλλως κάποια στιγμή θα γίνει; Θα έρθει το μωρό, μη χαλάτε τις γιορτές σας! Και να σου πω και κάτι άλλο; Αν ας πούμε τώρα είχες ένα μωρό π.χ. 1 μήνα ουσιαστικά πες μου, τι θα καταλάβαινε από Χριστούγεννα; Σχεδόν τιποτα, εντάξει θα ήταν άλλη η αίσθηση για εσάς, το δέχομαι, αλλά δεν θα ήταν και το πιο συγκλονιστικό από όλα τα ωραία που θα ζήσετε κάποτε με το παιδί σας... Εννοώ, μην βασανιζόμαστε ωραιοποιώντας τα πάντα. Και κάτι τελευταίο: εγώ δεν είπα ότι πρέπει να μην απαντάμε σε όσους πετούν τέτοια σχόλια, εγώ έδωσα διαζευκτικά επιλογές. Προσωπικά πιστεύω ότι, αφού δεν ντρέπονται να πετάνε ατάκες οι "ενδιαφερόμενοι", οι αποδέκτες των σχολίων γιατί θα πρέπει να κρατούν το στόμα τους κλειστό και να μην ανταπαντούν ότι το σχόλιο τους πλήγωσε, τους έκανε να αισθανθούν άσχημα; Εγώ προσωπικά θα απαντούσα...

????????


Επισκέπτης
Καλη μου κοπελα μη μαυριζεις τις γιορτινες μερες αδικα
αλλοι προσπαθουν πολυ περισσοτερα χρονια σιγουρα το ξερεις
να χαμογελας στο θεο για να πανε ολα καλα
και θα πανε!!!!!!!!!!!! ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! 215994

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mhtsaina για αλλη μια φορα θα σου πω οτι εχεις απολυτο δικιο και σ'ευχαριστω για ολα οσα γραφεις... και για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα και να γελασουμε θα σου πω μια φαση που μου ετυχε...στο χωριο του αντρα μου οταν καποια ειναι εγκυος λενε ""ααα η ταδε ειναι βαρεμενη"" καποια στιγμη λοιπον ετυχε να φοραω μια μπλουζα φαρδια με βλεπει καποια εκει στο χωριο και με λεει ""αααχχχχ βαρεμενο εισαι καλε???""" και της απανταω κι'εγω πολυ φυσικα ""ναι στο μυαλο"" και με κοιτουσε ειμαι σιγουρη οτι ακομα δεν καταλαβε τι της απαντησα χεχεχεχε

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:Καλη μου κοπελα μη μαυριζεις τις γιορτινες μερες αδικα
αλλοι προσπαθουν πολυ περισσοτερα χρονια σιγουρα το ξερεις
να χαμογελας στο θεο για να πανε ολα καλα
και θα πανε!!!!!!!!!!!! ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! 215994
Αυτό το όλα καλά θα πάνε κοπελιά μη γίνει όμως δάσκαλε που δίδασκες, οκ; Για να το ακούσεις κι εσύ το τονίζω! Όοοοολα θα πάνε καλά arcούλα μου

????????


Επισκέπτης
ετσι ετσι κουραγιο η μια στην αλλη τι να κανουμε
παλι καλα που εχουμε και το παρεακι εδω δε λες???

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
arco iris το ξερω καλη μου σιγουρα αλλοι προσπαθουν πολυ περισσοτερο απο μενα και ακομα αλλοι εχουν σοβαροτερα προβληματα απο μενα και καθε μερα ευχαριστω το θεο για ολα οσα μου εχει δωσει απλωχερα... απλα εχω αυτο το μικρο αγκαθακι μεσα μου και ξερεις τοση ωρα που διαβαζω ολα οσα μου γραφετε μετανιωνω που ενιωθα ετσι χθες την ωρα που στολιζαμε για της γιορτες που μια τοσο γλυκια στιγμη εγω την εκανα να ειναι τυπικη αλλα ειπαμε καποια στιγμη τα συναισθηματα δεν ελεγχονται....σ'ευχαριστω πολυ καλες γιορτες να εχεις!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aquarius2801 έγραψε:mhtsaina για αλλη μια φορα θα σου πω οτι εχεις απολυτο δικιο και σ'ευχαριστω για ολα οσα γραφεις... και για να ελαφρυνω λιγο το κλιμα και να γελασουμε θα σου πω μια φαση που μου ετυχε...στο χωριο του αντρα μου οταν καποια ειναι εγκυος λενε ""ααα η ταδε ειναι βαρεμενη"" καποια στιγμη λοιπον ετυχε να φοραω μια μπλουζα φαρδια με βλεπει καποια εκει στο χωριο και με λεει ""αααχχχχ βαρεμενο εισαι καλε???""" και της απανταω κι'εγω πολυ φυσικα ""ναι στο μυαλο"" και με κοιτουσε ειμαι σιγουρη οτι ακομα δεν καταλαβε τι της απαντησα χεχεχεχε
χαχαχαχαχ! Κρητικός είναι ο άντρας σου; Εχω μια φίλη από το Ρέθυμνο κι εκεί τις εγκυμονούσες τις λένε βαρεμένες. Να σου πω τώρα εγώ κάτι άλλο; Πρόπερσι είχα πάει ένα πρωί στα ΕΛΤΑ και καθόμουν στην ουρά. Οπότε έρχεται ένας παππούς που ειχε λυσσάξει όμως να επιμένει, με πιάνει από τον ώμο και να αρχίσει να φωνάζει "Μα τι πράγματα είναι αυτά, γαιδούρια γίναμε όλοι, κάντε χώρο ρε να περάσει μπροστά η κοπέλα, προηγείται, δε βλέπετε που είναι έγκυος"; Κι εγώ γυρίζω κι απαντώ "Δεν είμαι έγκυος, χοντρή είμαι, αλλά σας ευχαριστώ!" Very Happy

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arco iris έγραψε:ετσι ετσι κουραγιο η μια στην αλλη τι να κανουμε
παλι καλα που εχουμε και το παρεακι εδω δε λες???
Το παρεάκι και τη black forest βασικά ... Very Happy

????????


Επισκέπτης
Very Happy

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χεχεχεχε να'σαι καλα βρε mhtsaina με εκανες και γελασα...ε ναι κρητηκος το αγορι μου αλλα απο Ηρακλειο μερια μαλλον σε ολη την Κρητη το λενε το βαρεμενη ακου ρε παιδια οταν το πρωτο ακουσα εριξα πολυ γελιο τραγικο και το λενε πολυ φυσιολογικα τι να πω!!!

Aquarius2801

Aquarius2801
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ με κανατα να νιωσο πολυ καλυτερα...θα σας αφεισω για την ωρα ελπιζω να μη χαθουμε εισται πολυ καλο παρεακι...καλο μεσημερι να εχεται και καλη σας ορεξη μακιααα!!!

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχομαι τα φετινα Χριστουγεννα να ειναι το εφαλτηριο για μια καινουρια και ευτυχισμενη ζωη με παιδακια κ χαρες!Αγαπηστε τους αντρες σας,νιωστε κοντα, ευχαριστειτε τον Θεο που εχετε βρει εναν ανθρωπο και συνπορευοσαστε στη ζωη και ολα θα ερθουν!Ο Θεος δεν ξεχνα κανεναν μας..το πιστευω!Οποτε φτανουμε στο χειλος της καταστροφης ολο ολο κατι γινεται!!Να εχετε πιστη κ ολα θα γινουν!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να ξερες πόσο σε καταλαβαίνω..
Τα όνειρα και οι σκέψεις μου όλους αυτούς τους μήνες είχαν αρχή και τέλος τον ερχομό του μωρού μου και πόσο μοναδικά θα ήταν αυτά τα Χριστούγεννα με το μπεμπέ στο σπίτι. Δυστυχώς τα πράγματα δεν ήρθαν όπως τα περίμενα και φέτος τα Χριστούγεννα θα είναι τα πλέον μοναχικά για μένα αφού εκτός του ότι η προχωρημένη εγκυμοσύνη μου δεν πήγε καλά, δεν αντέξαμε τις δυσκολίες και χωρίσαμε με τον σύντροφό μου.

Γιορτάστε την αγάπη σας με τον άντρα σου αυτά τα Χριστούγεννα και κάντε μια ευχή να σας βρίσκουν κάθε γιορτή μαζί με υγεία. Να είσαι σίγουρη πως το μπεμπέ δεν θα αργήσει να έρθει και τοτε το πολυπόθητο όνειρο θα γίνει πραγματικότητα.

Σου εύχομαι καλές γιορτές και τα καλύτερα να σας βρίσκουν πάντα μαζί ενωμένους!



Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις