Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
FOTINI28 έγραψε:

ΒΡΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΕ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΛΕΜΕ.
Shocked Shocked Shocked Shocked
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ..ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ. ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΕΙΣ?

Λογικά τα creamy ή sticky δεν ξέρω με σιγουριά...



goldangel1990
να κάνεις αυτό που νοιώθεις εσύ.. το ξέρω ότι είναι λογικό να στεναχωριέσαι τι να κάνουμε... μερικοί άνθρωποι δεν σκέφτονται πριν μιλήσουν!!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:Σας ευχαριστώ όλες κοριτσια,αν ειχα το σπιτάκι μου δεν θα τους έλεγα και τιποτα,αλλα τωρα μετακομιζω απο το σπιτι που μεναμε με την γιαγια μου και παω σπιτι των γονιων μου να μεινω,μεχρι να χτισουμε!!αρα όλα τα μαθαινουν,ευτυχως ο αντρας μου και η μαμα μου με στηριζουν..απλα ωρες ωρες ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαματα ετσι που μου κανουν
ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΣΥ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΟΠΩ ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΖΗΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΠΩς ΕΣΥ ΝΙΩΘΕΙΣ...ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ....

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέ πιο χαρτάκι??? Αν δεν βάλεις μέσα δαχτυλάκι δεν φαίνεται τίποτα!! χαχαχαχαχα

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ!! ΜΑΚΙΑ!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:Καλέ πιο χαρτάκι??? Αν δεν βάλεις μέσα δαχτυλάκι δεν φαίνεται τίποτα!! χαχαχαχαχα
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ????ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΕΓΩ!!!!!ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ Ε?????ΚΑΛΟ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 328109 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 328109 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 328109 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 328109 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 328109

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστώ όλες που μου δινετε δύναμη!!!

θα προσπαθήσω να μην ασχολούμε τοσο,αλλα όσο γινετε.

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:σας ευχαριστώ όλες που μου δινετε δύναμη!!!

θα προσπαθήσω να μην ασχολούμε τοσο,αλλα όσο γινετε.
As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 379767

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και όχι μόνο αυτό!!! Πρέπει να βλέπεις και τη θέση που έχει ο τράχηλος!!!

Στις γόνιμες είναι ψηλά, είναι μαλάκός, και έχει μεγάλο άνοιγμα!

Αλλά πρέπει να απαυτώνεσαι καθημερικά για να μπορείς να καταλάβεις τη θέση του. Μερικές φορές το πιάνεις εύκολα.. που σημαίνει ότι είναι χαμηλά.. και άλλες πιο δύσκολα..

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εβελινακι μην δινεισ σημασια..η ξεκοψε στην γιαγια στον μπαμπα σ η σε οποιον αλλον στο λεει οτι δεν τους το επιτρεπεις,,,ΕΛΕΟΣ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:Και όχι μόνο αυτό!!! Πρέπει να βλέπεις και τη θέση που έχει ο τράχηλος!!!

Στις γόνιμες είναι ψηλά, είναι μαλάκός, και έχει μεγάλο άνοιγμα!

Αλλά πρέπει να απαυτώνεσαι καθημερικά για να μπορείς να καταλάβεις τη θέση του. Μερικές φορές το πιάνεις εύκολα.. που σημαίνει ότι είναι χαμηλά.. και άλλες πιο δύσκολα..
ΡΕ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ 15ΧΡΟΝΟ..ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ....ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ...

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι θα κανω θα τα πω και εγω εξω απ τα δοντια αν μοθ ξαναπουν τιποτα!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anypomoni έγραψε:
fourfouraki έγραψε:Και όχι μόνο αυτό!!! Πρέπει να βλέπεις και τη θέση που έχει ο τράχηλος!!!

Στις γόνιμες είναι ψηλά, είναι μαλάκός, και έχει μεγάλο άνοιγμα!

Αλλά πρέπει να απαυτώνεσαι καθημερικά για να μπορείς να καταλάβεις τη θέση του. Μερικές φορές το πιάνεις εύκολα.. που σημαίνει ότι είναι χαμηλά.. και άλλες πιο δύσκολα..
ΡΕ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ 15ΧΡΟΝΟ..ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ....ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ...
ΔΛΔ ΨΗΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΧΑΜΗΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
fourfouraki έγραψε:Και όχι μόνο αυτό!!! Πρέπει να βλέπεις και τη θέση που έχει ο τράχηλος!!!

Στις γόνιμες είναι ψηλά, είναι μαλάκός, και έχει μεγάλο άνοιγμα!

Αλλά πρέπει να απαυτώνεσαι καθημερικά για να μπορείς να καταλάβεις τη θέση του. Μερικές φορές το πιάνεις εύκολα.. που σημαίνει ότι είναι χαμηλά.. και άλλες πιο δύσκολα..
ΡΕ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ 15ΧΡΟΝΟ..ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ....ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ..ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΙΔΕΗ..ΑΛΛΑ ΟΣ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΡΘΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Γ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΩ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
fourfouraki έγραψε:Και όχι μόνο αυτό!!! Πρέπει να βλέπεις και τη θέση που έχει ο τράχηλος!!!

Στις γόνιμες είναι ψηλά, είναι μαλάκός, και έχει μεγάλο άνοιγμα!

Αλλά πρέπει να απαυτώνεσαι καθημερικά για να μπορείς να καταλάβεις τη θέση του. Μερικές φορές το πιάνεις εύκολα.. που σημαίνει ότι είναι χαμηλά.. και άλλες πιο δύσκολα..
ΡΕ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ 15ΧΡΟΝΟ..ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ....ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΩ...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ..ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΙΔΕΗ..ΑΛΛΑ ΟΣ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ
ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ...ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΙ.....

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anypomoni έγραψε:
ΔΛΔ ΨΗΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΧΑΜΗΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?

αααα τώρα εσύ ρωτάς λεπτομέρειες που δεν ξέρω να απαντήσω.. εγώ απλά διάβασα αυτό που σου είπα.. ο καλύτερος συνδιασμός για να περάσει το σπέρμα είναι HSO

Που σημαίνει HIGH SOFT OPEN

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:
anypomoni έγραψε:
ΔΛΔ ΨΗΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ Κ ΧΑΜΗΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?

αααα τώρα εσύ ρωτάς λεπτομέρειες που δεν ξέρω να απαντήσω.. εγώ απλά διάβασα αυτό που σου είπα.. ο καλύτερος συνδιασμός για να περάσει το σπέρμα είναι HSO

Που σημαίνει HIGH SOFT OPEN
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ......Ε ΡΕ ΤΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ...Κ ΤΟ ΕΙΧΑ Κ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΝΆΘΕΜΑ ΜΕ....

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτή η κοπέλα φωτογράφιζε κάθε μέρα τον τράχηλο της!!

http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/photos-of-cervix/

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
goldangel1990 έγραψε:σας ευχαριστώ όλες που μου δινετε δύναμη!!!

θα προσπαθήσω να μην ασχολούμε τοσο,αλλα όσο γινετε.
Yπομονή Εβελινάκι κ μην στεναχωριέσαι!!!Με το καλό να έρθει το μωράκι σου κ να το χαρείς!!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 379767

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 125586 καλησπερα κοριτσακια μου ηρθα κ εγω ποιες ειστε εδω????

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΑΝΑΡΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 417472 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 417472

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ...Ε??? As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 35468 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 35468 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 35468

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΧΑΣΤΗΚΑΑ!!!!
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 654316 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 654316 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 654316 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 654316
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟΟΟΟ!!!!!!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 990599 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 990599 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 990599 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 990599
ΚΑΙ ΟΙ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 990599 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 990599 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 990599 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΟΣΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ!!!!

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:
dimitrav έγραψε:Επανήλθα!!!Συγνώμη που έφυγα έτσι αλλά μαγελιρευα κ μόλις φάγαμε..Λοιπόν τα νέα μου...χθές πήγαμε για αυχενική ήταν τέλεια το μικρούλη μου όλο κολοτούμπες έκανε!!!Κ η γιατρός μας είπε με επιφύλαη αγόρι!!! Very Happy Very Happy Φυσικά γερό να είναι κ ας είναι ότι θέλει!!!Πάντως πολύ ωραία εμπειρία!!ΑΧ θέλω να το ξαναδώ!!!
μμμμμμμμμ ..ομορφαααααααααααα.. As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 215994 μπραβο...σου ευχομαι να περασουν γρηγορα οι μηνες και να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια
νά'σι καλά κοριτσάρα μου!!Σου εύχομαι σύντομα να είσαι στη θέση μου!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 334590 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 334590

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:Αυτή η κοπέλα φωτογράφιζε κάθε μέρα τον τράχηλο της!!

http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/photos-of-cervix/
ΨΗΛΟ ΑΗΔΙΑ....ΧΑΧΑΧΑΧ..ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.... Wink Wink Wink

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="EnVy26"][quote="dimitrav"]
FOTINI28 έγραψε:
dimitrav έγραψε:Επανήλθα!!!Συγνώμη που έφυγα έτσι αλλά μαγελιρευα κ μόλις φάγαμε..Λοιπόν τα νέα μου...χθές πήγαμε για αυχενική ήταν τέλεια το μικρούλη μου όλο κολοτούμπες έκανε!!!Κ η γιατρός μας είπε με επιφύλαη αγόρι!!! Very Happy Very Happy Φυσικά γερό να είναι κ ας είναι ότι θέλει!!!Πάντως πολύ ωραία εμπειρία!!ΑΧ θέλω να το ξαναδώ!!!



Δημητρα ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ !!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 5 875502
Ετυχε να ειμαι στον υπερηχο μια πολυ καλης μου φιλης και μολις το ειδαμε και ακουσα και την καρδια με πηραν τα κλαμματα!!!!! Υπεροχο συναισθημα για μενα ποσο μαλλον για σας που εχετε το πλασματακι μεσα σας!!!!
Συγχαρητηρια !!!
Ευχαριστώ πολύ!!!! Very Happy Very Happy Όσο για το τυχερή ναι το πιστεύω επιτέλους μετά από τόσο κόπο κ χρόνο που έφαγα ήρθε ξαφνικά κ όλα άλλαξαν!!!Μακάρι να το ζήσετε όλες πολύ γρήγορα!!!Με το καλό να σας έρθουν σε όλες σας τα σποράκια σας!!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις