Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Ε ΤΙ ΡΕ ΑΦΡΟΥΛΑ!!!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΙ ΚΑΠΟΥ Σ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΤΟ.ΟΤΙ ΑΠ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΣΚΥΜΕΝΗ(ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΠΙΠΙ)
ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟ!!


ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΙΠΙ ΣΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΚΑΙ ΣΚΥΒΩ! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ! ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΗΛ ΔΕΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑΝ? ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΣΤΑ ΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΙΝΗΣΙΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΝΑΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ "ΔΕΣΕΙ" ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑ ΟΚ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΔΕΣΕΙ.ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΛΟΓΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ.ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟ ΒΑΡΗ.ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΩΡΑ!!
ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ ΓΑΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΜΑΓΑΖΙ ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΟΥΡΚΙΚΕΣ!ΠΩΣ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!!!
ΑΠΛΩΣΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΔΕΞΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΑΠ ΕΚΕΙ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Η ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΥΝΝΕΦΟ!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ ΣΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ?Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ Η' ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ? Shocked ΟΚ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΣΚΥΨΙΜΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΝΤΩΜΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΚΑΤΙ!



ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΈΣ ΩΣ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΤΖΗ!


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ: ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΟΥΒΑΑΑΑΑ!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Ε ΤΙ ΡΕ ΑΦΡΟΥΛΑ!!!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΙ ΚΑΠΟΥ Σ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΤΟ.ΟΤΙ ΑΠ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΣΚΥΜΕΝΗ(ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΠΙΠΙ)
ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟ!!
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΑΝ ΣΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΩ .....ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ..ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΞΙ ΔΙΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ...Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΕΒΑΛΛΕ...ΤΩΡΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΙΣΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΑΠΕΒΑΛΛΕ


ΑΡΤ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ Μ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΑΝ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ.ΑΠΛΑ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ.ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ Η' ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ? Shocked ΟΚ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΣΚΥΨΙΜΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΝΤΩΜΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΚΑΤΙ!



ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΈΣ ΩΣ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΤΖΗ!


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ: ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΟΥΒΑΑΑΑΑ!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΡΘΕ Γ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΑΣ ΝΑ ΒΑΡΑΜΕ ΚΑΤΩ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΣΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ?Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ?

ΝΑΙ!!!!!!


ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΓΙΑ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 93981 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 93981 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 93981 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 93981

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ ΕΚΑΝΕΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρε κοριτσια εγω αναφερομαι σε περιπτωση που ειμαι εγκυος χωρις να το ξερω!εαν ηξερα οτι ημουν και ειχα θεματακι σιγουρα δεν θα το διακινδυνευα το πρωτο τριμηνο!
αν ειναι το μωρο να δεσει οπως λεει η αφρουλα θα δεσει!και οντως κανενας δρομος στην Ελλαδα ειναι χωρις λακουβες!εγω για να προσεγγισω το σπιτι μου ξερετε ποσες λακουβες τεραστεις πρεπει να περασωω??

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πριν την αποκολληση ειπε οχι λιυσιμο σκυμμενη οχι σκυψιμο γενικοτερα κ τεντωματα ακομα και οταν ξυπνας οχι τσιγαρο προκαλει αποκολλησεις κ αποβολες πχι φαρμακα οχι βαρη οχι τηγανητα κ ωμα αυγα συκωτια ξιφια κονσερβες ... Μετα την αποκολληση ειπε οχι σλυψιμο ουτε καν για να βαλεις παπουτσια στα βαχει αλλος οχο σκαλες οχι αυτοκινητο και τρανταγματα οχι αποτομα στριψιματα της μεσης κ οχι σφιξιμο στη τουαλετα, α κ ολο ξαπλα

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εν τω μεταξυ γραφω απο το κιν κ κνω λαθη χαχαχαχ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:ρε κοριτσια εγω αναφερομαι σε περιπτωση που ειμαι εγκυος χωρις να το ξερω!εαν ηξερα οτι ημουν και ειχα θεματακι σιγουρα δεν θα το διακινδυνευα το πρωτο τριμηνο!
αν ειναι το μωρο να δεσει οπως λεει η αφρουλα θα δεσει!και οντως κανενας δρομος στην Ελλαδα ειναι χωρις λακουβες!εγω για να προσεγγισω το σπιτι μου ξερετε ποσες λακουβες τεραστεις πρεπει να περασωω??
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΛΟΥ...ΟΧΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ..

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:Εν τω μεταξυ γραφω απο το κιν κ κνω λαθη χαχαχαχ
ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΑ ΔΛΔ ΜΑΙΡΟΥΛΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Σ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσιασας παρακολουθω απλά έχω λίγη δουλίτσα...
Να προσέχετ πολύ όλες μα όλες...Όντως στην Ελλάδα αν είσαι έγκυος καύτερα μην μπεις σε αμάξι, Δεν υπάρχει σεβασμός σε πολλά πράγματα..Εγκύους, αναπήρους, αργότερα με το καροτσάκι θα το καταλάβετε καλύτερα!!Να προσέχετε όλες μα όλες πολύ!!Είναι πολύτιμα τα σποράκια σας!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΠΑΙΝΤΕΡΜΑΝ ΕΚΑΝΕΣ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΕ ΝΑΙ!ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ ΕΖΗΣΑ!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αστα σχεδον οχι σεολα κ εχτες το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου οτι εκανα As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 215994

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:ρε κοριτσια εγω αναφερομαι σε περιπτωση που ειμαι εγκυος χωρις να το ξερω!εαν ηξερα οτι ημουν και ειχα θεματακι σιγουρα δεν θα το διακινδυνευα το πρωτο τριμηνο!
αν ειναι το μωρο να δεσει οπως λεει η αφρουλα θα δεσει!και οντως κανενας δρομος στην Ελλαδα ειναι χωρις λακουβες!εγω για να προσεγγισω το σπιτι μου ξερετε ποσες λακουβες τεραστεις πρεπει να περασωω??
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΛΟΥ...ΟΧΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ..

ααα, οκ!γιατι με τρομοκρατησατε!!
βρε μαιρουλα ολα αυτα πρεπει να προσεχει μια εγκυμονουσα??
εγω εχω δει κοπελες εγκυος και να παιζουν τεννις, να σηκωνουν τα αλλα τους παιδια και να κανουν τοσες αλλες δουλειες!δεν κανει να τρωνε ξιφια??

γεια σου γιαννα μου!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 417472 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:
art86 έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:ρε κοριτσια εγω αναφερομαι σε περιπτωση που ειμαι εγκυος χωρις να το ξερω!εαν ηξερα οτι ημουν και ειχα θεματακι σιγουρα δεν θα το διακινδυνευα το πρωτο τριμηνο!
αν ειναι το μωρο να δεσει οπως λεει η αφρουλα θα δεσει!και οντως κανενας δρομος στην Ελλαδα ειναι χωρις λακουβες!εγω για να προσεγγισω το σπιτι μου ξερετε ποσες λακουβες τεραστεις πρεπει να περασωω??
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΛΟΥ...ΟΧΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ..

ααα, οκ!γιατι με τρομοκρατησατε!!
βρε μαιρουλα ολα αυτα πρεπει να προσεχει μια εγκυμονουσα??
εγω εχω δει κοπελες εγκυος και να παιζουν τεννις, να σηκωνουν τα αλλα τους παιδια και να κανουν τοσες αλλες δουλειες!δεν κανει να τρωνε ξιφια??

γεια σου γιαννα μου!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 417472 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 22 417472
ΚΟΙΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Μ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ ΜΕ ΣΓΚΥΜΟΣΗΝΗ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ....ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ Θ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗ ΘΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ Π.Χ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Η' ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΟΒΟΛΗΣ! ΕΚΕΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ! ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!!! Very Happy Very Happy Very Happy


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπη μου γλυκια και εχω δει να σηκωνουν χαλια τα παιδια τους να τρωνε σουβλακια πιτσες τηγανιτες πατατες εχω δει να κουβαλανε ξυλα για το τζακι, αλλα εχω δει κ κοπελα να βηχει κ να παθαινει αποκολληση απο τη γριπη εχω δει να γλυστρουν κ να πεφτουν κ να τα χανουν η να σηκωμουν κουβερτες κ να παθαινουν αποκοληση σαν εμενα η να παθαινουν δηλητητιαση και να περμουν φαρμακα οποτε ξεχνανε κ τξ μωρο και εχω δει κ κοπελα να εχει μονιμα καθε μηνα λιγο αιμα κ νς ειναθ ολα μια χαρα, ειναι σναλογα στο σωμα αν γυμναζοσπθν κ πριν το συνεχιζεις κ μετα με οροσοχη αλλα αν εισαι τεμπελα προσεχεις γιατι το σωμα τα δινει ολα στημ εγκυμοσυνη

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑ..ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΔΕΝ ΕΠΕΤΡΕΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ..ΚΑΦΕ?ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ...ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΓΑΛΑ Κ ΧΥΜΟΥΣ...ΔΟΥΛΕΙΕΣ ."?ΧΑΧΑΧ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ...ΤΟ ΕΧΑΣΑ....ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΠΤ...ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΣΑΚΧΑΡΩΔΗ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΑΙ ΙΝΣΟΥΛΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ 12 ..ΜΕΝΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΣΥΡΡΑΦΗ ΑΚΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΣΙΓΑΡΟ..Ο ΜΙΛΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 3 ..ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΝ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Γ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΝΕΙ .ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΑΣ ΝΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΚΑΤΩ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΧΡΩΜΟΣΩΜΙΚΕΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ! ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ! ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΩΣ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο ειναι σιγουρο αν ειναι να μεινει θα μεινει αλλα ας μην ερθει κ βρει αφιλοξενο περιβαλλον μονο κ μονπ για το δικο μας εγωισμο δηλ τι να το σκασω για να ευχαριστηθω εγω ενα κολοτσιγαρο η να αρχισω τις γυμναστικες αφου μπορω να το κανω κ μετα απο εννια μηνες η να πινω αλκοολ μονο κ μονο για το καπριτσιο μου κ να λεω αν ειναι να μεινε θα μεινει. Οχι δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα για τη δημιουργια μιας νεας ζωης

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑ..ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΔΕΝ ΕΠΕΤΡΕΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ..ΚΑΦΕ?ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ...ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΓΑΛΑ Κ ΧΥΜΟΥΣ...ΔΟΥΛΕΙΕΣ ."?ΧΑΧΑΧ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ...ΤΟ ΕΧΑΣΑ....ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ Γ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΠΤ...ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΣΑΚΧΑΡΩΔΗ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΑΙ ΙΝΣΟΥΛΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ 12 ..ΜΕΝΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΣΥΡΡΑΦΗ ΑΚΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΣΙΓΑΡΟ..Ο ΜΙΛΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 3 ..ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΝ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Γ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕΝΕΙ .ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΑΣ ΝΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΚΑΤΩ


ΑΡΤΕΜΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ.
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΥΣ ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις