Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΟΛΥ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΗΔΗ 3

christinageo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα σας κοριτσια !!!!!

Να σας πω ενα μυστικο !!!!

Το πρωι εκανα εξεταση αιματος χοριακη , κανονικα περιμενω να αδιαθετησω την Κυριακη αλλα ελπιζω να δειξει κατι δεν μπορω να περιμενω ελπιζω να ειναι θετικο , περνω τ αποτελεσματα το απογευμα μετα τις 7 μου ειπαν απο το μικροβιολογικο .


Ευχηθειτε μου , ξερω οτι οι δικες σας ευχες ειναι οι πιο δυνατες .


Ευχαριστω As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
christinageo έγραψε:καλημερα σας κοριτσια !!!!!

Να σας πω ενα μυστικο !!!!

Το πρωι εκανα εξεταση αιματος χοριακη , κανονικα περιμενω να αδιαθετησω την Κυριακη αλλα ελπιζω να δειξει κατι δεν μπορω να περιμενω ελπιζω να ειναι θετικο , περνω τ αποτελεσματα το απογευμα μετα τις 7 μου ειπαν απο το μικροβιολογικο .


Ευχηθειτε μου , ξερω οτι οι δικες σας ευχες ειναι οι πιο δυνατες .


Ευχαριστω As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968


ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 446177 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 446177

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
christinageo έγραψε:καλημερα σας κοριτσια !!!!!

Να σας πω ενα μυστικο !!!!

Το πρωι εκανα εξεταση αιματος χοριακη , κανονικα περιμενω να αδιαθετησω την Κυριακη αλλα ελπιζω να δειξει κατι δεν μπορω να περιμενω ελπιζω να ειναι θετικο , περνω τ αποτελεσματα το απογευμα μετα τις 7 μου ειπαν απο το μικροβιολογικο .


Ευχηθειτε μου , ξερω οτι οι δικες σας ευχες ειναι οι πιο δυνατες .


Ευχαριστω As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968
καλημερα!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΣΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΕΤΙΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Wink Wink Wink

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ...ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.....ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ....ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥ???
ΑΡΤΕΜΑΚΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΑΚΡΙΑ Ε???

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
christinageo έγραψε:καλημερα σας κοριτσια !!!!!

Να σας πω ενα μυστικο !!!!

Το πρωι εκανα εξεταση αιματος χοριακη , κανονικα περιμενω να αδιαθετησω την Κυριακη αλλα ελπιζω να δειξει κατι δεν μπορω να περιμενω ελπιζω να ειναι θετικο , περνω τ αποτελεσματα το απογευμα μετα τις 7 μου ειπαν απο το μικροβιολογικο .


Ευχηθειτε μου , ξερω οτι οι δικες σας ευχες ειναι οι πιο δυνατες .


Ευχαριστω As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968

Κοπέλα μου κι εγώ δε θα κρατιόμουν!! Ασε που στις 6 θα έπαιρνα και τηλέφωνο μήπως ήδη έχουν το αποτέλεσμα!! Σου εύχομαι μια χοριακή ως τα αστέρια!!Τόσο ψηλή!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ...ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.....ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ....ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥ???
ΑΡΤΕΜΑΚΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΑΚΡΙΑ Ε???

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΑΚΙ?

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XrysaB έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ...ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.....ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ....ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥ???
ΑΡΤΕΜΑΚΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΑΚΡΙΑ Ε???

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΑΚΙ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΤΗ????

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ευα!!! Χρύσα το χιόνι μου αρέσει πολύ πολύ αλλά όχι να περπατήσω με τακούνια, με τίποτα!!! Ευα εσυ πότε είναι να μην έρθει;

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Καλημέρα Ευα!!! Χρύσα το χιόνι μου αρέσει πολύ πολύ αλλά όχι να περπατήσω με τακούνια, με τίποτα!!! Ευα εσυ πότε είναι να μην έρθει;
Κ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ....ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥ...
ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 24/12...ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ....ΤΩΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ....ΕΣΥ ΠΟΤΕ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σορυ που χαθηκα πηγα γ ψωμακι κ επλυνα και κατι πιατα που ειχα..σας ευχαριστω παρααααααααααααααααα πολυ για το ενδιαφερον σας ολες.........με συγκηνητε....οχι δεν με επισκεφτηκε μετρησα και την θερμοκρασια μου και ειχα 37 37,1 εκει......αλλα δεν ξερω ....τα πρωτα της σημαδια με επισκεφτηκαν...ποναω χαμηλα.....και το στηθος τουμπανο και δεν εκουμπιεται...κοριτσια αμα δεν ερθει και αυριο τι να πω ......εγω υπολογιζω οτι εκανα οωρρηξια η την 15 η την 16η μερα σιγουρα οχι πιο αργα..αρα 15+14 29 16+14 30η σμρ η αυριο πρεπει να ρθει..σωστα δεν μετραω???????
χριστινα μακαρι η χοριακη σου να ειναι τεραστιααααααααααααααααααααααααα

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:κοριτσια σορυ που χαθηκα πηγα γ ψωμακι κ επλυνα και κατι πιατα που ειχα..σας ευχαριστω παρααααααααααααααααα πολυ για το ενδιαφερον σας ολες.........με συγκηνητε....οχι δεν με επισκεφτηκε μετρησα και την θερμοκρασια μου και ειχα 37 37,1 εκει......αλλα δεν ξερω ....τα πρωτα της σημαδια με επισκεφτηκαν...ποναω χαμηλα.....και το στηθος τουμπανο και δεν εκουμπιεται...κοριτσια αμα δεν ερθει και αυριο τι να πω ......εγω υπολογιζω οτι εκανα οωρρηξια η την 15 η την 16η μερα σιγουρα οχι πιο αργα..αρα 15+14 29 16+14 30η σμρ η αυριο πρεπει να ρθει..σωστα δεν μετραω???????
χριστινα μακαρι η χοριακη σου να ειναι τεραστιααααααααααααααααααααααααα
ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΤ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΣΕ ΕΙΔΑ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.....ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ....ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ....

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="art86"]κοριτσια σορυ που χαθηκα πηγα γ ψωμακι κ επλυνα και κατι πιατα που ειχα..σας ευχαριστω παρααααααααααααααααα πολυ για το ενδιαφερον σας ολες.........με συγκηνητε....οχι δεν με επισκεφτηκε μετρησα και την θερμοκρασια μου και ειχα 37 37,1 εκει......αλλα δεν ξερω ....τα πρωτα της σημαδια με επισκεφτηκαν...ποναω χαμηλα.....και το στηθος τουμπανο και δεν εκουμπιεται...κοριτσια αμα δεν ερθει και αυριο τι να πω ......εγω υπολογιζω οτι εκανα οωρρηξια η την 15 η την 16η μερα σιγουρα οχι πιο αργα..αρα 15+14 29 16+14 30η σμρ η αυριο πρεπει να ρθει..σωστα δεν μετραω???????
χριστινα μακαρι η χοριακη σου να ειναι τεραστιααααααααααααααααααααααααα[/quot

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ?Η 29?ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 654316 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 654316 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 654316 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 654316

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι εγώ από αύριο ορμάω και βάζω σε φαρμογή το σχέδιο πολύ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 215994 με μαξιλάρι κ μετα πόδια ψηλά...Αν δεν έρθει μέχρι τις 6/1 θα κάνω τεστ και την αν βγει θετικό κατευθείαν χοριακή!! εαν είσαι στις γόνιμες εκμεταλλευσου το....
Άρτεμις η θερμοκρασία είναι ψηλή, μάλλον κι εσύ θα κάνεις τεστ, τα συμπτώματα αυτα μπορεί να δειχνουν κι εγκυμοσύνη Smile Smile Smile Smile Smile

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
art86 έγραψε:κοριτσια σορυ που χαθηκα πηγα γ ψωμακι κ επλυνα και κατι πιατα που ειχα..σας ευχαριστω παρααααααααααααααααα πολυ για το ενδιαφερον σας ολες.........με συγκηνητε....οχι δεν με επισκεφτηκε μετρησα και την θερμοκρασια μου και ειχα 37 37,1 εκει......αλλα δεν ξερω ....τα πρωτα της σημαδια με επισκεφτηκαν...ποναω χαμηλα.....και το στηθος τουμπανο και δεν εκουμπιεται...κοριτσια αμα δεν ερθει και αυριο τι να πω ......εγω υπολογιζω οτι εκανα οωρρηξια η την 15 η την 16η μερα σιγουρα οχι πιο αργα..αρα 15+14 29 16+14 30η σμρ η αυριο πρεπει να ρθει..σωστα δεν μετραω???????
χριστινα μακαρι η χοριακη σου να ειναι τεραστιααααααααααααααααααααααααα
ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΤ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΣΕ ΕΙΔΑ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.....ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ....ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ....
ευακι μου θα κλαψω μωρε......... Sad Sad Sad Sad Sad σε ευχαριστω αλλα δεν ξερω ....ειμαι 50 50 δεν ξθελω να σας απογοητευσω....αμα ρθει δεν ξερω πως θα το πω..νιωθω οτι θα σας στεναχωρεσω κ πραγματικα δεν θελω

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anypomoni έγραψε:
XrysaB έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ...ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.....ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ....ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥ???
ΑΡΤΕΜΑΚΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΑΚΡΙΑ Ε???

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΑΚΙ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΤΗ????

ΝΑΙ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΓΙΑ 1 2 ΩΡΕΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΑΣ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 35.9 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Κ ΧΘΕΣ 36,5
ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟ Κ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ...ΟΩΡΙΞΙΑ ΠΟΤΕ?

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XrysaB έγραψε:
anypomoni έγραψε:
XrysaB έγραψε:
anypomoni έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΟΥ...ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.....ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ....ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥ???
ΑΡΤΕΜΑΚΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΑΚΡΙΑ Ε???

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΑΚΙ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΤΗ????

ΝΑΙ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΓΙΑ 1 2 ΩΡΕΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΑΣ
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ...ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ....ΖΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..ΑΝΤΕ ΝΑΙ Κ ΤΟ ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΤΩΡΑ....ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕΙ ...

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
art86 έγραψε:κοριτσια σορυ που χαθηκα πηγα γ ψωμακι κ επλυνα και κατι πιατα που ειχα..σας ευχαριστω παρααααααααααααααααα πολυ για το ενδιαφερον σας ολες.........με συγκηνητε....οχι δεν με επισκεφτηκε μετρησα και την θερμοκρασια μου και ειχα 37 37,1 εκει......αλλα δεν ξερω ....τα πρωτα της σημαδια με επισκεφτηκαν...ποναω χαμηλα.....και το στηθος τουμπανο και δεν εκουμπιεται...κοριτσια αμα δεν ερθει και αυριο τι να πω ......εγω υπολογιζω οτι εκανα οωρρηξια η την 15 η την 16η μερα σιγουρα οχι πιο αργα..αρα 15+14 29 16+14 30η σμρ η αυριο πρεπει να ρθει..σωστα δεν μετραω???????
χριστινα μακαρι η χοριακη σου να ειναι τεραστιααααααααααααααααααααααααα
ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΤ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΣΕ ΕΙΔΑ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.....ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ....ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ....
ευακι μου θα κλαψω μωρε......... Sad Sad Sad Sad Sad σε ευχαριστω αλλα δεν ξερω ....ειμαι 50 50 δεν ξθελω να σας απογοητευσω....αμα ρθει δεν ξερω πως θα το πω..νιωθω οτι θα σας στεναχωρεσω κ πραγματικα δεν θελω

ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 893968

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι και χρυσα μου μακρι να μην ρθει....αλλα δεν ξερω ..δεν θελω να το πιστεψω και μαζι μου και εσεισ και μετα να απογοητευτουμε.......εμενα τα συμπτωματα ξεκιναν η την μερα που ειναι να με ρθει η μια μερα πριν....αρχισαν απο χθες δεν ηρθε αμα δεν ερθει και αυριο η μεθαυριο ειναι θετικο σημαδι..αλλα κ παλι δεν ξερω..δεν θελω αν το σφηνωσω στο μυαλο μ και να φαω ηττα μετα .......ελπιζω για το καλυτερο αλλα περιμενω ακι το χειροτερο γ να μην φαω τα μουτρα μου,.σας υπερευχαριστω που με νοιαζεστε.αχ ρε θελω να σας κανω ολες μαι τεραστιααααααααααααααα αγκαλια

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
art86 έγραψε:κοριτσια σορυ που χαθηκα πηγα γ ψωμακι κ επλυνα και κατι πιατα που ειχα..σας ευχαριστω παρααααααααααααααααα πολυ για το ενδιαφερον σας ολες.........με συγκηνητε....οχι δεν με επισκεφτηκε μετρησα και την θερμοκρασια μου και ειχα 37 37,1 εκει......αλλα δεν ξερω ....τα πρωτα της σημαδια με επισκεφτηκαν...ποναω χαμηλα.....και το στηθος τουμπανο και δεν εκουμπιεται...κοριτσια αμα δεν ερθει και αυριο τι να πω ......εγω υπολογιζω οτι εκανα οωρρηξια η την 15 η την 16η μερα σιγουρα οχι πιο αργα..αρα 15+14 29 16+14 30η σμρ η αυριο πρεπει να ρθει..σωστα δεν μετραω???????
χριστινα μακαρι η χοριακη σου να ειναι τεραστιααααααααααααααααααααααααα
ΑΡΤΕΜΑΚΙ ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΤ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΣΕ ΕΙΔΑ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.....ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ....ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ....
ευακι μου θα κλαψω μωρε......... Sad Sad Sad Sad Sad σε ευχαριστω αλλα δεν ξερω ....ειμαι 50 50 δεν ξθελω να σας απογοητευσω....αμα ρθει δεν ξερω πως θα το πω..νιωθω οτι θα σας στεναχωρεσω κ πραγματικα δεν θελω
ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΧΑΖΑ....ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ....ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ Κ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΦΕ....ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΓΡΑΨΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 ολεςςςςςςςςςςςςςςςςς.
ευακι για τις επομενεσ 3 4 μερες βουρ αυριο μεθαυριο μπορει κ σμρ να κανεις οωρρηξια ....δωστουυυυυυυυυυυ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προτεινω το ευακι η η μαρια να ανοιξουν το νεο θεματακι γ γουρι..ελπιζω το προηγουμενο να εφερε σε μενα οπως στη χρυσα .........αντεεεεεεεεεεε

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε: As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 315810 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 40 379767 ολεςςςςςςςςςςςςςςςςς.
ευακι για τις επομενεσ 3 4 μερες βουρ αυριο μεθαυριο μπορει κ σμρ να κανεις οωρρηξια ....δωστουυυυυυυυυυυ
ΕΥΧΟΜΑΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΤ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ....ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΡΡΡ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΟΛΟ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ Wink Wink Wink ...ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΧΑΧΑΧΑΧ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:προτεινω το ευακι η η μαρια να ανοιξουν το νεο θεματακι γ γουρι..ελπιζω το προηγουμενο να εφερε σε μενα οπως στη χρυσα .........αντεεεεεεεεεεε
ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΙΙΙΓΟΥΡΟ...ΕΓΩ ΧΛΩΜΟ ΤΟΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΑΘΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΕΜΠΕ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις