Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
403 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 403 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εχουν δικιο για την πολυ παχυρρευστη υφη αλλα ειναι μεχρι να βγει απο το σωληναριο, μολις την πιασεις στο χερι λιωνει αμεσως και απλωνετε μια χαρα.

εγω εφαγα πρωινο πρασοπιτα, μετα κατι καρυδατα γλυκα που εφερε η μαμα μου, μετα ενα πακετο φουντουνια και τωρα ρυζι με μπιφτεκια κοκκινιστα. ελπιζω να μην φαω αλλο μεχρι να κοιμηθω...

και για την φρεζυ ακουσα καλα λογια απο τον φαρμακοποιο μου. βασικα μακαρι να πιασουν τα μωρακια μας ευκολα και σωστα την θηλη γιατι απο εκει ξεκινανε ολα. αμα πληγωθεις μετα εινα πολυ ζορικα τα πραματα ο,τι και να βαλεις...

λιγο αγχωνομια για το πως θα κοιμηθω.. φοβαμαι οτι θα γινει παλι οπως σημερα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα αποχωρησω για λιγη ωρα.Θα δουμε καμια σειρουλα με τον καλο μου.Ελπιζω να βολευτω με σαλατα κ να μη φαω κ τα πατατακια που εχουμε στο ντουλαπι!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα θα κανεις Δωρα, μακαρι να ηταν κ ο δικος μου εδω... Crying or Very sad

εγω χαζευω λιγο dancing..

τρελαινομαι για καρυδατο Σμαρω, μμμμ, μπας κ φτιαξω καμια μερα.ειναι κ ακριβο το καρυδι ρε γαμωτο..

με το ζορι κρατιεμαι να μην τρεξω στην κουζινα κ αρπαξω τα γαριδακια που ανοιξα χτες..κι εσυ λες για ολοκληρο σακουλι φουντουνια.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 39 606100 ααααααααααααααααααααααχ

ελα μην το σκεφτεσαι, μια χαρα θα κοιμηθεις, μην πεσεις για υπνο προκατειλειμενη, χαλαραααααααααα

οντως παντως, το πιο βασικο ειναι να πιασει το μωρο σωστα την θηλη..απο εκει ξεκινανε τα βασανα..αλλα ενταξει, εχω παρει πολυ θαρρος εγω απο την κολλητη μου.κι εκεινη αφου την παλευε απ τις 9 το πρωι ως τις 5 το απογ, την καταφερε, την πληγιασε φυσικα, αλλα τωρα με το γαλατακι κ αερισμο αρχιζουν κ συνερχονται οι θηλες της..!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Λουκάκι!! (τις άλλες τις χαιρέτησα στο φβ!Wink )
Δεν έχω ιδέα πώς είναι η διαδικασία για υιοθεσία εδώ! Αλλά ως τότε βλέπουμε! Θα μου άρεσε πολύ όμως!
Η θεία μου πριν κάποια χρόνια πήγαινε σε ένα από αυτά τα ιδρύματα και έπαιρνε κάθε Τετάρτη ένα παιδάκι και περνούσαν το απόγευμα μαζί με την κόρη της. Του πήγαινε και παίζανε, τρώγανε και περνούσε ωραία.. Ξέρω ότι είναι άσχημο μετά που φεύγεις, αλλά σκέψου και χωρίς αυτές τις στιγμές πώς θα ήταν.. ό,τι μπορείς να προσφέρεις είναι σημαντικό.. μπορεί εμείς να μη νιώθουμε πόσο σημαντικό είναι αλλά σίγουρα είναι..

αυτό με τις θηλές εγώ δεν έκανα τίποτα.. δε θέλω να τις ενοχλώ.. δε μου κάθεται καλά..
Αν πιστεψω την παιδίατρο στο βιντεάκι (μου διαφεύγει το όνομά της τώρα), αν το τοποθετήσεις σωστά στην αρχή το μωρό, και δεν τραβάει γυρνώντας το κεφαλάκι του, τότε δε θα χεις πρόβλημα.. Ίδωμεν!! Smile Φυσικά και η συνεχόμενη επαφή κάνει τη "ζημιά" της, αλλά και πάλι ίδωμεν! Wink

Αυτή η λανολίνη όμως ρε κορίτσια δεν είναι φυσικό, έτσι δεν είναι; Δεν έχω ιδέα από που προέρχεται!
Δώρα; Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ζωιτσα, την Πατσουρου πρεπει να λες..
δεν το συζηταμε, κι εγω αυτο πιστευω ειναι το βασικοτερο..το πως θα "στησεις" το μωρακι για να το θηλασεις..
ουτε εγω εχω καταληξει στο θεμα της περιποιησης των θηλων, μην νομιζεις.οι θεωριες ειναι 2:ειτε μην τις ενοχλεις, ειτε προετοιμασε τες..η κολλητη μου δεν ειχε κανει τιποτα κ μια χαρα θηλαζει η μικρη..πφφφ, δεν ξερω!

μπορει κ να χεις δικιο σε αυτο που λες με τα παιδακια..με φοβιζει το δεσιμο ομως που μπορει να δημιουργηθει κ οι ελπιδες που ισως μπορει να θρεψει μεσα του ενα παιδακι.. Crying or Very sad

η αγνη λανολινη διαβασα ειναι βιολογικο προιον..λεπτομερειες δεν κατεχω ομως.. Rolling Eyes

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:
η αγνη λανολινη διαβασα ειναι βιολογικο προιον..λεπτομερειες δεν κατεχω ομως.. Rolling Eyes

Ναι την Πατσούρου!!

κι εγώ δε σκοπεύω να κάνω κάτι στις θηλές.. βαριέμαι κιόλας.. εδώ ούτε κρέμα στην κοιλιά δε βάζω.. έβαλα καμιά 10αριά φορές στο σύνολο και τα παράτησα..

από τι παράγεται η λανολίνη όμως;. άσε θα το ψάξω! Smile

Κορίτσια από τη Μιράντζελα δεν έχουμε νέα ε;.. έχει καμιά το τηλέφωνό της;..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
η αγνη λανολινη διαβασα ειναι βιολογικο προιον..λεπτομερειες δεν κατεχω ομως.. Rolling Eyes

Ναι την Πατσούρου!!

κι εγώ δε σκοπεύω να κάνω κάτι στις θηλές.. βαριέμαι κιόλας.. εδώ ούτε κρέμα στην κοιλιά δε βάζω.. έβαλα καμιά 10αριά φορές στο σύνολο και τα παράτησα..

από τι παράγεται η λανολίνη όμως;. άσε θα το ψάξω! Smile

Κορίτσια από τη Μιράντζελα δεν έχουμε νέα ε;.. έχει καμιά το τηλέφωνό της;..
οχι ρε γαμωτο...απλα θα ξεκουραζετε!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα κρεμα με κυνηγαει ο καλος μου καθε βραδυ να βαλω..ρε μπελα που εχω βρει..!

πουθενα η Μιραντζελα, την μελετουσαμε κ χτες.κι εγω καλα πιστευω ειναι, ισως μετακομισε στο καινουργιο της σπιτακι!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λουκια κι εγω αυτα τα λινκς ειχα βρει οταν εψαχνα για την λανολινη..χεχε

εγω αποφασισα να τις προετοιμασω... κι ο,τι βγει... ελπιζω να ειναι σε καλο...

και την επομενη φορα που θα μπει η Μιραντζελα λεω να της ζητησουμε το τηλεφωνακι της, να μπορουμε να την βρουμε οταν χανετε βρε αδερφε...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω προς τα εκει κλινω, να τις προετοιμασω..χαμενη δεν παει μια κρεμουλα, τωρα αν εχει νοημα κ αποτελεσμα...ποιος ξερει? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes scratch scratch scratch

δεν εχεις κ αδικο για την Μιραντζελα..βρε λες να μας την εκανε απο το γκρουπακι κ να γεννησε???????δεν πιστευω ομως..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο ακριβως σκεφτομουν σμαρω....οσο για τα ζυζακια μου εγω θα αφησω την μαμα φυση να κανει την δουλιτσα της..
παλι ποναει το στομαχι μου να παρει..ποσο τεντονεται εκει μεσα η μπουμπου δηλαδη?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε εσυ Σοφακι, ουτε η Ζωη..τι σκ@τ@ να κανω?προβλημα Σμαρω..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν η προετοιμασια ζητουσε κατι χημικο και πολυπλοκο δε νομιζω οτι θα το εκανα, αλλα απο ο,τι διαβασα θεωρω εντελως αγνη την λανολινη οποτε ειπα να το ξεκινησω. ουτως ή αλλως εβαζα λαδακι στο σωμα μου και το στηθος καθε μερα μετα το μπανιο. Ε, η λανολινη ειναι πιο αγνη απο το λαδακι που εβαζα, αρα κακο δε νομιζω να κανω.

Ελα ντε, γεννησε και απολαμβανει τον γιοκα της ή δε μας θελει πια? κλαψ!!
δε ξερω, θετικη σκεψη και ολα καλα θα ειναι...

αχ, αυτο το μωρο θα με τρελανει... επρεπε να πηγαινει προς τα κατω και να μην εχω πια καουρες... οντως ετσι ηταν λιγες μερες, σημερα παλι τρελαθηκα στην καουρα. τι κανει? ανεβοκατεβαινει???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μωρε, δικιο εχεις..
βαζω που βαζω καθε μερα την κρεμουλα για τις ραγαδες..(θελω δεν θελω, με κυνηγαει ο καλος μου κ οταν εχω αναγκη απο χαδακια του λεω οτι κρυωνω να την βαλω κ μου βαζει εκεινος... Wink ε αφου σεξ δεν μου κανει, ας με χαιδολογαει λιγο μια στο τοσο για να μαθει!)λιγη κρεμουλα παραπανω στις θηλες δεν μου κανει κοπο!!εκλεισε, θα την παρω!!!!!

ο,τι κ να παιζει με την Μιραντζελα, καλα να ειναι η κοπελα..!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καυρες παλι ε?το βασανακι σου το μικρο σου κανει κολπακια μαλλον..εμενα κατι μου λεει οτι μεχρι να γεννησω δε θα την εχω δει ακομα την οψη τους..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα καλα ακομη το σκεφτεσαι???? τωρα αφου σου βαζει την κρεμουλα για τις ραγαδες, μετα θα ζητας να σου βαλει και λανολινη γιατι ειναι σκληρη και δε μπορεις να την βγαλεις απο το σωληναριο.... ξερεις εσυ πως θα το πεις...χαχαχαχα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι, νομιζω ηταν ενα πολυ ισχυρο επιχειρημα αυτο για να πειστω..!!!

ααααααααααχ, ποσο θα αντεξω ακομα η γυναικα..εχω σταματησει να το σκεφτομαι, δεν λεω...αλλα εχω 2 μηνες ακομα, χωρια μετα στην λοχεια... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 39 679259 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 39 679259 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 39 679259

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τη λοχεια τη φοβαμαι κ εγω...Ποσο θα κρατησει?Ποιος ξερει ποτε θα ειμαστε μετα σε θεση να Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 39 215994 Κ αν θα ποναει? Sad

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σου εχω λυση Λουκια..... θα φτιαξεις αυτα που ειπες για την μπεμπα σου... θα εισαι ολη μερα απασχολημενη και το βραδυ κομματια... και τσουπ θα περασουν οι 2 μηνες...
τωρα για μετα.... θα δουμε...κι εγω το εχω απορια τι και πως και ποτε....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε για τωρα εχω συμβιβαστει η κακομοιρα..ουτε που μιλαω πια..τι να κανω?αφου δεν του βγαινει του ανθρωπου..εχει τις φοβιες του..το μετα σκεφτομαι κι εγω κ οταν κοιταω τον καιρο στο συνολο φρικαρω...... Crying or Very sad

ελπιζω να μην κρατησει πολυ..κ να ειναι οπως πρωτα..ειναι πολυ σημαντικο το σεξ στην σχεση του ζευγαριου..κι εγω τον αντρουλη μου τον θελω πολυ, τον ποθω...τον κοιταω κ λιωνω..φοβαμαι μη δεν ειναι οπως πρωτα.. Rolling Eyes

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ δεν εχουμε κ ποιον να ρωτησουμε!Καθε μια ειναι διαφορετικη!Η Μαρια πχ οπως κ η Σοφια παιζουν σε αλλη κατηγορια! Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο που το πας.. Smile

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην βαζεις τετοια στο μυαλο σου βρε πουλακι μου. Αφου νιωθετε ετσι ο ενας για τον αλλο, κι αφου υπαρχει και συναισθηματικο δεσιμο απο κατω, το παιδι θα σας φερει πιο κοντα και μετα θα ειστε και καλυτερα ακομη!
Αλλα και σε αυτο χρειαζεται θετικη σκεψη. Μην δηλητηριαζεις την καρδουλα σου με τετοιες σκεψεις... και ειδικα απο την στιγμη που ξερεις ποιος ειναι ο λογος που δε σε πλησιαζει. Δε σε εχει αφησει στα σκοταδια, ουτε σε παραμελει, απλα σε αγαπαει πολυ κι εσενα και το παιδι ασς για να ρισκαρει να σας πληγωσει κατα λαθος.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις