Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
valentinavale έγραψε:rififi σου σε καταλαβαινω απολυτα. και εγω εκανα τεστ 2 μερες πριν την περιοδο και βγηκε αρνητικο ενω ημουν εγκυος. μην απογοητευσαι. οσο δεν θα εμφανιζεται η περιοδος να μην στεναχωριέσαι. . κορίτσια ποσο σας νιωθω . εμεις τεσσετις μηνες προσπαθουσαμε και πάνω που πήγε να με πάρει από κάτι φυτρωσε το αγγελούδι μου στην κοιλιτσα. πραγματικα υπεροχο συναισθημα
κλειδωσε το αυτο το υπεροχο συναισθημα στην καρδια σου... Very Happy

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
amazona έγραψε:βαλεντίνα με το καλό!κορίτσια πως θα μου φύγει απο το μυαλό η περίοδος,οι γόνιμες και τα συμπτώματα;;;προσπαθούμε για 2ο μετά από 2 αποβολές και κόλλησα πάλι...3 φορές που έμεινα έγκυος και τις 3 διαφορετικά συμπτωματα είχα...το άγχος όμως είναι αντισύλληψη...
Καλη επιτυχια...και απλα αποδοχη και κατανοηση για το οτι εχεις αγωνια...ειναι φυσιολογικο...

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Lida R έγραψε:
Μαρίνα_Χρήστος έγραψε:κι εγω συμφωνω με την Lida Valentina!ψαξ΄το λιγο παραπανω και μην αφηνεις τπτ να σου χαλαει αυτες τις στιγμες!!!!!εισαι εγκυουλααααααααααααααααααααααααααα Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 215994 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 215994 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 215994 απολαυσε το!!!!!!!!!!!!!! Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 654316 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 654316 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 654316 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 654316 lidaki?εσυ πως τα πας?


εγω....νομιζω οτι αρχιζω να φρικαρω.....ΘΕΛΩ ΜΩΡΟ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!!! Very Happy Very Happy Γενικά προσπαθώ να μην το σκεφτομαι....αλλα μαλλον στην προσπαθεια μενω.... Very Happy Very Happy
lida πολυ γελασα ....χαχαχα Very Happy

Μαρίνα_Χρήστος

Μαρίνα_Χρήστος
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
lidaki ετσι ειμαι κι εγω !!!χαχαχαχ Rififi μην απογοητευομαστε ακομα!Η Valentina εκανε το πτρωτο τεστ και της βγηκε αρνητικο! affraid voyla????ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΤΗ????ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΣ?ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ???? affraid affraid affraid affraid ΒΡΕ ΛΕΣ???Παντως πρωτη φορα μου ανοιξε ισως ξερω εγω επειδη ετοιμαζω και μετακομηση μαλλον ανχωθηκα?Η αλλιως ετσι και ειμαι εγκυος θα βγω να σκαω πυροτεχνηματα στο Συνταγμα!!!!!!!!

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα καλημέρα!!!! Καλέ τι μαρτυριο ειναι αυτο με την ωρα χαχα καθε λεπτο και μαστιγωμα...Αν και σημερα ξυπνησα σιγουρη οτι θα αδιαθετησω...Ολο προαισθηματα ειμαι ...Η διαφορα ειναι οτι το προαισθημα μου αλλαζει σαν τα πουκαμισα... Αντε να δουμε ...αν θα δουνε τιποτα τα ματακια ή θα δουνε μετα απο 9 μηνες....Φιλακια και κουραγιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Dreamland


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ πόσο πολύ σας καταλαβαίνω κορίτσια! Την ίδια αγωνία περνούσα και εγώ κάθε μήνα μέχρι τη στιμγή που έμεινα έγκυος.
Η μόνη συμβουλή που έχω να σας δώσω (και το κατάλαβα από εμένα, γιατί όσο μου το έλεγαν δεν το πίστευα) είναι να μην αγχώνεστε!!! Δεν βοηθάει το άγχος καθόλου. Χαλαρώστε και θα έρθει πολύ γρήγορα το μωράκι σας.
Σας εύχομαι ολόψυχα όλες όσες προσπαθείτε, αυτά τα χριστούγεννα να σας φέρουν το χαρμόσυνο γεγονός...!! Άντε και μέσα στο 2013 με ένα μωράκι στην αγκαλιά σας.

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σα να εχεις δίκιο...Εγώ είχα τρομερό άγχος τώρα 2 μήνες, αλλά όχι για εγκυμοσύνη αλλά με είχαν πιάσει τα ψυχολογικά μου κ τελικά αποτέλεσμα κανένα...

Μαρίνα_Χρήστος

Μαρίνα_Χρήστος
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ βρε κοριτσια συμφωνω με το ανχος!Αλλα τι μπορεις να κανεις?Πχ εισαι ολο το μηνα με εντατικες προσπαθειες και μολις κοντοζυγωνει η ακατανομαστη αρχιζεις και λες:μηπως εχω συμπτωμτα?μηπως πριστικε η κοιλια μου?μηπως τα καταφεραμε?μηπως ?μηπως?μηπως????Πως να το αποβαλεις αυτο?Σηκωνομαι κανω δουλειες στο σπιτι γτ ειμαι και προσφατα απολυμενη μπας και ξεχαστω αλλα μετα κοιταω το ημερολογιο !καθε μερα κοιταω και το ημερολογιο !το μπλοκακι μου με τις σημειωσεις τις ακατανομαστης!λες και θα αλλαξει κατι απο ωρα σε ωρα!τι να πω!Ειμαι και ανχωδεις απ την φυση μου αλλα κι αυτο ειναι το μαρτυριο της σταγονας καθε μερα περιμενεις να ερθει η επομενη!!!!!!!!!!!ΟΥΦΦΦΦΦ τα πα !και ξελεφρωσα!χαχαχαχαχ

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρίνα_Χρήστος έγραψε:Αχ βρε κοριτσια συμφωνω με το ανχος!Αλλα τι μπορεις να κανεις?Πχ εισαι ολο το μηνα με εντατικες προσπαθειες και μολις κοντοζυγωνει η ακατανομαστη αρχιζεις και λες:μηπως εχω συμπτωμτα?μηπως πριστικε η κοιλια μου?μηπως τα καταφεραμε?μηπως ?μηπως?μηπως????Πως να το αποβαλεις αυτο?Σηκωνομαι κανω δουλειες στο σπιτι γτ ειμαι και προσφατα απολυμενη μπας και ξεχαστω αλλα μετα κοιταω το ημερολογιο !καθε μερα κοιταω και το ημερολογιο !το μπλοκακι μου με τις σημειωσεις τις ακατανομαστης!λες και θα αλλαξει κατι απο ωρα σε ωρα!τι να πω!Ειμαι και ανχωδεις απ την φυση μου αλλα κι αυτο ειναι το μαρτυριο της σταγονας καθε μερα περιμενεις να ερθει η επομενη!!!!!!!!!!!ΟΥΦΦΦΦΦ τα πα !και ξελεφρωσα!χαχαχαχαχ

Μήπως θα ήταν καλύτερα να πετάξεις τα ημερολόγια απο το σπίτι σου κ όπως επίσης να δώσεις στον άντρα σου να κρύψει το μπλοκάκι σου κ να σου το δίνει μονο όταν έρχετε η ακατανόμαστη σου να σημειώνεις....Αυτό που κάνεις είναι ψυχοφθόρο....

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω παλι να σας πω πως δεν αγχωνομαι που αγχωνομαι...Θελω να πω δεν υποβαλλω τον εαυτο μου σε μια επιπλεον διαδικασια...Απλα δεχομαι οτι ναι μπορει και καποιες φορες να αγχωνομαι λιγο περισσοτερο, αλλες να αγωνιω και αλλες να ειμαι οπου φυσαει ανεμος...Οταν αγχωνομαι απλα το αναγνωριζω και αφηνομαι στην ροη των πραγματων...Για μενα νομιζω ειναι μερος της διαδικασιας και το αγχος...Φυσικα ολα αυτα ειναι καθαρα υποκειμενικα το πως ο καθενας μας βιωνει μια κατασταση...Απλα εμενα δεν μου κανει καλο να λεω μην αγχωνεσαι ενω π.χ ειμαι ηδη αγχωμενη...ξερω πως αν αναγνωρισω κ επιτρεψε στον ευατο μου να ειναι αγχωμενο αυτο θαπαρει το δρομο του κ θα μαλακωσει μεσα μου...Ολα ειναι μεσα στην διαδικασια ...αλλα ειπαμε αυτο ειναι καθαρα επιλογη και υποκειμενικο....Και επι της παρουσης να σας πω πως ναι ειμαι σε αναμμενα καρβουνααααααααααααααααααααααααα....

Μαρίνα_Χρήστος

Μαρίνα_Χρήστος
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ τι να πω ρε κοριτσια ...εχετε δικιο!πρεπει να χαλαρωσουμε κι εγω ισως οντως αυτο που κανω ειναι ψυχοφθορο αλλα τι να κανω!Πρεπει να ηρεμησουμε !Αλλα ελα μου ντε που αυτα τα καρβουνα ειναι παντα αναμμενα!

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαρίνα_Χρήστος έγραψε:Αχ τι να πω ρε κοριτσια ...εχετε δικιο!πρεπει να χαλαρωσουμε κι εγω ισως οντως αυτο που κανω ειναι ψυχοφθορο αλλα τι να κανω!Πρεπει να ηρεμησουμε !Αλλα ελα μου ντε που αυτα τα καρβουνα ειναι παντα αναμμενα!
δεν υπαρχει "πρεπει" μαρινακι, οπως αισθανεσαι...!!! Σιγοψηνομαστε μαζι στα καρβουνακια...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μην αγχώνεστε(ποια μιλάει!)η εμπειρία μου λέει πώς μόλις χαλαρώνεις έρχεται και το μωράκι.Στην κόρη μου ήρθε με την 1η και δεν πρόλαβα να αγχωθώ...την 2η φορά σε 4 μήνες...το σκεφτόμουν όλη μέρα όλη νύχτα...την 3η φορά πήρα τεστάκια σημείωνα, μου έγινε έμμονη ιδέα,ήρθε μετά από 4 μήνες όταν είπα δεν θέλει να έρθει...τέλος...τώρα θέλω πολύ αλλά και φοβάμαι πάρα πάρα πολύ...όχι μόνο να έρθει αλλά και να μείνει...οι επαφές πρέπει να είναι ευχάριστές όχι του ...πρέπει τώρα!!από σήμερα είναι οι γόνιμες....δεν το σκέφτομαι εγώ αλλά,αγχώθηκε και μετράει ο άντρας μου!!!...

Μαρίνα_Χρήστος

Μαρίνα_Χρήστος
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Rififi κανε πιο κει στα καρβουνακια !να κατσω λιγο πιο αναπαυτικα!!!χαχαχαχα Τι να πω κοριτσακια ευχομαι και σε εσενα αμαζονα μου τωρα που εισαι στην προσπαθεια να πανε ολα κατευχην!η αληθεια ειναι πως δν εχω φτασει ακομα σε σημειο να κανω ζουζουνιες με τον αντρουλη και να σκεφτομαι ανχωτικα απλα σημερα με εχει πιασει κατι και ΝΑΙ!!!ΘΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩΩΩΩΩΩ πως πριν απο λιγο βγηκα εξω να παω στο σουπερ και λεω δν πεταγομαι κι απτο φαρμακειο ΕΤΣΙ ΤΑΧΑ ΝΑ ΖΥΓΙΣΤΩ!(λεεεεεμεεεεε τωρααααα)και μιας και λεω αφου θα παω και στο φαρμακειο ας παρω και χρηματα μαζι μου μηπως παρω και κανα τεστακι (ετσι για να υπαρχει μωρε)ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:πηγα πρωτα στο φαρμακειο...Αλλα τα φαρμακεια εχουν απεργια!!!!!Αμεεεεεεε!κι ετσι πηγα στο σουπερ μονο!χαχαχαχα κι ετσι περιμενουμε να μην φανει Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!!!!!!!!

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αυτή η αγωνία δεν σταματάει με τίποτα. Έχω δοκιμάσει τα πάντα, τελικά είναι θέμα χαρακτήρα. Ωρίστε, είχα πει αυτό το μήνα πως δεν θα κάτσω να σκάσω κ τώρα που είμαι κοντά στην περίοδο, όλο αυτό σκέφτομαι κ κοιτάω τις μέρες, λες κ θα τρέξει ο χρόνος πιο γρήγορα αν εγώ μετράω τα λεπτά...

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ και ουφ!!! και ΞΑΝΑ ουφ!!! Νομιζω ειδα λιγο ροζ.....

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
rififi έγραψε:Αχ και ουφ!!! και ΞΑΝΑ ουφ!!! Νομιζω ειδα λιγο ροζ.....

Καλώ τα δέχτηκες. Και εγώ έχω για άλλη μια φορά όλα τα παλιοσυμπτώματα. Αισθάνομαι ώρες ώρες το κορμί μου φυλακή...

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
" μια φυλακή είναι η περιοδος τούτη την στιγμή ...σε συλλογιζομαι" Αστα να πανε...αναμενω επίσημα την ελευση της απο ωρα σε ωρα ...

summertime

summertime
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εύχομαι τουλάχιστον να μην πονέσεις. Νομίζω για μένα ήρθε η ώρα να πνίξω τον πόνο μου στα πατατάκια κ την μπύρα. Το βλέπω, στο τέλος θα καταντήσω και χοντρή και άκληρη

Μαρίνα_Χρήστος

Μαρίνα_Χρήστος
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
rififi έγραψε:Αχ και ουφ!!! και ΞΑΝΑ ουφ!!! Νομιζω ειδα λιγο ροζ.....
rififakiiiiiiiiii ελα μην το βαζουμε κατωωωωωω!Ελαααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!! Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 502437 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 502437 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 334590 Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 334590

Μαρίνα_Χρήστος

Μαρίνα_Χρήστος
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
summertime έγραψε:Εύχομαι τουλάχιστον να μην πονέσεις. Νομίζω για μένα ήρθε η ώρα να πνίξω τον πόνο μου στα πατατάκια κ την μπύρα. Το βλέπω, στο τέλος θα καταντήσω και χοντρή και άκληρη
χαχαχαχ Φαε την γλωσσα σου βρε summetime!!!!χαχαχα Οσο για το χοντρη εχω πεσει με τα μουτρα στρα γλυκααααααααααα!Θεε μου αν συνεχισω ετσι σιγουρα θα με περνανε για εγκυο!ΣΕ ΠΕΝΤΑΔΙΜΑ!χαχαχα

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ..ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.....ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ..(ΕΙΧΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑ)ΠΑΝΤΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ....ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΑΙΡΝΑ ΤΕΣΤ..ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ..ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ - ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΕΤΑ...ΕΚΕΙ..ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΩ..."ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ....ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ!!!ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ..ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...."

ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ...."ΚΡΑΤΗΣΟΥ" ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΕΕΕ...ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΛΙ ΤΕΣΤ....ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ....."ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΧΑΖΗ" ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ....ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΑ 100€ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΣΕ ΤΕΣΤ....ΠΟΥΦ....ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ.... Razz

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ αυτή η ψυχολογία!...κι εγώ μια από τα ίδια λιντα...τέλη αυγούστου έχασα το 2ο σποράκι και όλο κόλπα μου κάνει η περίοδος ενώ πάντα ήταν σταθερή...πρώτη φορά είδα και λίγο καφέ την 8η μέρα...δίνω περιθώριο μέχρι τον μάρτιο και μετά θα το ξαναπάω να ψαχτώ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

rififi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερά καλημερα.... Πως ειστε κοριτσακια ? Εχουμε κανα νεο απο το μετωπο ? Εμενα το μετωπο μου ΤΗΝ εστειλε δωρο πρωι πρωι..........Αλλα εσεις οι υπολοιπες μην επηρεαζεστε συνεχιζετε να ελπιζετε ...Εγω προς το παρον σταματησα να σιγοψηνομαι στα καρβουνακια. Παμε τον αλλο μηνα ...ξανα μανα τα ιδια ...συμπτωματα και ολα τα σχετικα χαχαχα. Καλα να μαστε με υγεια κ ολα θα ερθουν ...Να σας πω περισσοτερο ανακουφιση νιωθω ...ε ! αμα πια θα ρθει, δεν θα ρθει ...χαχα Πολλα φιλακια ...και εδω θα ειμαι για να χαρω με κανενα ευχαριστο νεο απο εσας κοριτσακια ....φιλακια!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην στεναχωριέσαι rififi...την επόμενη φορά!εγώ περιμένω πρωτοχρονιά!όπως πέρσι θα μου χαλάσει τη διάθεση...μέχρι τότε δεν το σκέφτομαι ...όσο μπορώ!το 2013 θα μας κάνει τη χάρη! Η Αγωνια της περιοδου...Ποια αλλη εχει αγωνια? - Σελίδα 4 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις