Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαντέψτε γιατί δεν μπήκα όλη μέρα! Μα γιατί άλλο?????? Ο Γιώργος καθόταν όλη μέρα και έπαιζε.
Ζέτα, το ότι έγινε συζήτηση και είχε και αποτελέσματα μάλιστα είναι πολύ καλό πιστεύω.
Χρύσα, κι εγώ λέω να βρείτε να ενοικιάσετε. Και οι δικοί σου θα σε βοηθούν κι εκεί. Να αρχίσει να αναλαμβάνει ευθύνες. Ηλεκτρικό, νερό, τί θα φάτε. Και μην ανησυχείς για πάνες και τέτοια. Και όλες εδώ είμαστε να σε στηρίξουμε. Και να μην ξανακούσω ευχαριστώ για την κεραλοιφή. Και όποια κοπέλα και να θέλει εγώ θα στείλω. Είναι κρίμα να πληρώνουν για ένα τόσο απλό πράγμα. Και επίσης να μην ξανακούσω ότι έχεις γίνει ρεζίλι. Δλδ, εγώ τί να πω που έχω κάνει 4 με τον ίδιο και ακόμη αμφιβάλλω... ( Όχι για τα παιδιά, για τον Γιώργο.)
Πάντως θεωρώ ότι τους άντρες τους δέρνει μεγάλη αχαρηστία.
Ζέτα κι εσένα λέει για το σπίτι????? Αχαχαχα! Και ο δικός μου. Και όλη μέρα τρέχω σαν την παλαβή και μετά να σου λέει " Όλη μέρα κάθεσαι"  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 679259  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 679259  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 679259

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:http://www.alphatv.gr/Microsites/Eleni/WEB-TV/Diakosmisi/%CE%91%CE%BD%CE%BD%CE%B1-%E2%80%93-%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%9C%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%85--%CE%92%CE%B1%CF%86%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%B9%CF%84%CF%83%CE%B9--20-10-11.aspx

δειτε στο 7ο λεπτο ιδεα για κερασμα στα παιδακια στη βαφτιση.κ γυρω στο 15 λεει πως φτιαχνονται.

Καλά αυτή η Αννα Μαρία Μπαρού κάνει παπάδες!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως Ματινα μου!εγω απο τη Ζετα την εμαθα.το χω ξαναπει..μου ανοιξατε τα ματια ολες εδω μεσα! η μια με τις χειροτεχνιες,η αλλη με το αμαζον,κλπ κλπ,κλπ..μην τα ξαναλεω.
Ματινα κι ο δικος μου επαιζε dod games,λες να επαιζαν μαζι οι αντρες μας;;;

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρηκα σε ενα σαιτ ακριβως τα ιδια μπισκοτα σαν της Αννας-Μαριας.. 1,70-2,00ευρω το τεμαχιο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 606100  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 606100  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 606100

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μ'αρεσει αυτη η τυπισσα!απο καμια φορα που ανοιγει τηλεοραση το μεσημερι η κατινα του σπιτιου!γιατι εγω τηλεοραση δεν ανοιγω!και τα παιδια δε τα αφηνω...ειπα χθες να τα αφησω να δουν και εδειχνε μεσα στο καταμεσημερο το σκαι για το γυναικειο προφυλακτικο...ελεος δλδ...μεσημερι ειναι παιδια βλεπουν...σεβασμος μηδεν...
τεσπα...
ματινα δες διαλογο(οπου γ η γιαγια του β οπου ε εγω)
γ-ποσα κιλα ειναι το μωρο σας?
ε-9
γ-9???????????ποσο ειναι???
ε-13 μηνων
γ-της κατερινας ειναι 13 κιλα 9 μηνων!!!(κατερινα ειναι η ξαδερφοσυννυφαδα μου)
ε-ε ενταξει δεν ειναι ολα τα παιδια ιδια!
γ-δε το ταιζεις το παιδι,ηθελα να ηξερα ολη μερα τι κανεις στο σπιτι...
ε-μην αγχωνεσαι γιαγια το παιδι το βλεπει καθε μηνα παιδιατρος και ολα ειναι μια χαρα,εξαλλου η κατερινα το μωρο δε το θηλασε του εδωσε ξενο γαλα που λενε οτι ειναι πιο παχυντικο
γ-κι αφου το γαλα σου ητανε σκαρτο τι δε το εδινες ξενο το μωρο να μεγαλωσει?γι'αυτο δε περπαταει...της κατερινας ηδη στεκεται!
ε-δεν εχει σχεση βρε γιαγια,μη τα συγκρινεις,καθε παιδι εχει τους ρυθμους του!
γ-ε πως δε μπορεις να μη τα συγκρινεις!αφου ειναι πολυ μεγαλη η διαφορα!
ε-ε τι να κανουμε το παιδι παιρνει και απο τους γονεις,απο ποιον απο εμας να παρει το μωρο και να γινει μεγαλοσωμο?
γ-ναι αλλα η κατερινα....
ε-(την διακοπτω)ναι αλλα η κατερινα ειναι και 100 κιλα φοραδα!ημαρτον πια....
μετα απο 5 λεπτα ερχεται ο βαγγελης...η γιαγια τον κοιταει...
γ-βαγγελη παχυνες!
β-ε με ταιζει καλα η γυναικα μου!!!!!
γ-αμα σε ταιζε καλα δε θα παχαινες...ολη μερα στην κουζινα τηγανιζει τηγανιζει να πως παχυνες εσυ....
στο πρωτο σκελος της κουβεντας δε μαγειρευω καν...στο δευτερο ειμαι ολη μερα στην κουζινα αλλα μαγειρευω μαλακιες....τι να πεις για το μυαλο της αλληνης... Rolling Eyes

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EYAKI αν και ειχε πλακα ο διαλογος(γιατι ετσι πρεπει να το δεις κι εσυ)..  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 966307  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 966307  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 966307

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά δεν πα νά τανε και ο πάπας της Ρώμης!!!!! Θα την είχα κοψει στο λεπτό μιλάμε.
Μαράκι, εμένα ο δικός μου βρήκε κάτι παιχνιδια πανάρχαια που τα έπαιζε στο καφενείο του κατσικοχωρίου και τα κατέβασε.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:EYAKI αν και ειχε πλακα ο διαλογος(γιατι ετσι πρεπει να το δεις κι εσυ).. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα εννοειται,σιγα μη δωσω σημασια στα λογια της γριας!ελεος...αυτη ειναι η πεθερα της πεθερας μου...πως λενε του παιδιου μου το παιδι ειναι 2 φορες παιδι?ε αυτη ειναι 2 φορες πεθερα...της πεθερας μου η πεθερα...


mamamatina έγραψε:Καλά δεν πα νά τανε και ο πάπας της Ρώμης!!!!! Θα την είχα κοψει στο λεπτό μιλάμε.
Μαράκι, εμένα ο δικός μου βρήκε κάτι παιχνιδια πανάρχαια που τα έπαιζε στο καφενείο του κατσικοχωρίου και τα κατέβασε.

ματινα γλυκια μου δε θελω να της κανω κακο...σκεψου οτι (περα απο κατι τετοιες μαλακιες που λεει που δε με νοιαζει κιολας) ειναι ο ανθρωπος που κατα κορον βασανιζει την πεθερα μου.......αμα λειψει αυτη μετα η πεθερα μου θα εχει πιο πολυ ελευθερο χρονο να βασανιζει εμενα!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα

σας φιλω!παω για νανακι!
θα σας δειξω αυριο τι καναμε με τα παιδια!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχαχαχαχαχα!!!! Πεθερά της είναι?
Τεσπα, καλήνύχτα!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα βρώμικα πιάτα αποδεικνύουν ότι μαγειρέυω και ταϊζω την οικογένειά μου, τα γεμάτα δοχεία απορριμμάτων σημαίνουν οτι καθαρίζω μετά από ότι έχει βρωμίσει, τα ακατάστατα πατώματα σημαίνουν ότι άφησα τα παιδιά μου να διασκεδάσουν, ο σωρός απο ρούχα για σιδέρωμα σημαίνει ότι κρατώ την οικογένειά μου με καθαρά ρούχα, μπάνιο μέσα στα νερά σημαίνει ότι λούζω τα παιδιά μου! η σκόνη στα έπιπλα δείχνει ότι... προτίμησα να παίξω μαζί τους από το να πιάσω το ξεσκονόπανο.
Έτσι την επόμενη φορά που μπαίνετε μέσα το σπίτι μου και βλέπετε «ακαταστασία» σκέφτεστε δύο φορές προτού να κρίνετε. Εάν έρχεστε να μας δείτε , καλως να ορίσετε… εάν έρχεστε να δείτε το σπίτι μου παρακαλώ κλείσετε ένα ραντεβού πρώτα. Παρακαλώ διαδώστε το εάν είστε γονέας με ένα μερικές φορές λιγότερο-από-πεντακάθαρο σπίτι!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
.πως λενε του παιδιου μου το παιδι ειναι 2 φορες παιδι?ε αυτη ειναι 2 φορες πεθερα...της πεθερας μου η πεθερα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
καληνυχτα Ευακι!!
καληνυχτα κοριτσακια μου!!μαλλον θα τη πεσω κι εγω..θα δειξει. Sleep

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το είχα βάλει και στο φου μπού. Και το αφιερώνω ΚΑΙ στον άντρα μου.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Τα βρώμικα πιάτα αποδεικνύουν ότι μαγειρέυω και ταϊζω την οικογένειά μου, τα γεμάτα δοχεία απορριμμάτων σημαίνουν οτι καθαρίζω μετά από ότι έχει βρωμίσει, τα ακατάστατα πατώματα σημαίνουν ότι άφησα τα παιδιά μου να διασκεδάσουν, ο σωρός απο ρούχα για σιδέρωμα σημαίνει ότι κρατώ την οικογένειά μου με καθαρά ρούχα, μπάνιο μέσα στα νερά σημαίνει ότι λούζω τα παιδιά μου! η σκόνη στα έπιπλα δείχνει ότι... προτίμησα να παίξω μαζί τους από το να πιάσω το ξεσκονόπανο.
Έτσι την επόμενη φορά που μπαίνετε μέσα το σπίτι μου και βλέπετε «ακαταστασία» σκέφτεστε δύο φορές προτού να κρίνετε. Εάν έρχεστε να μας δείτε , καλως να ορίσετε… εάν έρχεστε να δείτε το σπίτι μου παρακαλώ κλείσετε ένα ραντεβού πρώτα. Παρακαλώ διαδώστε το εάν είστε γονέας με ένα μερικές φορές λιγότερο-από-πεντακάθαρο σπίτι!
ετσι μπραβο! κι οσοι λενε οτι καθομαστε ολη μερα  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 837218  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 837218  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 837218
κ οι πολυτεκνες μανουλες 1000φορες σεβασμος Respect Respect Respect Respect

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαντινάδα μ έγραψες!κ φυσικά θα το δανειστώ κ εγώ αύριο Ε?ευχαριστώ....χι χι χι!μπαίνω από το κινητό έχω νέα...ζηλεύει απίστευτα!αύριο θα τα πούμε με την ησυχία μας.σας φιλώ καληνύχτα

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΕΥΑΚΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΟΜΩΣ.ΜΑΡΑΚΙ ΘΕΣ Ν ΡΩΤΗΣΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΗΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Μ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ Μ
ΖΑΝΕΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΣΥΓΑ ΣΥΓΑ

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsakia σημερα δεν προλαβα να κατσω 10 λεπτα!σας ευχαριστω ολες για τις ευχες!!!!

περασαμε πολυ καλα κ στην πεθερα κ μετα στ σπιτι με παρεα!!!

η μικρη πολυ γκρινια!!!μαλλον τα δονται της ειναι δεν ξερω!

θα τα πουμε το πρωι φιλακια!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματίνα και όλα τα κορίτσια ...ευχαριστώ...χωρίς εσάς θα ήμουν απλά μια τρελή, τώρα είμαι μια τρελή με ακροατήριο....

Εύα, τρελαίνομαι που το διακωμωδείς....σας αφήνω πάω να θηλάσω και να πέσω ξερή.

Σας αγαπάω! Τόσες φορές ούτε στον άντρα μου δεν το έχω πει δυο χρόνια τώρα...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!καλη βδομαδα!!!!!!!τι κανετε?????εμεις χθες μπορω να πω οτι κοιμηθικαμε μετα απο τοσες μερες!!!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!
Είπα κι εγώ μια καλημέρα πρωί, πρωί.
Θήλασα 6 παρά την μπέμπα και δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Ροχάλιζε και σα ζώον ο Γιώργος δίπλα μου... σηκώθηκα, έφαγα γάλα με κουάκερ, τώρα που πήγα τουαλέτα είχα λίγο αίμα αλλά όχι κανονικά σαν περίοδος. Αν και έχω κομάρες και πρήξιμο. Μπορεί να είναι και από το Παπ που επιτέλους έκανα την Πέμπτη. Θα δείξει. Πάω να ετοιμάσω τσάντες και να αρχίσω να ξυπνάω κατα τις 7,20 έναν έναν.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααα!!!!!
εγω ακομα περιμενω περιοδο.. απο τις 8/12 ..
εγω εβαλα πλυντηριο(ποιος τ απλωνει μες στο κρυο;;;  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 534787 ) , την ταϊσα αλλα ξανανυσταζω....

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι ενα τεστακι αν πιστευεις πως εισαι εγκυος....η ανωμαλια μετα τη γεννα.....

αχ ευακι αυτος ο διαλογος..... εμενα η πεθερα για την αναστασια συνεχεια οτι το εχω αδυνατο.... μια δυο τρεις της λεω αποφασησε τι θες εγω κ ο κωστας βαλαμε λες να χασουμε τι θες να παχυνω την αναστασια να λες μετα να το αδυνατησουμε????
για το μπεμπη δε ειχε αρχισει να λεει οτι ειναι μικρο πριν ακομα γεννησω....

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:
mamamatina έγραψε:Τα βρώμικα πιάτα αποδεικνύουν ότι μαγειρέυω και ταϊζω την οικογένειά μου, τα γεμάτα δοχεία απορριμμάτων σημαίνουν οτι καθαρίζω μετά από ότι έχει βρωμίσει, τα ακατάστατα πατώματα σημαίνουν ότι άφησα τα παιδιά μου να διασκεδάσουν, ο σωρός απο ρούχα για σιδέρωμα σημαίνει ότι κρατώ την οικογένειά μου με καθαρά ρούχα, μπάνιο μέσα στα νερά σημαίνει ότι λούζω τα παιδιά μου! η σκόνη στα έπιπλα δείχνει ότι... προτίμησα να παίξω μαζί τους από το να πιάσω το ξεσκονόπανο.
Έτσι την επόμενη φορά που μπαίνετε μέσα το σπίτι μου και βλέπετε «ακαταστασία» σκέφτεστε δύο φορές προτού να κρίνετε. Εάν έρχεστε να μας δείτε , καλως να ορίσετε… εάν έρχεστε να δείτε το σπίτι μου παρακαλώ κλείσετε ένα ραντεβού πρώτα. Παρακαλώ διαδώστε το εάν είστε γονέας με ένα μερικές φορές λιγότερο-από-πεντακάθαρο σπίτι!
ετσι μπραβο! κι οσοι λενε οτι καθομαστε ολη μερα  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 837218  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 837218  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 20 837218
κ οι πολυτεκνες μανουλες 1000φορες σεβασμος Respect Respect Respect Respect

μπραβο ρε ματινακι.............τα ειπες ολα σε λιγες γραμμες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!καλη βδομαδα!!!επειδη μπορει να ειναι και η τελευταια δευτερα πριν την καταστροφη του κοσμου σας αφιερωνω

χαχαχαχχαχαχα
δειτε τα παππουδια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις