Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

976 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 Empty . Δευ Δεκ 31, 2012 8:35 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μουουουουου!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟΙ!τι ειπα καλε η τρελοκαμπερω  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 875502 ?καλα να περασετε!!αχ περυσι τετοιο καιρο αλλα λεγαμε οι γκαστρουλες! flower  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 536304  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 893968 παεει το χασα!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλη χρονιά κορίτσια μου σας αγαπώ και ευχαριστώ πάρα πολυ για όση συμπαράσταση πήρα όλο αυτόν τον καιρό από εσάς! Εύχομαι το 2013 να λέμε μόνο ευχάριστα στην ομάδα μας! Εγώ δεν είμαι και τόσο καλά, μια και δεν μιλήσαμε όλη μέρα με τον Τάσο και πριν φύγει για τη δουλειά ούτε με χαιρέτισε, μόνο μου έδωσε ένα μπατσάκι στο μάγουλο και μου είπε "κι εσύ να έχεις πιο πολύ μυαλό του χρόνου" ή κάτι τέτοιο κι έφυγε...Του έστειλα μύνημα ότι χωρίζουμε τέλος....περίμενα να δω αν θα με χαιρετίσει τουλάχιστο με διάθεση να τα βρούμε άλλα τίποτα...δε θέλω να χαλάω άλλο την ψυχή μου, ούτε να περιμένω, συνεχώς να περιμένω μπας και φτιάξουν τα πράγματα....Τελειώνω ουσιαστικά και όσο για τα πρακτικά, θα φτάσουμε γρήγορα κι εκεί! Ελπίζω να είναι η τελευταία φορά που σας μαυρίζω την ψυχή με τις μαλακίες που συμβαίνουν στη ζωή μου...Καλά μυαλά λοιπόν να μου ευχηθώ κι άλλο τέτοιο κακό να μην αφήσω να μου ξανασυμβεί!

978 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 Empty . Δευ Δεκ 31, 2012 10:20 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσα μου Crying or Very sad ...τι να πω..καιρο τωρα δεν εισαι καλα με πολλα σκαμπανεβασματα..κανε αυτο που λεει η καρδια σου και ευχομαι οποια και να ειναι η τελικη σου αποφαση να ηρεμησεις επιτελους και να εισαι καλα για να χαιρεσαι ακομα πιο πολυ τα παιδακια σου χωρις αγκαθια.

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλη Χρονιααααααα!!!!!!!!
Ελπιζω να σας μπηκε καλα...πολλα πολλα φιλια !!!!!

980 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 Empty . Δευ Δεκ 31, 2012 3:01 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη χρονια σε ολους μας οικογενειες παιδια σκυλακια γατακια σε ΟΛΟ τον κοσμο!!υγεια τυχη και αγαπη!!!η μπουμπου μου ξεσηκωθηκε με τα πυροτεχνηματα που ακουγονται απεξω και εχει υπερενταση δεν κοιμαται!φιλακιααααα!!

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρες ελπίζω να περνάτε πολύ καλά απόψε και ο χρόνος αυτός να είναι από τους καλύτερους της ζωής σας και πάνω απ'όλα υγεία.

Το μωρό μου κοιμήθηκε με δυσκολία όπως κάθε βράδυ, πλέον θέλω 2 ώρες περίπου για να καταφέρω να την αφήσω στο κρεβάτι της αλλά τουλάχιστον κοιμάται πολύ καλά πια και ξεκουράζομαι και εγώ. Απλά με όλα αυτά προσωπικός χρόνος μηδέν και αυτό συνδιασμένο με έναν άντρα που δεν λέει να καταλάβει ότι είμαστε οικογένεια πλέον με έχουν καταβάλει πολύ. Περίμενα 2 μήνες να γυρίσει πίσω και Χριστούγεννα και σήμερα μας άφησε σπίτι να κοιμηθούμε και βγήκε με τους φίλους του. Χρύσα και Βιβή σας εύχομαι τα καλύτερα σε προσωπικό επίπεδο, φέτος να είναι η χρονιά που θα απαλλαγείτε από προσωπικά βάρη και θα συναντήσετε αυτό που επιθυμείτε.

Σας φιλώ, πάω να κοιμηθώ αγκαλίτσα με την κούκλα μου και εύχομαι ο θεούλης εκεί ψηλά να μας δωρίσει άπειρες στιγμές μαζί αγκαλιά.

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!!
Καλη Χρονιά γεματη υγεία, αισιοδοξια, αγαπη και πανεμορφες στιγμες με τα παιδακια μας και τις οικογενειές μας. Smile Smile Smile
Για πειτε μας ποιος ετυχε το φλουρί???
Εμας ηταν μισο στο κομματι του Σταθη και το αλλο μισο στης μπέμπας. Smile Smile Smile

983 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 Empty . Τρι Ιαν 01, 2013 12:49 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααα ολη μερααααα!!για να ξαναδωσω ευχες!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!εμεις φλουρι δεν βρηκαμε ακομα,μαλλον ειναι στα κομματια που δεν φαγωθηκαν!!!οσο ομως θα τα τρωω ενα ενα τοτε θα δω σε ποιον επεσε!!εχω και μια ελπιδα να επεσε στο μωρακι μου γιατι το κομματι της ειναι αθικτο ακομα!χιχιχιχιχ!το θελω πολυ να επεσε στην φουσκομαγουλιτσα μου!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημ,ερα κοριτσια μ!!!χρονια πολλα!!!καλη χρονια με υγεια πανω απολα!!!!τα παιδακια μας να ναι γερα κ δυνατα!!!

σημερα εχουμε τρεξιμο...!!

ντινα κ του χρονου!!εμας στην μαμα μ επεσε στον αντρα μ!!την δικια μας θα την κοψω σε λιγο..

το βραδακι θα ρθει η ξαδελφη μ (η γνωστη πλεον)για το ποδαρικο μιας κ ερχεται καθε χρονο!!!

καλα να περασουμε κ σημερα αγαπες κ οτι επιθυμουμε!!!

Χρυσα μ....

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου Καλή Χρονιά!! Χρόνια πολλά σε ολες μας και σε ολα τα μωράκια του κόσμου.
Χρύσα μου να σου ζήσει ο νεοφώτιστος, να είναι ευτυχισμένος στη ζωή του και πάντα χαμογελαστός. Ευχομαι το 2013 να ειναι ευτυχισμένο και για σένα και ήρεμο, όποια απόφαση και να πάρεις.
Εμείς περάσαμε δύσκολα.. Το κοριτσάκι μου αρρώστησε. κόλλησε τελικά από τα ξαδερφάκια του και το εκδήλωσε τώρα. Από χτες άρχισε από το πρωί με μυτούλα και λαιμό, και από το απόγευμα άρχισε τον πυρετό. Εφτασε 2 φορές 39.. Τα είδα όλα κορίτσια. σκίστηκε η καρδούλα μου σε 1000 κομμάτια.. Την πήγαμε στο νοσοκομείο σήμερα το πρωί, μας είπαν ότι είναι σε καλή κατάσταση, αλλά αν συνεχιστεί ο πυρετος μέχρι αύριο το πρωι να την πάμε για εξετάσεις. Στεναχωρέθηκα γιατί δεν κάναμε και πρωτοχρονια με την αδερφή μου, κάθησαν σπίτι τους για να μην κολλήσει και το μικράκι τους, και απ' ότι φαίνεται δεν θα τους δούμε ..Εγώ μπορεί να μείνω μια βδομάδα παραπάνω γιατί θα μου ταλαιπωρηθεί στο ταξίδι την Κυριακή, ακομα κι αν έχει γίνει καλά.. Αφήστε τα κορίτσια, το περίμενα πώς και πως να έρθουμε και δεν μας εκατσαν καλά τα πράγματα. Να ναι καλά το κοριτσάκι μου και χαλάλι όλα τ' άλλα...
Εύχομαι να είστε ολες καλά.. Σας φιλω

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικά σας Λία μου!

Βίκυ πόσο σε νιώθω!

Κωνσταντίνα καλότυχα θα είναι τα μωρά σου!

Ζετάκι μου....

Σε εμάς το φλουρί το κέρδισε ο Νικόλας μου....Με πέθανε 6μιση το πρωί κοιμήθηκα....Δεν πειράζει, χαλάλι, άλλωστε σηκωθήκαμε μαζί στις 12μιση....

Σας φιλώ γλυκά όλες . Καλή χρονιά.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALHSPERA ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΗΧΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΟΛΕς ΣΑΣ.
ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΦΥΓΑΜΕ 24 Τ ΜΗΝΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΑΝΡΒΑΖΕΙ 40ΑΡΙΑ ΜΕ 41,1 ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Τ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΑΜΙΓΔΑΛΙΤΙΔΑ ΗΘΕΛΕ Ν ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΑΠΟ Τ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΥΡΕΤΙΚΟΥΣ ΣΠΑΣΜΟΥΣ 6 ΜΗΝΩΝ ΔΕΝ ΜΗΝΑΜΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ Ν ΓΥΡΗΣΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Μ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΓΜΕΤΗΝ Κ ΑΛΓΟΦΡΕΝ ΤΡΙΤΤΗ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΡΟΠΙΑ Κ ΑΡΧΗΣΑΜΕ Ν ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ . ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ Σ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ Τ ΚΡΕΒΑΤΙ ΧΑΜΗΛΟ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΚΛΑΜΑ Κ ΚΑΚΟ. ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΞΑ Τ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕΤΑ

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμάν ρε πόπη μου και μη χειρότερα!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΒΙΚΗ γιορταζεις;;πολυχρονη!!!

ο,τι καλυτερο σε ολες μας κ σε ολο τον κοσμο!!!
θα τα πουμε αυριο!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πόπη τι σας βρηκε τετοιες μερες!!περαστικα!!!!
Βικυ χρονια πολλα!!!!

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου ευχαριστώ αλλά δεν είμαι Βασιλική είμαι Ευριδίκη. Καλή επανένταξη στην καθημερινότητα. Καληνύχτα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!
η μικρη μ χθες βραδυ απαρηγορητο κλαμα ως τις 12 κ δεν εμαθα ποτε το λογο...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σε ολα τα μωρακια κ γρηγορη αναρρωση! να ειναι η πρωτη κ η τελευταια φορα γι αυτη τη χρονια αυτη η στεναχωρια Ποπακι,Λια κ Χρυσα μου..

Χρυσα μη μασας!βλεπε Βιβη κ Φρανς!κ οσες αγανακτισουμε απο κει θα παμε!κοριτσια υγεια πανω απ ολα!κ σωματικη κ ψυχικη!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΦΙΛΕΝΑΔΕς ΜΟΥ ΣΑς ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΥΣΜΕΝΕς ΟΠΩς ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑς ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΗ ΥΓΕΙΑ
Εμεις βρηκαμε το φλουρι!!! Παραμονη πρωτοχρονια πηγαμε σε φιλους δυο ζευγαρια απο ελλαδα ειναι με τα μωρα τους εκει το βρηκα εγω το πρωι στην μαμα μου επεσε στον μπουλη μου και το βραδυ στην πεθερα επεσε στην μαμα μου μια οικογενεια φλουρια ειμαστε μακαρι να κερδιζουμε και αλλου Rolling Eyes
αντε ανοιξτε θεματακι για το 2013

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσουδια μ τι κανουν τα μωρακια σας

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!τι κανετε?
Χρονια Πολλα καλες μ με υγεια,ευτυχια κ ηρεμια ε?!

ποπη μ περαστικα σας,τι ηταν κ αυτο!

μαρακι ηρεμισε η μικρη μετα?μακαρι να μην ξανακανει τετοιο κλαμα..

χρυσα...

μαχη τι κανετε?ο γιος σ?

μαρθαλενα κ τ χρονου!!εμας το ετυχε ο νικος στην μαμα μ κ του σπιτιου μας το ετυχε η ξαδελφη μ π ηρθε για το ποδαρικο!!!μακαρι αυτος ο χρονος ναπαληνει τις πληγες της κ να ναι τυχερος!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα τι ξενύχτι ήταν αυτό, ακόμα κουτουλάμε όλοι, ο Νικόλας κλάμα γοερό κάθε τρεις και λίγο, τι στο στήθος τον έβαζα τί μπρουμυτα τι στα πλάγια, πέσαμε για ύπνο στη μιαμιση και 4μιση η ώρα ακόμα δεν είχα κοιμηθεί, πήρα το γνωστό χαπάκι και τον άφησα στη μάνα μου, κοιμήθηκα 4 ώρες και 9 η ώρα πάλι ξύπνημα από το άγχος να φάει το μωρό....δυστυχώς δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ αν και τώρα ο μικρός κοιμάται μακαρίως....φοβάμαι κάθε βράδυ που έρχεται τι θα μας ξημερώσει...κοντά σε μένα μπαμπάς-μαμά που τον ακούγανε και δεν κοιμήθηκαν καθόλου κι αυτοί.....όταν δεν κοιμάμαι δε μιλιέμαι....σας αφήνω προς το παρόν...φιλιά.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμας στης μανας μου αφου κοψαμε τη μιση δεν ετυχε σεκανενα κι οταν πηγα να τη χωρισω οση εμεινε να παρουμε εμεις εδω κ να αφησω κ στους δικους μου ετυχε στη μεση το φλουρι,αρα κ στα δυο σπιτια! παντως η βασιλοπιτα ηταν θεϊκη!!την εφτιαξα μονη μου!!

στης πεθερας δεν κοψανε ακομα κ στης πεθερας της κουνιαδας μ ετυχε στην κουνιαδα μ.

η μικρη στριφογυρναει συνεχεια. εχθες με παιδεψε πολυ,τπτ δεν τη παρηγορουσε παρα μονο η βασιλοπιτα που της εδινα κ εγλυφε αλλα φοβομουν μην πνιγει με κανα τριμμα.μολις εβλεπε να την πηγαινω στο στομα της γελαγε. το ζουζουνι με φοβησε εχθες..ευχομαι σημερα να ειναι καλα ολα τα μωρακια μας! πως ειναι τα δικα σας σημερα; περαστικα κ παλι!τρεμω αν ακουω οτι αρρωσταινουν.προχθες ηταν κ τα μικρα της κουνιαδας μ κ ηταν καλα κ την αλλη μερα η μικρη της(εχθες)38,5 πυρετο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 534787  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 534787  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 40 534787

ποια θα ανοιξει νεο θεματακι;; Ποπακι;

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα ανοιξω εγω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις