Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 3:52 am

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κορίτσια έχω ξεραθεί στα γέλια με αυτά που διαβάζω..
Εγώ ήμουν φοιτήτρια εδώ στην Αθήνα και έμενα μόνη μου..Ο άντρας μου έμενε με τον αδερφό του και η μαμά του ήταν μια στο σπίτι των παιδίων της μια στο χωριό με τον άντρα της...
Κάθε μέρα ο άντρας μου ερχόταν και κοιμόταν σπίτι μου και το πρωί που έφευγε έπαιρνε τη μάνα του και της έλεγε "Μάνα φτιάξε μου καφέ..Έρχομαι"...Αυτή η κακομοίρα έτρεμε να τον ρωτήσει που κοιμάται κάθε βράδυ καθότι δε σηκώνει και πολλά πολλά το στεφάνι μου...Και αναρωτιόταν "αχ που έχει μπλέξει το παιδάκι μου"...
1-2 φορές είχα πάει και είχα κοιμηθεί κι εγώ σπίτι του ενώ έλειπε η μαμά του και ο αδερφός του και μετά φώναζε τον κουνιάδο μου και του έλεγε "Κοίτα, κάποια κοιμήθηκε εδώ..Έχει μάσκαρα το μαξιλάρι"....
Μια μέρα βρίσκει μια φωτογραφία στο συρτάρι του άντρα μου και φωνάζει ξανά τον άλλο της το γιο και της λέει "Αυτή είναι του αδερφού σου..Ωραία κοπέλα"...
Very Happy Very Happy όπως καταλαβαίνετε όλα ο κακομοίρης ο αδερφός του τα άκουγε... prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 215994 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 215994

Μετά από 3-4 μήνες που είμαστε μαζί, μου προτείνει να πάμε στο χωριό του να γνωρίσω τους γονείς του...όμως ο πεθερός μου είχε πάθει μια μόλυνση στο χέρι και ήταν στο νοσοκομείο...έτσι, φτάνουμε και πάμε κατευθείαν στο νοσοκομείο...Για κακή μου τύχη με το που βγαίνουμε από το ασανσέρ πετυχαίνουμε τις αδερφές του πεθερού μου, οι οποίες με πέρασαν από ακτινογραφία...Εγώ ευγενέστατη είπα "Χαίρω πολύ.Τι κανετε;;" ...
Και τώρα έρχεται η μεγάλη στιγμή...
Μπαίνουμε στο δωμάτιο η πεθερά μου σοβαρή, λιγομίλητη, ο πεθερός μου σηκώθηκε, με αγκάλιασε, με φίλησε "Καλώς το κορίτσι μου"...Κάγκελο εγώ... affraid affraid
Μιλούσαμε κανονικά, η μαμά του συνεσταλμένη....Ερχόνταν νοσηλεύτρεις κλπ που τις ήξερε ο πεθερός μου και έλεγε "Από εδώ η νυφούλα μου"...
Την επόμενη μέρα πάμε να τους χαιρετίσουμε γιατί θα φεύγαμε...
Σε κάποια φάση λέει στο Γιώργο και στη μαμά του να βγουν από το δωμάτιο και να μείνω εγώ να μου μιλήσει...Επαθα σοκ!!!Τι να θέλει άραγε;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Και μου λέει "Που πάει το καράβι;;;;" prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 911307 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 911307 Στην Κέρκυρα πήγα να του πω, αλλά κρατήθηκα...
Του λέω τι εννοείτε;;;;Μου λέει "Πού το πάτε με το Γιώργο;;;Δε θα προχωρήσετε σοβαρά;;;;" Του λέω "Τι μου λέτε;;;Είμαστε 3-4 μήνες μαζί...Κι εγώ είμαι μικρή ακόμα..."
Μου λέει "δεν έχει σημασία..Αν ταιριάζετε, γιατί όχι;;;;"
prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 911307 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 911307
Έπαθα σοκ, τα έλεγα μετά στο Γιώργο, τι μαλακίες είναι αυτές που μου είπε ο πατέρας σου κλπ...
Όσο για την πεθερά μου μετά από 2-3 συναντήσεις γίναμε αυτοκόλλητες...Σαν μαμά με κόρη..Πήγαινα έμενα στο σπίτι του άντρα μου ενώ ήταν κι αυτή εκεί, δε με άφηνε να κάνω τίποτα, μου έπαιρνε συνέχεια δώρα...
Κι εγώ για να την ευχαριστήσω τη μεταμόρφωσα σε γυναίκα..Πέταξε τα παλαιομοδίτικα ρούχα και γυαλιά της, λεβαψε τα μαλλιά της κι έγινε μια κούκλα...
Την υπεραγαπώ, με βοηθάει, δεν ανακατεύεται ποτέ και της είμαι ευγνώμων που μεγαλώνει το κοριτσάκι μου... Respect Respect
Με τον πεθερό μου καλά τα πάμε, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας...Μου τη σπανε οι αντιλήψεις του, αλλά τα χώνω κανονικότατα... prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356

27prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 3:54 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΕΜΕΝΑ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΡΣΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ......

γατος ο πεθερος!!!!
η δικη μου πεθερα παντως ντυνεται πιο εξαλλα απο μενα.εγω δε φοραω μινι επειδη δε μου πανε, αυτη το εχει ξεφτιλισει το θεμα!!!!!!!!!!

28prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 3:59 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΚΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΙΝΙ!!!!!!!!ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΑΜΑ?

29prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 4:29 am

ShicShuel

ShicShuel
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
athina24 έγραψε:ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΚΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΙΝΙ!!!!!!!!ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΑΜΑ?

Δειξε μας την πεθερααααααααααα!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

30prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 4:32 am

polytimi

polytimi
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχαχαχ ναι αθηνα ειναι λαικη απαιτηση! και εγω αναρωτιεμαι για την πεθερα με τα μινι!!! prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 604962

31prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 4:38 am

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannaki έγραψε:
Όσο για την πεθερά μου μετά από 2-3 συναντήσεις γίναμε αυτοκόλλητες...Σαν μαμά με κόρη..Πήγαινα έμενα στο σπίτι του άντρα μου ενώ ήταν κι αυτή εκεί, δε με άφηνε να κάνω τίποτα, μου έπαιρνε συνέχεια δώρα...
Κι εγώ για να την ευχαριστήσω τη μεταμόρφωσα σε γυναίκα..Πέταξε τα παλαιομοδίτικα ρούχα και γυαλιά της, λεβαψε τα μαλλιά της κι έγινε μια κούκλα...
Την υπεραγαπώ, με βοηθάει, δεν ανακατεύεται ποτέ και της είμαι ευγνώμων που μεγαλώνει το κοριτσάκι μου... Respect Respect
Με τον πεθερό μου καλά τα πάμε, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας...Μου τη σπανε οι αντιλήψεις του, αλλά τα χώνω κανονικότατα... prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356


Δε μου λες, ο κουνιάδος σου είναι ακόμα ελεύθερος;; Χωρίζω και τον παντρεύομαι πες του!! χαχαχαχα!!

Τελικά,κορίτσια, μήπως έπρεπε πρώτα να γνωρίζουμε τις υποψήφιες πεθερές και μετά τους υποψήφιους συζύγους;; prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109

32prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 5:17 am

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΑΧΑΧΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ!!!ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ(ΠΛΕΟΝ)ΗΤΑΝ ΣΕ ΣΥΜΒΑΝ(ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ).ΤΗΛΕΦΩΝΗΘΗΚΑΜΕ ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.(ΕΜΕΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ).ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ.ΕΙΔΑ ΦΩΤΑ ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΥΠΕΘΕΣΑ ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ.......ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΓΗ.ΦΟΡΟΥΣΑ ΑΣΠΡΟ ΣΟΡΤΣ ΜΕ ΤΥΡΚΟΥΑΖ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΨΙΛΟΤΑΚΟΥΝΑ ΠΕΔΙΛΑ!!ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΕΥΓΑΝΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ(ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΙΔΕΡΩΣΟΥΝ)!!!ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΕΘΕΣΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΠΕΡΑΣΑΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ(ΑΦΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ)ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.ΚΙ ΕΤΣΙ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

33prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 5:31 am

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν υπάρχουν οι πεθερούλες σας λέμε!!! Laughing Laughing

Αλλά και η δικιά μου δεν πάει πίσω!! Ο άντρας μου όταν γνωριστήκαμε έμενε με τον αδερφό του στην ίδια πολυκατοικία με την πεθερά μου αλλά σε άλλον όροφο και διαμέρισμα. Για δύο μήνες πήγαινα στο κάτω διαμέρισμα που ηταν το δικό τους και έτσι δεν με έπαιρνε χαμπάρι η πεθερά μου. Τουλάχιστον έτσι λέω εγώ!! Laughing
Στους δύο μήνες κανόνισε να βγούμε έξω για φαγητό με όλη την οικογένεια. Εγώ, ο άντρας μου, τα πεθερικά μου και ο κουνίαδος μου!
Τότε ήμουν και 15-20 κιλά πιο αδύνατη και της καλάρεσα της πεθεράς. Μόνο που ήμουν μικρούλα-μόλις 19 ετών-και της κακοφάνηκε! Βασικά στην αρχη με είχε σαν την κόρη που δεν έκανε ποτέ! Έτσι μου έλεγε. Μέχρι που ήρθε η πρώτη μου κόρη! Εκεί με ξέχασε τελείως παρόλο που στην εγκυμοσύνη με είχε σαν βασίλισσα!!! Αν μπορούσε θα έπαιρνε εκείνη το παιδί να το μεγαλώσει μόνο του! Ευτυχώς που δεν κρατάω το στόμα μου κλειστό και έχω σπουδάσει βρεφοκομία και την έχω αποστομώσει αρκετές φορές Twisted Evil

Όλο λέει ότι δεν ανακατεύεται αλλά όλο χώνει την ουρά της στις δουλειές των άλλων και φυσικά θέλει πάντα να μαθαίνει τι κάνουν οι άλλοι. Κάτι σαν το "Ποιος άπλωσε τα ρούχα στην ταράτσα;" ένα πράγμα Laughing

Είχε λυσσάξει να παντρέψει τη θεία μου (αδερφή του πατέρα μου) στην αρχή αλλά και να βρει δεύτερο σύζυγο στην αδερφή της μαμάς μου που είναι χωρισμένη. Cool

Τους δικούς μου δεν τους χωνεύει καθόλου μετά από ένα περιστατικό και μάλιστα τώρα που είναι η Νεφέλη μου εκεί ανησυχεί μήπως πάθει τίποτα. Θαρρείτε και η μαμά μου δεν ξέρει να τη φροντίζει! Rolling Eyes

Μέχρι ότι τα αγαπάει περισσότερο από όλους (ακόμα κι από εμένα) λέει και μπροστά μου κιόλας! Κάποια στιγμή της την είπε ο κουνιάδος μου. Ο δικός μου βλέπετε δεν μίλαγε τότε. Καλό κουμάσι κι αυτός! Mad

Μετά από 14 χρόνια γνωριμίας-γάμου πλέον έχω μάθει να την αντιμετωπίζω αναίμακτα, έχω μάθει τα κουμπιά της και φυσικά έχει μάθει και αυτή ότι δεν σηκώνω και πολλά-πολλά ιδιαίτερα όταν πρόκειται για τα παιδιά μου!!! Wink

http://mammael.blogspot.com/

34prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 6:37 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lianikos έγραψε:
ioannaki έγραψε:
Όσο για την πεθερά μου μετά από 2-3 συναντήσεις γίναμε αυτοκόλλητες...Σαν μαμά με κόρη..Πήγαινα έμενα στο σπίτι του άντρα μου ενώ ήταν κι αυτή εκεί, δε με άφηνε να κάνω τίποτα, μου έπαιρνε συνέχεια δώρα...
Κι εγώ για να την ευχαριστήσω τη μεταμόρφωσα σε γυναίκα..Πέταξε τα παλαιομοδίτικα ρούχα και γυαλιά της, λεβαψε τα μαλλιά της κι έγινε μια κούκλα...
Την υπεραγαπώ, με βοηθάει, δεν ανακατεύεται ποτέ και της είμαι ευγνώμων που μεγαλώνει το κοριτσάκι μου... Respect Respect
Με τον πεθερό μου καλά τα πάμε, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας...Μου τη σπανε οι αντιλήψεις του, αλλά τα χώνω κανονικότατα... prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356


Δε μου λες, ο κουνιάδος σου είναι ακόμα ελεύθερος;; Χωρίζω και τον παντρεύομαι πες του!! χαχαχαχα!!

Τελικά,κορίτσια, μήπως έπρεπε πρώτα να γνωρίζουμε τις υποψήφιες πεθερές και μετά τους υποψήφιους συζύγους;; prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109

ειναι ο δικος μου κουνιαδος ελευθερος!!!!!!!!!ενδιαφερεσαι?????????θα εχεις και πεθερα με μινι....
α να σας πω!δε φτανει που την βλεπω και μου ανεβαινει η πιεση με τα μινια με κοροιδευετε κι απο πανω?! λοιπον οποια θελει να την δει εχω κουνιαδο ελευθερο!!!!!!!
κοπιαστε!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

35prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 6:46 am

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
lianikos έγραψε:
ioannaki έγραψε:
Όσο για την πεθερά μου μετά από 2-3 συναντήσεις γίναμε αυτοκόλλητες...Σαν μαμά με κόρη..Πήγαινα έμενα στο σπίτι του άντρα μου ενώ ήταν κι αυτή εκεί, δε με άφηνε να κάνω τίποτα, μου έπαιρνε συνέχεια δώρα...
Κι εγώ για να την ευχαριστήσω τη μεταμόρφωσα σε γυναίκα..Πέταξε τα παλαιομοδίτικα ρούχα και γυαλιά της, λεβαψε τα μαλλιά της κι έγινε μια κούκλα...
Την υπεραγαπώ, με βοηθάει, δεν ανακατεύεται ποτέ και της είμαι ευγνώμων που μεγαλώνει το κοριτσάκι μου... Respect Respect
Με τον πεθερό μου καλά τα πάμε, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας...Μου τη σπανε οι αντιλήψεις του, αλλά τα χώνω κανονικότατα... prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 311356


Δε μου λες, ο κουνιάδος σου είναι ακόμα ελεύθερος;; Χωρίζω και τον παντρεύομαι πες του!! χαχαχαχα!!

Τελικά,κορίτσια, μήπως έπρεπε πρώτα να γνωρίζουμε τις υποψήφιες πεθερές και μετά τους υποψήφιους συζύγους;; prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109

ειναι ο δικος μου κουνιαδος ελευθερος!!!!!!!!!ενδιαφερεσαι?????????θα εχεις και πεθερα με μινι....
α να σας πω!δε φτανει που την βλεπω και μου ανεβαινει η πιεση με τα μινια με κοροιδευετε κι απο πανω?! λοιπον οποια θελει να την δει εχω κουνιαδο ελευθερο!!!!!!!
κοπιαστε!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing


Ε, αμα είναι για πεθερά με μίνι, οκ, πες περιοχή και θα έρθω με λουλούδια να τον ζητήσω!! χαχαχαχαχαχα!!

36prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 7:33 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loipon tromeres oi gnwrimies sas!!!polu gelio erixa!!!!!
emeis eimaste apo to idio xwrio o antras mou douleue ston mpampa mou opote me gnwrizane!den gnwrizan omws oti exoume sxesi!!!!
ta eixame gura sto xrono otan apofasisa na paw spiti i kuria kathotane panw sto krebati k koitouse tileorasi den sikwthike oxi emeine ekei akiniti na koitaei tileorasi,eixe mathei oti kati paizotan me to gio tis k eixe bgalei afrous!!!!!!!! Mad Mad Mad
o petheros mou pali einai polu diakritikos k otan me gnwrise ena ti kanw mou eipe k exafanizol k autos!

37prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Πεμ Ιουλ 29, 2010 12:15 pm

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lianikos ελεύθερος είναι ο κουνιάδος μου...Ειναι τόσο καλός...Τον αγαπώ τόσο πολύ...Αφού λέω άμα χωρίσω με το Γιώργο να πάρω αυτόν.... prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 875502 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 875502 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 875502

Αλλά παραδέχομαι ότι θα χάσω...Θα προτιμήσεις τον κουνιάδο της Εύας...Με τρώει η πεθερά με το μίνι.... prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 604962 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 604962 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 604962

38prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 3:09 am

vikimama

vikimama
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xaxxaxa nastai kala oles me tis petheres sas eriksa trelo geliooo xaxxaxaxa eyxaristw oles oses antapokrthukan

39prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 3:29 am

maria1982

maria1982
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΠΡΩΤΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΑ ΡΕΠΟ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝ Α ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΣΟΥΛΑ(ΠΕΘΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ)ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

40prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 7:04 am

katsaridoula

katsaridoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πο πο τι πεθερες και αυτες παναγια μου prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 679259

ευτυχως εμενα ειναι μια χαρα και η πεθερα μου και ο πεθερος μου!τους πρωτογνωρισα αφου ειχαμε σχεση περιπου 5 μηνες,βεβαια δεν ηταν και στην καλυτερη φαση γιατι 4 μηνες πριν σκοτωθηκε ο μεγαλος αδερφος του αντρα μου και οι ανθρωποι παρολο που ειχαν τον πονο τους με καλοδεχτηκαν!τα παμε πολυ καλα και καθε πρωι παω για καφε στην πεθερα μου!βεβαια ολοι εχουν τις παραξενιες τους αλλα ευτυχως δεν εχουν να κανουν με εμενα!το λαθος της και αυτο που με νευριαζει πολυ ειναι που ειναι υπερβολικα καλη με ολο τον κοσμο και δεν υποπτευαιτε κανενα και ολοι την εκμεταλευονται Twisted Evil

http://neamageirisa.blogspot.com

41prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 11:05 am

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω σας εχω το super deal! Ο κουνιαδος μου ειναι ελευθερος και δεν θα εχετε και πεθερα!!

42prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 11:11 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω με τα πεθερικα μου γνωριστηκα οταν ηρθε και με ζητησε!!μετα απο 6 μηνες γνωριμιας αραβωνιαστηκαμε και τοτε ειδα μερικα απο τα κουνιαδια μου και φυσικα την πεθερα μου που ειναι πολυ καλη γυναικα!!!

43prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 11:15 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria2010 έγραψε:Εγω σας εχω το super deal! Ο κουνιαδος μου ειναι ελευθερος και δεν θα εχετε και πεθερα!!

ε μα τωρα μας το λες?!

44prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 1:26 pm

κατιουλα

κατιουλα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πολυ αμηχανη στιγμη...ο δικος μου βιαζοταν πολυ!Συναντηθηκαμε σε μια ταβερνα μακρια απο τα μερη μας.Ο πεθερος μου μονο που δε πετουσε απο τη χαρα του,η πεθερα μου αν και μοντερνα ειχε τις επιφυλαξεις της για τη συναντηση.Εμαθα μετα βεβαια οτι τον ρωτουσε ξανα κ ξανα αν ειναι σιγουρος για την επιλογη του κ να μη βιαστει κ αλλά τετοια!Τελικα μετα απο τοσα χρονια καταλαβα οτι με θεωρουσε "κοντη" για το γιοκα της κ ηθελε να ειμαι εστω μια δασκαλα.νηπιαγωγος,δικηγορος,γιατρος η κατι τετοιο για να κοκορωνεται στις φιλεναδες της!Σωστη Θεοπουλα!!!!χαχαχαχα!
prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 606100 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 606100 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 606100

45prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τρι Αυγ 03, 2010 1:58 pm

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γνωρισα τον αντρα μου λιγο καιρο πριν φυγουν οι γονεις στου για Γερμανια.Εκει μενανε ευτυχως!

Εμα μεσημερι ηρθε και με πηρε απο το σπιτι να παμε για μπανιο.Εκανε μια σταση σπιτι του να βαλει και αυτος μαγιο και μου ειπε και εμενα να ανεβω.
Εγω με το καυτο σορτσακι και μονο με το μαγιο απο πανω.Μπηκα πολυ χαλαρα..γινοντε οι συστασεις...βλεπω τον πεθερο να του πεταγοντε τα ματια εξω και την πεθερα να κραταει μια ουδετερη σταση! Ουτε ζεστο ουτε κρυο.

Μετα απο λιγες μερες ξαναπαω σπιτι τους να τους αποχαιρετισω ντυμενη κανονικα αυτην την φορα.
Ολα καλα.Απο την αρχη να πω οτι ειχα καταλαβει ακριβως τον χαρακτηρα της μαμας του και συμπαθησα πολυ τον μπαμα του αντρα μου.

Ερχοντε μετα απο ενα χρονο περιπου και βρισκουνε ενα σπιτι τζιτζιλονι! Ελαμπε στην κυριολεξια! Εκει δωσανε τα ευσημα στον αντρα μου βεβαια για την καλη κοπελα που βρηκε!

Μετα βεβαια αλαξανε γνωμη οταν ηρθαμε εμεις Γερμανια και δουλεψαμε μαζι! Ομοιρικοι καυγαδες μεταξυ εμου και πεθερας!
Τωρα πια ειμαστε μια χαρα που ηρθε η μικρη!

46prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τετ Αυγ 04, 2010 12:51 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσακια μου με τον αντρα μου πριν παντρευτουμε ειμασταν ενα χρονο μαζι....
επειδη με την πεθερα μου ειμαστε απο το ιδιο χωριο με ξερανε και τους ηξερα γενικα ξεραινομασταν σαν σογια οποτε δεν υπηρξε και καμια τρελλη γνωριμια....
απλα στους 3 μηνες που ειμασταν με τον αντρα μου μου λεει εγω εσενα θα σε παντρευτω ε δεν τον πιστευα μεχρι που συναντηθηκαμε εντελως τυχαια με τα πεθερικα μου σε μια καφετερια και μου γυρναει η πεθερα μου και μας λεει ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΤΕ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΦΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ...παιδια εμεινα καγκελο εκεινη την ωρα λεω τι λενε τουτοι ωρε; ε απο και και περα αρχιζα και το πιστευα μεχρι που ηρθανε να με ζητησουνε...τι να με ζητησουνε δηλ που ειχαμε κλεισει ηδη ημερομηνια και εκκλησια prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109 prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 328109 και φυσικα ξεραινοντουσαν και τα συμπεθερια μεταξυ τους ....απλα ξερετε τωρα τα καναμε ολα για τα τυπικα και καλα να δωσουμε κι εναν λογο βρε παιδακι μου ....

47prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τετ Αυγ 04, 2010 1:45 am

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με κανατε και γελασα... με καποιες ιστοριες.....
εγω ειμαι απο τις τυχερες σ'αυτον τον τομεα....
κανονισαμε λοιπον να γνωρισουμε ο καθενας τους γονεις του αλλου.... πρωτα ηρθε ο αντρας μου στο σπιτι να γνωρισει τους δικους μου....
και μετα εγω να γνωρισω τη μαμα του (δυστυχως ο πεθερος μου ειναι συγχωρεμενος).... εγω ειχα φοβερο αγχος....
τελικα κυλησαν ολα ομαλοτατα.... αν και ημουνα κουμπωμενη απο το αγχος.....κι η πεθερα μου ηθελε να με περιποιηθει, να μου προσφερει τα παντα.... με την καλη εννοια.....
οταν αρχισα να ξε-αγχωνομαι.... χτυπαει το τηλ της πεθερας μου,... ητανε ο αλλος της γιος και θα ερχοταν επισκεψη με την γυναικα του και την κορη του...........αλλο αγχος!!!
αλλα τελικα παλι ξε-αγχωθηκα!!!

48prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Τετ Αυγ 04, 2010 7:09 am

october

october
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas koritsia,
onomazomai Natasa.H istories me t pe8erika einai apisteutes!!alles asteies....alles oxi kai toso....
egw pantremenh den eimai alla exoume dwsei logo me ton suntrofo mou kai epomenws ta pe8erika einai mia upo8esh pou me afora amesa pia... affraid
exontas kalh sxesh me tous goneis mas k egw k o ''arravoniastikos'' mou(na to pw???)gnwrisame sxedon amesws o enas tous goneis tou allou...
prwta hr8e ekeinos st spiti mou k gnwrhse th mhtera mou(oi goneis mou einai xwrismenoi k o pateras mou menei sto xwrio mas sthn Peloponhso me ton pappou mou-palaiwn arxwn k den 8elei na ton gnwrisei an den arravoniastoume epishma prwta) k thn epomenh phga egw st spiti tou gia deipno me tous dikous tou...
o pateras tou uperoxos an8rwpos k diakritikos toso pou den t perimena!!!h mhtria tou edei3e k ekeinh n me sumpa8ei an k egw den emeina k me tis kaluteres entupwseis g ekeinh...exoume akoma tis kaluteres sxeseis k einai kai oi duo ekei opote tous xreiazomai(eutuxws)
thn epomenh hmera gnwrhsa k th mhtera tou h opoia mou fer8ike pragmatika san n htan mhtera gia emena sunny
de8ikame amesws k mexri k twra oi sxeseis mas einai aristes!!!thn empisteuomai g t pada k ekeinh kanei akrivws t idio me emena...malista otan apofasise pws 8elei n proxwrisei k n 3anaftia3ei th zwh ths hmoun t prwto atomo p t eipe k vrhkame mazi ton tropo gia n t pei ston kanakarh ths o opoios htan entelws anti8etos me auto...
t megalhtero test to perasa apo thn giagia tou arravoniastikou m(t mama tou mpampa tou)thn opoia k katafera n kardisw deixnontas ths poso agapaw ton eggono ths k gia n leme k olh thn alh8eia,deixnontas pro8umia na ma8w na anoigw fullo k n ftiaxnw tis agaphmenes pites tou mikrou ths agaphmenou!!!!)

ps:suggnwmh g thn ektash ths dhmosieushs alla den adexa allo,h8ela n sas t pw ola!!!

49prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Κυρ Οκτ 31, 2010 1:58 am

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ εμας την πρωτυη φορα που γνωρισα τα πεθερικα μου ειχε πολυ πλακα!!! ακομη μεθυσμενη ειμαι απο εκεινο το βραδυ!!! αχαχαχααχαχα ειχαμε παει στο ταβερνακι του ξαδερφου του αντρα μου (τωρα δυστυχως δεν ειναι μαζι μας ο πετρης..) ,ηταν σαββατο και ειχε και ζωντανη μουσικη ρεμπεταδικο στυλακι φανταστειτε,το φαγητο υπεροχο και το κρασακι ακομη πιο υπεροχο!!! τοτε τα ειχαμε κανα 5 μηνο αν θυμαμαι καλα με τον χρηστο μου. εκει λοιπον που ημασταν με τη παρεουλα μας και ακουγαμε τα μπουζουκακια μας, μπαινει στο μαγαζι ενα ζευγαρι(ο μπαμπας και η μαμα του χρηστου-εγω δεν τους ειχα ξαναδει ποτε) και βλεπω τον χρηστο που νευριαζει και φωναζει τον πετρο και του λεει''εσυ βρε αναφτρα τους φωναξες???'' και του λεει ''οοοοχι,εγωωω>?>??????χααχχααχχχαχαα ''(ηταν μεγαλος πλακατζης ο πετρης μας). καθονται λοιπον σε ενα τραπεζακι απενταντι μας αλλα μακρυα. και εδω αρχιζει το ματς!!! επειδη η μανουλα του χρηστου πεθανε οταν ηταν ο χρηστος 11 χρονων, μετα απο καποια χρονια ο μπαμπας του νωρισε μια αλλα γυναικα που τα μεγαλωσε τα παιδια και την παντρευτηκε.αυτη η γυναικα εχει 15 χρονια διαφορα ηλικιας με τον μπαμπα του χρηστου. λεω λοιπον εγω η εξυπνη στο χρηστο σε καποια φαση...''ρε μωρο μου,δεν μου ειχες πει οτι η μαμα σου εχει 15 χρονια διαφορα με τον μπαμπα σου?? σαν συνομιλικοι φαινονται....''. τι ηθελα και μιλησα????????????? ο χρηστος ψοφιος για πλακες ηταν!!! παει λοιπον στο τραπεζι τους και τους λεει την πατατα που ειπα!!!!! οποτε...ο μπαμπας του δεν σταματησε να στελνει κρασια κερασμα στο τραπεζι μου και η μαμα του......σηκωνοταν πανω και μου εκανε νοημα με το χερι της οτι θα φαω ξυλο!!!! αχαχαχαχχααχαχχαχααχαχαχ

50prwth gnwrimia me ta petherika sas - Σελίδα 2 Empty Απ: prwth gnwrimia me ta petherika sas Κυρ Οκτ 31, 2010 2:25 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!! 5 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ!!!
ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ 6 ΜΗΝΕΣ!
ΤΣΑΚ-ΜΠΑΜ!!! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΑ...
ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΥΧΕΡΟ!!! ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις