Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΓΤ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ΣΤΗ ΣΚΥΡΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΙΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΑΥΤΟ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ..ΑΧΧΑΧΑΧΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="αγαπη"]
EnVy26 έγραψε:
αγαπη έγραψε:καλε κοριτσια τη βροχη και βροντες ειναι αυτες τα εχω κανει πανω μου αν χαθω ξαφνικα θα εχει γινει διακοπη ρευματος

αχχααχαχαχαχ ρε ατομο με τρελαινεις δεν μπορω !!!!!
Που εχει τετοιο κατακλυσμο ????? Βαρκες εχετε?


ναι γελα εσυ βαρκες δεν εχουμε αλλα βλεπω το μικρον διαστασεων αυτοκινητακι μου να γινετε η σανιδα σωτηριας μου σε περιπτωση που φυγει το σπιτι ελπιζω να μην βουλιαξουμε σαν τον τιτανικο οχι τιποτα αλλο αλλα ειμαι και με την ρομπα αν με βρουν τα παιδια της εμακ θα γινω 2φορες ρομπα Embarassed Laughing Laughing
ΡΟΜΠΑ ΕΙΣ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΔΛΔ?ΧΑΧΑΧΑΧ....

EnVy26


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anypomoni έγραψε:
EnVy26 έγραψε:
art86 έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ?ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ω ΜΗ ΓΕΝΝΕΙΤΩ ....ΑΧ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΜΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΙΜΑ

εχει νοσοκομειο στην Λημνο !! Είχε πατησει η ξαδερφη δρακαινα κ την τρεχαμε !!! Αλλα μας ελεγε πως θελουν να το κλεισουν να τα πανε ολα Μυτηλινη κ εχει ξεσηκωθει ο κοσμος εκει !
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ Κ ΑΥΤΟ!!!!


ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ !!! ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΗΜΝΟ !

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:Ε ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΓΤ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ΣΤΗ ΣΚΥΡΟ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΙΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΑΥΤΟ
ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EnVy26 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
EnVy26 έγραψε:
art86 έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ?ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ω ΜΗ ΓΕΝΝΕΙΤΩ ....ΑΧ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΜΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΙΜΑ

εχει νοσοκομειο στην Λημνο !! Είχε πατησει η ξαδερφη δρακαινα κ την τρεχαμε !!! Αλλα μας ελεγε πως θελουν να το κλεισουν να τα πανε ολα Μυτηλινη κ εχει ξεσηκωθει ο κοσμος εκει !
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΔΩ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ Κ ΑΥΤΟ!!!!


ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ !!! ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΗΜΝΟ !
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994

EnVy26


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="anypomoni"]
αγαπη έγραψε:
EnVy26 έγραψε:
αγαπη έγραψε:καλε κοριτσια τη βροχη και βροντες ειναι αυτες τα εχω κανει πανω μου αν χαθω ξαφνικα θα εχει γινει διακοπη ρευματος

αχχααχαχαχαχ ρε ατομο με τρελαινεις δεν μπορω !!!!!
Που εχει τετοιο κατακλυσμο ????? Βαρκες εχετε?


ναι γελα εσυ βαρκες δεν εχουμε αλλα βλεπω το μικρον διαστασεων αυτοκινητακι μου να γινετε η σανιδα σωτηριας μου σε περιπτωση που φυγει το σπιτι ελπιζω να μην βουλιαξουμε σαν τον τιτανικο οχι τιποτα αλλο αλλα ειμαι και με την ρομπα αν με βρουν τα παιδια της εμακ θα γινω 2φορες ρομπα Embarassed Laughing Laughing
ΡΟΜΠΑ ΕΙΣ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΔΛΔ?ΧΑΧΑΧΑΧ....


Ε Κ ΕΣΥ !!!! ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΤΑΓΙΕΡ, ΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΕΝΑ ΚΑΤΙΤΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΙΟ ΦΑΝΤΑΧΤΕΡΟ ! ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΣΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΡΟΜΠΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ??? ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 93981

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω ενα θεμα με το νησι το εχω...Αλλα αν εισαι με αυτον που αγαπας όλα γίνονται...Εχει νοσοκομειο η Λήμνος μακαρι να μη το κλεισουνε κ κανονικα πρέπει καθε νησι να εχει ενα τουλάχιστον γιατρο καθε ειδκότητας...Αλλα με την κριση εχει υποβαθμοστει πολύ η υγεια...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως εγω σε νησι δεν θα μπορουσα να μεινω στανταρακι μονο για διακοπουλες απο την φαντασια μου πλεον γιατι οπως λεει ο αντρας μου διακοπες κανει μονο η δεη Razz Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΕ ΝΗΣΙ..ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΝΗΣΙ ΜΙΚΡΟ ΟΜΩΣ..ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΠΑΑΡΑΔΟΣΙΚΑ..ΜΕ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ..ΠΟΥ ΤΟ ΓΥΡΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΡΟΜΑΝΤΙΚΗ...

EnVy26


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
art86 έγραψε:ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΝΩ ΣΕ ΝΗΣΙ..ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΝΗΣΙ ΜΙΚΡΟ ΟΜΩΣ..ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΠΑΑΡΑΔΟΣΙΚΑ..ΜΕ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ..ΠΟΥ ΤΟ ΓΥΡΝΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΡΟΜΑΝΤΙΚΗ...


ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΡΤ ! ΑΜΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΟΜΩΣ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΒΑΨΕΣ , ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΑΚΡΥΑ ΟΛΑ!
ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπη καθε φορα με εκπλήσσεις!!!Και λιωνω στα γελια με αυτα που λες!! Κι εμεις φετος διακοπες γιοκ...Ελπιζω για το φετινό καλοκαίρι...
Ζωή αν επιτρεπετε και συγγνώμη αν κανω ερωτησεις που δεν πρέπει. Θελεις να πεις γιατι θα κανεις σαλπιγγογραφία; προσπαθείτε καιρό ή απλά προληπτικά; Αν θες απαντας κ συγγνωμη αν ρωτω πολλά.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΖΩΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΕ ΧΡΙ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΑΚΙ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΣΤΑΣΗ..ΧΑΧΧΑΧΑ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΡΟΜΑΝΤΙΚΗ..ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ....ΣΙΓΑΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΑ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΛΗΜΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ...ΜΙΚΡΟΜΕ ΤΑ ΠΛΑΚΌΣΤΡΩΤΑ ΣΟΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΓΤ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ....ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="EnVy26"]
anypomoni έγραψε:
αγαπη έγραψε:
EnVy26 έγραψε:
αγαπη έγραψε:καλε κοριτσια τη βροχη και βροντες ειναι αυτες τα εχω κανει πανω μου αν χαθω ξαφνικα θα εχει γινει διακοπη ρευματος

αχχααχαχαχαχ ρε ατομο με τρελαινεις δεν μπορω !!!!!
Που εχει τετοιο κατακλυσμο ????? Βαρκες εχετε?


ναι γελα εσυ βαρκες δεν εχουμε αλλα βλεπω το μικρον διαστασεων αυτοκινητακι μου να γινετε η σανιδα σωτηριας μου σε περιπτωση που φυγει το σπιτι ελπιζω να μην βουλιαξουμε σαν τον τιτανικο οχι τιποτα αλλο αλλα ειμαι και με την ρομπα αν με βρουν τα παιδια της εμακ θα γινω 2φορες ρομπα Embarassed Laughing Laughing
ΡΟΜΠΑ ΕΙΣ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΔΛΔ?ΧΑΧΑΧΑΧ....


Ε Κ ΕΣΥ !!!! ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΤΑΓΙΕΡ, ΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΕΝΑ ΚΑΤΙΤΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΙΟ ΦΑΝΤΑΧΤΕΡΟ ! ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΣΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΡΟΜΠΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ??? ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 93981

Laughing Laughing Laughing

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:παντως εγω σε νησι δεν θα μπορουσα να μεινω στανταρακι μονο για διακοπουλες απο την φαντασια μου πλεον γιατι οπως λεει ο αντρας μου διακοπες κανει μονο η δεη Razz Laughing Laughing Laughing
ΧΑΧΑΧΑΧ ΘΕΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Respect Respect Respect Respect Respect ...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε: Η ΛΗΜΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ...ΜΙΚΡΟΜΕ ΤΑ ΠΛΑΚΌΣΤΡΩΤΑ ΣΟΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΓΤ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ....ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...
ΑΥΤΟ ΑΜΡΕΣΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ..ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Γ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ...ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΓΙΑ ΚΦΕ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΡΩΣΟΠΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
anypomoni έγραψε: Η ΛΗΜΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ...ΜΙΚΡΟΜΕ ΤΑ ΠΛΑΚΌΣΤΡΩΤΑ ΣΟΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΓΤ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ....ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...
ΑΥΤΟ ΑΜΡΕΣΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ..ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Γ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ...ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΓΙΑ ΚΦΕ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΡΩΣΟΠΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...
ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ Κ ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ...ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΣΟΥ....

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπη πολυ θα ηθελα να γνωρισω εσενα και τον αντρα σου!!Εχετε πολύ χιουμορ και ειναι πολυ καλό αυτο!!Ακόμα θυμαμαι το χθεσινό με τη βαφή και γελάω...Και το σημερινό ήταν πάλι κορυφαιο..Εχει δικαιο ή Ευα Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

EnVy26


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χααχαχαχαχ αρτ δεν εισαι η μονη !!! Ειναι πολυ δυσκολη (φανταζομαι) η ζωη εκει ! Κ εγω που πηγα στο νησι και με ζαλιζε η αλλη πως τρελαινετε κ οτι μονο εκει θα μπορουσε να μεινει χειμωνα ελεγα ΝΑΙ καλα, απ τα λογια στην πραξη ειναι τεραστια η αποσταση..
Μarichui εχουμε ενα θεμα με τον αριθμο του σπερματος ειναι οριακα λιγα, οποτε ο γιατρος μου προτεινε σαλπιγγογραφια, τις ορμονολογικες τις ηθελα απο μονη μου γιατι εχω την εντυπωση οτι ωχρινικη φαση ειναι περιπου στις 9-10 μερες.
Προσπαθουμε συστηματικα απο τον Ιουλιο, γενικοτερα απο τον Φεβρουαριο αλλα δεν θελω να περιμενω και τον χρονο που ολοι λενε (Αν και σχεδον κοντευει να κλεισει) εφοσον δεν μας εκατσε στους 5-6 μηνες ξεκινησα να ψαχνομαι.

Ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου , θελω να ψαχνομαι αρκετα εστω κ αν ειναι νωρις !

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω νομιζω πως αν δεν κατσει μετα από 4-5 μηνες θα αρχισω να ψαχνομαι...Σου ευχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα και γρηγορα να εχετε το παιδακι σας...Φαινεται πως το λαχταρας πολύ!!!Κορίτσια σας καληνυχτω, γιατι είπαμε έχουμε κι ενα σχεδιο και αυριο ο καυμενουλης πρεπει να σηκωθει νωρίς...Φιλια πολλά!!Αγαπη κρατα καμια ατακα και για αυριο!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
art86 έγραψε:
anypomoni έγραψε: Η ΛΗΜΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ...ΜΙΚΡΟΜΕ ΤΑ ΠΛΑΚΌΣΤΡΩΤΑ ΣΟΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΗΚΕ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΓΤ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ....ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...
ΑΥΤΟ ΑΜΡΕΣΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ..ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Γ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ...ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΓΙΑ ΚΦΕ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΡΩΣΟΠΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...
ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ Κ ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ...ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΣΟΥ....
ΑΚΡΙΒΩΣ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΕΓΩ-ΜΕΝΩ ΣΕ ΧΩΡΙΟ-ΟΚ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ...ΑΠΟ ΑΠΛΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ....ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ......1000ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.....ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΥ ΖΩΗΣ..ΕΜΕΝ ΜΑΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΟΥ ...ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΜΟΥ Ν ΠΙΩ ΚΑΦΕ...ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΧΑΖΟ ΚΑΙ ΑΠΑΡΧΑΙΩΜΕΝΟ..ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ..ΘΕΛΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΠΩΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΑ ....ΑΛΛΑ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΕΜΑ ΣΚΕΨΗΣ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Κι εγω νομιζω πως αν δεν κατσει μετα από 4-5 μηνες θα αρχισω να ψαχνομαι...Σου ευχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα και γρηγορα να εχετε το παιδακι σας...Φαινεται πως το λαχταρας πολύ!!!Κορίτσια σας καληνυχτω, γιατι είπαμε έχουμε κι ενα σχεδιο και αυριο ο καυμενουλης πρεπει να σηκωθει νωρίς...Φιλια πολλά!!Αγαπη κρατα καμια ατακα και για αυριο!!!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994!!!!

EnVy26


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marichui έγραψε:Κι εγω νομιζω πως αν δεν κατσει μετα από 4-5 μηνες θα αρχισω να ψαχνομαι...Σου ευχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα και γρηγορα να εχετε το παιδακι σας...Φαινεται πως το λαχταρας πολύ!!!Κορίτσια σας καληνυχτω, γιατι είπαμε έχουμε κι ενα σχεδιο και αυριο ο καυμενουλης πρεπει να σηκωθει νωρίς...Φιλια πολλά!!Αγαπη κρατα καμια ατακα και για αυριο!!!

αχ ευχαριστω κοριτσακι! πραγματικα το λαχταραω πολυ αλλα κ ποια δε το λαχταραει ???? Σου ευχομαι να μη χρειαστει καν να αρχισεις το ψαξιμο κ να ερθει γρηγορα γρηγορα !!!!
Καληνυχτα και καλο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 7 215994

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ
ΖΩΙΤΣΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ...ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ..ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ..ΓΤ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις