Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΝΑΙ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΗ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994


ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσόπουλα!Εχουμε αγώνα "τούρκικα vs μεξικάνικα"; Laughing Laughing Laughing Εγώ πάλι ένα έχω να πω: Α,ρε αθάνατε Φώσκολε!!!!!!!!!!! Laughing
Αρτεμάκι διαβάζω ότι όλα βαίνουν καλώς!Μακάρι κοριτσάκι μου να μην διαψευστεί το προαίσθημά σου και σε 2 μερούλες να χοροπηδάμε! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 654316
ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΕΥΟΥΛΙ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!!!!!!!!!Ξεχασα να σας πω το σημαντικότερο!Στολίσαμε!!!!!!!!!!!Είναι τόσο όμορφο και ζεστό το σπίτι τώρα!Τρέλα! I love you

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΟΥΛΙ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΨΗΣΩ ΑΥΡΙΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 564595 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 564595

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:Α!!!!!!!!!Ξεχασα να σας πω το σημαντικότερο!Στολίσαμε!!!!!!!!!!!Είναι τόσο όμορφο και ζεστό το σπίτι τώρα!Τρέλα! I love you


ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ?ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ?ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΤΟΛΙΣΑ ΑΠΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΣΑ...ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ..ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ....ΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου γλυκιά Κρητικοπούλα!Κι εσύ για μαγείρεμα πας;Τι έγινε ρε κορίτσια;!Εγώ πάλι βάζω λίγο παραπάνω το μεσημερι για να φάμε 2 μέρες και να ξεμπερδεύω! Razz
Αρτεμάκι ωραίες οι φώτο στα χιόνια!Ανυπομονώ να πάμε κι εμείς κάποια στιγμη!Ευελπιστώ μες στα Χριστούγεννα να έχουμε την ευκαιρία γιατί για εμάς είναι ολόκληρο ταξίδι μέχρι να βρούμε χιόνι! Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευουλι μου τη κανεις??? στολισατε δεντρακι και του χρονου με υγεια και να το στολιζετε 3 Very Happy

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 215994


Κοριτσάκι μου δεν θα σε πετύχω γιατί κι εγώ σε λίγο θα βγω...Εύχομαι και αύριο να συνεχίζεται αυτή η καθυστέρηση που ελπίζουμε να καταλήξει πολύμηνη! Razz

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Αγαπούλα!Ευχαριστούμε κοριτσάκι μου!Να σου πω την αλήθεια κι εγώ αυτό ευχόμουν καθώς στολίζαμε το δέντρο με τον αντρούλη!
Εύα τι κάνεις;Πώς πάει το διάβασμα;

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα Αγαπούλα!Ευχαριστούμε κοριτσάκι μου!Να σου πω την αλήθεια κι εγώ αυτό ευχόμουν καθώς στολίζαμε το δέντρο με τον αντρούλη!
Εύα τι κάνεις;Πώς πάει το διάβασμα;
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ.....ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΧΙΧΙΧΙΧΙ
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΎΤΗΚΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα Αγαπούλα!Ευχαριστούμε κοριτσάκι μου!Να σου πω την αλήθεια κι εγώ αυτό ευχόμουν καθώς στολίζαμε το δέντρο με τον αντρούλη!
Εύα τι κάνεις;Πώς πάει το διάβασμα;
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ.....ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΧΙΧΙΧΙΧΙ
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΎΤΗΚΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ?

Ελα, δεν σε φοβάμαι!Μια χαρά θα τα θυμάσαι!Καλά είμαι!Ξεκουράζομαι γιατί σήμερα όλη μέρα έκανα δουλειές!Μ'έπιασε η προκοπή βλέπεις! Razz Ποιες μέρες να εκμεταλλευτώ;Μήπως με μπέρδεψες με κάποια κοπέλα και νομίζεις πως είμαι σε γόνιμες;Εγώ και να ήθελα, δεν μπορώ...Με συνοδεύει φίλη μου η Αλέκα...Εσύ δεν είσαι σε γόνιμες, αν θυμάμαι καλά;Πώς πάνε οι προσπάθειες;

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
anypomoni έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα Αγαπούλα!Ευχαριστούμε κοριτσάκι μου!Να σου πω την αλήθεια κι εγώ αυτό ευχόμουν καθώς στολίζαμε το δέντρο με τον αντρούλη!
Εύα τι κάνεις;Πώς πάει το διάβασμα;
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ.....ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΧΙΧΙΧΙΧΙ
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΎΤΗΚΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ?

Ελα, δεν σε φοβάμαι!Μια χαρά θα τα θυμάσαι!Καλά είμαι!Ξεκουράζομαι γιατί σήμερα όλη μέρα έκανα δουλειές!Μ'έπιασε η προκοπή βλέπεις! Razz Ποιες μέρες να εκμεταλλευτώ;Μήπως με μπέρδεψες με κάποια κοπέλα και νομίζεις πως είμαι σε γόνιμες;Εγώ και να ήθελα, δεν μπορώ...Με συνοδεύει φίλη μου η Αλέκα...Εσύ δεν είσαι σε γόνιμες, αν θυμάμαι καλά;Πώς πάνε οι προσπάθειες;

ΑΑΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ Κ ΣΥ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ....Κ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ....ΑΣΤΑ....ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΆΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ,ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΕΓΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΓΤ ΕΧΩ 30 ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΥΚΛΟ...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
ΑΑΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ Κ ΣΥ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ....Κ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ....ΑΣΤΑ....ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΆΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ,ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΕΓΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΓΤ ΕΧΩ 30 ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΥΚΛΟ...


Να ελπίζεις κουκλίτσα μου!Η 14η μέρα είναι ίσως η ιδανική για σύλληψη σε κύκλο 30 ημερών!Εύχομαι να έχει γίνει το θαυμα αυτό το μήνα!Αν όχι, θα σου πρότεινα να το ξανασυζητήσεις κάποια στιγμή με τον καλό σου...Είναι κρίμα να το θέλετε και οι δύο και να σας εμποδίζουν τα οικονομικά...Εσείς βέβαια ξέρετε καλυτερα απ'όλους, αλλά κοιτάξτε μήπως βρείτε κάποια λύση...

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
anypomoni έγραψε:
ΑΑΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ Κ ΣΥ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ....Κ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΠΡΟΚΟΠΗ....ΑΣΤΑ....ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΆΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ,ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΕΓΙΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ 14Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΓΤ ΕΧΩ 30 ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΥΚΛΟ...


Να ελπίζεις κουκλίτσα μου!Η 14η μέρα είναι ίσως η ιδανική για σύλληψη σε κύκλο 30 ημερών!Εύχομαι να έχει γίνει το θαυμα αυτό το μήνα!Αν όχι, θα σου πρότεινα να το ξανασυζητήσεις κάποια στιγμή με τον καλό σου...Είναι κρίμα να το θέλετε και οι δύο και να σας εμποδίζουν τα οικονομικά...Εσείς βέβαια ξέρετε καλυτερα απ'όλους, αλλά κοιτάξτε μήπως βρείτε κάποια λύση...
ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η 16 Η ΜΕΡΑ ΙΔΑΝΙΚΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ...ΓΤ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΤΑΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η 16 Η ΜΕΡΑ ΙΔΑΝΙΚΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ...ΓΤ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΤΑΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!


Σε κύκλο 30 ημερών, το πιθανότερο είναι πως η ωορρηξία σου είναι τη 15η μέρα γι' αυτό και είναι πολύ πιθανή μια εγκυμοσύνη με επαφή μια μέρα πριν! Θα μπορούσα να στο εξηγήσω και πιο επιστημονικά για να δει η Αφρούλα μας πως δεν έχουν πάει χαμένες οι προσπάθειές της για μετάδοση γνώσης, αλλά δεν θέλω να σε κομπλάρω! Laughing Laughing Laughing Σε ευχαριστώ για την ευχούλα!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
anypomoni έγραψε:
ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η 16 Η ΜΕΡΑ ΙΔΑΝΙΚΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ...ΓΤ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΤΑΜΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!


Σε κύκλο 30 ημερών, το πιθανότερο είναι πως η ωορρηξία σου είναι τη 15η μέρα γι' αυτό και είναι πολύ πιθανή μια εγκυμοσύνη με επαφή μια μέρα πριν! Θα μπορούσα να στο εξηγήσω και πιο επιστημονικά για να δει η Αφρούλα μας πως δεν έχουν πάει χαμένες οι προσπάθειές της για μετάδοση γνώσης, αλλά δεν θέλω να σε κομπλάρω! Laughing Laughing Laughing Σε ευχαριστώ για την ευχούλα!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ 14 ΜΕΡΑ 35,9 ΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ..ΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 36,3 ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΧΙΟΜΩΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΠΟΝΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΣΑΝ ΨΥΞΗ Κ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΕΦΥΓΕ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ....ΤΕΣΠΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ...ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΘΑ ΞΕΡΩ...ΧΙΧΙΧΙ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα μου διόλου απίθανο να έκανες ωορρηξία την 14η μέρα που ήταν η χαμηλότερη!Εύχομαι τα καλύτερα Χριστούγεννα! Razz
Κοριτσάκια σας αφήνω!Καλό βράδυ να έχετε και καλή εβδομάδα από αύριο! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472

ΥΓ: Αφρούλι μην αρχίζεις πάλι να με διορθώνεις...Και να έχω κάνει κανα λαθάκι κάνε τα στραβά μάτια!Ο μαθητής χρειάζεται και λίγο ενθάρρυνση! Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΕΤΥΧΕΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Γ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ....ΕΔΩ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ..ΤΟ ΕΣΤΡΩΣΕ.....
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΛΔ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΩΡΡΗΞΙΑ..ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Εύα μου διόλου απίθανο να έκανες ωορρηξία την 14η μέρα που ήταν η χαμηλότερη!Εύχομαι τα καλύτερα Χριστούγεννα! Razz
Κοριτσάκια σας αφήνω!Καλό βράδυ να έχετε και καλή εβδομάδα από αύριο! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 4 417472

ΥΓ: Αφρούλι μην αρχίζεις πάλι να με διορθώνεις...Και να έχω κάνει κανα λαθάκι κάνε τα στραβά μάτια!Ο μαθητής χρειάζεται και λίγο ενθάρρυνση! Razz
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΥΚΛΑΜΟΥ Κ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΠΕΜΠΕ???
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΕΤΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΟΣΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΕΤΥΧΕΣ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Γ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ....ΕΔΩ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ..ΤΟ ΕΣΤΡΩΣΕ.....
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΔΛΔ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΩΡΡΗΞΙΑ..ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ
Κ Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΙΑ-ΜΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΩΡΙΞΙΑ....

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΠΕΜΠΕ???
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΕΤΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΟΣΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ
ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ....ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΓΤ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΛΔ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ?ΚΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΩΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Κ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις