Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
486 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 486 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Πεμ Ιουλ 29, 2010 4:46 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καλε τα ξερω ειναι ο εγωισμος της στη μεση, και τα δικα μου πεθερικα ειναι πολυ εγωιστες ασε, μην ασχολεισε καθολου εσυ και μην τυραννιεσαι και γιαυτους, οπως ειπε και μια κοπελα να λες καλα που δεν τους εχω μεσα στα ποδια μου γιατι τοτε θα ειχες διπλασια προβληματα πιστεψε με, και οσο κρατα αυτο τοσο θα σπασει κατι μεσα στον αντρα σου και ετσι οτι και να πουνε για σενα δεν θα τους ακουει πια, και οσο αφορα το σημειο αν παθει κατι τι θα τους πεις, ειναι απλο θα τους πεις οτι εσυ τον φροντιζες αυτοι μειναν μακρυα απο εγωισμο και προτιμησαν να μην εχουν επαφες, αρα να μην μιλανε καθολου

52eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Πεμ Ιουλ 29, 2010 4:50 pm

g+g

g+g
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μιλουπακι έγραψε:ναι καλε τα ξερω ειναι ο εγωισμος της στη μεση, και τα δικα μου πεθερικα ειναι πολυ εγωιστες ασε, μην ασχολεισε καθολου εσυ και μην τυραννιεσαι και γιαυτους, οπως ειπε και μια κοπελα να λες καλα που δεν τους εχω μεσα στα ποδια μου γιατι τοτε θα ειχες διπλασια προβληματα πιστεψε με, και οσο κρατα αυτο τοσο θα σπασει κατι μεσα στον αντρα σου και ετσι οτι και να πουνε για σενα δεν θα τους ακουει πια, και οσο αφορα το σημειο αν παθει κατι τι θα τους πεις, ειναι απλο θα τους πεις οτι εσυ τον φροντιζες αυτοι μειναν μακρυα απο εγωισμο και προτιμησαν να μην εχουν επαφες, αρα να μην μιλανε καθολου
to thema eiai na min sumvei tpt se kanenan...kai an valei nero sto krasi tis eyxaristos na kanw to idio. files den tha ginoume pote alla toulaxiston na uparxei mia typiki epafi gia ton gio ths kai mono..poso tha ithela omos na mou dothei i eykairia n atis ta pw ola auta na xerate poso.....ouf kanei zesth h egw fountosa??? eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 911307

53eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Πεμ Ιουλ 29, 2010 4:58 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου δυστηχως και να σε πλησιασει, για να ειναι κοντα μονο θα το κανει αν δει οτι δεν πιανουν αυτα που κανει στον αντρα σου, ποτε δεν θα σε συμπαθησει ειναι απλο και λογια θα βαζει με τον τροπο της σιγουρο, και εγω θα ηθελα να ειμαι φιλη με την πεθερα μου αλλα την εμαθα πια, λεει μπροστα μου οτι με αγαπα αλλα μπηχτες πεταει, μεχρι και η κουνιαδα μου το παραδεχεται οτι η μανα της καμια κοπελα δεν θα ενεκρινε διπλα στον αντρα μου, οποτε φαντασου τι ξερει η κορη της που δεν ξερω εγω, αυτοι οι ανθρωποι δεν αλαζουν, και εγω προσπαθησα να ειμαι θερμη και καλη μπας και αλαξει κατι απο αυτο που επιανα στον αερα αλλα χειροτερα γινοταν επαιρνε θαρρος και ηθελε να μας κατσικονεται να γινεται το δικο της, οποτε σταματησα να ειμαι καλη και ειμαι απλα τυπικη εντελως, κακια δυστιχως δεν μπορω να γινω και εκει παταει και τα κανει τι να πεις, μην ασχολεισε οτι ειναι να γινει θα γινει με τον καιρο, εσυ κοιτα την οικογενεια σου και μην βασανιζεις το μυαλο σου και για αλλα, και ο αντρας σου ειναι 40 χρονων οπως ειπες ασε να διαχειριστει μονος του τι νιωθει γιαυτους και τι θα κανει, μην μπεις και εσυ στο τρυπακι να εισαι υπερπροστατευτικια μαζι του αλλο να τον προφυλασεις απο την υγεια του και αλλο απο τα αισθηματα του, αρρωστος ειναι οχι χαζος μπορει να κρινει μονος του και να κανει τον απολογισμο για τους γονεις του, ασε που σιγουρα θα καταλαβαινει οτι στεναχωριεσαι και εσυ απο αυτους και θα νιωθει και πιο ασχημα

54eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Πεμ Ιουλ 29, 2010 5:00 pm

g+g

g+g
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μιλουπακι έγραψε:κοριτσακι μου δυστηχως και να σε πλησιασει, για να ειναι κοντα μονο θα το κανει αν δει οτι δεν πιανουν αυτα που κανει στον αντρα σου, ποτε δεν θα σε συμπαθησει ειναι απλο και λογια θα βαζει με τον τροπο της σιγουρο, και εγω θα ηθελα να ειμαι φιλη με την πεθερα μου αλλα την εμαθα πια, λεει μπροστα μου οτι με αγαπα αλλα μπηχτες πεταει, μεχρι και η κουνιαδα μου το παραδεχεται οτι η μανα της καμια κοπελα δεν θα ενεκρινε διπλα στον αντρα μου, οποτε φαντασου τι ξερει η κορη της που δεν ξερω εγω, αυτοι οι ανθρωποι δεν αλαζουν, και εγω προσπαθησα να ειμαι θερμη και καλη μπας και αλαξει κατι απο αυτο που επιανα στον αερα αλλα χειροτερα γινοταν επαιρνε θαρρος και ηθελε να μας κατσικονεται να γινεται το δικο της, οποτε σταματησα να ειμαι καλη και ειμαι απλα τυπικη εντελως, κακια δυστιχως δεν μπορω να γινω και εκει παταει και τα κανει τι να πεις, μην ασχολεισε οτι ειναι να γινει θα γινει με τον καιρο, εσυ κοιτα την οικογενεια σου και μην βασανιζεις το μυαλο σου και για αλλα, και ο αντρας σου ειναι 40 χρονων οπως ειπες ασε να διαχειριστει μονος του τι νιωθει γιαυτους και τι θα κανει, μην μπεις και εσυ στο τρυπακι να εισαι υπερπροστατευτικια μαζι του αλλο να τον προφυλασεις απο την υγεια του και αλλο απο τα αισθηματα του, αρρωστος ειναι οχι χαζος μπορει να κρινει μονος του και να κανει τον απολογισμο για τους γονεις του, ασε που σιγουρα θα καταλαβαινει οτι στεναχωριεσαι και εσυ απο αυτους και θα νιωθει και πιο ασχημα
ETSI EINAI!!!!!!!!

55eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Πεμ Ιουλ 29, 2010 7:56 pm

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχεις ηδη παρει αρκετες απαντησεις απο τα κοριτσια με τις οποιες συμφωνω κ ειναι πραγματα που θα σου ελεγα κ εγω.
Περα απο ολα αυτα ομως εγω θα επικεντρωθω σε εσενα και θα το κανω αυτο γιατι η ιστορια σου με εχει αγγιξει.Δεν εχω ζησει εγω παρομοια περιπτωση,εχει ζησει ομως ο αντρας μου.
Καποτε πριν 14 περιπου χρονια παντρευτηκε μια κοπελα η οποια ειχε πολυ σοβαρο προβλημα υγειας.Παντρευτηκαν μονοι τους σε ενα δημαρχειο γιατι και οι δυο οικογενειες εναντιωθηκαν σε αυτο το γαμο,ο καθενας για τους δικους του λογους.Απο εκει κ περα ξεκινησε για εκεινον ενας γολγοθας.Ηταν επιλογη του ομως...Τον ανεβηκε κ τελικα κερδισε η εχασε το ξερει μονο η ψυχουλα του κ κανενας αλλος...
Δεν θα σχολιασω τη συμπεριφορα των γονιων κ προκειμενου της πεθερας σου.Εγω θελω να σου τονισω πως αυτο που επελεξες να κανεις στη ζωη σου ειναι παρα πολυ δυσκολο κ θα χρειαστεις μεγαλα αποθεματα δυναμης κ κουραγιου.Δεν μπορω να ξερω τι ακριβως ασθενεια αντιμετωπιζει ο αντρας σου κ δεν ειναι το ζητουμενο αυτο,ομως απο οτι περιγραφεις ειναι κατι πολυ σοβαρο.
Πριν κανεις αυτην την κινηση,να παντρευτεις με αυτον τον ανθρωπο,το σκεφτηκες καλα;
Δεν θελω να παρεξηγησεις τον τροπο που μιλαω,θελω να σου δωσω να καταλαβεις πως απο την στιγμη που "εδεσες"τη μοιρα σου με τη δικη του κ εισαι αποφασισμενη για αυτο θα πρεπει να αναλαβεις τις ευθηνες σου 100%.
Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει βοηθεια απο την υπολοιπη οικογενεια,ολα πλεον ειναι στα χερια σου.
Μην αναλωνεσε στο πως σου φερετε η μητερα του η ο πατερας του η ο οποιοσδηποτε.Αφου εκανες αυτη την επιλογη κ για να την κανεις σημαινει πως τον αγαπας πολυ αυτον τον ανθρωπο κοιταξε κ συγκεντρωσου μονο πανω σε αυτο.Ανελαβε την κατασταση.Μαθε τα παντα γυρω απο την ασθενεια,οργανωσου,βρες γιατρους κ οτι χρειαζετε οπλισου με πολυ υπομονη,θαρρος κ δυναμη κ μην κοιτας πισω.
Παρ'το αποφαση πως εισαι μονη σου κ πως θα παλεψεις να κρατησεις την οικογενεια σου ενωμενη κ δυνατη.
Κλεισε τα ματια κ τα αυτια σε οτιδηποτε εχει να κανει εξω απο την οικογενεια σου.Επισης ξεκαθαρισε κ στον αντρα σου πως η οικογενεια του ειναι πλεον εσυ κ το παιδακι σου(επειδη σε καποιο σημειο ειπες πως σε ενα τσακωμο σας πηγε κ παραπονεθηκε στη μητερα του).
Σε αυτες τις καταστασεις,που ειναι ζορικες,το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να εχουμε το μυαλο μας καθαρο,την ψυχη μας δυνατη,την υπομονη μας οπλισμενη κ την αγαπη μας δοσμενη απλοχερα.
Θελω να σου ευχηθω μεσα απο την ψυχη μου να πανε ολα καλα κ μεσα απο αυτη την ιστορια να βγεις ακομα πιο δυνατη.
Να προσεχεις το παιδι σου κ τον αντρα σου,κλειστους στην αγκαλια σου κ ασε ολους τους αλλους απ'εξω.Εκει ειναι η θεση τους.

56eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Πεμ Ιουλ 29, 2010 8:00 pm

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannaki έγραψε:"Αντί να λες και ευχαριστώ που επέλεξε να είναι με το άρρωστο παιδί σου και το λατρεύει, τη βρίζεις"...Υπόψιν ότι η ασθένεια που έχει ο ξαεδρφός σου κατά 90% προκαλεί στειρότητα....Και αυτή η κοπέλα ΗΘΕΛΕ να είναι μαζί του...Δεν την ενδιέφερε...
Ακριβώς αυτό θα έλεγα κι εγώ. Αντί να πει ευχαριστώ στη γυναίκα που αγάπησε και στηρίζει τον γιο της έχει και παράπονο; Όσο για τη στειρότητα, αν ο γιος της είχε άλλη γυναίκα θα άλλαζε τίποτα; Αν υιοθετούσε παιδάκι θα ήταν περισσότερο ή λιγότερο δικό του; Δεν κάνουν τα γονίδια τα παιδιά μας!!! Ακόμα και για αυτό, που τον έκανες δηλαδή πατέρα με το δικό σου το παιδί, 1000 ευχαριστώ θα έπρεπε να πει... Ρίξε της ένα σιχτίρισμα και κοίτα μόνο το παιδί και τον άντρα σου. Κανέναν άλλο!

57eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Παρ Ιουλ 30, 2010 3:23 am

g+g

g+g
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ζουμπι έγραψε: Εχεις ηδη παρει αρκετες απαντησεις απο τα κοριτσια με τις οποιες συμφωνω κ ειναι πραγματα που θα σου ελεγα κ εγω.
Περα απο ολα αυτα ομως εγω θα επικεντρωθω σε εσενα και θα το κανω αυτο γιατι η ιστορια σου με εχει αγγιξει.Δεν εχω ζησει εγω παρομοια περιπτωση,εχει ζησει ομως ο αντρας μου.
Καποτε πριν 14 περιπου χρονια παντρευτηκε μια κοπελα η οποια ειχε πολυ σοβαρο προβλημα υγειας.Παντρευτηκαν μονοι τους σε ενα δημαρχειο γιατι και οι δυο οικογενειες εναντιωθηκαν σε αυτο το γαμο,ο καθενας για τους δικους του λογους.Απο εκει κ περα ξεκινησε για εκεινον ενας γολγοθας.Ηταν επιλογη του ομως...Τον ανεβηκε κ τελικα κερδισε η εχασε το ξερει μονο η ψυχουλα του κ κανενας αλλος...
Δεν θα σχολιασω τη συμπεριφορα των γονιων κ προκειμενου της πεθερας σου.Εγω θελω να σου τονισω πως αυτο που επελεξες να κανεις στη ζωη σου ειναι παρα πολυ δυσκολο κ θα χρειαστεις μεγαλα αποθεματα δυναμης κ κουραγιου.Δεν μπορω να ξερω τι ακριβως ασθενεια αντιμετωπιζει ο αντρας σου κ δεν ειναι το ζητουμενο αυτο,ομως απο οτι περιγραφεις ειναι κατι πολυ σοβαρο.
Πριν κανεις αυτην την κινηση,να παντρευτεις με αυτον τον ανθρωπο,το σκεφτηκες καλα;
Δεν θελω να παρεξηγησεις τον τροπο που μιλαω,θελω να σου δωσω να καταλαβεις πως απο την στιγμη που "εδεσες"τη μοιρα σου με τη δικη του κ εισαι αποφασισμενη για αυτο θα πρεπει να αναλαβεις τις ευθηνες σου 100%.
Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει βοηθεια απο την υπολοιπη οικογενεια,ολα πλεον ειναι στα χερια σου.
Μην αναλωνεσε στο πως σου φερετε η μητερα του η ο πατερας του η ο οποιοσδηποτε.Αφου εκανες αυτη την επιλογη κ για να την κανεις σημαινει πως τον αγαπας πολυ αυτον τον ανθρωπο κοιταξε κ συγκεντρωσου μονο πανω σε αυτο.Ανελαβε την κατασταση.Μαθε τα παντα γυρω απο την ασθενεια,οργανωσου,βρες γιατρους κ οτι χρειαζετε οπλισου με πολυ υπομονη,θαρρος κ δυναμη κ μην κοιτας πισω.
Παρ'το αποφαση πως εισαι μονη σου κ πως θα παλεψεις να κρατησεις την οικογενεια σου ενωμενη κ δυνατη.
Κλεισε τα ματια κ τα αυτια σε οτιδηποτε εχει να κανει εξω απο την οικογενεια σου.Επισης ξεκαθαρισε κ στον αντρα σου πως η οικογενεια του ειναι πλεον εσυ κ το παιδακι σου(επειδη σε καποιο σημειο ειπες πως σε ενα τσακωμο σας πηγε κ παραπονεθηκε στη μητερα του).
Σε αυτες τις καταστασεις,που ειναι ζορικες,το καλυτερο που εχουμε να κανουμε ειναι να εχουμε το μυαλο μας καθαρο,την ψυχη μας δυνατη,την υπομονη μας οπλισμενη κ την αγαπη μας δοσμενη απλοχερα.
Θελω να σου ευχηθω μεσα απο την ψυχη μου να πανε ολα καλα κ μεσα απο αυτη την ιστορια να βγεις ακομα πιο δυνατη.
Να προσεχεις το παιδι σου κ τον αντρα σου,κλειστους στην αγκαλια σου κ ασε ολους τους αλλους απ'εξω.Εκει ειναι η θεση τους.
einai polu skliro na min exeis tin oikogenia sou dipla sou oute kan ton aderfo sou...ton antra mou den mou aresei na ton apokalw arrosto den einai arrostos...apla einai idieteri periptosi Smile to olo thema exei na kanei me thn kardia giayto kai aisixw kai egw m e to paramkro..kardia einai ayth pote den xereis ..to allo thema einai pws den exw tous dikous mou goneis konta einai makria kai etsi mono me tous koumparous mou ,filous mou kai tin oikogenia tou aderfou mou mporw na antimetopiso kati dyskolo(na einai kala oloi tous)den pige na paraponethei stous dikous tou voithia pige na zitisei. oli auth i istoria me to provlima tou kai ton tropo pou megalwse exei ferei kai alla provlimata arketa sovara sthn psixi tou(kati pou den thelw na to suzitisw)kai apla pige na tous pei pws sumbenei oti sumbeni kai na voithisoun kai oti egw eimoun kai eimai ok mazi tou alla oxi autos...telos panton..koritsi euxaristw olles sas pragmatika mou efyge kapos ena baros .na eiste oles kala kai na exete ugeia k eseis k oi oikogenies sas I love you

58eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Παρ Ιουλ 30, 2010 3:29 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω παω στοιχημα οτι η πεθερουλα σου θα σε θυμιθει κ θα σε αγαπησει οταν θα σε εχει αναγκη να την ξεσκατισεις να την φροντισεις τοτε θα σε θυμηθει μην αγχωνεσαι περασε καλα την ζωη σου με το μωρο κ τον αντρα σου κ γραψτην θα πεσει στην αναγκη σου καποια στιγμη

http://www.gatospito.com

59eseis tha ftanate se afto to simio? - Σελίδα 3 Empty Απ: eseis tha ftanate se afto to simio? Παρ Ιουλ 30, 2010 3:33 am

g+g

g+g
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ladycat έγραψε:Εγω παω στοιχημα οτι η πεθερουλα σου θα σε θυμιθει κ θα σε αγαπησει οταν θα σε εχει αναγκη να την ξεσκατισεις να την φροντισεις τοτε θα σε θυμηθει μην αγχωνεσαι περασε καλα την ζωη σου με το μωρο κ τον αντρα σου κ γραψτην θα πεσει στην αναγκη σου καποια στιγμη
tha tis parw apoklistikh Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις