Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Sofaki32

Sofaki32
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια, έχι κάνει καμιά Β επιπέδου ή έχει ψαχτεί να κάνει στο προσεχές μέλλον???? Μου συστησε κάποιους ο γυναικολόγος μου εδώ στη Θεσσαλονίκη, αλλά θα ήθελα να ακούσω και να ανταλλάξω απόψεις. Τέλη Φεβρουαρίου πρέπει να κάνω Β επιπέδου αλλά καλά είναι να κλείσω ραντεβού από τώρα!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofaki32 έγραψε:Κορίτσια, έχι κάνει καμιά Β επιπέδου ή έχει ψαχτεί να κάνει στο προσεχές μέλλον???? Μου συστησε κάποιους ο γυναικολόγος μου εδώ στη Θεσσαλονίκη, αλλά θα ήθελα να ακούσω και να ανταλλάξω απόψεις. Τέλη Φεβρουαρίου πρέπει να κάνω Β επιπέδου αλλά καλά είναι να κλείσω ραντεβού από τώρα!

κοριτσακι αμα θελεις σου δινψ της δικιας μ γυναικολογου.45 λεπτα εξεταση εκανε ειδε κ εμενα. 80ευρω με πηρε χωρις cd και 3d

Sofaki32

Sofaki32
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπεμπα2012 έγραψε:
Sofaki32 έγραψε:Κορίτσια, έχι κάνει καμιά Β επιπέδου ή έχει ψαχτεί να κάνει στο προσεχές μέλλον???? Μου συστησε κάποιους ο γυναικολόγος μου εδώ στη Θεσσαλονίκη, αλλά θα ήθελα να ακούσω και να ανταλλάξω απόψεις. Τέλη Φεβρουαρίου πρέπει να κάνω Β επιπέδου αλλά καλά είναι να κλείσω ραντεβού από τώρα!

κοριτσακι αμα θελεις σου δίνω της δικιας μ γυναικολογου.45 λεπτα εξεταση εκανε ειδε κ εμενα. 80ευρω με πηρε χωρις cd και 3d

Στείλε μου pm! Είσαι ικανοποιημένη? Το ρωτάω γιατί για κάποιους παρόλο που είναι γνωστοί, δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα σε κάποια άλλα φόρουμ, ότι δλδ σε ξεπετάνε, δεν απαντούν τις ερωτήσει κα άλλα τέτοια.
Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση!

29Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 Empty ΠΗΤ Πεμ Ιαν 24, 2013 12:41 am

ilianna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια κ εγω έχω πητ 15/7!!!!!αχ πολυ χαίρομαι!!!!που γεννατε;;;;;

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε?Καλωσήρθατε κ τα υπόλοιπα κορίτσια!Εγώ θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο...τα οικονομικά δεν είναι κ τόσο καλά..οπότε δεν έχουμε άλλη λύση!!!Εσείς?

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] που χαθήκατε όλες??

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εδώ είμαστεεε Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 654316
κ εγώ σε δημόσιο νοσοκομείο... δεν έχω και άλλη επιλογή No

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ilianna έγραψε:Κορίτσια κ εγω έχω πητ 15/7!!!!!αχ πολυ χαίρομαι!!!!που γεννατε;;;;;

Με το καλό Smile

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lamara έγραψε:Εδώ είμαστεεε Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 654316
κ εγώ σε δημόσιο νοσοκομείο... δεν έχω και άλλη επιλογή No
Δεν πειράζει μωρέ!!!Όλα καλά θα πάνε!!Κ από την μια το προτιμώ για λόγους πως ότι και να γίνει θα έχουμε όλους τους γιατρούς εκεί ενώ στην κλινική άστα...μόνο τον γυναικολόγο...Γερά να είναι τα ζουζούνια μας κ όλα καλά θα πάνε!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ερχομαι και εγω εχω πητ 12 ιουλιου πιστευω ειμαι αναμεσα τελος ιουνη αρχες ιουλη...

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και απο μενα εγω εχω πητ 20/6 .ευχομαι να εχουμε καλη εγκυμοσυνη ολες μας.β επιπεδου εχω 16/2.πως περασαν οι προηγουμενοι μηνες σας.εμενα χαλια απο 4,5 μηνων και επειτα αρχιζω να ευχαριστιεμαι ολο αυτο που ζω. Smile

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitrav.


Δήμητρα μου εμείς στην πόλη μας δεν έχουμε κλινική.. αλλά και να είχαμε δεν θα πήγαινα. Λένε πως άν κάτι δεν πάει καλά θα σε στείλουν και πάλι στο νοσοκομείο. Οποτε...μια χαρά είμαστε Wink

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria-eva έγραψε:κοριτσια ερχομαι και εγω εχω πητ 12 ιουλιου πιστευω ειμαι αναμεσα τελος ιουνη αρχες ιουλη...

Έλα κ εσύ Smile τέλεια.. όσο πάμε κ αυξανόμαστε. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 654316

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες καλημερα εχετε περδεψει τον τιτλο σασ εγκυουλες ιουνιου-ιουλιου επρεπενα λεγοσαστε μολις γεννησετε πατε μανουλες βρε. περδευομαστε κ εμεις πολυ κ μπενουμε κδιαβαζουμε

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:γεια σας και απο μενα εγω εχω πητ 20/6 .ευχομαι να εχουμε καλη εγκυμοσυνη ολες μας.β επιπεδου εχω 16/2.πως περασαν οι προηγουμενοι μηνες σας.εμενα χαλια απο 4,5 μηνων και επειτα αρχιζω να ευχαριστιεμαι ολο αυτο που ζω. Smile


Γειά σου Ευα. Δεν είσαι η μόνη που περνούσε χάλια. Ακόμα έχω αναγούλες.. Sad αν και πριν ήμουνα πολύ πιο χειρότερα. Ελπίζω σιγά-σιγά να γίνω καλά και να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 911307

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα βρε μαμαδες!! Ειμαι η Ειρηνη εχω ενα 2 χρονο ταραξια και ειμαι παλι εγκυος σε μια μπεμπουλα! Εχω πητ 1 Ιουλιου!! Σε τι φαση σας πετυχαινω?? Εμενα οι ορμονες εχουν αρχισει να τα παιζουν!!

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irini24 έγραψε:Καλημερα βρε μαμαδες!! Ειμαι η Ειρηνη εχω ενα 2 χρονο ταραξια και ειμαι παλι εγκυος σε μια μπεμπουλα! Εχω πητ 1 Ιουλιου!! Σε τι φαση σας πετυχαινω?? Εμενα οι ορμονες εχουν αρχισει να τα παιζουν!!

Καλημέρααα! Μανούλες θα γίνουμε σε λίγο καιρό. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 654316 να σου ζήσει το παιδάκι σου κ το 2ο με το καλό.
Οι ορμόνες μου είναι ακόμα οκ... όλα τα άλλα είναι χάλια..

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lamara έγραψε:
irini24 έγραψε:Καλημερα βρε μαμαδες!! Ειμαι η Ειρηνη εχω ενα 2 χρονο ταραξια και ειμαι παλι εγκυος σε μια μπεμπουλα! Εχω πητ 1 Ιουλιου!! Σε τι φαση σας πετυχαινω?? Εμενα οι ορμονες εχουν αρχισει να τα παιζουν!!

Καλημέρααα! Μανούλες θα γίνουμε σε λίγο καιρό. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 654316 να σου ζήσει το παιδάκι σου κ το 2ο με το καλό.
Οι ορμόνες μου είναι ακόμα οκ... όλα τα άλλα είναι χάλια..

Εεε ναι ενταξει ειστε μελλουσες μανουλες αλλα δεν πειραζει η αρχη εχει γινει οποτε τον αξιζετε τον τιτλο!!!! Σ'ευχαριστω πολυ!! Και εσυ με το καλο το νινακι κοριτσι μου!Εχεις μαθει φυλο? Γιατι ειναι χαλια????

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irini24 έγραψε:
Lamara έγραψε:
irini24 έγραψε:Καλημερα βρε μαμαδες!! Ειμαι η Ειρηνη εχω ενα 2 χρονο ταραξια και ειμαι παλι εγκυος σε μια μπεμπουλα! Εχω πητ 1 Ιουλιου!! Σε τι φαση σας πετυχαινω?? Εμενα οι ορμονες εχουν αρχισει να τα παιζουν!!

Καλημέρααα! Μανούλες θα γίνουμε σε λίγο καιρό. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 654316 να σου ζήσει το παιδάκι σου κ το 2ο με το καλό.
Οι ορμόνες μου είναι ακόμα οκ... όλα τα άλλα είναι χάλια..

Εεε ναι ενταξει ειστε μελλουσες μανουλες αλλα δεν πειραζει η αρχη εχει γινει οποτε τον αξιζετε τον τιτλο!!!! Σ'ευχαριστω πολυ!! Και εσυ με το καλο το νινακι κοριτσι μου!Εχεις μαθει φυλο? Γιατι ειναι χαλια????


Σε ευχαριστώ πολύ. Είναι κοριτσακι Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 215994 ! Εγώ είμαι χάλια όχι η μικρή μου. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 534787

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Πώς είστε σήμερα?Εγώ Β'επιπέδου έχω 7/2 σε 2 εβδομάδες..Κ τη περιμένω πως κ πως!!!!Να σας ρωτήσω εσείς αισθάνεστε τα μωρακια σας καθόλου εμένα είναι μάλλον λίγο ήσυχο αλλά αν ξαπλώσω το απόγευμα όλο κ καμια τούμπα θα κάνει η κανένα σκούντηγμα θα νιώσω!!!Καλώσήρθατε κ οι υπόλοιπες κοπέλες με το καλό τα μωράκια μας!!!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Δημητρα κι εγω εχω την β'επιπεδου 1 Φλεβαρη κ μετραω αντιστροφα!Παντως κι εμενα ειναι πολυ ησυχος ο μπεμπουλης μου δεν τον πολυκαταλαβαινω.Χτες ηταν λιγο ζωηρουλης που το καταλαβε κι αντρας μου,αλλα γενικα δεν με πολυενοχλει ακομα

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitrav

Εγώ το αισθάνομαι το κοριτσάκι μου... ακόμη και τώρα που πληκτρολογώ. Ρώτησα τον γιατρό.. γιατί κάπου άκουσα να λένε οτι είναι το εντεράκι μασ και όχι το μωρο... αλλά με διαβεβαίωσε οτι είναι το μωρό Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 654316 β΄επιπέδου θα κάνω στις 27/02.

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!!Έχω μια ιδέα να κάνουμε κ εμείς μια λίστα με τα ονόματά μας κ τι φύλλο είναι τα μωράκια μας κ φυσικα κ την ΠΗΤ μας για να μην εχνάμε!!!Όποια είναι σύμφωνη ας μου πεί!!!Εγώ είμαι μέσα πάντως!!!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια,εγω εχω β επιπεδου 16-2 και το ακουω καθε μερα το μωρακι πολλες φορες ,αλλοτε εχει δυνατες κλωτσιες και αλλες πιο χαλαρες,παντως ειναι τελειο ολο αυτο.λοιπον πητ εχω 20/6/2013 και 99% κοριτσι.το λεω ετσι γτ στην αυχενικη φαινοταν αγορι γι αυτο Shocked και τωρα μου πε οτι ειναι κοριτσι.δημητρα φτιαξε αυτο που λες για να ξερουμε για ολες.τωρα σας χαιρεταει η ζουζου μου με κλωτσια.πωπω ποσο δυνατα Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 328109 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 2 328109 flower

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απο οτι καταλαβα οι περισσοτερες ειναι ιουλιο ε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις