Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και από μένα τώρα σας είδα.
Είμαι η Νατάσα και περιμένω να γεννήσω 5/7 εύχομαι σε όλες καλή εγκυμοσύνη και γερά μωράκια.

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Lamara"]
irini24 έγραψε:
Lamara έγραψε:
irini24 έγραψε:Καλημερα βρε μαμαδες!! Ειμαι η Ειρηνη εχω ενα 2 χρονο ταραξια και ειμαι παλι εγκυος σε μια μπεμπουλα! Εχω πητ 1 Ιουλιου!! Σε τι φαση σας πετυχαινω?? Εμενα οι ορμονες εχουν αρχισει να τα παιζουν!!

Καλημέρααα! Μανούλες θα γίνουμε σε λίγο καιρό. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 να σου ζήσει το παιδάκι σου κ το 2ο με το καλό.
Οι ορμόνες μου είναι ακόμα οκ... όλα τα άλλα είναι χάλια..

Εεε ναι ενταξει ειστε μελλουσες μανουλες αλλα δεν πειραζει η αρχη εχει γινει οποτε τον αξιζετε τον τιτλο!!!! Σ'ευχαριστω πολυ!! Και εσυ με το καλο το νινακι κοριτσι μου!Εχεις μαθει φυλο? Γιατι ειναι χαλια????


Σε ευχαριστώ πολύ. Είναι κοριτσακι Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 ! Εγώ είμαι χάλια όχι η μικρή μου. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 534787 [/q

Γιατι εισαι χαλια εσυ καλε??? Εγω κατι σαν κινηση νιωθω και ενα πετρωμα χαμηλα!! Ειμαι και εγω μεσα Δημητρα!! Εχω ΠΗΤ 1/7 !! Με το καλο ολες μας κοριτσια και καλως σας βρηκα!! Εγω την 2η αυχενικη δεν την εχω κλεισει ακομα αλλα μαλλον μεσα Φεβρουαριου με βλεπω..

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="irini24"]
Lamara έγραψε:
irini24 έγραψε:
Lamara έγραψε:
irini24 έγραψε:Καλημερα βρε μαμαδες!! Ειμαι η Ειρηνη εχω ενα 2 χρονο ταραξια και ειμαι παλι εγκυος σε μια μπεμπουλα! Εχω πητ 1 Ιουλιου!! Σε τι φαση σας πετυχαινω?? Εμενα οι ορμονες εχουν αρχισει να τα παιζουν!!

Καλημέρααα! Μανούλες θα γίνουμε σε λίγο καιρό. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 να σου ζήσει το παιδάκι σου κ το 2ο με το καλό.
Οι ορμόνες μου είναι ακόμα οκ... όλα τα άλλα είναι χάλια..

Εεε ναι ενταξει ειστε μελλουσες μανουλες αλλα δεν πειραζει η αρχη εχει γινει οποτε τον αξιζετε τον τιτλο!!!! Σ'ευχαριστω πολυ!! Και εσυ με το καλο το νινακι κοριτσι μου!Εχεις μαθει φυλο? Γιατι ειναι χαλια????


Σε ευχαριστώ πολύ. Είναι κοριτσακι Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 ! Εγώ είμαι χάλια όχι η μικρή μου. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 534787 [/q

Γιατι εισαι χαλια εσυ καλε??? Εγω κατι σαν κινηση νιωθω και ενα πετρωμα χαμηλα!! Ειμαι και εγω μεσα Δημητρα!! Εχω ΠΗΤ 1/7 !! Με το καλο ολες μας κοριτσια και καλως σας βρηκα!! Εγω την 2η αυχενικη δεν την εχω κλεισει ακομα αλλα μαλλον μεσα Φεβρουαριου με βλεπω..


Το είπα και πιο πάνω... δεν έχουν σταματ. οι αναγούλες και οι εμετοι.Το μωρο το νιωθω και εγώ .Πολύ ευχάριστο.

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δήμητρα κάνε την λίστα.
Συμφωνω κ εγώ.
πητ 03.07.13 κοριτσάκι Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mom boys έγραψε:Καλησπέρα και από μένα τώρα σας είδα.
Είμαι η Νατάσα και περιμένω να γεννήσω 5/7 εύχομαι σε όλες καλή εγκυμοσύνη και γερά μωράκια.

Ευχαριστούμε! Καλώς ήρθες. Smile
το μωράκι σου τι είναι? αγόρι ή κορίτσι?

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitrav έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!!Έχω μια ιδέα να κάνουμε κ εμείς μια λίστα με τα ονόματά μας κ τι φύλλο είναι τα μωράκια μας κ φυσικα κ την ΠΗΤ μας για να μην εχνάμε!!!Όποια είναι σύμφωνη ας μου πεί!!!Εγώ είμαι μέσα πάντως!!!

Ναι καντην!!!!
Δωρα ΠΗΤ 6/6/13 αγορακι

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??Την έφτιαξα την λίστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] μετά από πολύ κόπο... Πιστεύω να σας αρέσει!! έβαλα όσες κοπέλες μου είπαν το οκ μην υπάρχουν κ παρεξηγήσεις!!

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitrav έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??Την έφτιαξα την λίστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] μετά από πολύ κόπο... Πιστεύω να σας αρέσει!! έβαλα όσες κοπέλες μου είπαν το οκ μην υπάρχουν κ παρεξηγήσεις!!

Συγκινηθηκα με τον μπλε πελαργο Smile Smile Smile
Ευχαριστουμε Δημητρα και με το καλο ολες μας!

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dimitrav έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??Την έφτιαξα την λίστα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] μετά από πολύ κόπο... Πιστεύω να σας αρέσει!! έβαλα όσες κοπέλες μου είπαν το οκ μην υπάρχουν κ παρεξηγήσεις!!

Μπραβο πολυ καλη! Τωρα δεν θα ψαχνομαστε γιατι προσωπικα ξεχναω απιστευτα!! Εγω τρεχω τον μπομπιρα ολη μερα σημερα..βολτιτσα και καταλαβαινετε δεν μαζευεται! Απο Δευτερα παιδικο παλι να ηρεμησω λιγο!! Razz Λαμαρα δεν τα ειχα διαβασει ολα... Σου ευχομαι να τελειωσουν συντομα για να απολαυσεις την υπολοιπη εγκυμοσυνη σου!! Καμμια φρηγανια δοκιμασε η κανα κρακερακι μηπως σε βοηθησει.

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 μπραβο δημητρουλα πολυ ωραιο.αντε με το καλο τα νινακια μας με υγεια πανω απο ολα.ρε κοριτσια ειμαι στην 19 τωρα και απο χθες ποναω γυρω απο τον αφαλο σημαινει κατι αυτο?εντομεταξυ εω και μια βδομαδα εχω βηχα,πονολαιμο,συναχι και δεν λεει να περασει τι γινεται 7 μερες κρυωμα?πινω ζεστα ,σουπες,κραμελες τα γνωστα και εχω παρει και ενα ντεπον γτ ειχα πονοκεφαλο.γτ δεν περναει γμτ Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 534787 σε ποια μαιευτηρια γεννατε για πειτε?εδω αθηνα ειστε ολες?

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lamara κανε κουραγιο εκανα και γω εμετους αλλες μερες 6-7 αλλες 2-3 αλλες καθολου μονο αναγουλες,ειναι δυσαρεστο να το νοιωθειςαυτο δεν μπορεις να απολαυσεις τπτ.εμενα μου λεγανε υπομονη ειναι η πιο ωραια της ζωης σου και τετοια και γω ελεγα αντε να τελειωνω (ακομα δεν ειχα ξεκινησει φαντασου)δεν το αντεχα.διαθεση για τπτ δεν ειχα οχι να βγω ουτε στη δουλεια δεν μπορουσα να πααω.αλλα πριν κλεισω τον 4 λιγο πριν σταματησαν μαχαιρι οι αναγουλες και οι εμετοι.περιπου 15 εβδομαδα.εσυ σε ποια βδομασα εισαι τωρα ?δεν θυμαμαι ποτε εχεις πητ γι αυτο ρωταω


Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!


Μπραβο πολυ καλη! Τωρα δεν θα ψαχνομαστε γιατι προσωπικα ξεχναω απιστευτα!! Εγω τρεχω τον μπομπιρα ολη μερα σημερα..βολτιτσα και καταλαβαινετε δεν μαζευεται! Απο Δευτερα παιδικο παλι να ηρεμησω λιγο!! Razz Λαμαρα δεν τα ειχα διαβασει ολα... Σου ευχομαι να τελειωσουν συντομα για να απολαυσεις την υπολοιπη εγκυμοσυνη σου!! Καμμια φρηγανια δοκιμασε η κανα κρακερακι μηπως σε βοηθησει.[/quote]

Ειρήνη μου να'σαι καλά. Τα έχω δοκιμάσει.. δεν κάνουν τπτ..
ο γιατρός μου είπε "ΥΠΟΜΟΝΗ" Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 534787

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ"]lamara κανε κουραγιο εκανα και γω εμετους αλλες μερες 6-7 αλλες 2-3 αλλες καθολου μονο αναγουλες,ειναι δυσαρεστο να το νοιωθειςαυτο δεν μπορεις να απολαυσεις τπτ.εμενα μου λεγανε υπομονη ειναι η πιο ωραια της ζωης σου και τετοια και γω ελεγα αντε να τελειωνω (ακομα δεν ειχα ξεκινησει φαντασου)δεν το αντεχα.διαθεση για τπτ δεν ειχα οχι να βγω ουτε στη δουλεια δεν μπορουσα να πααω.αλλα πριν κλεισω τον 4 λιγο πριν σταματησαν μαχαιρι οι αναγουλες και οι εμετοι.περιπου 15 εβδομαδα.εσυ σε ποια βδομασα εισαι τωρα ?δεν θυμαμαι ποτε εχεις πητ γι αυτο ρωταω

Εύα μου μαζί με την δική σου κατάσταση περιγράφεις και την δική μου.. απο διάθεση ήμουνα......... ας τα. Τώρα τελευταία μιλιέμαι. Smile
Εγώ είμαι στην 17η.

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 μπραβο δημητρουλα πολυ ωραιο.αντε με το καλο τα νινακια μας με υγεια πανω απο ολα.ρε κοριτσια ειμαι στην 19 τωρα και απο χθες ποναω γυρω απο τον αφαλο σημαινει κατι αυτο?εντομεταξυ εω και μια βδομαδα εχω βηχα,πονολαιμο,συναχι και δεν λεει να περασει τι γινεται 7 μερες κρυωμα?πινω ζεστα ,σουπες,κραμελες τα γνωστα και εχω παρει και ενα ντεπον γτ ειχα πονοκεφαλο.γτ δεν περναει γμτ Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 534787 σε ποια μαιευτηρια γεννατε για πειτε?εδω αθηνα ειστε ολες?

Eγω ειμαι στην τριτη βδομαδα με συναχι και βηχα... Μολις παω να συνελθω ο μικρος "πεφτει" και αντε παλι.. Για τον αφαλο εγω δεν ξερω να σου πω,μην σου πω κανα χαζο οποτε αν μπορει να σε φωτισει καμμια αλλη κοπελα η ο γιατρος σου!! Εγω θα γεννησω εδω που μενω. Συνεργαζεται και με Ιασω αλλα πολυς χαμος και δεν μου ασεσει. Ασε που με βολευει να εχω κοντα και τον μικρο μου!
ΛΑΜΑΡΑ καταλαβαινω αν και εγω δεν ειχα τοσο εντονα θεματα.. πιο πολυ νευρα και μεταπτωσεις στην ψυχολογια.. Πραγματικα μακαρι να περασει γρηγορα Sad Μην σου πω και εγω υπομονη και με βριζεις Razz

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σας βρήκα προχθές αλλά σας διάβασα τώρα.
Λοιπόν έχω γράψει και εγώ στον Ιούλιο και Αύγουστο αλλά πολύ πιθανό να γεννήσω Ιούνιο το ελπίζω τουλάχιστον δεν με τρελαίνει η ιδέα να φτάσω μέχρι τέλος. Εύχομαι στα κορίτσια που ταλαιπωρούνται να ηρεμήσουν σύντομα, εγώ μέχρι και την 11η βδομάδα έτσι ήμουν δεν έκανα εμετούς αλλά είχα όλο το 24ωρο αναγούλες και ξαφνικά σταματήσαν ήταν τόσο ξαφνικό που είπα κάτι δεν πάει καλά.

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε: Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 654316 μπραβο δημητρουλα πολυ ωραιο.αντε με το καλο τα νινακια μας με υγεια πανω απο ολα.ρε κοριτσια ειμαι στην 19 τωρα και απο χθες ποναω γυρω απο τον αφαλο σημαινει κατι αυτο?εντομεταξυ εω και μια βδομαδα εχω βηχα,πονολαιμο,συναχι και δεν λεει να περασει τι γινεται 7 μερες κρυωμα?πινω ζεστα ,σουπες,κραμελες τα γνωστα και εχω παρει και ενα ντεπον γτ ειχα πονοκεφαλο.γτ δεν περναει γμτ Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 534787 σε ποια μαιευτηρια γεννατε για πειτε?εδω αθηνα ειστε ολες?

Πριν 4 χρόνια πονούσε ο αφαλός μου και ο γιατρός μου είπε ότι χαλάρωσε ο αφαλός και ήθελε γυμναστική. Εσύ καλού κακού ρώτα τον γιατρό σου, στην εγκυμοσύνη καλά είναι να ακούμε απόψεις αλλά πάνω από όλα τον γιατρό μας.

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dimitrav έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!!Έχω μια ιδέα να κάνουμε κ εμείς μια λίστα με τα ονόματά μας κ τι φύλλο είναι τα μωράκια μας κ φυσικα κ την ΠΗΤ μας για να μην εχνάμε!!!Όποια είναι σύμφωνη ας μου πεί!!!Εγώ είμαι μέσα πάντως!!!


Βάλτε με και μένα στην λίστα 5/7 κοριτσάκι αν και να πω την αλήθεια είμαι επιφυλακτική, αν αλλάξει κάτι απλά το διορθώνουμε.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια καλησπερα!! Ανηκω στην ομαδα Μανουλες Μαιου 2013 και περιμενω το δευτερο μωρακι μου! Καθως το πρωτο μου παιδακι ειναι κοριτσακι και αυτο που περιμενω ειναι αγορακι... εχω φτιαξει ενα θεματακι και πουλαω τα ρουχαλακια της κορης μου αφου δεν θα τα χρειαστουμε τελικα. Απευθυνομαι ειδικα στην ομαδα σας γιατι η κορη μου γεννηθηκε 6 Μαιου του 2011 οποτε τα ρουχαλακια της ταιριαζουν εποχιακα με τα μωρακια σας!!! Αν θελετε ριξτε μια ματια εδω... http://forum.eimaimama.gr/t17387p20-topic#652356

Οι τιμες ειναι ενδεικτικες και θα υπαρξουν καλυτερες προσφορες για τις κοπελες που θα πραουν περισσοτερα απο ενα πραγματακια.

Σας ευχαριστω και με το ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!! Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994 Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 215994

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια όλα καλά?Εγώ πάντως μια χαρά,ο μπέμπης άρχισε σιγά σιγά να κάνει πιο αισθητή την παρουσία του!!Έχει πολύ πλάκα όταν το νιώθω να στριφογυρνάει....Χαίρομαι πολύ που σας άρεσε η Λίστα!!!Νατάσσα σε πρόσθεσα κ εσένα άντε σιγά σιγά να αυξανόμαστε!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] καλό βράδυ τα λέμε αύριο!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!Είναι καμμιά κοπέλα μέσα??

Sofaki32

Sofaki32
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Βάλτε και μένα στη λίστα!!! 4/7 κοριτσάκι
Πώς πάτε???? Εγώ επιτέλους ηρέμησα από εμετούς και αναγούλες, βέβαια αν ενδώσω σε κανα φαγητό λιγάκι βαρύ, το στομάχι διαμαρτύρεται εντόνως και τσουπ εμετός Sad
Εκείνο που έχει αλλάξει είναι λιγάκι το θέμα ύπνου, που ενώ είχα αϋπνίες το 1ο τρίμηνο και κοιμόμουν ελάχιστα ξαφνικά τώρα θέλω μόνο να κοιμάμαι!!!!!!! Νυστάζω απίστευτα. Κάθε βράδυ το αργότερο 10 με 10 μισή, έχω κοιμηθεί (Καημό έχω να μάθω τον δολοφόνο στο CSI!!!!)

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mom boys έγραψε:Καλημέρα σας βρήκα προχθές αλλά σας διάβασα τώρα.
Λοιπόν έχω γράψει και εγώ στον Ιούλιο και Αύγουστο αλλά πολύ πιθανό να γεννήσω Ιούνιο το ελπίζω τουλάχιστον δεν με τρελαίνει η ιδέα να φτάσω μέχρι τέλος. Εύχομαι στα κορίτσια που ταλαιπωρούνται να ηρεμήσουν σύντομα, εγώ μέχρι και την 11η βδομάδα έτσι ήμουν δεν έκανα εμετούς αλλά είχα όλο το 24ωρο αναγούλες και ξαφνικά σταματήσαν ήταν τόσο ξαφνικό που είπα κάτι δεν πάει καλά.


Καλώς ήρθες. Σε ευχαριστούμε! Με το καλό το μωράκι σου.

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="dimitrav"]Καλησπέρα κορίτσια όλα καλά?Εγώ πάντως μια χαρά,ο μπέμπης άρχισε σιγά σιγά να κάνει πιο αισθητή την παρουσία του!

Δήμητρα σε ευχαριστούμε πολύ για την λίστα. Μαμάδες Ιουνίου-Ιουλίου 2013! - Σελίδα 3 50580

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sofaki32 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Βάλτε και μένα στη λίστα!!! 4/7 κοριτσάκι
Πώς πάτε???? Εγώ επιτέλους ηρέμησα από εμετούς και αναγούλες, βέβαια αν ενδώσω σε κανα φαγητό λιγάκι βαρύ, το στομάχι διαμαρτύρεται εντόνως και τσουπ εμετός Sad
Εκείνο που έχει αλλάξει είναι λιγάκι το θέμα ύπνου, που ενώ είχα αϋπνίες το 1ο τρίμηνο και κοιμόμουν ελάχιστα ξαφνικά τώρα θέλω μόνο να κοιμάμαι!!!!!!! Νυστάζω απίστευτα. Κάθε βράδυ το αργότερο 10 με 10 μισή, έχω κοιμηθεί (Καημό έχω να μάθω τον δολοφόνο στο CSI!!!!)

Σοφάκι κ εγώ βλέπω σιγά-σιγά μια βελτίωση.. αλλά φοβάμαι να χαρώ ακόμα. Ποτέ δεν ξέρεις. Ναι... ο ύπνος είναι ένα θέμα τελευταία. Smile

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπηκα να πω ενα γεια τι κανετε μανουλες?17 εβδομαδα μου ειχε πει ο γιατρος οτι θα σταματησουν οι εμετοι μολις κλεισω και τον 4 δηλαδη,εμεναα μου κοπηκαν λιγο πιο νωρις βεβαια lamara ευχομαι να ναι τα τελευταια αυτα που νοιωθεις εισαι στην 17 οπου σταματανε. Laughing .εγω φαντασου ουτε ορεξη να ανοιξω το forum ειχα ουτε τπτ.θα σταματησουν θα δεις.λετε να επικρατησει κοριτσοπολεμος για να δδουμε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις