Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σμαρω μου ειπε οτι δε θα ξαναμετρησουμε βαρος... Sad Δεν εχει νοημα λεει καθε βδομαδα απ'τη στιγμη που η αποκλιση ειναι 450γρ.Στο τελος γυρω στα 3,5 κιλα θα ειμαστε μαλλον.Αντε να γεννησουμε κ μαζι αν ειναι!Αν θες περιμενε με!

Λουκια ποσο δικιο εχεις...

Λοιπον κοριτσακια μηπως να παμε για υπνο σιγα σιγα?Δε θα ξυπναμε παλι αυριο...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:εχει μια καποια ανεση.Οχι οτι τρεχουν απο τα μπατζακια αλλα τα δωρα που κανει νομιζω ειναι προσεγμενα.φανταζομαι οτι μπορει να δωσει κ 40 ή 50€.Απλα δε θελω να ζηταω.Κ επειδη εγω δεν της εκανα κ πολυ ακριβα δωρα στα παιδια της δεν μπορω να ζητησω κατι που να κοστιζει.Πχ το Νοεμβρη που γεννησε αυτη το 2ο της πηρα 2πυζαμακια κ ενα φλις υπνοσακο απο μοδερκερ που ηταν προσφορα κ εβγαιναν 30€ ολα μαζι.

τα πλενομενα επιθεματα για το στηθος ειναι οτι καλυτερο Λουκια.Ή βαζουμε αυτα ή δε βαζουμε τπτ τις ωρες που ειμαστε σπιτι γιατι τα αλλα κρατανε υγρασια που δεν ειναι καλο.Αν δω οτι εχω αρκετη διαρροη θα παρω κ εγω απο μεταξι.

σοβαρα?οικονομικα φανταζομαι οτι ισως να συμφερουν απλα υπεθετα οτι τα συσκευασμενα μιας χρησης ισως ηταν πιο "αποστειρωμενα"

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω ετσι λεω Ζωη.Οτι μαλλον θα ειναι πιο χρησιμο απο παιχνιδια κτλ
Μαζι σου κ για τα επιθεματα.Με τις πανες ομως δεν το εχω...

Καλη ξεκουραση κ μην ανησυχεις θα σας ενημερωσω αν κατι συμβει!

Φευγω κ εγω...
Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 850933

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις δε ξερω αμα θα μετραμε και τι θα κανουμε.
Βασικα θελω να κοιμηθω και να ξυπνησω την μερα που θα γενναω... και υπνο θα χορτασω και μετα θα εχω την μικρουλα μου!!!! Οντως λιγο εχω κουραστει με ολο αυτο κι οσο πλησιαζουν οι μερες η αγωνια εξαντλειται πιο ευκολα και πιο γρηγορα...

Κι εγω μολις χασμουρηθηκα για πρωτη φορα σημερα το βραδυ και λεω να παω προς το κρεβατακι οπου με περιμενει και το βιβλιο μου...

καληνυχτα κοριτσακια! Ονειρα γλυκα να εχετε και θα τα πουμε παλι κατα το μεσημερι, οπως μας κοβω!!! Φιλια πολλα....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Δώρα, ναι, ξέρω τι είναι το γυμναστήριο! μηνών εννοούσα! Smile χρήσιμο μου φαινεται πάντως, αν κρίνω από φίλες που το είχαν..

Λουκία δες πιο πάνω για τις πάνες!! Θα τις παραγγείλω αύριο.. η διαίσθησή μου μου λέει να το κάνω! Smile

Πλενόμενα επιθέματα στήθους μου πήραν κι εμένα και αγόρασα ακόμα μερικά μόνη μου.. επειδή είναι μια σταλίτσα, τα βάζεις σε οποιοδήποτε πλυντήριο.. ή και τα πλένεις στο χέρι 2 λεπτά και μετά στένγωμα στο καλοριφερ που θα ανάβει ούτως ή άλλως!
πετάμε ένα σωρό πράγματα στα σκουπίδια.. λυπάμαι να πετάω κι αυτά!! Smile

Λοιπον κοριτσάρες, σας αφήνω με υγεία! Σμαρώ αν γεννήσεις ως αύριο στείλε ένα μήνυμα στη Δώρα να μας πει! Razz Razz

Καλή σας νύχτα και καλή ξεκούραση!!


μμμ, ενδιαφερουσες οι πληρφοριες για τα πλενομενα επιθεματα.τετοια θα παρω!

για τις πανες εχω μια επιφυλαξη..εσυ καλα θα κανεις..θα μας πεις κιολας οταν με το καλο ερθει το μπεμπε!

αντε, καλο ξημερωμα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:κ εγω ετσι λεω Ζωη.Οτι μαλλον θα ειναι πιο χρησιμο απο παιχνιδια κτλ
Μαζι σου κ για τα επιθεματα.Με τις πανες ομως δεν το εχω...

Καλη ξεκουραση κ μην ανησυχεις θα σας ενημερωσω αν κατι συμβει!

Φευγω κ εγω...
Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 850933

ειναι οντως πιο χρησιμο!κ τα μωρακια τρελαινονται!τους δινει κ ωραια ερεθισματα!καληνυυυυυυυυυυυυχτα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Εμεις δε ξερω αμα θα μετραμε και τι θα κανουμε.
Βασικα θελω να κοιμηθω και να ξυπνησω την μερα που θα γενναω... και υπνο θα χορτασω και μετα θα εχω την μικρουλα μου!!!! Οντως λιγο εχω κουραστει με ολο αυτο κι οσο πλησιαζουν οι μερες η αγωνια εξαντλειται πιο ευκολα και πιο γρηγορα...

Κι εγω μολις χασμουρηθηκα για πρωτη φορα σημερα το βραδυ και λεω να παω προς το κρεβατακι οπου με περιμενει και το βιβλιο μου...

καληνυχτα κοριτσακια! Ονειρα γλυκα να εχετε και θα τα πουμε παλι κατα το μεσημερι, οπως μας κοβω!!! Φιλια πολλα....

Σμαρω μου σπανια μετρανε προς το τελος..
ελα, κοντευεις!υπομονη!για αυτο κοιμησου τωρα μεχρι αργα που μπορεις!
καληνυχτα λοιπον!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
σοβαρα?οικονομικα φανταζομαι οτι ισως να συμφερουν απλα υπεθετα οτι τα συσκευασμενα μιας χρησης ισως ηταν πιο "αποστειρωμενα"

καπου διαβασα σημερα οτι κατα την περιοδο του θηλασμου ξοδευουμε περιπου 3000 επιθεματα μιας χρησης!Οποτε αν σκεφτεις ποσο κοστιζουν μαλλον ειναι πολλα τα λεφτα!Κ δεν ειναι καλο να τα φοραμε.Σκεψου οτι ειναι οπως τα σερβιετακια.Ναι μεν δεν λερωνεσαι αλλα η υγρασια μπορει να προκαλεσει ερεθισμους κ μυκητιασεις!Οι μαιες μας ειπαν οσο γινεται να μη φοραμε κ αν τα θεωρουμε απαραιτητα να φοραμε τα πλενομενα.Κ να αφηνουμε κ λιγη ωρα το στηθος γυμνο να αεριζεται!Οποτε εγω ή δε θα φοραω ή θα εχω πλενομενα κ μονο αν ειναι να βγω εξω θα βαζω τα μιας χρησεως.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
σοβαρα?οικονομικα φανταζομαι οτι ισως να συμφερουν απλα υπεθετα οτι τα συσκευασμενα μιας χρησης ισως ηταν πιο "αποστειρωμενα"

καπου διαβασα σημερα οτι κατα την περιοδο του θηλασμου ξοδευουμε περιπου 3000 επιθεματα μιας χρησης!Οποτε αν σκεφτεις ποσο κοστιζουν μαλλον ειναι πολλα τα λεφτα!Κ δεν ειναι καλο να τα φοραμε.Σκεψου οτι ειναι οπως τα σερβιετακια.Ναι μεν δεν λερωνεσαι αλλα η υγρασια μπορει να προκαλεσει ερεθισμους κ μυκητιασεις!Οι μαιες μας ειπαν οσο γινεται να μη φοραμε κ αν τα θεωρουμε απαραιτητα να φοραμε τα πλενομενα.Κ να αφηνουμε κ λιγη ωρα το στηθος γυμνο να αεριζεται!Οποτε εγω ή δε θα φοραω ή θα εχω πλενομενα κ μονο αν ειναι να βγω εξω θα βαζω τα μιας χρησεως.

τοοοοοσα πολλα?ελα ρε συ..ναι κι εγω σερβιετακια προσπαθω να μην πολυφοραω..ισχυει το ιδιο κ για τα επιθεματα δηλαδη ε?δεν το συζητησαμε αυτο με την μαια..για τον αερισμο ξερω..ωραια λοιπον , πλενομενα, εκλεισε κ αυτο!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα εγκυουλες! Λουκια μου ναι εχθες με πηρε ο υπνος ξαφνικα ουτε να σας χαιρετησω δεν προλαβα...αλλα ειμαι ξυπνια απο 6παρα! Ξυπνγσε ο καλος μου κ τσουπ κ εγω! Βεβαια κουτουλαω! Με βλεπω να ξανακοιμαμαι... Sleep
τι αλλο; α ναι πλενομενα επιθεματα;θα το ψαξω κ εγω...τις πανες βεβαια νομιζω πως για αρχη θα εχω τις γνωστες...αυτα. Σας φιλω Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 417472

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ναι σωστα καταλαβατε...δεβ εχω κοιμηθει ακομα! Εβαλα κ ψηνονται κ τα ελιοψωμακια της Σμαρως αλλα με τυρακι γιατι δεν εχω ελιες κ δεν την τρωω την ελια μονο σε παστα! Ιδιοτροπιες! Με βλεπω μετα που θα ξυπνατε να ειμαι Sleep

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βγηκαν! Αχ ειναι πεντανοστιμα! Εφαγα κ δυο! pig

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ελενίτσα .... πως αντεξες με τοσο λιγες ωρες υπνο ??
εκανες τα ψωμακια της Σμαρως ?? τελεια δεν ειναι ?? και παρα πολυ ευκολα ..

αχ Σμαρω μου, θα μας παχυνεις με τις λιχουδιες που μας δινεις

Giota P


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!! ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΠΗΤ 16/02/2013.. ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ? Very Happy Very Happy Very Happy

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Giota P έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!! ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΠΗΤ 16/02/2013.. ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ? Very Happy Very Happy Very Happy


καλημέρα και καλώς όρισες στην τρελοπαρεούλα μας Γιώτα ...
εγώ είμαι η Ελένη , εχω ΠΗΤ 19-1 και περιμενω αγορακι ...

υπάρχουν εγκυούλες από Θεσσ λονίκη και νομίζω ότι η Σμαρώ θα γεννήσει στο Γεννεσις , αν δεν κανω λαθος ...

με το καλο να ερθει το μωρακι σου

τι περιμενεις ?? αγορακι ή κοριτσακι ??

Giota P


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΟΥ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΤΙΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3,5 ΚΙΛΑ Κ ΨΗΛΗ.... ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ.. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ !!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστώ πολύ Γιωτα μου...

και εμένα μεγαλούτσικος θα βγει ο μπεμπης μου, αυριο εχω γιατρο και θα δουμε ποσο μεγαλωσε ... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 328109

παντως στις 32+4 ηταν 2200.γρ. ... εγω ελπιζω να μη βγει μεγαλυτερος απο 4 κιλα, γιατι αν ειναι να γεννηθει με φ.τ., που αυτο επιδιωκω, ειναι και το πρωτο μου παιδακι, οποτε φαντασου ... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 534787

Giota P


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΧ ΝΑΙ !! ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.. Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ.. 4200 Κ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.. ΑΜΕΣΩΣ ΒΓΗΚΕ... ΔΕΝ ΖΟΡΙΣΤΗΚΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.. ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ !!! ΑΝ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ... ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ... ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.. ΤΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΜΕΤΑ !!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 215994

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μωρέ , με το καλό να έρθουν , να είναι γερά και μόλις τα πάρουμε αγκαλιά πιστεύω θα τα ξεχάσουμε όλα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 9 834918

Giota P


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΧ ΝΑΙ... !!!!! I love you

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενίτσα σε πήρε ο ύπνος πάνω στο πισι καλή μου ??? εμ, αμα εφαγες και τα ψωμακια θα γλαρωσες μετα ...SmileSmileSmileSmile


Γιώτα πόσο χρονών είσαι ??? είχες καλή εγκυμοσύνη μέχρι τώρα ??

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Βγηκαν! Αχ ειναι πεντανοστιμα! Εφαγα κ δυο! pig

Ελενιτσα καλημερα!ωστε κοιμηθηκες πουλακι μου..καλη παρεα μαλλον η tv..εμ, δεν εφαγες ενα μηλαρακι οπως εγω..4 κοιμηθηκα!

εκανα πολυ χαλια υπνο, κ η μικρη μου, ανησυχη πολυ.. Crying or Very sad τωρα ξυπνησα για τα καλα, αλλα νιωθω ρακος..

τα εφτιαξες κι εσυ ε?ααααααχ, πως φαινονταοι οι προκομμενες εδω μεσα..εγω παλι στο κρεβατι γυρισα με λαπτοπ κ τηλεκοντρολ ανα χειρας!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:Ελενίτσα σε πήρε ο ύπνος πάνω στο πισι καλή μου ??? εμ, αμα εφαγες και τα ψωμακια θα γλαρωσες μετα ...SmileSmileSmileSmile


Γιώτα πόσο χρονών είσαι ??? είχες καλή εγκυμοσύνη μέχρι τώρα ??

χι, χι!πρεπει να τον εχει στο τσεπακι τον υπνο η Ελενιτσα μας!

Καλημερα Ελενη-καψουρα με τον γιο σου!

Γιωτα καλως ορισες!Λουκια εδω, πητ 28/2, κοριτσακι κι εγω!

Giota P


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΝΜ.. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ... ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!! ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι γυρισα! Με ψιλοπηρε για κανα εικοσαλεπτο μην φανταστειτε ισα ισα να χασω την συνταγη στο μεγκα με τα μπισκοτα αμυγδαλου! Βγηκαν πολυ νοστιμα τα ψωμακια αλλα βρε ελενη κ εσενα ετσι σε φουσκωσαν;με δυο μονο;ειναι κ μικρα...
Λουκια τι υα γινει παλι με τον καιρο;με το που εφυγε ο καλος μου τσουπ κ η βροχη ηρθε...βγαινει για λιγο ενας ηλιος λεω ωραια να σιαξω την απλωστρα κ τωρα παλι βρεχει!
Καλως ηρθες Γιωτα! Με το καλο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις