Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα παω κ εγω να δω αλλα αρχες του νεου χρονου! Οι ορμονες ειναι κοριτσια!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:καλα μολις γυρισαμε απο τον γιατρο πηγα πανω και καλα να αλλαξω και να βαλω πλυντηριο και εριξα ενα κλαμα.... αγχωθηκα λιγο με την δεη που ειναι κοντα στα 300 ευρω, την πηραμε σημερα λογω βλακειας ταχυδρομειου και ληγει μεθαυριο, αγχωνομαι και με την γεννα, μου ειπε ο καλος μου οτι χαμηλα στην κοιλια (εκει δε φτανω να δω εγω) εκανα κατι ψιλοραγαδες, ειμαι και ευσυγκινητη...κανενα μισαωρο εκλαιγα!

αλλα τι ειναι αυτο συμπτωμα για γεννα?



ενταξει, περα απο την πλακα κ εγω θα εκλαιγα με ολα αυτα..πολλα κ μαζεμενα!
οσον αφορα τις ραγαδες μην τρελαινεσαι, ουτε που θα φαινονται μωρε..στην τελικη παιδακια κουβαλαμε, ολο κ καποιο σημαδακι θα μας αφησουν, δεν χαλασε κ ο κοσμος!θα ναι το τατουαζακι που εκανε η μικρη πανω σου!α οοοχι?δεν σε παρηγορω?????? Rolling Eyes Rolling Eyes

Δεη δωστε οσα διευκολυνεστε για αρχη, δε θα σας το κοψουν κιολας αν πιεζεστε..

και για τον τοκετο, χαλαρα!θα δεις ολα μονα τους θα ερθουν κ για ποτε θα κρατας την μικρουλα σου ουτε που θα το παρεις γραμμη!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι θα παρεις Ζωη???

Καλε μην ανησυχειται να κλαιω θελω οχι να γεννησω!Ισως ειπαμε φταιει η ελλειψη...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτα που πηρα μου φανηκαν πολυ λεπτα. Και σκεφτηκα οτι αν θηλασω, ας εχω και κανενα πιο καλο. Απο αυτην την αποψη.
θα δουμε, ας πανε ολα καλα με τον θηλασμο, και σουτιεν βρισκω.

Ελενιτσα κι εγω εχω τιβι ανοιχτη και ψιλοκοιταω αλλα απο υπνο τιποτα.

νομιζω Δωρα θα κανω σελιδα στοιχηματων για τις γεννες μας... εγω δεν εχω εμπνευση για καμια...ουτε καν για μενα...

Την αλλη βδομαδα με βολευει, θα ειναι εδω και η αδερφη μου! Και θα κανουμε πρωτοχρονια οι 3 μας. Ο καλος μου, το αστερι μας κι εγω! τι γλυκο.... να τωρα παλι θελω να κλαιω τις ορμονες μου μεσα....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Ε μα ναι... Razz
χαζευω κ λιγο τηλεοραση μπας κ με πιασει ο υπνος. Οχι οτι βλεπω απλα ακουω...λετε βα με νανουρισει;

εγω δεν μπορω να κοιμηθω με την τηλεοραση ανοιχτη.πρεπει να νυσταζω πολυυυυ!

Δωρα ναι, οχι αυτη την εβδομαδα η Σμαρω..!

σουτιεν εγω με τις εκπτωσεις!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Τι θα παρεις Ζωη???

Καλε μην ανησυχειται να κλαιω θελω οχι να γεννησω!Ισως ειπαμε φταιει η ελλειψη...

Αυτά!!
http://www.gnappies.co.uk/

εγώ αν αρχίσω τα κλάματα πάντως (που το νιώθω.. πλησιάζουν) δε θα θέλω να βγαίνω έξω...

Όχι πείτε μου τι ανάλογο περνάνε οι άντρες!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:
discordia έγραψε:καλα μολις γυρισαμε απο τον γιατρο πηγα πανω και καλα να αλλαξω και να βαλω πλυντηριο και εριξα ενα κλαμα.... αγχωθηκα λιγο με την δεη που ειναι κοντα στα 300 ευρω, την πηραμε σημερα λογω βλακειας ταχυδρομειου και ληγει μεθαυριο, αγχωνομαι και με την γεννα, μου ειπε ο καλος μου οτι χαμηλα στην κοιλια (εκει δε φτανω να δω εγω) εκανα κατι ψιλοραγαδες, ειμαι και ευσυγκινητη...κανενα μισαωρο εκλαιγα!

αλλα τι ειναι αυτο συμπτωμα για γεννα?





ενταξει, περα απο την πλακα κ εγω θα εκλαιγα με ολα αυτα..πολλα κ μαζεμενα!
οσον αφορα τις ραγαδες μην τρελαινεσαι, ουτε που θα φαινονται μωρε..στην τελικη παιδακια κουβαλαμε, ολο κ καποιο σημαδακι θα μας αφησουν, δεν χαλασε κ ο κοσμος!θα ναι το τατουαζακι που εκανε η μικρη πανω σου!α οοοχι?δεν σε παρηγορω?????? Rolling Eyes Rolling Eyes

Δεη δωστε οσα διευκολυνεστε για αρχη, δε θα σας το κοψουν κιολας αν πιεζεστε..

και για τον τοκετο, χαλαρα!θα δεις ολα μονα τους θα ερθουν κ για ποτε θα κρατας την
μικρουλα σου ουτε που θα το παρεις γραμμη!


συμφωνω! Σμαρω μου χαλαρωσε κανει καλο στο μωρο σου! Κ εμενα με εχει πιασει τις τελεταιες μερες αλλα προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη. Εσ! εισαι κοντα στο ευτυχες αυτο γεγονος...για αυτο κ πιο πολυ.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Ας πουμε κάτι ακόμα που δεν παχαίνει! Smile
Το αποφάσισα! θα πάρω τα gnappies! Smile
είμαι αποφασισμένη! διάβαζα κριτικές και λένε καλά πραγματάκια!

ΚΟρίτσια κι μένα με έπιασε μία κακοδιάθεση σήμερα.. δεν ξέρω γιατί..
με τις γιορτές ούτως ή άλλως δεν τα πήγανα καλά γιατί το θεωρώ λίγο θέατρο ξαφνικά να φοράμε την καλή μας φάτσα και να περνάμε ωραία ή να θυμόμαστε όσους έχουν ανάγκη κλπ..

νύσταξα τώρα..

έβαλα για ύπνο και το μωρό μου στην Αθήνα Smile

το άλλο το μωρό μου όμως, στην κοιλιά, έχει κέφια Smile

Καλά ρε Λουκία.. 2 μέρες ένα σακουλάκι γαριδάκια;; μήπως ήταν γίγας;;

τι ειναι αυτα τα gnappies παλι?πρωτη φορα τα ακουω η ασχετη!

θα συμφωνησω με την "καλοσυνη" που μας πιανει αυτες τις μερες, δεν μπορω ολες αυτες τις τρελες φανφαρες.. Mad η κακοδιαθεση μηπως οφειλεται στο οτι εισαι μοναχουλα????ηταν κ η επετειος στην μεση..

αχ κ η δικια μου ρε κοριτσια, τρελα κεφια.μου φαινεται λιγο υπερβολη κιολας, να της φταιει κατι?νιωθω χαμηλα καπως..

οχι Ζωη μου δεν ειναι γιγας, το κλασικο σακουλι ειναι αλλα ναι, μπορω να το παινευτω!ειμαι τερας αυτοσυγκρατησης!!εγω κ ο ιωβ τετοια υπομονη!!!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφηστε που οταν πηγαιναμε στο γιατρο, ειδα ενα σκυλακι μονο του, να ανεβαινει προς το φιλυρο. εμοιαζε τοσο μονο και απροστατευτο... μεχρι τον γιατρο βουρκωμενη ημουν. ηθελα να το παρω σπιτι και να μην το αφησω ποτε πια μονο του.

Ζωη αυτες ειναι οι πανες που πλενονται ε? αν πιστευεις οτι θα σε βολεψουν φυσικα να παρεις.

τι αναλογο περνανε οι αντρες???? χμμμμμμμ τιποτα τοσο δυνατο μαλλον.... κι οταν εχουν αποψη πολυ μου την δινει...

οι ραγαδες που εκανα ειναι τοσο λεπτουτσικες που σχεδον δε φαινονται... αλλα ειναι το γ@μΩτο... επρεπε να κανω κι απ'αυτες??? ολα τα αλλα δε μας φτανουν? τατουαζ εχω ενα, δε θελω αλλο ακομη...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
doritaki έγραψε:Τι θα παρεις Ζωη???

Καλε μην ανησυχειται να κλαιω θελω οχι να γεννησω!Ισως ειπαμε φταιει η ελλειψη...

Αυτά!!
http://www.gnappies.co.uk/

εγώ αν αρχίσω τα κλάματα πάντως (που το νιώθω.. πλησιάζουν) δε θα θέλω να βγαίνω έξω...

Όχι πείτε μου τι ανάλογο περνάνε οι άντρες!!!

τον στρατο!!!!!!!χαχα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεχρι να απαντησεις ειχα βρει κ εγω τη σελιδα αυτη.Πλενομενες πανες ειναι αν καταλαβα καλα.Ωραιες φαινονται.εχουν κ χρωματακια! Very Happy

εμεις δεν εχουμε περιθωριο να περιμενουμε τις εκπτωσεις.Μπορει για τα εξτρα αλλα απο 2 επρεπε να εχουμε.

Με ρωτησε σημερα μια φιλη τι θελω για δωρο για το μωρο.αν εχω υπνοσακο ή αν χρειαζομαι κατι αλλο.Της ειπα οτι απο ρουχα ειμαι καλυμενη κ υπνοσακο δεν ξερω αν χρησιμοποιησω φετος.Κ οτι δεν εχω παρει τπτ σε παιχνιδια κ γυμναστηριο κτλ.Εκανα καλα λετε?Δε μου αρεσει να ζηταω μωρε.Δεν ξερω κ ποσα χρηματα θελει να διαθεσει...Ενιωσα ασχημα...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:
οχι Ζωη μου δεν ειναι γιγας, το κλασικο σακουλι ειναι αλλα ναι, μπορω να το παινευτω!ειμαι τερας αυτοσυγκρατησης!!εγω κ ο ιωβ τετοια υπομονη!!!!!!!

Πραγματικά ομως! Εγώ θα έβρισκα δικαιολογίες να πηγαινω να τσιμπαω ένα ένα!!

Δες
http://www.gnappies.co.uk/

είναι σα βρακάκια.. το βρακάκι από ύφασμα.. μέσα έχει ένα άλλο πράγμα το οποιο βγαίνει και πλένεται επίσης αλλά επειδή είναι από κάτι σαν πλάστικό που αναπνέει, στεγνώνει αμέσως..
τα σχόλια που διάβασα λένε ότι δεν έχουν διαρροές λογω αυτού!
μέσα σ'αυτό βάζεις είτε υφασμάτινη πάνα που πλένεται είτε βιοδιασπώμενη πάνα που η κατουρημένη γίνεται και κομποστοποίηση και η κακιωμένη πάει στα σκουπίδια (ή στην τουαλέτα σε χώρες που επιτρέπεται) και μέσα σε 2-5 μήνες έχει διασπαστεί στο περιβάλλον..
Αυτά! Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Αφηστε που οταν πηγαιναμε στο γιατρο, ειδα ενα σκυλακι μονο του, να ανεβαινει προς το φιλυρο. εμοιαζε τοσο μονο και απροστατευτο... μεχρι τον γιατρο βουρκωμενη ημουν. ηθελα να το παρω σπιτι και να μην το αφησω ποτε πια μονο του.

Ζωη αυτες ειναι οι πανες που πλενονται ε? αν πιστευεις οτι θα σε βολεψουν φυσικα να παρεις.

τι αναλογο περνανε οι αντρες???? χμμμμμμμ τιποτα τοσο δυνατο μαλλον.... κι οταν εχουν αποψη πολυ μου την δινει...

οι ραγαδες που εκανα ειναι τοσο λεπτουτσικες που σχεδον δε φαινονται... αλλα ειναι το γ@μΩτο... επρεπε να κανω κι απ'αυτες??? ολα τα αλλα δε μας φτανουν? τατουαζ εχω ενα, δε θελω αλλο ακομη...

ναι αλλα αυτο ειναι δωρακι απο την μικρουλα σου!ελα μωρε, τιποτα δεν ειναι, ουτε που θα φαινονται λες!πατα αλλο ενα τατουαζ εκει πανω στην τελικη!τατουαζ δεν φοβασαι να κανεις, με την γεννα εχεις ενα θεμα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:μεχρι να απαντησεις ειχα βρει κ εγω τη σελιδα αυτη.Πλενομενες πανες ειναι αν καταλαβα καλα.Ωραιες φαινονται.εχουν κ χρωματακια! Very Happy

εμεις δεν εχουμε περιθωριο να περιμενουμε τις εκπτωσεις.Μπορει για τα εξτρα αλλα απο 2 επρεπε να εχουμε.

Με ρωτησε σημερα μια φιλη τι θελω για δωρο για το μωρο.αν εχω υπνοσακο ή αν χρειαζομαι κατι αλλο.Της ειπα οτι απο ρουχα ειμαι καλυμενη κ υπνοσακο δεν ξερω αν χρησιμοποιησω φετος.Κ οτι δεν εχω παρει τπτ σε παιχνιδια κ γυμναστηριο κτλ.Εκανα καλα λετε?Δε μου αρεσει να ζηταω μωρε.Δεν ξερω κ ποσα χρηματα θελει να διαθεσει...Ενιωσα ασχημα...

ούτε κι εμένα μου αρεσει με τα δώρα.. δε θέλω να επιβαρύνεται ο κόσμος.. σε πολλές φίλες είπα να μας πάρουν προς το καλοκαίρι, αφού μας ρωτήσουν τι θέλουμε.. και μία σαλιάρα που λέει ο λόγος να ζητήσεις, αν την χρειάζεσαι θα σου κάνουν μεγάλη εξυπηρέτηση!

Το γυμναστήριο πότε θα το χρησιμοποιήσεις όμως; από 3ων;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα!Ο στρατος δε συγκρινεται!ειμαι σιγουρη οτι κ περιοδο να ειχαν οι αντρες δεν θα την αντεχαν ποσο μαλλον να φερουν εις περας μια εγκυμοσυνη χωρις να τρελαθουν!Τι ξερουν αυτοι απο ορμονες?αντε κ να ανεβει λιγο η τεστοστερονη εχουν τροπο να την κατευνασουν!ενω εμεις με τοσες ορμονες παθαινουμε ενα κατιτις!κ αντε να τους εξηγησεις γιατι εχεις νευρα ή γιατι θες να κλαις!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμας μας ρωτανε και ζοριζομαι να ζηταω, δεν νιωθω ανετα οποτε με βλακειες και χιουμορ αποφευγω να απαντησω. μονο στην κουμπαρα μου ειπα, αφου πρωτα με παιδευε για μηνες μεχρι να της πω.
Αφου σε ρωτησε ομως κατι επρεπε να πεις. Και εφοσον δε ζητησες κατι συγκεκριμενο, μπορει να δει εκεινη ποσα χρηματα μπορει να διαθεσει και να παρει κατι απο αυτα που προτεινες...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:μεχρι να απαντησεις ειχα βρει κ εγω τη σελιδα αυτη.Πλενομενες πανες ειναι αν καταλαβα καλα.Ωραιες φαινονται.εχουν κ χρωματακια! Very Happy

εμεις δεν εχουμε περιθωριο να περιμενουμε τις εκπτωσεις.Μπορει για τα εξτρα αλλα απο 2 επρεπε να εχουμε.

Με ρωτησε σημερα μια φιλη τι θελω για δωρο για το μωρο.αν εχω υπνοσακο ή αν χρειαζομαι κατι αλλο.Της ειπα οτι απο ρουχα ειμαι καλυμενη κ υπνοσακο δεν ξερω αν χρησιμοποιησω φετος.Κ οτι δεν εχω παρει τπτ σε παιχνιδια κ γυμναστηριο κτλ.Εκανα καλα λετε?Δε μου αρεσει να ζηταω μωρε.Δεν ξερω κ ποσα χρηματα θελει να διαθεσει...Ενιωσα ασχημα...

πλενομενη πανα????????βολευει?

υπαρχουν κ πλενομενα επιθεματα στηθους..αυτα μπορει κ να τα σκεφτομουν..ή δεν θα ναι καλα απο αποψη υγιεινης??
εσεις εννοειται οτι τα χρειαζεστε αμεσα τα σουτιεν!εγω απολαμβανω κ τα οφελη του να ειμαι η τελευταια των μοικανων!

μια χαρα εκανες.απ το να σου επαιρνε κατι που ηδη εχεις καλυτερα να σου καλυψει καποια αλλη αναγκη.τωρα ειναι στην διακριτικη της ευχερεια το τι θα παρει..στην τελικη αν δεν υπαρχει η μεγαλη οικονομικη ανεση σου παιρνει κανενα παιχνιδακι οικονομικο, συμβολικα περισσοτερο..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
ούτε κι εμένα μου αρεσει με τα δώρα.. δε θέλω να επιβαρύνεται ο κόσμος.. σε πολλές φίλες είπα να μας πάρουν προς το καλοκαίρι, αφού μας ρωτήσουν τι θέλουμε.. και μία σαλιάρα που λέει ο λόγος να ζητήσεις, αν την χρειάζεσαι θα σου κάνουν μεγάλη εξυπηρέτηση!

Το γυμναστήριο πότε θα το χρησιμοποιήσεις όμως; από 3ων;

εννοεις μηνων ή ετων?
απο 3-4 μηνων τα βαζουν νομιζω.Ειναι αυτα που ειναι σαν παπλωματακια κ απο πανω κρεμονται διαφορα παιχνιδακια για να τραβουν το ενδιαφερον του παιδου κ να το κανουν να κινει τα χερια κ τα ποδια του.
Διαφορετικα θα ηθελα οντως κατι για αργοτερα.Εγω συνηθως οταν κανω δωρα σε νεογεννητα παιρνω κατι για 9μηνες με 1 χρονο μετα.Γιατι ολοι πανε ρουχακια κ μαλιστα πολυ μικρα.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε Δωρα ξεχασα να σου πω...καταρχην στα κιλα των μωρων μας εχουμε ακριβως μια βδομαδα διαφορα... 2,9 ημασταν την προηγουμενη δευτερα, αμα την απομενη δευτερα ειστε 3,2, παμε σχεδον χερι χερι...

επισης, σημερα ανακαλυψα οτι με βαση την περιοδο μου εχω πητ 8/1, ενω με βαση τον υπερηχο εχω 3/1. Δηλαδη μπορει να εχουμε και μονο μια μερα διαφορα... χαχαχα

Καλες οι πλενομενες πανες, καλα και τα πλενομενα επιθεματα αλλα δε νομιζω οτι θα αντεχα να πλενω και να απλωνω πλη μερα κοριτσια...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:μπα!Ο στρατος δε συγκρινεται!ειμαι σιγουρη οτι κ περιοδο να ειχαν οι αντρες δεν θα την αντεχαν ποσο μαλλον να φερουν εις περας μια εγκυμοσυνη χωρις να τρελαθουν!Τι ξερουν αυτοι απο ορμονες?αντε κ να ανεβει λιγο η τεστοστερονη εχουν τροπο να την κατευνασουν!ενω εμεις με τοσες ορμονες παθαινουμε ενα κατιτις!κ αντε να τους εξηγησεις γιατι εχεις νευρα ή γιατι θες να κλαις!

καλε ναι, ειρωνικα το λεω!αυτοι το κανουν μεγαλο ζητημα!εμεις απο τα 12 με την περιοδο κ κανουμε υπομονη, αυτοι 9 μηνες κ παθαινουν κοκομπλοκο!ειναι η φυση τους παιδι μου..δεν ειναι γεννημενοι οπως εμεις οι γυναικες για σπουδαια πραγματα!!! Laughing Laughing

εμεις ελεγχουμε ολοκληρη συστοιχια ορμονων , σωμα ολοκληρο και μυαλο, κ εκεινοι ουτε καν την στυση τους.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 8 4872

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:
doritaki έγραψε:μπα!Ο στρατος δε συγκρινεται!ειμαι σιγουρη οτι κ περιοδο να ειχαν οι αντρες δεν θα την αντεχαν ποσο μαλλον να φερουν εις περας μια εγκυμοσυνη χωρις να τρελαθουν!Τι ξερουν αυτοι απο ορμονες?αντε κ να ανεβει λιγο η τεστοστερονη εχουν τροπο να την κατευνασουν!ενω εμεις με τοσες ορμονες παθαινουμε ενα κατιτις!κ αντε να τους εξηγησεις γιατι εχεις νευρα ή γιατι θες να κλαις!

καλε ναι, ειρωνικα το λεω!αυτοι το κανουν μεγαλο ζητημα!εμεις απο τα 12 με την περιοδο κ κανουμε υπομονη, αυτοι 9 μηνες κ παθαινουν κοκομπλοκο!ειναι η φυση τους παιδι μου..δεν ειναι γεννημενοι οπως εμεις οι γυναικες για σπουδαια πραγματα!!! Laughing Laughing

εμεις ελεγχουμε ολοκληρη συστοιχια ορμονων , σωμα ολοκληρο και μυαλο, κ εκεινοι ουτε καν την στυση τους.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 8 4872

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
ούτε κι εμένα μου αρεσει με τα δώρα.. δε θέλω να επιβαρύνεται ο κόσμος.. σε πολλές φίλες είπα να μας πάρουν προς το καλοκαίρι, αφού μας ρωτήσουν τι θέλουμε.. και μία σαλιάρα που λέει ο λόγος να ζητήσεις, αν την χρειάζεσαι θα σου κάνουν μεγάλη εξυπηρέτηση!

Το γυμναστήριο πότε θα το χρησιμοποιήσεις όμως; από 3ων;

εννοεις μηνων ή ετων?
απο 3-4 μηνων τα βαζουν νομιζω.Ειναι αυτα που ειναι σαν παπλωματακια κ απο πανω κρεμονται διαφορα παιχνιδακια για να τραβουν το ενδιαφερον του παιδου κ να το κανουν να κινει τα χερια κ τα ποδια του.
Διαφορετικα θα ηθελα οντως κατι για αργοτερα.Εγω συνηθως οταν κανω δωρα σε νεογεννητα παιρνω κατι για 9μηνες με 1 χρονο μετα.Γιατι ολοι πανε ρουχακια κ μαλιστα πολυ μικρα.

ετσι κανω κι εγω.τα μεγαλυτερα ρουχαλακια ειναι καλυτερη επιλογη πιστευω!

η Ελενη πρεπει να κοιμηθηκε..

Ζωη μου ωραια η πανουλα, αν ειναι κ πρακτικη στην καθημερινοτητα..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει μια καποια ανεση.Οχι οτι τρεχουν απο τα μπατζακια αλλα τα δωρα που κανει νομιζω ειναι προσεγμενα.φανταζομαι οτι μπορει να δωσει κ 40 ή 50€.Απλα δε θελω να ζηταω.Κ επειδη εγω δεν της εκανα κ πολυ ακριβα δωρα στα παιδια της δεν μπορω να ζητησω κατι που να κοστιζει.Πχ το Νοεμβρη που γεννησε αυτη το 2ο της πηρα 2πυζαμακια κ ενα φλις υπνοσακο απο μοδερκερ που ηταν προσφορα κ εβγαιναν 30€ ολα μαζι.

τα πλενομενα επιθεματα για το στηθος ειναι οτι καλυτερο Λουκια.Ή βαζουμε αυτα ή δε βαζουμε τπτ τις ωρες που ειμαστε σπιτι γιατι τα αλλα κρατανε υγρασια που δεν ειναι καλο.Αν δω οτι εχω αρκετη διαρροη θα παρω κ εγω απο μεταξι.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιστευω οτι ειδικα στην αρχη που ειναι ολα πρωτογνωρα κ πελαγωνες, που κοιτας αν κ ποτε θα ξεκουραστεις μια ωριτσα, κ που τα μικρουλια χαλανε εναν πακο μπιμπιλινα μαλλον δεν θα υπαρχει κουραγιο να πλενεις επιθεματα κ πανουλες... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesμετα ισως και να ειναι πιο ευκολο..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δώρα, ναι, ξέρω τι είναι το γυμναστήριο! μηνών εννοούσα! Smile χρήσιμο μου φαινεται πάντως, αν κρίνω από φίλες που το είχαν..

Λουκία δες πιο πάνω για τις πάνες!! Θα τις παραγγείλω αύριο.. η διαίσθησή μου μου λέει να το κάνω! Smile

Πλενόμενα επιθέματα στήθους μου πήραν κι εμένα και αγόρασα ακόμα μερικά μόνη μου.. επειδή είναι μια σταλίτσα, τα βάζεις σε οποιοδήποτε πλυντήριο.. ή και τα πλένεις στο χέρι 2 λεπτά και μετά στένγωμα στο καλοριφερ που θα ανάβει ούτως ή άλλως!
πετάμε ένα σωρό πράγματα στα σκουπίδια.. λυπάμαι να πετάω κι αυτά!! Smile

Λοιπον κοριτσάρες, σας αφήνω με υγεία! Σμαρώ αν γεννήσεις ως αύριο στείλε ένα μήνυμα στη Δώρα να μας πει! Razz Razz

Καλή σας νύχτα και καλή ξεκούραση!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις