Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν είναι και άσχημο ένα ταξιδάκι το καλοκαίρι Ζωίτσα .. αλλά επειδή θα πάμε το Πάσχα Κομοτηνή, και μετά θα έχουμε προετοιμασίες για το γάμο δε νομίζω να πάμε κάπου καλοκαιριάτικα... μετά το γάμο ίσως ... SmileSmileSmile

βασικά πριν μπήκα για να δω τη συνταγή της Σμαρώς για τα ελαιοψωμακια και ειπα με την ευκαιρια να σας ενημερώσω . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile
τώρα μόλις τα έβαλα στο φούρνο και περιμένω να δω πως θα βγουν ...βεβαια εβαλα μεσα και τυρακι αλλα 2-3 τα αφησα με την ελια για να τα φαει η πεθερα που νηστευει, μηπως και ερθει απο το χωριο αυτη τη βδομαδα


αντε περιμενουμε νεα σας Σμαρω και Δωρα .....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο Ελενη μου ολα καλα!το πηρες και το δαχτυλιδακι!!!!]
κοριτσια τι λανετε????εκτος απο πανες και προετοιμασια θηλων!!! Wink Wink Wink Wink Wink

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κανουμε και ελαιοτυροψωμακιαααααααααααααααααααα

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλέ είπα μεγιά στο νέο μας θεματάκι ?? άντε μεγιά μας ...και να είναι γεμάτο με ευχάριστα πραγματάκια

βασικα΄το επόμενο αν το ανοίξει η μιραντζεα , οπως μας ανοιγε τα πρωτα, για να μπει και αυτη να τη δουμε και να μαθουμε και νεα της ....

τα ψωμακια μου μοσχομυρισαν , μολις τα εκλεισα και σε λιγο που θα κρυωσουν θα δοκιμασω να σας πω εντυπωσεις

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:καλέ είπα μεγιά στο νέο μας θεματάκι ?? άντε μεγιά μας ...και να είναι γεμάτο με ευχάριστα πραγματάκια

βασικα΄το επόμενο αν το ανοίξει η μιραντζεα , οπως μας ανοιγε τα πρωτα, για να μπει και αυτη να τη δουμε και να μαθουμε και νεα της ....

τα ψωμακια μου μοσχομυρισαν , μολις τα εκλεισα και σε λιγο που θα κρυωσουν θα δοκιμασω να σας πω εντυπωσεις

Θέλουν ζύμωμα αυτά;.. πωπω βαριέμαι να κάνω οτιδήποτε! ούτε τα μπισκοτάκια έχω κουράγιο! ίσως πιο μετά αν βαρεθώ!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα δεν ξερω αν θελουν γιατι στη συνταγη λεει να γινει μια μαλακη ζυμη ...εγω τα ζυμωσα για λιγη ωρα, περιπου 5 λεπτα ...τωρα αν θελουν λιγοτερο η περισσοτερο δεν το ξερω γιατι 1η φορα τα εκανα ... κατσε να παω να βουτηξω ενα να δοκιμασω πως ειναι ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε: κατσε να παω να βουτηξω ενα να δοκιμασω πως ειναι ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

... Λοιπόν;;; Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 4872

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ καλε, απαντησα στο fb ...πολύ ωραία έγιναν , μοσχομυριστά και πολύ νόστιμα...αφού ο άντρας μου ειπε να τα τσακίσουμε όλα τώρα .... !!!!!!

τα εκανα για να παιρνει μαζι του στη δουλεια αλλα μαλλον δε θα ξημερωσουν πολλα ... εχουν και ωραια τραγανη ζυμη , μοιαζει καπως με τη ζυμη κουρου..

να σαι καλά Σμαρώ μου, θα την κάνω συχνά αυτη τη συνταγη αφού μας αρεσαν .. απλα την επομενη φορά λέω να βάλω απευθειας στη ζυμη ριγανη και δυοσμο, μας αρεσουν πολυ και τους παει

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια κλεινω , αν μπορεσω θα μπω αργοτερα για να μαθω νεα απο Σμαρω και Δωρα ...αλλιως αυριο το πρωι

Σμαρω και παλι τελεια η συνταγη σου !!!!!!


φιλακιααααααα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:αχ καλε, απαντησα στο fb ...πολύ ωραία έγιναν , μοσχομυριστά και πολύ νόστιμα...αφού ο άντρας μου ειπε να τα τσακίσουμε όλα τώρα .... !!!!!!

τα εκανα για να παιρνει μαζι του στη δουλεια αλλα μαλλον δε θα ξημερωσουν πολλα ... εχουν και ωραια τραγανη ζυμη , μοιαζει καπως με τη ζυμη κουρου..

να σαι καλά Σμαρώ μου, θα την κάνω συχνά αυτη τη συνταγη αφού μας αρεσαν .. απλα την επομενη φορά λέω να βάλω απευθειας στη ζυμη ριγανη και δυοσμο, μας αρεσουν πολυ και τους παει
ποια συνταγη?και εγω θελω!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
ποια συνταγη?και εγω θελω![/quote]

Εσύ μη χάσεις συνταγή!! Razz Razz
Για ελιόψωμα αλλά δεν μπορώ ναβοηθήσω παραπάνω γιατί δεν την έχω!!
Εγώ είπα να φάω ένα κυδωνάκι μικρό που εχω μπας και απασχολήσω με κάτι αλλο το στομάχι μου από την χώνεψη της τσιπούρας!!
Επίσης, βαριέμαι να πιαστώ με κουζινοδουλειές οπότε τα κουλουράκια αναβάλλονται! Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:
ποια συνταγη?και εγω θελω!

Εσύ μη χάσεις συνταγή!! Razz Razz
Για ελιόψωμα αλλά δεν μπορώ ναβοηθήσω παραπάνω γιατί δεν την έχω!!
Εγώ είπα να φάω ένα κυδωνάκι μικρό που εχω μπας και απασχολήσω με κάτι αλλο το στομάχι μου από την χώνεψη της τσιπούρας!!
Επίσης, βαριέμαι να πιαστώ με κουζινοδουλειές οπότε τα κουλουράκια αναβάλλονται! Wink[/quote]




ε εννοειτε!οτι ειναι καλη ζυμη το θελω!!!!εχω μια ανακατωσουρα σκατα...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ζητησουμε απο την Σμαρω οταν γυρισει απο τον γιατρο κ μπει να μας την ξαναγραψει;εφαγα τον τοπο κ δεν την βρισκω που τη αποθηκευσα.
Ε Σμαρω μου;

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα δεν τις προετοιμαζει τις θηλες μου..μαλλον φοβαται μην φυγει ολο το γαλα Razz Razz Razz

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρισαμε απο τον γιατρουλη!!!
Καρδιοτοκογραφος τελειος και μια συσπαση
υπερηχος μια χαρα και 3,2 κιλα η μπεμπα.
εξετασεις αιματος και ουρων ευτυχως τις γλιτωσα...

θα σας βαλω την συνταγουλα αργοτερα!!! καλα οπου τν εδωσα αυτην την συνταγουλα εχουν τρελαθει ολοι!!!

παω να φαω πρασοπιτουλα τωρα!!!

Α και τα σουτιεν θηλασμου πλενονται...

εμεις δε πηραμε ακομη δωρο....για τις 23 το βλεπω και το ελπιζω επισης...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:Γυρισαμε απο τον γιατρουλη!!!
Καρδιοτοκογραφος τελειος και μια συσπαση
υπερηχος μια χαρα και 3,2 κιλα η μπεμπα.
εξετασεις αιματος και ουρων ευτυχως τις γλιτωσα...

θα σας βαλω την συνταγουλα αργοτερα!!! καλα οπου τν εδωσα αυτην την συνταγουλα εχουν τρελαθει ολοι!!!

παω να φαω πρασοπιτουλα τωρα!!!

Α και τα σουτιεν θηλασμου πλενονται...

εμεις δε πηραμε ακομη δωρο....για τις 23 το βλεπω και το ελπιζω επισης..


Μπραβο Σμαρω μου! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 654316

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηηηηηηηρθα κι εγω!του εδωσα κ καταλαβε σημερα!εφυγα 11 το πρω κ γυρισα 6+ σπιτι!!λειπει ο γατος, χορευω η παλιοποντικινα!κατεβηκα Συνταγμα, ηπια καφε, εφαγα κ σουλατσαρισα στην Ερμου!!λιγα πραγματα κ απο Χριστουγεννιατικη διαθεση ψυχρα τα πραγματα!αλλα ωραια ηταν, ειχε ομορφη μερα..τωρα βρεχει..αλλοκοτος καιρος. Rolling Eyes


μεγεια το νεο θεματακι!φανταζομαι(Σμαρω..!)θα εχει κ τα πρωτα γεννητουρια μεσα!!!αυτη την συνταγη σου την κανω εδω κ δυο εβδομαδες..ολο στα λογια μενω!!(Ζωη μου κι εμενα η βαρεμαρα μου δεν εχει ορια..κι εσυ μναχουλα ε?join the club!)πρεπει να λεει οντως ομως πολυ η συνταγη σου!!!ωραια και τα νεα απο την κορουλα σου..!αντε, με το καλο να ορισει τωρα..!!

Ελενη μου, εμεις χτες μιλουσαμε για στερηση κ εσυ σημερα παιζεις με τον πονο μας...??????ακου εκει Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 215994 μα στο σπιτι του κρεμασμενου μιλανε για σχοινι????? Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 679259

εγω σημερα ελαβα τα δειγματακια της frezy, ψιλοτσιγκουνηδες τους εκοψα..!ή εχει πεσει πεινα ή δεν εχουν αναγκη..η mustela παλι πολυ πιο ανοιχτοχερα!

η λιμπερο με πηρε τηλ, στο μαιευτηριο σου φερνουν δειγματακια..οπως κ η προδερμ..στην chicco δεν εστειλα για πανες(θα το κανω ομως..)θα μου στειλουν ομως κ εκεινοι στο μαιευτηριο ενα μπιμπερο κ ενα δειγμα επιθεματος στηθους!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:αχ καλε, απαντησα στο fb ...πολύ ωραία έγιναν , μοσχομυριστά και πολύ νόστιμα...αφού ο άντρας μου ειπε να τα τσακίσουμε όλα τώρα .... !!!!!!

τα εκανα για να παιρνει μαζι του στη δουλεια αλλα μαλλον δε θα ξημερωσουν πολλα ... εχουν και ωραια τραγανη ζυμη , μοιαζει καπως με τη ζυμη κουρου..

να σαι καλά Σμαρώ μου, θα την κάνω συχνά αυτη τη συνταγη αφού μας αρεσαν .. απλα την επομενη φορά λέω να βάλω απευθειας στη ζυμη ριγανη και δυοσμο, μας αρεσουν πολυ και τους παει
ποια συνταγη?και εγω θελω!

αυτή εδώ είναι η συνταγή, όπως την είχε ανεβάσει η Σμαρώ ...


ΕΛΑΙΟΨΩΜΑ

Τα ελιοψωμακια αυτα ειναι πανευκολα και νηστισιμα και πεντανοστιμα... οριστε ο συνταγη:

1 ποτηρι σπορελαιο
1 ποτηρι φυσικο χυμο πορτοκαλι
1/2 κουταλακι αλατι κοφτο
1 φακελακι μπεικιν παουντερ
4 ποτηρια αλευρι
1 ποτηρι ελιες που εχεις αφαιρεσει το κουκουτσι, τις εχεις ψιλοκοψει και τους εχεις προσθεσει λιγη ριγανη και λιγο δυοσμο

Εκτελεση
Ζυμωνεις τα παραπανω υλικα (εκτος απο τις ελιες) μεχρι να γινει η ζυμη μαλακη και την αφηνουμε μιση ωρα να ξεκουραστει. Παιρνουμε ενα μπαλακι ζυμης και το ανοιγουμε στο χερι σαν πιατακι του καφε, βαζουμε στο κεντρο μερικες ελιτσες και κλεινουμε παλι σε μπαλακι. Τα χαζουμε στην λαδοκολλα και τα ψηνουμε στον αερα στους 180 ή στην αντισταση στους 200 για 25-30 λεπτα.


ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρώ τέλεια!!
Την σύσπαση την κατάλαβες εσύ ή την κατέγραψε το μηνάχημα;
Επειδή κι εμενα φτάνει μία φορά κάθε τόσο πάνω από 30%.. μία φορά εφτασε και 40 κάτι.. αλλά δε νιώθω κάτι.

Γεια σου Λουκία!! Τι ωραία! Βολτούλα ε;;! Πρέπει να είναι καταθλιπτικά ομως.. έχουν κλείσει μαγαζιά οπως λένε;
Κι εγώ μοναχούλα.. κι ο καλός μου Αθήνα σήμερα.. έκλεισα πάλι 6ωρο και κάτι μπροστά στον υπολογιστή.
Με πήρε και μία φίλη και μιλούσαμε. Αυτή γέννησε τον Σεπτέμβρη. μΟυ έλεγε για την κρέμα των θηλών ότι έβαλε για μία βδομάδα στην αρχή και μετά το παράτησε.. και ότι όντως, το καλύτερο φάρμακο είναι το γάλα και το σάλιο του μωρού! Έτσι νιώθω λίγο καλύτερα που δεν κάνω κάτι..
Επίσης, η μία της θηλή ήταν επίπεδη και όσο προσπαθούσε με την πλαστική δεν έκανε τίποτα.. η μικρή βρήκε μόνη της το δρόμο και την έβγαζε έξω κάθε φορά που έβαζε το στόμα να θηλάσει!!


mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Γυρισαμε απο τον γιατρουλη!!!
Καρδιοτοκογραφος τελειος και μια συσπαση
υπερηχος μια χαρα και 3,2 κιλα η μπεμπα.
εξετασεις αιματος και ουρων ευτυχως τις γλιτωσα...



Μπράβο Σμαρώ μου , και εγώ για εσας ξαναμπήκα για λιγο, για να μαθω τα νέα σας....πολύ καλή η μπέμπα...
εχει εμπεδωθει τελικα ?? εκανες τελικα και κολπικη εξεταση ?? πως ειναι ο τραχηλος ?? SmileSmileSmileSmile σε ζαλισα εεε??

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας Ελενίτσες!! Τι αγενής που είμαι!! Embarassed Embarassed

Πολύ εύκολη φαίνεται η συνταγή!! πειράζει να βάλουμε ελαιόλαδο αντί για σπορέλαιο; Δεν το πάω το σπορέλαιο! Smile

Είναι αυτή η ίδια που βάζεις και άλλη πράγματα μέσα ε;
Εδώ πάντως τις ελιές τις ανακατεύουν με τη ζύμη και πάνε παντού.

Α βρέχει κι εδώ!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:Γεια σας Ελενίτσες!! Τι αγενής που είμαι!! Embarassed Embarassed

Πολύ εύκολη φαίνεται η συνταγή!! πειράζει να βάλουμε ελαιόλαδο αντί για σπορέλαιο; Δεν το πάω το σπορέλαιο! Smile

Είναι αυτή η ίδια που βάζεις και άλλη πράγματα μέσα ε;
Εδώ πάντως τις ελιές τις ανακατεύουν με τη ζύμη και πάνε παντού.

Α βρέχει κι εδώ!


μαλλον με το ελαιολαδο θα γινουν πιο βαρια ... και εγω αυτη την απορια ειχα παντως ...
και εγω την επομενη φορα θα τα ανακατεψω ολα απο την αρχη να εχει και μεσα και εξω και παντου .... εκανα 2 τετοια, και εγιναν πολυ ωραια, ψηθηκε και το τυρακι που ειχε βγει λιγο εξω και ηταν γιαμ γιαμ ....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα ενα τα θυμαμαι..η pampers παλι νομιζω δεν στελνει δειγματα.απλα γινεσαι μελος στο club της για κουπονια κ τυχον δωρα.

α Ελενη ξεχασα..μια χαρα τα καταφερες με το δωρακι της γεννας..και χωρις πολυ κοπο.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 2 328109 τι καλος μωρε ο καλος σου..!!!

και βρε κοριτσια οχι και δυο χιλιαρικα για διακοπες.αμα ψαχνεις βρισκεις, αλιμονο!εμεις εχουμε γυρισει την μιση Ελλαδα με τον Χρηστακη αυτα τα 7 χρονια κ πουθενα δε μας εγδαραν..

Γεια σου Ζωη μου..κοιτα γενικα μαγαζια εχουν κλεισει..αλλα οχι στην Ερμου!εκει κραταει καλα η αγορα(παρα τα πανακριβα ενοικια)!αλλα αφενος στολισμοι κ τα σχετικα πολυ φτωχικα και αφετερου κοσμος περαστικος και τα μαγαζια αδεια.αλλες χρονιες ανα 5 μετρα ειχε αγιοβασιληδες, ξωτικα, λατερνες, πονυ κ ο,τι αλλο μπορουσε να φανταστει ο νους σου..σημερα εναν σαντα ειδα ολο κι ολο!εχει πεσει πεινα μαλλον.. Rolling Eyes

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω μονο ελαιολαδο χρησιμοποιω..το χε ρωτησει κ η Δωρα στην Σμαρω..μια χαρα θα ειναι.ισως οντως λιγο πιο βαρια..αν βαζαμε λιγο λιγοτερο???? scratch αρα ανακατεμενα πιο καλα ε?μπραβο κοριτσια, τελειοποιηστε εσεις την συνταγη να του την σερβιρω αψογη του αντρουλη μου!!!!!χιχι!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Ζωητσα! Εκενη ευχαριστουμε για την υπενθυμηση! Ελπιζω να μην την ξαναχασω... Embarassed
Λουκια μια χαρα σουρτουκεψες κανονικα! Κ εγω το ιδιο θα εκανα βεβαια! Ενενα η φρεζυντερμ ουτε μου απαντησε...αρα να μην περιμενω...για την προδερμ δεν ξερω καν τροπο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις