Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
Sofki έγραψε:Απο την πολυ χαρα μου μιραντζελακι μου εφαγα 1,5 μπουενο Razz Razz

Πω, πω εναμιση μπουενο, καταστροφη....Μην φας αυριο λεω εγω... Razz Razz Razz Razz Razz

fey11gr έγραψε:Βρε κορίτσια σχετικά με τα κιλά τώρα στον τελευταίο μήνα παίζει να πάρουμε κι άλλα;

Κι εγω αυτο ξερω οτι οι τελευταιοι μηνες μας φορτωνουν πολλα κιλα...
κΚαλα, εμενα δεν με νοιαζει πλεον ποσα θα βαλω, μονο εχω βαλει στοιχημα με τον Χρηστο οτι δεν θα φτασω τα 30 κιλα. Αυτος λεει θα τα φτασω. Ωραια με ενθαρρυνει. Φτου του Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τι καλος.......εμενα με ρουφιανευει στον γιατο που τρωω βλακειες αλλα κ ο δικος σου δεν παει πισω..οχι καλε, σιγα μη φτασεις τα 30..αστον να λεει, εμεινε πολυ λιγο ακομα!

εμενα ετσι κ με δωσει στον γιατρο που κανω καμια παρασπονδια ξερει τι τον περιμενει οποτε δν το κανει

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα ποιος θα με σηκωσει να παω για σιδερο μου λετε?ααα αυριο υποσχεθηκα τον αντρα μου κιμαδοπιτα για μεσημεριανο και μπραουνις για γλυκο!!!θα λειπει και η μαμα οποτε μπορω να ανακατεψω ανετα την κουζινα Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ωραια η σκορδαλια, με χορταρακια, μπακαλιαρο, μμμ!ο Σωτηρακης σας κοροιδευει μου φαινεται.. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ναι καπως ετσι αλλα ξερει καλαα οτι σε μενα δεν περνανε αυτα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω μπακαλιαρο σκορδαλια και τσιπουρακι!!!!τι λετε τωρα!!τελειο!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα διαβασα ολα!!!! Δεν θυμαμαι τιποτα... μονο τα δωματια!!!
Φαιη ειναι τελειο και πανεμορφο και ετοιμο... το δικο μας ειναι σαν αποθηκη μπροστα στο δικο σας!!!! Και η ωρα εφτασε...
Λουκια το δικο σας το ειχα ξαναδει, θα γινει παρα πολυ ομορφο!

Για κιλα δε θα μιλησω... πηρα μια πελωωωρια χαρα που δεν τελειωσε ο κοσμος και θα προλαβω να γνωρισω το κοριτσι μου, δε θα δηλητηριασω την χαρα μου με κιλοκουβεντες...χαχαχαχαχα

Μαρια κι εγω πεσμενη ειμαι αλλα κουραστηκα σημερα... υπνος στις 5, ξυπνημα στις 11, στους δρομους μεχρι τις 2 και ουτε φαγαμε ακομη.... τωρα γινεται το φαγητο, μπριζολιτσες με πατατες στον φουρνο...

νυσταξα κιολας τωρα...που και να φαμε κιολας...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Πωπω μπακαλιαρο σκορδαλια και τσιπουρακι!!!!τι λετε τωρα!!τελειο!!

εγω δν συμφερω παιδι μου φερτε μου την σκορδαλια κ φαε εσυ τον μπακαλιαρο

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Τα διαβασα ολα!!!! Δεν θυμαμαι τιποτα... μονο τα δωματια!!!
Φαιη ειναι τελειο και πανεμορφο και ετοιμο... το δικο μας ειναι σαν αποθηκη μπροστα στο δικο σας!!!! Και η ωρα εφτασε...
Λουκια το δικο σας το ειχα ξαναδει, θα γινει παρα πολυ ομορφο!

Για κιλα δε θα μιλησω... πηρα μια πελωωωρια χαρα που δεν τελειωσε ο κοσμος και θα προλαβω να γνωρισω το κοριτσι μου, δε θα δηλητηριασω την χαρα μου με κιλοκουβεντες...χαχαχαχαχα

Μαρια κι εγω πεσμενη ειμαι αλλα κουραστηκα σημερα... υπνος στις 5, ξυπνημα στις 11, στους δρομους μεχρι τις 2 και ουτε φαγαμε ακομη.... τωρα γινεται το φαγητο, μπριζολιτσες με πατατες στον φουρνο...

νυσταξα κιολας τωρα...που και να φαμε κιολας...

καλα ετσι κ φας κιολας σε βλεπω να κοιμασαι στην καρεκλα.εγω δν μπορω να ξαπλωσω γτ θα παμε στη μανα μου κ πρεπει να ετοιμασω τοσα πραγματα.θα κατσουμε μεχρι τα χριστουγεννα

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζατζικι, σκορδαλια!!! Πεθαινω!

Εγω πεθυμησα και μελιτζανοσαλατα αγειοριτικη! Πανω απο χρονο εχω να φαω!!
Και γενικα, μεζεδοκατασταση με τσιπουρακι κλπ!!!

Γεια σου Σμαρω!! Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα με βλεπω να βαζω την μαμα μου να μου φτιαξει μια σκορδαλια.βεβαια δν ξερω εαν κανει με τον διαβητη scratch

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το πηρα αποφαση..παω να σιδερωσω!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Το πηρα αποφαση..παω να σιδερωσω!!

Αφου δεν βαριεσαι, χαρα στο κουραγιο σου!! Εγω εχω καρφωθει ολη μερα στον καναπε! λΑΚΟΥΒΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:
Sofki έγραψε:Το πηρα αποφαση..παω να σιδερωσω!!

Αφου δεν βαριεσαι, χαρα στο κουραγιο σου!! Εγω εχω καρφωθει ολη μερα στον καναπε! λΑΚΟΥΒΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!

εσυ καλα κανεις κ εισαι αγκαλια με τον καναπε.κ εγω εχω σιδερο της μικρης αλλα θα τα κανω τωρα οταν γυρισουμε.να ναι καλα η πρεσα.σε μιση ωρα θα εχουν τελειωσει...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
Sofki έγραψε:Απο την πολυ χαρα μου μιραντζελακι μου εφαγα 1,5 μπουενο Razz Razz

Πω, πω εναμιση μπουενο, καταστροφη....Μην φας αυριο λεω εγω... Razz Razz Razz Razz Razz

fey11gr έγραψε:Βρε κορίτσια σχετικά με τα κιλά τώρα στον τελευταίο μήνα παίζει να πάρουμε κι άλλα;

Κι εγω αυτο ξερω οτι οι τελευταιοι μηνες μας φορτωνουν πολλα κιλα...
κΚαλα, εμενα δεν με νοιαζει πλεον ποσα θα βαλω, μονο εχω βαλει στοιχημα με τον Χρηστο οτι δεν θα φτασω τα 30 κιλα. Αυτος λεει θα τα φτασω. Ωραια με ενθαρρυνει. Φτου του Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τι καλος.......εμενα με ρουφιανευει στον γιατο που τρωω βλακειες αλλα κ ο δικος σου δεν παει πισω..οχι καλε, σιγα μη φτασεις τα 30..αστον να λεει, εμεινε πολυ λιγο ακομα!

εμενα ετσι κ με δωσει στον γιατρο που κανω καμια παρασπονδια ξερει τι τον περιμενει οποτε δν το κανει

εεεεεετσι!τον φοβο μου να χεις!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:
Sofki έγραψε:Απο την πολυ χαρα μου μιραντζελακι μου εφαγα 1,5 μπουενο Razz Razz

Πω, πω εναμιση μπουενο, καταστροφη....Μην φας αυριο λεω εγω... Razz Razz Razz Razz Razz

fey11gr έγραψε:Βρε κορίτσια σχετικά με τα κιλά τώρα στον τελευταίο μήνα παίζει να πάρουμε κι άλλα;

Κι εγω αυτο ξερω οτι οι τελευταιοι μηνες μας φορτωνουν πολλα κιλα...
κΚαλα, εμενα δεν με νοιαζει πλεον ποσα θα βαλω, μονο εχω βαλει στοιχημα με τον Χρηστο οτι δεν θα φτασω τα 30 κιλα. Αυτος λεει θα τα φτασω. Ωραια με ενθαρρυνει. Φτου του Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τι καλος.......εμενα με ρουφιανευει στον γιατο που τρωω βλακειες αλλα κ ο δικος σου δεν παει πισω..οχι καλε, σιγα μη φτασεις τα 30..αστον να λεει, εμεινε πολυ λιγο ακομα!

εμενα ετσι κ με δωσει στον γιατρο που κανω καμια παρασπονδια ξερει τι τον περιμενει οποτε δν το κανει

εεεεεετσι!τον φοβο μου να χεις!

εμ τι μπρικια κολαμε?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ανεβαζω φωτο με την νεα μου κοιλουπα! Κρατηθειτε, ειναι λιγο σοκαριστικο το θεαμα!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο σιδερωμα Σοφακι!προκομμενο μας εσυ!

γεια σου Σμαρω!γεματη η σημερινη μερα ε?αντε, μπας κ κατεβει κ το μωρο!παω κι εγω να φτιαξω τα ελιοψωμακια σου!τα λεμε μετα!

α!Μαρακι εστω κ στην μαμα διακοπουλες εν οψει..τι καλα!μονο εμας θα μας φαει η κλεισουρα σπιτι..η Καβαλας εχει τρελη κινηση!φευγειειειειειειιειει ο κοσμος!!

σκορδαλιες, τζατζικια, κηπουρου, ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει..!

θα ανεβασω κι εγω φωτο μετα, ετσι για να συνεχισετε να με βριζετε! Razz Razz Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 417472

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φευγω κι εγω κοριτσια,αν εμεινε καμια εδω. κλεινουν τα ματια μου για καποιον λογο. Παω να την πεσω λιγακι. Ελπιζω να μην ξυπνησω παλι τα μεσανυχτα. Φιλουμπες σε ολες!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κηπουρου δν μου αρεσει...εμεις τσιμπησαμε τωρα εφερε κ τα ανταλακτικα μου το καμαρι μου κ θα αρχησω τ μαζεμα....

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου να ρωτησω;ποια απο σας ειχε πει οτι πηρε το δωρο ικα;με τι χαρτια πηγατε;ρωταω γιατι εγω δεν εχω παρει ακομα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια????περιληψη!!!!!!σιδερωνα σημερα παρακουραστηκα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:Λουκια????περιληψη!!!!!!σιδερωνα σημερα παρακουραστηκα!ειχα και ολο το σπιτι να βολεψω!!!!

Ετοιμάσου να γίνεις μαμά!
Οι πρώτες ώρες με το μωρό θα είναι γεμάτες ένταση, ποικιλία συναισθημάτων και ενθουσιασμό. Καλό είναι να ξέρεις ότι αν η γέννηση του μωρού σου γίνει με φυσιολογικό τοκετό ή κάνεις καισαρική με επισκληρίδιο αναισθησία, σχεδόν αμέσως θα κρατήσεις για πρώτη φορά το μωρό σου στην αγκαλιά σου. Όσο για το τι προσφέρει η αγκαλιά της μαμάς στο νεογέννητο, η λίστα είναι μακριά.
-Το ζεσταίνει και διευκολύνει την προσαρμογή του από το ζεστό περιβάλλον της μήτρας όπου ζούσε τόσους μήνες στον εξωτερικό κόσμο
-Του παρέχει ασφάλεια και σιγουριά γιατί αναγνωρίζει τη φωνή της μητέρας που την άκουγε μέσα από την κοιλιά της, μυρίζει το δέρμα της, ακούει τους χτύπους της καρδιάς της
-Το χάδι της μητέρας του, το ανακουφίζει από το στρες του τοκετού
-Βλέπει το πρόσωπό της και έχει ανάλογα συναισθήματα με τα δικά της και ανταποκρίνεται στο καλωσόρισμά της.
Προετοιμάσου λοιπόν να ζήσεις μοναδικές στιγμές που δεν θα ξεχάσεις ποτέ!

τελειο????

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μονο τελειο;;;αχ συγκινηθηκα!
οι αλλες που πηγαν;

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιούπιιιιιιι!!! μου πήρε 1 ώρα να τις διαβάσω αλλά τις ξεπέταξα τις 15 σελίδες!! Smile
Θυμάμαι λίγα!

Τι κάνετε κοριτσάρες;;!

-Τα δωμάτια τέλεια!!
-Σπιράλ: Μία φίλη μου ενώ είχε σπιράλ έμεινε στο 3ο έγκυος.. και της λέω (επειδή το 1ο το έκανε στα 18, το 2ο στα 23) "Έχει κάτι στρογγυλά λαστιχένια.. προφυλακτικά τα λένε!!" Καιι μου είπε ότι φορούσε σπιράλ! Δεν ξέρω αν έτυχε ή ήταν λάθος εφαρμογή ή το σπέρμα του άντρα της ηταν τούρμπο! Smile
- Δώρα οι κουραμπιέδες φαίνονται ζαχαροπλαστείου!! Άξια! Άξια! Όσο για το σχήμα, κι εγώ προσπαθώ να είναι το ίδιο, αλλά ο μπαμπάς μου λέει "Εκεί που θα πάνε όλα ίδια θα γίνουν!" Smile
- Για ΙΚΑ Σύκα δεν έχω γνώμη ...
-Φιλίτσα, τι ωραίο αυτό που μας έβαλες... όντως!
-Σμαρώ, έχουμε ακριβώς τα ίδια κιλά.. δηλαδή εμένα χθες έγραφε 81.125, αλλά αφαίρεσα τα 125γρ (επειδή ζυγιζόμαστε μόνες έξω απ' το γραφείο των μαιών) γιατί οι μποτες μου ζύγιζαν 200γρ σχεδόν! Smile Έτσι επισήμως κι εγώ δεν πήρα αυτήν την εβδομάδα.. μπορεί και να έχασα κανένα 200-300 αν σκεφτούμε ότι το μωρό σίγουρα πήρε!

Σημερα πήγα στο σχολείο.. μη ρωτάτε γιατί..!! και καλά για να μη χάσω τις 2 βδομάδες που ακολουθούν από το μισθό του Δεκέμβρη.. δεν ξέρω αν ισχύει και δε ρώτησα η χαζή.. τεσπα.. η μικρή μου δε σταμάτησε να με κλωτσάει όση ώρα ήμουν στην τάξη! Μάλλον δεν της άρεσε η φασαρία!!
Σύμφωνα με άλλους βέβαια της άρεσε που βρέθηκε με παιδάκια!! Wink

Μετά πήγα σε μία φίλη μου (που είχε πολύ καιρό που θέλαμε να βρεθούμε) που έχει έναν γλύκα γιο 2 χρονών (γεννήθηκε την ημερα που έχω ΠΗΤ εγώ!! Smile ) και περιττό να σας πω πόσο τέλεια πέρασα γιατί δεν έχω συναντήσει άτομο που να συμφωνούμε τόσο σε όλα σχεδόν τα ζητήματα!!
Θα σας τα αναλύσω σε άλλο ποστ γιατί αυτό θα έχει σκεπάσει ήδη τα κοριτσάκια που νυστάζουν.. μαζί κι εμένα! Smile Smile
Σοφάκι είμαι σίγουρη ότι θα σε βρουν κι εσένα απόλυτα σύμφωνη σχεδόν όλα!! Α! και συγχαρητήρια για το 1.5 κιλό!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποια σχεδον ολα?τι εχασα????????? scratch scratch
Εκτος απο τα 3 πλυντηρια σιδερο που ειχα 9τα 2 εκ των οποιων ηταν μικροσκοπικα οποτε φανταστειτε ποοοοοοσα πραγματα χωραει ενα πλυντηριο συν του οτι πρεπει να σιδερωνονται οοοολα,πηγα και βολτα με την μαμα...τωρα παω να καθαρισω λιγακι την κουζινα γιατι αυριο υποσχεθηκα στον παυλο μπραουνις και κιμαδοπιτα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 536304 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 536304 εχω κατι απαισιες καουρες απο τις μπανανες υποφερω..καποιες εδω με ματιαξαν σημερα Razz Razz Razz

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εναμισο κιλο??Σοφακι εχασες εναμισι κιλο?μπρρρρρρρρρραβο σου!!!!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 38 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις