Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:καλημέρα!! χθες δν μπηκα τελικά..ειδαμε μια ταινια και μετά νάνι!! (the watch λεγοταν, μεγάλη μουφα, μη τη δειτε Razz Razz )

καραμελίτσα οσο δν έρχεται η αλέκα ελπίζουμε!!!εδώ η Μαρια ειχε τοσες μερες καθυστέρηση και η τιμή της χοριακής ηταν πολυυυυυυυυυυ μικρή και τελικά πήρε τα πάνω της ειδες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 328109


Χρυσα μου ακόμη χάλια νιώθεις με το στομάχι σου? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 35468

Μαρια εννοειται ότι η καλύτερη κατάσταση για να έχεις πιθανότητες ειναι να Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 215994 μια μέρα πριν την ωορρηξία οπότε μια χαρα να ελπίζεις!!!! ασε που μπορει να γίνει απο 24 εως 36ωρες μετά το τεστ, αρα και να Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 215994 την επομένη παλι μπορει να την προλάβεις πριν γινει Wink Wink Wink Wink

Μικας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472

Μαρινάκι το καλύτερο ξύλο νομίζω ειναι αυτο!!ιχιχιχιχ

φουρφουρακι αυτες οι θερμοκρασίες που λες για μένα δν υπάρχουν!!χαχαχα κι εμενα ανέβηκε η θερμοκρασία μετά την ωορρηξια σταδιακά απο 35,5 σε 36,3 σήμερα Laughing Laughing Laughing Laughing

MPOYΜΠΟΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΝΟΜΙΖΩ.
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ .ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Ναι Μαρίνα με λένε!! Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου, εύχομαι και σε'σένα μια γερή, ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!
..ο γιατρός μου είπε ότι η μήτρα επειδή είναι και η πρώτη εγκυμοσύνη, έχει φτάσει στα όριά της και είναι σα να είναι στα μέσα 9ου μήνα.. οπότε μπορεί να δώσει σήμα και να σπάσουν νερά απο μέρα σε μέρα. Εγώ όμως έχω πεισμώσει και θα φτάσω τουλάχιστον μέχρι 9/1 που κανονικά μπαίνω στον 9ο.. οπότε μου συνέστησαν ξάπλα και Αγιος ο Θεός για να τα καταφέρω να φτάσω μέχρι του χρόνου! ..άλλωστε 2,5 βδομάδες μείνανε!!!

Ελλούκο μου καλημέρααα!! Καλές βόλτες στο ΙΚΕΑ! ..το καλύτερο κλοτσομπουνίδι έβερ!! χιχιχι Laughing

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:
XrysaB έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΣΕ ΛΕΝΕ ΝΟΜΙΖΩ.
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ .ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Ναι Μαρίνα με λένε!! Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου, εύχομαι και σε'σένα μια γερή, ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!
..ο γιατρός μου είπε ότι η μήτρα επειδή είναι και η πρώτη εγκυμοσύνη, έχει φτάσει στα όριά της και είναι σα να είναι στα μέσα 9ου μήνα.. οπότε μπορεί να δώσει σήμα και να σπάσουν νερά απο μέρα σε μέρα. Εγώ όμως έχω πεισμώσει και θα φτάσω τουλάχιστον μέχρι 9/1 που κανονικά μπαίνω στον 9ο.. οπότε μου συνέστησαν ξάπλα και Αγιος ο Θεός για να τα καταφέρω να φτάσω μέχρι του χρόνου! ..άλλωστε 2,5 βδομάδες μείνανε!!!

Ελλούκο μου καλημέρααα!! Καλές βόλτες στο ΙΚΕΑ! ..το καλύτερο κλοτσομπουνίδι έβερ!! χιχιχι Laughing

ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 265569 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 136747 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 136747 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρινακι να σε πριξω λιγο τωρα που σε βρηκα?Θα σε πριξω
πηρα 3 κιλα δεν ειναι πολλα?Και δεν τρωω ισα ισα τρωω λιγοτερο.Ετσι θα συνεχισω?Θα γινω σα μπαουλο.Και ενταξει χανονται τα κιλα αλλα μη γεμισω το νινι λιπος.
Παιζει να ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα?Μου συνεστησε χθεσ ενα φυτικο σκευασμα γιατι πηγαινω καθε 4 5 μερες

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:
ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 265569 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 136747 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 136747 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657

Καλε ναι! έχω ρίξει μπουρλότοοοο λεμέ σε όλους και σε όλα! ..ζω την ηρεμία πρίν τη καταιγίδα!! χαχα! ..άσε που με έχουν όλοι στα όπα όπα και το απολαμβάνω!

Κι εσείς κορίτσια οι φρεσκοεγκυούλες προσοχή τώρα στο πρώτο τρίμηνο που δένει το μωράκι και είναι και η οργανογέννηση.. τώρα μπορεί να αισθάνεστε ράκος και οι ζαλάδες και οι ναυτίες να πηγαίνουν και να έρχονται, στο δεύτερο τρίμηνο όμως θα πάρετε τα πάνω σας και δε θα πιστεύετε τι θα κάνετε!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:
XrysaB έγραψε:
ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 265569 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 136747 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 136747 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 429657

Καλε ναι! έχω ρίξει μπουρλότοοοο λεμέ σε όλους και σε όλα! ..ζω την ηρεμία πρίν τη καταιγίδα!! χαχα! ..άσε που με έχουν όλοι στα όπα όπα και το απολαμβάνω!

Κι εσείς κορίτσια οι φρεσκοεγκυούλες προσοχή τώρα στο πρώτο τρίμηνο που δένει το μωράκι και είναι και η οργανογέννηση.. τώρα μπορεί να αισθάνεστε ράκος και οι ζαλάδες και οι ναυτίες να πηγαίνουν και να έρχονται, στο δεύτερο τρίμηνο όμως θα πάρετε τα πάνω σας και δε θα πιστεύετε τι θα κάνετε!!!

Α ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΝΩ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚΤΟΜΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΟ ΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΟΥΜΕ.
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΨΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.
ΧΡΥΣΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!
ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:Μαρινακι να σε πριξω λιγο τωρα που σε βρηκα?Θα σε πριξω
πηρα 3 κιλα δεν ειναι πολλα?Και δεν τρωω ισα ισα τρωω λιγοτερο.Ετσι θα συνεχισω?Θα γινω σα μπαουλο.Και ενταξει χανονται τα κιλα αλλα μη γεμισω το νινι λιπος.
Παιζει να ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα?Μου συνεστησε χθεσ ενα φυτικο σκευασμα γιατι πηγαινω καθε 4 5 μερες

Γλυκια μου δε με πρίζεις καθόλου!!

Αυτά τα κιλά δεν είναι λίπος πρώτα απ'όλα!! Είναι κατακράτηση που κάνουν οι ορμόνες, η γνωστή δυκοιλιότητα είναι βασικός λόγος, γιατί πρίζονται και τα εντεράκια μας αν δεν πηγαίνουμε τουαλέτα και αυτό που λές με το νινί να πάρει λίπος απο τώρα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!! Το νινί σου θα αρχίσει να παίρνει λίπος κάτω απ'το δερματάκι του για να είναι ικανό να ρυθμίσει τη θερμοκρασία του όταν γεννηθεί, μετά τον 5ο-6ο μήνα της κύησης!! Μέχρι τότε ακόμα δημιουργείται!

Όταν θα μπείς στο δεύτερο τρίμηνο (μετά την 12η εβδομάδα) που ο πλακούντας θα έχει ολοκληρωθεί πλήρως και το μωράκι θα τρέφεται αποκληστικά απο σένα και όχι απ'τις ορμόνες και τον λεκιθιακό ασκό να δείς οτι θα ξεπριστείς κιόλας!

Τώρα όλο σου το σύστημα δουλεύει στο φοόυλ για να "φτιάξει" ένα τέλειο ανθρωπάκι και να συντηρήσει κι εσένα... είναι λογικό να τα παίξει λίγο και να κάνουν τα δικά τους και τα εντεράκια μας και να έχουμε και τα πρηξηματάκια μας...

Α!!! επίσης.. αν ξαφνικά δεν σας μπαίνουν τα παπούτσια σας μη φρικάρετε.. πολύ απλά, εκτος απ'τη λεκάνη μας που αρχίζει ν'ανοίγει απ'το πρώτο τρίμηνο (γι'αυτό πονάει λίγο η μέση... λίγο η κοιλίτσα...) ανοίγουν και όλες οι άλλες μας κλειδώσεις (δε γίνονται διακρίσεις τι θα ανοίξει και τι θα μείνει στάσιμο δηλαδη..) και έχω να ανακοινώσω με φρίκη ότι απο 39-40 τώρα φοράω 41...! ..δεν μπήκα στον κόπο να αγοράσω καινούργια γιατί ΕΛΠΙΖΩ να επανέλθω!!! Shocked

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΟ ΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΟΥΜΕ.
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΨΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.
ΧΡΥΣΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!
ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 40746 ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ Ω ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι κάνετε κορίτσια;;;;;;;;;;;

καλορίζικο το θεματάκι!!!!!

σχολιάζω τα πιο σημαντικά γιατί αλλιώς θα φάω 5 σελίδες! Laughing Laughing Laughing

Ευούλι όλα καλά με την εξέταση!!άρα μην ξαναακούσω ότι έχεις απογοητευτεί και τέτοια απαισιόδοξα γιατι θα έρθω εκεί Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 186566 θα κάνεις και την επέμβαση και όλα σούπερ!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316

Μαράκι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!με το καλό!!!!

Μαρινάκιμε το καλό να αγκαλιάσεις τα κοριτσάκια σου γερά!!!

Καραμελίτσα δεν πτοούμαστε με το αρνητικό...τόσες μέρες καθυστέρηση έχεις δεν πας κατευθείαν για χοριακή;;

Μάχη πες μου ημερομηνία που ΔΕΝ περιμένεις να μπεις στη λίστα!!

Χρύσα,fourfouraki,Γιάννα,Ελλη,Εύα,Αγάπη,Αφρούλα,marichui,Σταυρούλα,Φωτεινή Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Πεμ Δεκ 20, 2012 3:25 am, 1 φορά

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:
XrysaB έγραψε:Μαρινακι να σε πριξω λιγο τωρα που σε βρηκα?Θα σε πριξω
πηρα 3 κιλα δεν ειναι πολλα?Και δεν τρωω ισα ισα τρωω λιγοτερο.Ετσι θα συνεχισω?Θα γινω σα μπαουλο.Και ενταξει χανονται τα κιλα αλλα μη γεμισω το νινι λιπος.
Παιζει να ειναι απο τη δυσκοιλιοτητα?Μου συνεστησε χθεσ ενα φυτικο σκευασμα γιατι πηγαινω καθε 4 5 μερες

Γλυκια μου δε με πρίζεις καθόλου!!

Αυτά τα κιλά δεν είναι λίπος πρώτα απ'όλα!! Είναι κατακράτηση που κάνουν οι ορμόνες, η γνωστή δυκοιλιότητα είναι βασικός λόγος, γιατί πρίζονται και τα εντεράκια μας αν δεν πηγαίνουμε τουαλέτα και αυτό που λές με το νινί να πάρει λίπος απο τώρα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!! Το νινί σου θα αρχίσει να παίρνει λίπος κάτω απ'το δερματάκι του για να είναι ικανό να ρυθμίσει τη θερμοκρασία του όταν γεννηθεί, μετά τον 5ο-6ο μήνα της κύησης!! Μέχρι τότε ακόμα δημιουργείται!

Όταν θα μπείς στο δεύτερο τρίμηνο (μετά την 12η εβδομάδα) που ο πλακούντας θα έχει ολοκληρωθεί πλήρως και το μωράκι θα τρέφεται αποκληστικά απο σένα και όχι απ'τις ορμόνες και τον λεκιθιακό ασκό να δείς οτι θα ξεπριστείς κιόλας!

Τώρα όλο σου το σύστημα δουλεύει στο φοόυλ για να "φτιάξει" ένα τέλειο ανθρωπάκι και να συντηρήσει κι εσένα... είναι λογικό να τα παίξει λίγο και να κάνουν τα δικά τους και τα εντεράκια μας και να έχουμε και τα πρηξηματάκια μας...

Α!!! επίσης.. αν ξαφνικά δεν σας μπαίνουν τα παπούτσια σας μη φρικάρετε.. πολύ απλά, εκτος απ'τη λεκάνη μας που αρχίζει ν'ανοίγει απ'το πρώτο τρίμηνο (γι'αυτό πονάει λίγο η μέση... λίγο η κοιλίτσα...) ανοίγουν και όλες οι άλλες μας κλειδώσεις (δε γίνονται διακρίσεις τι θα ανοίξει και τι θα μείνει στάσιμο δηλαδη..) και έχω να ανακοινώσω με φρίκη ότι απο 39-40 τώρα φοράω 41...! ..δεν μπήκα στον κόπο να αγοράσω καινούργια γιατί ΕΛΠΙΖΩ να επανέλθω!!! Shocked

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ 41?
ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΟΣΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ?
ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΜΩΡΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 536304
Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι κάνετε κορίτσια;;;;;;;;;;;

καλορίζικο το θεματάκι!!!!!

σχολιάζω τα πιο σημαντικά γιατί αλλιώς θα φάω 5 σελίδες! Laughing Laughing Laughing

Ευούλι όλα καλά με την εξέταση!!άρα μην ξαναακούσω ότι έχεις απογοητευτεί και τέτοια απαισιόδοξα γιατι θα έρθω εκεί Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 186566 θα κάνεις και την επέμβαση και όλα σούπερ!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316

Μαράκι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 50580 εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!με το καλό!!!!

Μαρινάκιμε το καλό να αγκαλιάσεις τα κοριτσάκια σου γερά!!!

Καραμελίτσα δεν πτοούμαστε με το αρνητικό...τόσες μέρες καθυστέρηση έχεις δεν πας κατευθείαν για χοριακή;;

Μάχη πες μου ημερομηνία που ΔΕΝ περιμένεις να μπεις στη λίστα!!

Χρύσα,fourfouraki,Γιάννα,Ελλη,Εύα,Αγάπη,Αφρούλα,marichui,Σταυρούλα,Φωτεινή Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 334590

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:
Α ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΝΩ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚΤΟΜΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

..αχ καλή μου δεν ξέρω τι είναι η εκτομή, αλλα όπως και να έχει χαίρομαι που είσαι καλά και έχεις ένα σποράκι μέσα σου!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΟ ΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΟΥΜΕ.
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΨΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.
ΧΡΥΣΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!
ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Καλημέρα Γιάννα!! Καλά είμαι, εσύ?
..έβαλε και κρύο σήμερα οποτε δε γκρινιάζω που είμαι καναπεδάτη!!
..αν και με εμπνέει αυτός ο καιρός για ζεστο καφεδάκι και βόλτες σε χριστουγεννιάτικες βιτρίνες...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΗΚΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ + 5 ΚΙΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ.
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. affraid affraid affraid affraid ΠΗΞΑΜΕ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ.

ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΟΛΥ!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:
XrysaB έγραψε:
Α ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΜΟΝΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΝΩ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚΤΟΜΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

..αχ καλή μου δεν ξέρω τι είναι η εκτομή, αλλα όπως και να έχει χαίρομαι που είσαι καλά και έχεις ένα σποράκι μέσα σου!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΟ ΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΟΥΜΕ.
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΨΗΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.
ΧΡΥΣΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!
ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Καλημέρα Γιάννα!! Καλά είμαι, εσύ?
..έβαλε και κρύο σήμερα οποτε δε γκρινιάζω που είμαι καναπεδάτη!!
..αν και με εμπνέει αυτός ο καιρός για ζεστο καφεδάκι και βόλτες σε χριστουγεννιάτικες βιτρίνες...
ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ . Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 654316 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ?Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΟΣ?ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΟΥ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΗΚΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ + 5 ΚΙΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ.
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. affraid affraid affraid affraid ΠΗΞΑΜΕ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ.

ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΟΛΥ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟ ΠΟΔΙ 37 ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ.
ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΜΕ ΓΟΒΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.
ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΗΚΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ + 5 ΚΙΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ.
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. affraid affraid affraid affraid ΠΗΞΑΜΕ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ.

ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΟΛΥ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟ ΠΟΔΙ 37 ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ.
ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΜΕ ΓΟΒΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.
ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΧΑΧΑΑΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 37 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΟΡΑΩ 38!
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΑΛΑ Carrie Bradshaw ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΠΩΣ Ο ¨¨ΜΕΓΑΛΟΣ¨¨?

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
XrysaB έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΗΚΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ + 5 ΚΙΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ.
ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. affraid affraid affraid affraid ΠΗΞΑΜΕ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ.

ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΟΛΥ!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟ ΠΟΔΙ 37 ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ.
ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΜΕ ΓΟΒΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.
ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΧΑΧΑΑΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 37 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΟΡΑΩ 38!
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΑΛΑ Carrie Bradshaw ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΠΩΣ Ο ¨¨ΜΕΓΑΛΟΣ¨¨?

ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΛΑΚΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΒΕΡΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑΙ.
ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΕ ΒΕΡΕΣ ΕΓΡΑΨΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΝΩΡΗΜΙΑΣ ΒΡΗΚΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΗΡΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΓΟΝΑΤΙΣΕ..ΕΓΩ ΤΟ ΖΩΟΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΒΕΡΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΧ ΤΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 328109 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Δεκ 07, 2013 2:50 am, 1 φορά

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:Χρύσα τι γλυκός!!πολύ συγκινητικό!ο δικός μου λέει δε θα μου κάνει πρόταση..δεν είναι του ρομαντικού καθόλου δυστυχώς..

Γιάννα τελείωσα και τα μαθήματα χτες και θα μπαίνω..σήμερα θα πάω στη βαφτιστήρα μου να της πάω και το δώρο της και βαριέμαιιιιιιιι.......
θέλω να πάρω και δώρο στον καλό μου γιατί έχει τη γιορτούλα του αλλά δεν ξέρω τι να πάρω πάλι

ΕΓΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟΥΠΑΙΡΝΩ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια καλημέρα και πάλι!!
Χάθηκα γιατι από την ωρα που σηκώθηκα ένιωθα απίστευτη εξαντληση, λίγο πονοκέφαλο και ζαλάδα... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 911307

Δηλαδή χάλια, ευτυχώς ήρθε ο άντρας μου και μου είπε να μην κουράζομαι κ με εβαλε να ξαναξαπλώσω. Με το ζόρι κατάφερα να κάνω ενα τεστ ωορηξιας που εδειξε και πάλι έντονη γραμμη. Αν αργοτερα ειμαι καλύτερα, μπορει να ξαναπροσπαθησουμε.

Μαρινα, η αδερφη μου έχει διδυμα κοριτσακια, μπήκε στον 9 και μετα γεννησε με καισαρική!!! Απίστευτη αίσθηση τα διδυμα!!!Ξεκουρασου και όλα θα πάνε καλά.

Χρυσα, Βασούλα με το καλό να τα δείτε τα καμάρια σας, όσο πιο γρηγορα γίνεται!!!

φουρφουρακι μακάρι όλα να πάνε καλά!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Δεκ 07, 2013 2:50 am, 1 φορά

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΡΑΞΕ!!

ΕΙΡΗΝΗ ΦΤΟΥ ΣΟΥ....ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΣΟΥ?

ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΜΠΟΥΦΑΝ.ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΟ ΜΩΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΚΟΜΑ.

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ήρθα πάλι ετοιμάζομαι για αύριο που θα πάω στην μανούλα μου για τα χριστούγεννα.

ειρήνη μου και μένα τα ίδια δεν θα μου κάνει πρόταση λέει Crying or Very sad
εγώ θα του πάρω αύριο ένα παιχνίδι για το play station για να παίζουν με τον αδερφό μου είναι χειρότεροι από μικρά παιδιά

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για οσες ξεχασα να χαιρετίσω, Γιαννα, Ειρήνη κλπ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 417472

Μην με παρεξηγείτε, δεν είναι η καλύτερη μου μέρα.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 21 585182

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις