Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Και η αδελφουλα μου καλα ειναι,εχει πολλη πλακα που έχουμε και οι δυο τις κοιλιτσες μας!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ειναι 5 μηνων και εγω 7 σχεδόν!!! Very Happy Very Happy σας το πα οτι θα κάνει αγόρι???εγω το ειχα προαισθημα απ την αρχή!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΜΑΖΙ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ.
[quote="Ευούλι"]
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ,ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ?ΜΕ ΤΗΝ 2η ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?
ΕΙΔΕΣ ΕΥΟΥΛΙ ΠΟΥ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ 2 ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!! Very Happy

ΤΙ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΚΑΛΕ?ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ?ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΤΙ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΚΑΛΕ?ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ?ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ?


Είμαι γενικά πιο ήρεμη και αισιόδοξη εννοείται!Αλλά πάντα κρατάω και μια πισινή...Ξέρω, ξέρω!Δεν διορθώνομαι με τίποτα! Laughing Laughing Laughing

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:
εγω ναι, πονουσα..εκανα αφαιρεση διαφραγματος στην μητρα και πονουσα αρκετα...οχι δεν ηταν απαραιτητο πο 15 μερες απλα τις πηρα γιατι ηταν καλοκαιρι, ειχε καυσωνα και δεν ηθελα να ταλαιπωρηθω..τις ζητησα εγω απο την γιατρο και μου τις εγραψε!!
ναι αυτο ξερω και εγω για το ωαριο για αυτο θελω να πιστευω πως το τεστ ειναι λαθος!τωρα αν δεν γινει αυτο τον μηνα, θσ γινει τον επομενο!!


Ωχ!Να είμαι προετοιμασμένη δηλαδή... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 534787 Και τις επόμενες μέρες πονούσες;Sorry που σε ζαλίζω αλλά καλό είναι να ξέρω...
Προσπαθείτε καιρό;Πώς και έκανες σαλπιγγογραφία;Νομίζω το είχες ξαναπεί αλλά δεν θυμάμαι! Embarassed
Είναι θέμα χρόνου να έρθει το μπεμπέ, αν και εύχομαι το ένστικτό σου να είναι αληθινό! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 328109 [/quote]

για λιγες μερες πονουσα, αν θυμαμαι καλα 3-4..ειχα και αιματακι σαν περιοδου αυτες τις μερες..
δεν με ζαλιζεις και εγω αν ημουν στη θεση σου τις ιδιες αποριες θα ειχα..
προσπαθουμε απο τον φλεβαρη του 12, οχι πολυ αλλα ειχα διαισθηση οτι κατι δεν πηγαινε καλα και για αυτο ξεκινησα αμεσα προγεννητικο ελεγχο!
μακαρι να βγει αληθινο το ενστικτο μου!!!μακαρι!!!!!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:

για λιγες μερες πονουσα, αν θυμαμαι καλα 3-4..ειχα και αιματακι σαν περιοδου αυτες τις μερες..
δεν με ζαλιζεις και εγω αν ημουν στη θεση σου τις ιδιες αποριες θα ειχα..
προσπαθουμε απο τον φλεβαρη του 12, οχι πολυ αλλα ειχα διαισθηση οτι κατι δεν πηγαινε καλα και για αυτο ξεκινησα αμεσα προγεννητικο ελεγχο!
μακαρι να βγει αληθινο το ενστικτο μου!!!μακαρι!!!!!!!!


Μαζί σχεδόν ξεκινήσαμε!Εμείς Γενάρη του 12!Κι εγώ σκεφτόμουν να κάνω τον προγεννητικό πιο νωρίς αλλά δεν ήθελα να φανώ υπερβολική και ν'αγχώσω τον άντρα μου χωρίς λόγο...Και πάλι βέβαια πριν το χρόνο τα κάναμε! Laughing Στη σαλπιγγογραφία είχες αιματάκι μετά;Εγώ είχα λίγο καφέ κανα δυο μέρες...
Πότε σκέφτεσαι να κάνεις χοριακή;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΗ ΑΓΑΠΗ ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΕΣ?
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 Crazy-monkey-emoticon-085

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:

για λιγες μερες πονουσα, αν θυμαμαι καλα 3-4..ειχα και αιματακι σαν περιοδου αυτες τις μερες..
δεν με ζαλιζεις και εγω αν ημουν στη θεση σου τις ιδιες αποριες θα ειχα..
προσπαθουμε απο τον φλεβαρη του 12, οχι πολυ αλλα ειχα διαισθηση οτι κατι δεν πηγαινε καλα και για αυτο ξεκινησα αμεσα προγεννητικο ελεγχο!
μακαρι να βγει αληθινο το ενστικτο μου!!!μακαρι!!!!!!!!


Μαζί σχεδόν ξεκινήσαμε!Εμείς Γενάρη του 12!Κι εγώ σκεφτόμουν να κάνω τον προγεννητικό πιο νωρίς αλλά δεν ήθελα να φανώ υπερβολική και ν'αγχώσω τον άντρα μου χωρίς λόγο...Και πάλι βέβαια πριν το χρόνο τα κάναμε! Laughing Στη σαλπιγγογραφία είχες αιματάκι μετά;Εγώ είχα λίγο καφέ κανα δυο μέρες...
Πότε σκέφτεσαι να κάνεις χοριακή;

ειχα μονο την ιδια μερα της εξετασης λιγο αιματακι, αλλα μετα τιποτα!!
εγω εχω ενα κακο!δυστυχως εχω απιστευτη διαισθηση!π.χ., ηξερα οτι ειχα θυροειδη χωρις να εχω κανει εξετασεις, γιατι για ενα εξαμηνο εκανα αυστηρη διαιτα και εντονη γυμναστικη και δεν αδυνατουσα!και σκεφτομουν να δεις που εχω θυροειδη, και οντως στην γενικη αιματος φανηκε οτι ειχα!οποτε απο τον γενικο ελεγχο(δοξαζω τον Θεο που με φωτισε και τα εκανα ολα) ελυσα και αντιμετωπισα τα προβληματακια μου και τωρα ειμαι ετοιμη για "αναπαραγωγη"!χαχαχαχα

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω απιστευτη διαισθηση π.χ., ηξερα οτι ειχα θυροειδη χωρις να εχω κανει εξετασεις, γιατι για ενα εξαμηνο εκανα αυστηρη διαιτα και εντονη γυμναστικη και δεν αδυνατουσα!και σκεφτομουν να δεις που εχω θυροειδη, και οντως στην γενικη αιματος φανηκε οτι ειχα!οποτε απο τον γενικο ελεγχο(δοξαζω τον Θεο που με φωτισε και τα εκανα ολα) ελυσα και αντιμετωπισα τα προβληματακια μου και τωρα ειμαι ετοιμη για "αναπαραγωγη"!χαχαχαχα[/quote]


Τέτοια λες και παίρνουμε θάρρος όλες ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα! Razz

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:εχω απιστευτη διαισθηση π.χ., ηξερα οτι ειχα θυροειδη χωρις να εχω κανει εξετασεις, γιατι για ενα εξαμηνο εκανα αυστηρη διαιτα και εντονη γυμναστικη και δεν αδυνατουσα!και σκεφτομουν να δεις που εχω θυροειδη, και οντως στην γενικη αιματος φανηκε οτι ειχα!οποτε απο τον γενικο ελεγχο(δοξαζω τον Θεο που με φωτισε και τα εκανα ολα) ελυσα και αντιμετωπισα τα προβληματακια μου και τωρα ειμαι ετοιμη για "αναπαραγωγη"!χαχαχαχα


Τέτοια λες και παίρνουμε θάρρος όλες ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα! Razz [/quote]

χαχαχα, καλα μην νομιζεισ τα λεω για να τα ακουω και εγω!!να παιρνω θαρρος και εγω!!!καπως στην ψυχολογια ονομαζεται αυτο, αλλα δεν θυμαμαι τον ορισμο του!!
παντως να μην φοβασαι για την υστεροσκοπηση!ειναι πολυ καλη μεθοδος για την αντιμετωπηση τετοιων προβληματων, σε σχεση με παλαιοτερα που για να σου αφαιρεσουν κατι απο την μητρα επρεπε να σε "ανοιξουν"
ααα, ξεχασα να σου πω οτι θα σου δωσουν και βιντεο απο την καμερα που φυσικα χρησιμοποιησαν!αλλα εγω δεν το παρακολουθησα ποτε!ξεκινησα να το δω και με το που ειδα το αιμα, το εκλεισα!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:

χαχαχα, καλα μην νομιζεισ τα λεω για να τα ακουω και εγω!!να παιρνω θαρρος και εγω!!!καπως στην ψυχολογια ονομαζεται αυτο, αλλα δεν θυμαμαι τον ορισμο του!!
παντως να μην φοβασαι για την υστεροσκοπηση!ειναι πολυ καλη μεθοδος για την αντιμετωπηση τετοιων προβληματων, σε σχεση με παλαιοτερα που για να σου αφαιρεσουν κατι απο την μητρα επρεπε να σε "ανοιξουν"
ααα, ξεχασα να σου πω οτι θα σου δωσουν και βιντεο απο την καμερα που φυσικα χρησιμοποιησαν!αλλα εγω δεν το παρακολουθησα ποτε!ξεκινησα να το δω και με το που ειδα το αιμα, το εκλεισα!

Μήπως εννοείς "αυθυποβολή"; Laughing Παπαππα!Τους το χαρίζω το βίντεο, δεν πειράζει!Τους πιστεύω!Τώρα μου θύμισες την κουνιάδα που έχει σε βίντεο την καισαρική!Και παρόλο που πρόκειται για γέννα και πάλι δεν το είδα! Shocked

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΕ DVD?

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:

χαχαχα, καλα μην νομιζεισ τα λεω για να τα ακουω και εγω!!να παιρνω θαρρος και εγω!!!καπως στην ψυχολογια ονομαζεται αυτο, αλλα δεν θυμαμαι τον ορισμο του!!
παντως να μην φοβασαι για την υστεροσκοπηση!ειναι πολυ καλη μεθοδος για την αντιμετωπηση τετοιων προβληματων, σε σχεση με παλαιοτερα που για να σου αφαιρεσουν κατι απο την μητρα επρεπε να σε "ανοιξουν"
ααα, ξεχασα να σου πω οτι θα σου δωσουν και βιντεο απο την καμερα που φυσικα χρησιμοποιησαν!αλλα εγω δεν το παρακολουθησα ποτε!ξεκινησα να το δω και με το που ειδα το αιμα, το εκλεισα!

Μήπως εννοείς "αυθυποβολή"; Laughing Παπαππα!Τους το χαρίζω το βίντεο, δεν πειράζει!Τους πιστεύω!Τώρα μου θύμισες την κουνιάδα που έχει σε βίντεο την καισαρική!Και παρόλο που πρόκειται για γέννα και πάλι δεν το είδα! Shocked

Μπραβο βρε αστερι, αυτη ειναι λέξη!κατσε να το γραψω στις σημειωσεις μου!!!
βιντεο την γεννα ε?αυτο μπορει και να το εβλεπα!!!
ευουλι, σε αφηνω γιατι σχολασα!!!και επιδη σημερα σχολαω κανονικα, λεω να παω μια βολτα και στα μαγαζια να χαζεψω!!!
πολλαααα, φιλακιααααααααα

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΕ DVD?


Μου είχε πει πως τους είχε αφήσει ο γιατρός στη ζούλα να μπει ο άντρας της και να τραβάει...Στο πρώτο παιδί (πριν 7 χρόνια).Στο 2ο δεν τους άφησε!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΑ Very Happy

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:

χαχαχα, καλα μην νομιζεισ τα λεω για να τα ακουω και εγω!!να παιρνω θαρρος και εγω!!!καπως στην ψυχολογια ονομαζεται αυτο, αλλα δεν θυμαμαι τον ορισμο του!!
παντως να μην φοβασαι για την υστεροσκοπηση!ειναι πολυ καλη μεθοδος για την αντιμετωπηση τετοιων προβληματων, σε σχεση με παλαιοτερα που για να σου αφαιρεσουν κατι απο την μητρα επρεπε να σε "ανοιξουν"
ααα, ξεχασα να σου πω οτι θα σου δωσουν και βιντεο απο την καμερα που φυσικα χρησιμοποιησαν!αλλα εγω δεν το παρακολουθησα ποτε!ξεκινησα να το δω και με το που ειδα το αιμα, το εκλεισα!

Μήπως εννοείς "αυθυποβολή"; Laughing Παπαππα!Τους το χαρίζω το βίντεο, δεν πειράζει!Τους πιστεύω!Τώρα μου θύμισες την κουνιάδα που έχει σε βίντεο την καισαρική!Και παρόλο που πρόκειται για γέννα και πάλι δεν το είδα! Shocked

Μπραβο βρε αστερι, αυτη ειναι λέξη!κατσε να το γραψω στις σημειωσεις μου!!!
βιντεο την γεννα ε?αυτο μπορει και να το εβλεπα!!!
ευουλι, σε αφηνω γιατι σχολασα!!!και επιδη σημερα σχολαω κανονικα, λεω να παω μια βολτα και στα μαγαζια να χαζεψω!!!
πολλαααα, φιλακιααααααααα


Καλά να περάσεις! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 417472 Κι εγώ περιμένω τη φιλενάδα μου να πάμε για καφεδάκι!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΤΖΑ Very Happy


Καλέ πού χάνεσαι εσύ;Σερφάρεις; Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAI EMEIS EIXAME KAMERA.BEBAIA GENNHSA FYSIOLOGIKA .Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΧΑΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΄ΣΤΙΓΜΗ΄ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΧΑΡΑΣ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟΥ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΤΟ YOU TUBE KAI EINAI ARKETA SOKARISTIKA!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ!
ΟΛΕΣ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ....ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. Sad ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ. Sad

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:KAI EMEIS EIXAME KAMERA.BEBAIA GENNHSA FYSIOLOGIKA .Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΧΑΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΄ΣΤΙΓΜΗ΄ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΧΑΡΑΣ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟΥ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΤΟ YOU TUBE KAI EINAI ARKETA SOKARISTIKA!!


Εγώ πάντως δεν την πάλεψα!Είδα κάτι δευτερόλεπτα και μετά φώναζα "ΕΙΣΤΕ ΤΡΕΛΟΙ;;;;". Αλλά δεν αντέχω ούτε φυσιολογική γέννα να δω... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 534787

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Α!ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ!
ΟΛΕΣ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ....ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. Sad ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ. Sad


Δεν έχεις πάει;;; Shocked Νομίζω πως θα πρέπει να το επιδιώξεις και να πας!Βοηθάει να βγεις λίγο μόνη, να πεις δυο χαζομάρες, να ξελαμπικάρεις!Με αυτή τη φίλη μου προσπαθούμε μία φορά στις 10 μέρες να το κανονίζουμε, παρόλο που έχει 2 παιδιά!Τώρα περιμένει τον άντρα της να έρθει από τη δουλειά, για να τον αφήσει με τα παιδιά και να πάμε!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΒΑΡΗ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 215994 ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΟΥ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΟΜΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗ ΜΗΤΡΑ.ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΝΑΜΟΝΗ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΑΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ

ΚΑΡΑΜΕΛΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΕΥΟΥΛΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.
ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.... Sad
ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.
ΚΑΛΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΡΗ ΑΓΑΠΗ ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΕΣ?
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 Crazy-monkey-emoticon-085

ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΣΠΕΡ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΣΠΕΡΙΤΣΑ Laughing Laughing Laughing ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΕΡΦΑΡΩ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ???? ΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 ΜΟΥ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΒΑΡΗ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 215994 ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΟΥ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΟΜΙΜΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗ ΜΗΤΡΑ.ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΝΑΜΟΝΗ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΑΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ

ΚΑΡΑΜΕΛΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ


Καλώς την τσούπρα μας! Very Happy
Αποχή 40 μέρες,ε; Shocked Μακάρι να πάνε όλα καλά μετά!Πόσο θα ήθελα Τα Χριστούγεννα του 2013 να είμαστε 3 και ας είναι και στην κοιλίτσα ακόμα!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΕΥΟΥΛΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ.
ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.... Sad
ΚΛΕΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.
ΚΑΛΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 417472


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 531909

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΡΗ ΑΓΑΠΗ ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΕΣ?
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 Crazy-monkey-emoticon-085

ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΣΠΕΡ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙ

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΣΠΕΡΙΤΣΑ Laughing Laughing Laughing ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΕΡΦΑΡΩ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ???? ΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.92 - Σελίδα 26 50580 ΜΟΥ


Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις