Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για αυριο τα φτιαχνω βρε....χωρις γλυκο θα μεινουμε?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου εδωσε η μαμα μου ολα τα δικα μου τα μωρουδιακα και εχω τρελαθει.. μια σακουλαρα τεραστια.. τι φουστανακια.. τι φορμουλες.. τι φουστιτσες.. πρεπει να ημουνα τρελο μωρο μικρη...χεχεχε..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ρε κοριτσια η δικια μου η μαμα τα ειχε δωσει οοοοολα σε αλλα παιδακια.. Crying or Very sad ακομα κ τα κοτσιδακια μου..τιποτα δεν εχω απο μπεμπα Sad Sad Sad Sad Sad Sad

σημερα Σοφακι σε συναγωνιζομαι..λιγο Rolling Eyes

φτιαχνω τσιζ κεικ!τελειωσα κ το τζατζικι μου κ την σαλατα με το μακαρονι.. Laughing Laughing

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ συγκινηθηκα παντως... και μερικα για την εποχη τους ειναι φοβερα...τσιζ κεικ διαβασα... στειλε και απο εδω κανενα κομματι λουκια...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και πάλι!! Τσιζ κέικ, κανταίφια, τζατζίκια!!
Μα τι προκομμένες που είμαστε!! Smile
Εγώ έβαλα το κλασικό fudge cake που φτιάχνω στο φούρνο και χαλαρώνω λίγο.. είχαμε πάει για κάτι ψώνια σε σ/μ και ένα άλλο μαγαζάκι στυλ παντοπωλείου.

Δεν ξέρω να είναι επειδή μεγάλωσε αρκετα η μικρή, αλλά σήμερα γυρίζει όλη μέρα!! Αφήστε που φοβάμαι μήπως αλλάξει θέση τώρα προς το τέλος!!..
Έχω και κάτι ζαλάδες, αναγούλες ώρες ώρες, δυσπεψίες... και από την άλλη.. πείνα και πείνα και πείνα! Smile

Εμείς τελικά θα φτιάξουμε φαρφάλες με λαχανικά να πάμε αύριο στη θεία μου, για να φάω κι εγώ κάτι γιατί όλο κρέατα θα έχει!

Λουκία, ναι, θα την έχω μαζί μου στο δωμάτιο.. κι επειδή δικαιούμαι και δωμάτιο μόνη μου (λόγω δημ.υπαλ) θα είμαι άνετη πιστεύω..
Ούτως ή άλλως όμως νομίζω όλες μπορούν να τα έχουν μαζί τους γιατί προωθούν πολύ το θηλασμό και άρα και το rooming in. Ευτυχώς, γιατί ακούω άσχημα πράγματα για τις ιδιωτικές κλινικές.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα!τι κανετε?εκτος απο φαγητα γλυκα!!!!!εμεις αυριο ολοι μαζι μαλλον εδω σε μενα θα φαμε!οποτε να κανω κατιτις!!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:ηρθα!τι κανετε?εκτος απο φαγητα γλυκα!!!!!εμεις αυριο ολοι μαζι μαλλον εδω σε μενα θα φαμε!οποτε να κανω κατιτις!!!!!

Καλά γιατί σε σένα βρε παιδί μου; Δε σε φτάνει η εγκυμοσύνη και τα 2 παιδιά και όλη η κούραση;;

Τι θα φτιάξεις;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:ηρθα!τι κανετε?εκτος απο φαγητα γλυκα!!!!!εμεις αυριο ολοι μαζι μαλλον εδω σε μενα θα φαμε!οποτε να κανω κατιτις!!!!!

Καλά γιατί σε σένα βρε παιδί μου; Δε σε φτάνει η εγκυμοσύνη και τα 2 παιδιά και όλη η κούραση;;

Τι θα φτιάξεις;
γιατι τη μανοιυλα την εκτοπισαμε σε ενα δυαρι και δεν χωραμε...ασε που δεν εχει τραπεζαρια μονο σαλονι.να φαμε σκυφτη χρονιαρα μερα??

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*σκηφτοι

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:πολυ συγκινηθηκα παντως... και μερικα για την εποχη τους ειναι φοβερα...τσιζ κεικ διαβασα... στειλε και απο εδω κανενα κομματι λουκια...

ενταξει βρε Λιτσα μου, δεν μας πηραν κ τοσο πια τα χρονια.. Rolling Eyes κ στην εποχη μας trendy μωρα ημασταν.. Wink
αχ μακαρι να μασταν διπλα κ ταψι ολοκληρο θα σου φερνα!

γεια σου Ζωη!φαντασμενοι οι Κυπριοι αλλα κ μενα το μονοκλινο δεν θα με χαλουσε..!καλε τι χλιδες ειναι αυτες εκει με τους δημοσιους??καλη φαση!να στειλω κατα εκει τον αντρα μου αν ειναι να γεννησει για εμενα! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 328109

κακοδιαθετη κι εσυ βρε Ζωη μου, κατι συμβαινει στο παρεακι, μας ματιασαν μαλλον..

ανεβασε κ αυτη την συνταγη για το κεικ καμια μερα που δεν θα χεις τι να κανεις..για να ναι σταθερη αξια μαλλον θα λεει πολλα..

οσο για αυριο, δυστυχως για σενα ειναι αρκετα κρεατοφαγικη η μερα.. Rolling Eyes

γεια σου Φιλιτσα.. Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Λουκακι μου!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:
γεια σου Ζωη!φαντασμενοι οι Κυπριοι αλλα κ μενα το μονοκλινο δεν θα με χαλουσε..!καλε τι χλιδες ειναι αυτες εκει με τους δημοσιους??καλη φαση!να στειλω κατα εκει τον αντρα μου αν ειναι να γεννησει για εμενα! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 328109

κακοδιαθετη κι εσυ βρε Ζωη μου, κατι συμβαινει στο παρεακι, μας ματιασαν μαλλον..

Νομίζω ότι απλά πλησίασε ο καιρός Λουκία!! Smile

Όσο για τις παροχές, καλά μη φανταστείς.. Smile μπορεί να έχουμε το δικό μας δωμάτιο, αλλά δεν είναι και κανένα καινούριο νοσοκομείο! Δε με χαλάει βέβαια, γι'αυτό κιόλας δεν πάω σε κλινική.. ούτε τόσα λεφτά θέλω να δώσω ούτε και το θεωρώ σημαντικό να είμαι στη χλίδα για 3 μέρες! Στο σπιτάκι μου θέλω άνεση, όχι στο νοσοκομείο!
Και, επιπλέον, το θεωρώ αδικία να παρέχεται μόνο σε δημοσίους υπαλλήλους κάτι τέτοιο.. τέλος πάντων!

Φιλίτσα, ελπίζω να σε βοηθήσουν όσοι έρθουν τουλάχιστον!
Πάντα στη θεία μου (και εκτός Χριστουγέννων), κάθε οικογένεια πηγαίνει κάτι σε φαγώσιμο/γλυκό κλπ.. δεν είναι κόπος να φτιάξει ο καθένας από κάτι, κι έτσι γίνεται ένα αρκετά μεγάλο μπουφέ για να ταϊσει αρκετούς..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι, η αληθεια ειναι οτι πλησιασε.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 534787

καλη φαση αυτη με το μπουφε!οσο να πεις δεν παιδευεται σαν την αδικη καταρα η γυναικα για να ικανοποιησει τοσα στοματα!!!

Ζωη μου κι εγω δεν τρελαινομαι για χλιδες..αν προκειται για αξιοπρεπη διαμονη συμβιβαζομαι.σιγουρα τα λεφτα ειναι πολλα κ για 3 μερες απλα δεν αξιζει..

Φιλιτσα, μην τρελαινεσαι.αφου θα ειστε μεταξυ σας μην κανεις τιποτα τρελα πραγματα κ κουραζεσαι, εξαλλου περασαν κ εσενα οι μερες..!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κ παλι!εφυγα γρηγορα να κανω σιδερο κ νσ μαζεψω το δωματιο!κουραστηκα παλι!κουραζομαι ευκολα ρε γαμωτο!λογικο δεν ειναι ομως;
γεια σου σοφακι με τα φαγητα σου!
γεια σου Φιλιτσα μου!τι θα φτιαξεις;
ζωη την συνταγη ριχτην προς το βραδυ! Razz
λουκια κ εσυ φαγητα;;;

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι καλα να ητανε και εδω το δημοσιο ετσι.. αν και εγω που θα γεννησω στο δημοσιο το δικλινο εχει μονο 30 ευρω την ημερα..και εννοειται οτι θα το παρω...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη δε με πρόλαβες! Smile ή μάλλον σε πρόλαβα! Smile

κοριτσάκια σας αφήνω.. πάω να αλλάξω για να πάμε στη φίλη μου!

φιλάκια πολλά και καλά να περάσετε όλες και απόψε και αύριο!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:Ελένη δε με πρόλαβες! Smile ή μάλλον σε πρόλαβα! Smile

κοριτσάκια σας αφήνω.. πάω να αλλάξω για να πάμε στη φίλη μου!

φιλάκια πολλά και καλά να περάσετε όλες και απόψε και αύριο!!

γεια σου Ζωιτσα!καλα να περασεις! παω να συνεχισω κ εγω...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ρε σεις δεν θα κουραστω!!!!μαλλον θα φτιαξω την τηγανια για το πρωι!!!!τπτ αλλο αα και την κρεμα γαλακτος για το χοιρινο το μεσσημερι!!!τπτ δηλαδη!!!Ζωη μου καλα να περασεις!καλα Χριστοτγεννα!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ!Κουραστηκα μεχρι να σας διαβασω κ δε θυμαμαι κ τι ηθελα να πω!
Καταρχην χρονια πολλα σε ολες κ καλα να περασετε!
Εγω ενιωθα καπως σημερα κ επρεπε να ξαπλωσω το μεσημερι γι'αυτο σας εφερε τα νεα της Σμαρως η Ζωη.Νομιζα οτι εχουν ξεκινησει οι συσπασεις αλλα μαλλον δεν ειναι κατι!Κοιμηθηκα κ ενα 2ωρακι να στρωσω λιγο αλλα εχω τρελες καουρες.Πρεπει να ετοιμαστω τωρα να παμε στα πεθερικα.

Λουκια βαλε μας τη συνταγη για το τσιζ κεικ!Αν κ τωρα που αναφερθηκε το τσουρεκι καστανο το λιγουρευομαι!

Λοιπον Σμαρω κ μπεμπα μια χαρα.Οντως ηταν λιγο δυσκολα λογω περιδεσης τα πραγματα αλλα τα εχει ξεχασει ολα!Δεν ποναει καθολου,νιωθει τελεια κ τωρα το μονο που εχει στο μυαλο της ειναι η μικρη της!Η οποια ειναι παρα πολυ ησυχη κ εχει κατι φοβερα πατουσακια με μακρια δαχτυλακια!Αυριο προς το μεσημερι θα γυρισουν σπιτακι τους!Στελνει χαιρετισματα κ ευχες κ ευχαριστιες σε ολες κ οταν καποια στιγμη καταφερει να ξεκολλησει απο τη χιονατη της θα μπει να μας πει ενα γεια!Αυτα...

Οσο για πανες αγκαλιας τωρα που το θυμηθηκα τα πρεναταλ εχουν κατι χαζες πολυ λεπτες τυπου γαζας!Εγω πηρα απο μαγαζι με παιδικα ρουχα το οποιο ομως ειχε κ σεντονακια,σελτεδακια,μπουρνουζια κτλ...

Φαιη η φωτο ειναι τελεια!!!Για να μην πω για την κορμαρα! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 50580

Α!Λουκια κ Μιραντζελα να χαιρεστε τα παλικαρια σας,Ελενιτσα κ εσυ τον μπαμπα κ τον καλο σου κ οι υπολοιπες οσους εχετε!

Φιλακια! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 417472

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλια Ζωη, καλα να περασετε!ευχαριστω για την συνταγη!αποθηκευτητκε ηδη!

Ελενη μου κι εγω κουραζομαι ευκολα πια, οσο να πεις περασε ο καιρος κ βαρυναμε..

μαγειρευω κι εγω τι να κανω?εναν τον εχω!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστουμε Δωρα, να σαι καλα!κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου! Wink

την συνταγη θα κατσω μια μερα να την πληκτρολογησω κ θα σας την ποσταρω, τρεχω τωρα!

θα βγει αυριο η Σμαρω?????αχ τι καλα, δεν λεει τετοιες μερες να εισαι μακρια απο το σπιτι σου!και τι τελεια!τα πρωτα Χριστουγεννα της μικρης στο σπιτι της!φωτο κατω απο το δεντρο θελουμε!!!!!!!!!!!

αντε φιλια, καλη ξεκουραση..μαλλον κουραστηκες, εξου κ η κακοδιαθεσια!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να τους χαιρεστε κοριτσια μου!!!!!!! καλε Φαιη εσυ εισαι στη φωτο σου??? Shocked Shocked Shocked ουαου!!!!!!!
μου εστειλε μνμ η Σμαρω ειναι παρα πολυ καλα και μιλησαμε για την σχεση μας!!!ειμαστε ολες θειες απο τα μικρα μας!!!!!ειναι ξετρελαμενη και οι 2 τους!!!!!!!!!!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλυτερη κι απο μοντελο δεν ειναι??!!φτου, φτου!θα την ματιασουμε σημερα, δεν γλιτωνει η κοπελα Rolling Eyes

μιλησατε με την Σμαρω??αχ τι καλα!θα τους εχει παρει τα μυαλα η μικρη ε?? Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 35468

πω, βρομαω σκορδιλα.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 911307 τι το θελα το τζατζικι βραδιατικο.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 585182

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:καλυτερη κι απο μοντελο δεν ειναι??!!φτου, φτου!θα την ματιασουμε σημερα, δεν γλιτωνει η κοπελα Rolling Eyes

μιλησατε με την Σμαρω??αχ τι καλα!θα τους εχει παρει τα μυαλα η μικρη ε?? Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 35468

πω, βρομαω σκορδιλα.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 911307 τι το θελα το τζατζικι βραδιατικο.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 16 585182


για σημερα το φτιαξες η για αυριο;η εννοεις οτι τα χερακια εχουν μυρωδια;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις