Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
305 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 305 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω πηρα ενα τσουρεκι-βασιλοπιτα γιατι με αφησε να φαω για πρωινο τσουρεκι ο διαιτολογος.κατι μου λεει οτι θα κερδισω και το φλουρι Razz Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εγω πηρα ενα τσουρεκι-βασιλοπιτα γιατι με αφησε να φαω για πρωινο τσουρεκι ο διαιτολογος.κατι μου λεει οτι θα κερδισω και το φλουρι Razz Razz Razz

Δε νομίζω να σου είπε και μερέντα μαζί όμως ε;... Razz Razz Razz
Θεώρησε ότι έβαλες μόνη σου το φλουρί/μερέντα στη βασιλόπιτα/τσουρέκι! Smile Smile Smile

Γεια σου Μιράντζελα!! Αχ αυτός ο ύπνος!! Προσπάθησε να ξανακοιμηθείς το απογευματάκι (τώρα είδα ότι πηγε 3!!)

Όσο για το τσουρέκι... για ψάξε για ψίχουλα προς την κατεύθυνση του Χρήστου! Smile

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ζωη μου!! Ναι, μαλλον αυτος το εφαγα, χθες που γυρισε απο την δουλεια.... Θα επανορθωσει ομως... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Εγω σημερα δεν το κουναω απο τον καναπε να κανω τιποτα, γιατι ποναω αρκετα εντονα στην κοιλια μου δεξια και λιγο χαμηλα και φοβαμαι λιγακι... Κι επισης, εχω δυσφορια απιστευτη, νιωθω αναγουλα και ενα καψιμο στο στομαχι. Ισως να κρυωσα κι εγω..

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mirantzela! έγραψε:

Εγω σημερα δεν το κουναω απο τον καναπε να κανω τιποτα, γιατι ποναω αρκετα εντονα στην κοιλια μου δεξια και λιγο χαμηλα και φοβαμαι λιγακι... Κι επισης, εχω δυσφορια απιστευτη, νιωθω αναγουλα και ενα καψιμο στο στομαχι. Ισως να κρυωσα κι εγω..

Πόπο τι γίνεται μας έχει πάρει φαλάγγι όλες αυτές τις μέρες;;

Τεσπα σας φιλώ προς το παρόν παω να αράξω και εγώ λίγο στον καναπέ Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 215994

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Φαίηη!! Έμεινα!!! Respect Respect Respect Respect
και στο σώμα και στο φωτογραφο!!
Μπορείς να βγάλεις πολλά λεφτά!! Πούλα την! Smile Smile

Έβαλα μέσα 6 μακρυμάνικα εσώρουχα, γαντάκια-καλτσούλες από 2 ζευγάρια(αν και δεν ξέρω αν χρειάζονται).. οκ μπουρνούζι και πάνες αγκαλιάς (2 πάνες και 3 μικρά σεντονάκια).. τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να βάλω κανένα φορμάκι ακόμα γιατί εβαλα 2 νομίζω..
πήρα 3-4 πανάκια για γουλίτσες..
αυτά νομίζω.. οκ και τα πάμπερς (παίρνω εκείνα τα οικολογικά που αγόρασα, ελπίζω να βολέψουν!)..

Αν πάνε όλα καλά, ΦΤ και τα σχετικά, θα ζητήσω να μην το κάνουμε μπάνιο μόλις γεννηθεί! Να μείνει λίγο με το υγρό γιατί μας είπαν ότι κάνει καλό στο δέρμα του!
Αχ πόση ανυπομονησία!!

Ζωη μου θα την εχεις στο δωματιο μαζι σου την μικρη??

οσο για το μπανακι του εμας εδω-σε 2 μαιευτηρια τουλαχοστον που ξερω-δεν το πλενουν..οπως λες κ εσυ..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι πραγματικα τωραα..ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΣ!βρε θα σε παρει γραμμη η μικρη σου οτι δεν κρατιεσαι κ θα σου κανει την δυσκολη..υπομονη, φτανει ο καιρος..

Φιλιτσα μου δε σε προλαβα..αλλα παλι δεν εχασες πολλα..οντως βρε κοριτσια τι κακοδοαθεσια κ αυτη???για να ερχομαστε στα ισα μας!φτασαν τα Χριστουγεννα!

καλη ξεκουραση Φιλιτσα κ Φαιη!Φιλιτσα περαστικα για την μικρη..οσο για τα χαλια αργησες να τα βαλεις κ περνουν εκδικηση τα μικρα σου!!

Ελενη μου για κοιτα κ στα motherbaby για πανες αγκαλιας.κι εγω εκει θα παω, ειναι παραλληλα στον κηφισσο, θα το βρειτε.να κοιτα κ εδω..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=68&theid=68&open1=68&open2=&thepid=478&page=1

τι αλλο?α!Μιραντζελα κατσε ξεκουρασου, μπορει να ειναι κρυωμα αλλα δεν χρειαζεται να ζοριζεσαι κ πολυ αφου εχεις ενοχλησεις..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχχχχχχχχ!και τι ωραια τα νεα απο το μετωπο..μπραβο η μικρουλα!οσο για το που μοιαζει, μακαρι να ειναι ολα εξυπνα να παρουν απο εμας... Razz Razz Razz χε,χε, πλακα κανω!κι οι αντρουληδες μας μια χαρα ομορφοι ειναι!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, Λουκια μου, δεν κανω τιποτα σημερα, ασε γιατι νομιζω οτι ειχα και μια συσπασουλα πριν απο λιγο....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ κατι τελευταιο..ενα ενα τα θυμαμαι.. Shocked

σημερα μου εστειλε κ η mam ενα μπιμπερο anti-colic κ mia πιπιλα νεογεννητων.μακαρι να ειναι αχρειαστα αλλα μπορω να πω οτι ειναι πολυυυυυυ γλυκουλικα!ροζουλια γεματα καρδουλες, πολυ χαριτωμενα!

Μιραντζελα μου σοβαρα?τοτε μην το κουνησεις ρουπι απο τον καναπε σου..κ αν δεις οτι εχεις κ αλλη μηπως να επαιρνες κ κανα τηλ τον γιατρο σου..ειναι κ αργια αυριο, μην βρεθεις προ εκπληξεως τιποτα..οχι να γεννησεις, μη σε τρομοκρατησω..για κανενα χαπακι τιποτα, ξερω εγω?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ρε γμτ, κι εγω ανησυχω γτ εχουμε μειωσει πολυ την δοση των χαπιαων που επερνα για τις συσπασεις... Στην αρχη επαιρνα 1 το 4ωρο και τωρα εχω φτασει στο 3 την ημερα... Λες να μην με πιανουν πια??Ουφφφφφ...

Τον πηρα τον γιατρο μου μολις ενιωσα την συσπαση και μου ειπε να ξαπλωσω, να μην αγχωθω καθολου( ναι καλα, να παρω ενα μαγνησιο και αν με ξαναπιασει να παρω νωριτερα το χαπι για τις συσπασεις και να τον παρω τηλ να ερθει να με δει! Ελπιζω πως δεν θα χρειαστει..

Ευτυχως ο γιατρος μου ειναι πολυ κοντινο μας προσωπο, αδερφος της νονας μου και εχω την σιγουρια πως οποτε και να τον χρειαστω θα ερθει να με δει, γτ αλλιως τωρα μες στις γιορτες πολυ θα αγχωνομουν...

Τεσπα, εσυ τι κανεις κουκλιτσα???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εκανες!και τι παρηγορο που ο γιατρος σου ειναι της οικογενειας..δεν χρειαζεται ποτε να ανησυχεις για το αν ή οχι θα ειναι αποικω..(ετσι γραφεται τωρα αυτο??? scratch Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 911307 )

εγω Μιραντζελα μου εδω..ο καλος μου ειναι απογ σημερα κ ειμαι μοναχουλα παλι..γιορταζουμε κιολας αυριο..!κι εσεις ε?αντε, να τα χαιρομαστε τα παληκαρια μας!λεω αργοτερα να κατσω να κανω καμια ετοιμασια να μην τα εχω για αυριο..αυτα!κατα τα αλλα ησυχα..

Πεμπτη εχω γιατρο κ ανυπομονω..αιωνας μου φανηκε αυτος ο μηνας..ελπιζω να πηγαινω νωριτερα απο εδω κ περα!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, ναι, κι εμεις γιορταζουμε!! Αντε να τους χαιρομαστε, και να μας χαιρονται κι αυτοι βεβαια!!!

Θα εχετε κοσμο αυριο? Εμεις κατι ψιλα, και παλι μεχρι νωρις το απογευμα γτ δουλευει το παιδι μου στις 7...

Και το κορυφαιο που εμαθα χθες ειναι οτι δουλευει και Παραμονη Πρωτοχρονιας, την μεσημεριανη την βαρσια που θα εχει τρελο κοσμο!!!! Και Πρωτοχρονια το βραδυ, που παλι θα γινεται χαμος!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 679259 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 679259 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 679259 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 679259 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 679259 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 15 679259

Το ηξερε και δεν μου το ελεγε τοσον καιρο ο βλακακος μ για να μην στενοχωρηθω.. Λες και δεν θα ρωτουσα

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:Σοφακι πραγματικα τωραα..ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΣ!βρε θα σε παρει γραμμη η μικρη σου οτι δεν κρατιεσαι κ θα σου κανει την δυσκολη..υπομονη, φτανει ο καιρος..

Φιλιτσα μου δε σε προλαβα..αλλα παλι δεν εχασες πολλα..οντως βρε κοριτσια τι κακοδοαθεσια κ αυτη???για να ερχομαστε στα ισα μας!φτασαν τα Χριστουγεννα!

καλη ξεκουραση Φιλιτσα κ Φαιη!Φιλιτσα περαστικα για την μικρη..οσο για τα χαλια αργησες να τα βαλεις κ περνουν εκδικηση τα μικρα σου!!

Ελενη μου για κοιτα κ στα motherbaby για πανες αγκαλιας.κι εγω εκει θα παω, ειναι παραλληλα στον κηφισσο, θα το βρειτε.να κοιτα κ εδω..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=68&theid=68&open1=68&open2=&thepid=478&page=1

τι αλλο?α!Μιραντζελα κατσε ξεκουρασου, μπορει να ειναι κρυωμα αλλα δεν χρειαζεται να ζοριζεσαι κ πολυ αφου εχεις ενοχλησεις..


αυτα κοιταζα κ εγω το μεσημερακι αλλα να σου πω δεν εχουμε παει ποτε σε αυτο το μαγαζι κ σκεφτομαι μην χαθω scratch
τα πρεναταλ να εχουν;
α για πες μας που εστειλες για την μαμ;

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα και να μας χαιρονται!κ εμας κ τα ζουζουνακια στις κοιλιτσες μας!!!
α ρε γμτ κριμα..χαζες βαρδιες.. Crying or Very sad ετσι ειναι ομως αυτες οι δουλειες..εμενα ο δικος μου θα εχει μαλλον ρεπουδακι αυριο!ελπιζω δηλαδη..

μεσημερι θα φαμε οικογενειακα, γονεις αδερφια κ τα σχετικα..βραδακι φιλοι κουμπαροι, στο πολυ χαλαρο ομως , δεν ειμαστε κ για πολλα πολλα..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:
loukia_84 έγραψε:Σοφακι πραγματικα τωραα..ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΣ!βρε θα σε παρει γραμμη η μικρη σου οτι δεν κρατιεσαι κ θα σου κανει την δυσκολη..υπομονη, φτανει ο καιρος..

Φιλιτσα μου δε σε προλαβα..αλλα παλι δεν εχασες πολλα..οντως βρε κοριτσια τι κακοδοαθεσια κ αυτη???για να ερχομαστε στα ισα μας!φτασαν τα Χριστουγεννα!

καλη ξεκουραση Φιλιτσα κ Φαιη!Φιλιτσα περαστικα για την μικρη..οσο για τα χαλια αργησες να τα βαλεις κ περνουν εκδικηση τα μικρα σου!!

Ελενη μου για κοιτα κ στα motherbaby για πανες αγκαλιας.κι εγω εκει θα παω, ειναι παραλληλα στον κηφισσο, θα το βρειτε.να κοιτα κ εδω..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=68&theid=68&open1=68&open2=&thepid=478&page=1

τι αλλο?α!Μιραντζελα κατσε ξεκουρασου, μπορει να ειναι κρυωμα αλλα δεν χρειαζεται να ζοριζεσαι κ πολυ αφου εχεις ενοχλησεις..


αυτα κοιταζα κ εγω το μεσημερακι αλλα να σου πω δεν εχουμε παει ποτε σε αυτο το μαγαζι κ σκεφτομαι μην χαθω scratch
τα πρεναταλ να εχουν;
α για πες μας που εστειλες για την μαμ;

γεια σου Ελενιτσα!η αληθεια ειναι οτι ειναι μεσα σε κατι στενα αυτο το μαγαζι-βασικα πρατηριο ειναι-εμεις με το gps το βρηκαμε..πηρα απο εκει το στρωματακι της καλαθουνας!εχει καλες τιμες παντως, θα το προσεξες..

φανταζομαι θα εχουν κ τα πρεναταλ αλλα εκει τσιμπανε λιγο οι τιμες..

για τα mam εστειλα εδω, τα κλασικα εγραψα.. Wink

info.mamhellas@mambaby.com

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:
elenhtsa έγραψε:
loukia_84 έγραψε:Σοφακι πραγματικα τωραα..ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΣ!βρε θα σε παρει γραμμη η μικρη σου οτι δεν κρατιεσαι κ θα σου κανει την δυσκολη..υπομονη, φτανει ο καιρος..

Φιλιτσα μου δε σε προλαβα..αλλα παλι δεν εχασες πολλα..οντως βρε κοριτσια τι κακοδοαθεσια κ αυτη???για να ερχομαστε στα ισα μας!φτασαν τα Χριστουγεννα!

καλη ξεκουραση Φιλιτσα κ Φαιη!Φιλιτσα περαστικα για την μικρη..οσο για τα χαλια αργησες να τα βαλεις κ περνουν εκδικηση τα μικρα σου!!

Ελενη μου για κοιτα κ στα motherbaby για πανες αγκαλιας.κι εγω εκει θα παω, ειναι παραλληλα στον κηφισσο, θα το βρειτε.να κοιτα κ εδω..

http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=68&theid=68&open1=68&open2=&thepid=478&page=1

τι αλλο?α!Μιραντζελα κατσε ξεκουρασου, μπορει να ειναι κρυωμα αλλα δεν χρειαζεται να ζοριζεσαι κ πολυ αφου εχεις ενοχλησεις..


αυτα κοιταζα κ εγω το μεσημερακι αλλα να σου πω δεν εχουμε παει ποτε σε αυτο το μαγαζι κ σκεφτομαι μην χαθω scratch
τα πρεναταλ να εχουν;
α για πες μας που εστειλες για την μαμ;

γεια σου Ελενιτσα!η αληθεια ειναι οτι ειναι μεσα σε κατι στενα αυτο το μαγαζι-βασικα πρατηριο ειναι-εμεις με το gps το βρηκαμε..πηρα απο εκει το στρωματακι της καλαθουνας!εχει καλες τιμες παντως, θα το προσεξες..

φανταζομαι θα εχουν κ τα πρεναταλ αλλα εκει τσιμπανε λιγο οι τιμες..

για τα mam εστειλα εδω, τα κλασικα εγραψα.. Wink

info.mamhellas@mambaby.com


α σε ευχαριστω!θα στειλω μπας...εχει καλες τιμες ναι!κοριτσια κ εγω μονη ειμαι η ειμαστε με τον μικρουλη μαζι.ο μπαμπα; μας σημερα θα επιστρεψει βραδυ απο την δουλεια.αυριο γιορταζουμε κ εμεις! χρηστος ο μπαμπας μου κ ο αντρας μου μανωλης αλλα λογω του οτι ειναι εξ κρητης γιορταζει αυριο...βεβαια του τα λεμε κ 26.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σου απαντησουν.εμενα μου απαντησαν σχετικα συντομα, ρωτησαν επιπλεον στοιχεια κ σημερα ηρθε κ το δεματακι με κουριερ!κ μια χαρα γενναιοδωροι!!!

να τους χαιρεσαι κι εσυ..!χιλιοχρονοι να ειναι, μπαμπας κ συζυξ!!

μοναχουλα κι εσυ ε?εδω θα τριγυρναμε ολες!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:θα σου απαντησουν.εμενα μου απαντησαν σχετικα συντομα, ρωτησαν επιπλεον στοιχεια κ σημερα ηρθε κ το δεματακι με κουριερ!κ μια χαρα γενναιοδωροι!!!

να τους χαιρεσαι κι εσυ..!χιλιοχρονοι να ειναι, μπαμπας κ συζυξ!!

μοναχουλα κι εσυ ε?εδω θα τριγυρναμε ολες!!!

ευχαριστω!κ εσυ να τον χαιρεσαι!εδω εδω ναι...εχω βαλει κ πλυντηριο...εχω αρκετες δουλιτσες κ να δω τι θα προλαβω...εχω κ τα τελευταια μωρουδιακομπεμπε για σιδερο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω, δυο πλυντηρια μαλιστα!να δουμε ποτε θα στεγνωσουν..εχω κι εγω κατι λιγα μπεμπε για πλυσιμο.ισως αυριο, αν στεγνωσουν τα σημερινα!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τωρα τελειωνει κ το δευτερο πλυντηριο κ συνεχιζω...ειναι ολα δικα μας αυτα που εχω...δεν στεγνωνουν γρηγορα κ μαζευτηκαν...καθησα λιγο εφτιαξα κ ενα χυμο...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου καλησπερα σας... μπηκα να δω τα νεα σας και απο εδω.. καλα χριστουγεννα να εχουμε ολες...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
listoudi έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα σας... μπηκα να δω τα νεα σας και απο εδω.. καλα χριστουγεννα να εχουμε ολες...

καλα χριστουγεννα Λιτσακι μας!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλα κ καλα λιτσακι!

καλα εκανες ελενιτσα, ειπαμε, μην το παρακανουμε κιολας.. Wink

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω τελειωσα με την πιτα και εβαλα το κανταιφι μεσα...με επιασε παλι μια νυστα αλλο πραγμα...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Εγω τελειωσα με την πιτα και εβαλα το κανταιφι μεσα...με επιασε παλι μια νυστα αλλο πραγμα...
παλι μαγειρευες εσυ?????θα μας πεθανεις στο τελος καθε μερα και κατι φτιαχνεις..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις