Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elenhtsa έγραψε:
nina86 έγραψε:
nina86 έγραψε:
elenhtsa έγραψε:
loukia_84 έγραψε:η κολλητη μου 1000 ευρω εδωσε στο μητερα, πριν 2 εβδομαδες αυτο..στην οικονομικη φυσικα..


1000;αληθεια;στο 4κλινο εννοεις;παλι λθγα μου φαινονται!ειχα ακουσει στο γαια πριν καιρο 4κλινο 2000!
ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΞΕΡΩ....
Κ ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ

τι πιο λιγο; απο δυο; η απο 1000?
ΑΠΟ 2000.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nina86 έγραψε:
loukia_84 έγραψε:μηπως λες χωρις το ποσο που χορηγει το ικα?ετσι μου ακουγεται λογικο..
Ε ΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥ ΙΚΑ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ?

ειχα ακουσει παλιοτερα οτι ειναι γυρω στα 900.δεν το γνωριζω με σιγουρια ομως..

Λιτσα μου αν ειναι να το βαλεις σκοπο, παρτο το βαλιτσακι σου παραμασχαλα!δεν ειμαστε για μετακινησεις δεξια κ αριστερα!!! Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
2700?ναι αλλα εξαρταται κ απο ποσα πηρε ο γιατρος..μπορει να της πηρε κ 1500 ευρω..για σκεφτειτε το κ αυτο.. Rolling Eyes

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λουκία μου δεν μας ενδιαφέρει διότι έχουμε ασφαλιστεί και οι πέντε με 5166 ευρώ για όλο το χρόνο.
Δεν είχαμε πρόβλημα κανένα με το ΙΑΣΩ πληρώσαμε cash και με το καλό φύγαμε.
Αν εξαιρέσεις το ΙΑΣΩ που πήγαμε εν γνώση μας ιδιωτικά, είμαστε πλήρως καλυμμένοι σε όλη την Ελλάδα και εξωτερικό σε όποιο νοσοκομείο θέλουμε χωρίς κανέναν περιορισμό και σε όποιο γιατρό θέλουμε.
Ιατρική και φαρμακευτική περίθαλψη εσωνοσοκομειακή ή εξωνοσοκομειακή όπου θέλουμε.
Γι αυτό δεν έχουμε ελληνική ιδιωτική εταιρία διότι τη μία έχουν το ταδε νοσοκομείο,την άλλη όχι κλπ κλπ.
Επίσης δεν θέλουμε ασφάλεια ΕΟΠΠΥ γιατί απλά δεν θέλουμε και σύνταξη στην Ελλάδα (ουτοπία είναι) !!!
Έτσι έχουμε προσανατολιστεί σε ιδιωτική ασφάλεια στο εξωτερικό που έχει και αντιπροσωπεία στην Ελλάδα.
Το ωραίο είναι ότι έχουμε και οδοντιατρική κάλυψη αλλά και φαρμακευτική κάλυψη από το πρώτο ευρώ.

Απλά μπήκα να σας πω τις τιμές στο ΙΑΣΩ.

Με το καλόοοοοο,εγώ ήμουν στον πέμπτο όροφο,στο 506 δωμάτιο.
Όλα πολύ καλά,εκεί γέννησα και το πρώτο μας το 2009 !

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα αυτο μου το χε πει η φιλη μου που γεννησε προωρα τπν Σεπτεμβριο κ εχει ασφαλεια τραπεζης εδωσε για τρικλινο 2000 με φτ κ της πηρε ο γιατρος 2000.

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο γιατρός μας πληρώθηκε επιπλέον του κόστους του ΙΑΣΩ.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna_41 έγραψε:Λουκία μου δεν μας ενδιαφέρει διότι έχουμε ασφαλιστεί και οι πέντε με 5166 ευρώ για όλο το χρόνο.
Δεν είχαμε πρόβλημα κανένα με το ΙΑΣΩ πληρώσαμε cash και με το καλό φύγαμε.
Αν εξαιρέσεις το ΙΑΣΩ που πήγαμε εν γνώση μας ιδιωτικά, είμαστε πλήρως καλυμμένοι σε όλη την Ελλάδα και εξωτερικό σε όποιο νοσοκομείο θέλουμε χωρίς κανέναν περιορισμό και σε όποιο γιατρό θέλουμε.
Ιατρική και φαρμακευτική περίθαλψη εσωνοσοκομειακή ή εξωνοσοκομειακή όπου θέλουμε.
Γι αυτό δεν έχουμε ελληνική ιδιωτική εταιρία διότι τη μία έχουν το ταδε νοσοκομείο,την άλλη όχι κλπ κλπ.
Επίσης δεν θέλουμε ασφάλεια ΕΟΠΠΥ γιατί απλά δεν θέλουμε και σύνταξη στην Ελλάδα (ουτοπία είναι) !!!
Έτσι έχουμε προσανατολιστεί σε ιδιωτική ασφάλεια στο εξωτερικό που έχει και αντιπροσωπεία στην Ελλάδα.
Το ωραίο είναι ότι έχουμε και οδοντιατρική κάλυψη αλλά και φαρμακευτική κάλυψη από το πρώτο ευρώ.

Απλά μπήκα να σας πω τις τιμές στο ΙΑΣΩ.

Με το καλόοοοοο,εγώ ήμουν στον πέμπτο όροφο,στο 506 δωμάτιο.
Όλα πολύ καλά,εκεί γέννησα και το πρώτο μας το 2009 !

αχ, αμην Παναγια μου!!!μπραβο, πολυ χαιρομαι!

οσον αφορα τα της ασφαλειας δεν εχεις απολυτως καθολου αδικο..τα πραγματα απο το κακο στο χειροτερο πανε εδω..την καλυτερη δουλεια κανατε μαλλον.θελει ψαξιμο βεβαια.αλλα αφου μου λες οτι το πακετο σας καλυπτει πληρως οικογενειακως, ηταν καλη η επιλογη σας!

να σου ζησουν τα μικρουλια σου, καλες γιορτες!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:εμενα αυτο μου το χε πει η φιλη μου που γεννησε προωρα τπν Σεπτεμβριο κ εχει ασφαλεια τραπεζης εδωσε για τρικλινο 2000 με φτ κ της πηρε ο γιατρος 2000.

στο γαια κ εκεινη?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ δειτε κ το αλλο..η Γιαννα γεννησε διδυμα, με καισαρικη κ χωρις ασφαλεια 2700..δεν μπορει να ειναι τοοοσα πολλα.μαλλον ειναι χωρις την συγχωνευση του ποσου απο το ικα..

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:
elenhtsa έγραψε:εμενα αυτο μου το χε πει η φιλη μου που γεννησε προωρα τπν Σεπτεμβριο κ εχει ασφαλεια τραπεζης εδωσε για τρικλινο 2000 με φτ κ της πηρε ο γιατρος 2000.

στο γαια κ εκεινη?


ναι...αλλα αφου θα παει αυριο η κατερινα θα μας πει...αν βαλουμε κ το ικα -900 ενταξει ειναι 1100 αλλα ειναιτοσο πλεον το ικα; γιατι εχει αυξηθει κιολας.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να σου πω βρε Ελενιτσα?μακαρι να μην ειναι ετσι..τι να πω!θα τα δουμε ολα αυριο, θα ρωτησει η Κατερινα, θα μαθω κ εγω..

κοιτα, πολλα παιζουν..εχει μεσα εξοδα εξετασεων?επιπλεον ποσα απο τυχον αναγκες που μπορει να προεκυψαν?μηπως το προωρακι ηθελε τιποτα αυξημενη φροντιδα?

εμενα παντως, εγγυημενα αυτα που σας λεω 1000 ευρω εδωσε η κολλητη μου στο μητερα 12/12.ξεκινησε η διαδικασια τριτη βραδυ, γεννησε ξημερωματα τεταρτης, σαββατο πρωι βγηκε.γεννησε φυσιολογικα, δεν εκανε επιπλεον εξετασεις στο νινακι περα των στανταρ.στην τιμη ηταν κ η επισκληιδιος.τι αλλο?α!ουτε ικτερο το μωρακι, ουτε τιποτα!το πηραν κ εφυγαν!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μηπως το γαια δεν εχει συμβαση με τον εοπυυ?αν ειναι ετσι δικαιολογειται.τα πληρωνεις ολα κανονικα, κ μετα πας με τις αποδειξεις στο ικα κ σου τα επιστρεφουν.ετσι ηταν κ παλιοτερα στο μητερα που ειχε γεννησει η αδερφη μου τον πρωτο γιο της

θα μαθουμε αυριο!ας μην συγχιζομαστε απο τωρα!!!

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:μηπως το γαια δεν εχει συμβαση με τον εοπυυ?αν ειναι ετσι δικαιολογειται.τα πληρωνεις ολα κανονικα, κ μετα πας με τις αποδειξεις στο ικα κ σου τα επιστρεφουν.ετσι ηταν κ παλιοτερα στο μητερα που ειχε γεννησει η αδερφη μου τον πρωτο γιο της

θα μαθουμε αυριο!ας μην συγχιζομαστε απο τωρα!!!
ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ!ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΑΑΑΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:μηπως το γαια δεν εχει συμβαση με τον εοπυυ?αν ειναι ετσι δικαιολογειται.τα πληρωνεις ολα κανονικα, κ μετα πας με τις αποδειξεις στο ικα κ σου τα επιστρεφουν.ετσι ηταν κ παλιοτερα στο μητερα που ειχε γεννησει η αδερφη μου τον πρωτο γιο της

θα μαθουμε αυριο!ας μην συγχιζομαστε απο τωρα!!!


π;λι προβλημα με το ιντερνετ εχω...εφυγα αποτομα!οχι δεν συγχιζομαστε καθολου!οσο ειναι ειναι!θα σκασουμε;οχι βεβαια!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πειραζει Ελενη μου, μην αγχωνεσαι!

οσο για το οικονομικο, τετοια ωρα λεει, τετοια λογια!οσα κ να ναι αφου θα τα δωσουμε αρα..γιατι να σκαμε?απλα να ειμαστε προετοιμασμενες..!

χαζευω λιγο μαστερ σεφ..αλλα θα κοιμηθω νωρις, δεν ειμαι κ πολυ στα καλα μου.. Rolling Eyes

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:δεν πειραζει Ελενη μου, μην αγχωνεσαι!

οσο για το οικονομικο, τετοια ωρα λεει, τετοια λογια!οσα κ να ναι αφου θα τα δωσουμε αρα..γιατι να σκαμε?απλα να ειμαστε προετοιμασμενες..!

χαζευω λιγο μαστερ σεφ..αλλα θα κοιμηθω νωρις, δεν ειμαι κ πολυ στα καλα μου.. Rolling Eyes


κ εγω αυτο χαζευω...δεν εισαι κ εσυ ε;ε αυτο ειναι κουραζομαστε πλεον πολυ ευκολα!εχει κ ψαροσουπες ακουω οι αγαπημενες σου!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ηρθε η κουμπαρα μου γι'αυτο εφυγα ξαφνηκα.

Λοιπον το ΙΚΑ δινει στις κλινικες γυρω στα 500-600€ δεν εχω καταλαβει ακριβως.Γιατι πριν το γενεσις που θα παω εγω εκανε εκπτωση 900€ κ τωρα κανει 600 αν πας με ΕΟΠΥΥ.Κ δεν παιζει να παρετε λεφτα στο χερι.Πουθενα στο φεκ δε λεει και τετοιο.Η μονη περιπτωση να παρετε χρηματα ειναι να γεννησετε σπιτι κ να μη χρειαστει να νοσηλευτειτε!

Ιωαννα-Αντωνης???Να σας ζησουν τα διδυμακια!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω αυτο βλεπω αλλα δεν τρωω ψαροσουπες.

ρε κοριτσια εχω πονακια χαμηλα...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε τρελαινομαι, οχι απλα!κατσαρολες μπορω να φαω!!!

κουραστηκα πολυ μωρε χτες κ μου βγηκε ολη η κουραση σημερα.εχω κ ραντεβου πρωι πρωι με τον γιατρο αυριο..να δω πως θα ξυπνησω.. Sleep

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:κοριτσια μου ηρθε η κουμπαρα μου γι'αυτο εφυγα ξαφνηκα.

Λοιπον το ΙΚΑ δινει στις κλινικες γυρω στα 500-600€ δεν εχω καταλαβει ακριβως.Γιατι πριν το γενεσις που θα παω εγω εκανε εκπτωση 900€ κ τωρα κανει 600 αν πας με ΕΟΠΥΥ.Κ δεν παιζει να παρετε λεφτα στο χερι.Πουθενα στο φεκ δε λεει και τετοιο.Η μονη περιπτωση να παρετε χρηματα ειναι να γεννησετε σπιτι κ να μη χρειαστει να νοσηλευτειτε!

Ιωαννα-Αντωνης???Να σας ζησουν τα διδυμακια!


απο 900 600; τι να πω; δεν θα πω τιποτα.
καλα περασες; δεν πειραζει...κ εγω εχω παλι θεμα με ιντερνετ κ τσουπ εξαφανιζομαι ξαφνικα κ ξανα μετα εμφανιζομαι!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααα!η Ιωαννα του περιφημου Αντωνη ηταν?

πονακια Δωρα μου..?ε-ε-ερχεται!βρε λες να γεννησεις πρωτοχρονιατικο???θα τρελαθω..! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 27 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 27 328109
αρα ισχυει η συμφωνια του εοπυυ με ολες τις κλινικες-μαιευτηρια ε?πλακα πλακα η κολλητη μου αρχικα υπολογιζε γυρω στα 800 ευρω με την συμμετοχη.οποτε αν ηταν 900 αρχικα, επεσε 200-300 ευρω το ποσο που χορηγει το ικα

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="doritaki"]κ εγω αυτο βλεπω αλλα δεν τρωω ψαροσουπες.

ρε κοριτσια εχω πονακια χαμηλα...


χαμηλα στην κοιλιτσα;;;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με την κουμπαρα εννοεις?χαλαρα...εχει κατι ψιλοναυτιες κ αυτη αυτες τις μερες εχω κ εγω τα πονακια μου κ ελεγε η καθε μια τα δικα της...

μπορει κ να ερχεται!Μαλλον κατεβαινει...2-3 φορες με πονεσε σαν πονος περιοδου την τελευταια μιαμιση ωρα.χαμηλα η κοιλιτσα.κ μαλιστα σε καποια φαση ειχα σηκωθει κ κοκκαλωσα!Δεν μπορουσα να κανω βημα μεχρι να σταματησει...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω οτι σας διαβασα δεν θα το πω θα ειναι ψεμματα...ας μιλησουμε γιατι θα με διακοψουν σαν προηγουμενως!
Λουκια ναι εφυγα αποτομα και τα νεα της Σμαρως ειναι υπεροχα!
Τα αλλα κοριτσια τι κανετε???

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:με την κουμπαρα εννοεις?χαλαρα...εχει κατι ψιλοναυτιες κ αυτη αυτες τις μερες εχω κ εγω τα πονακια μου κ ελεγε η καθε μια τα δικα της...

μπορει κ να ερχεται!Μαλλον κατεβαινει...2-3 φορες με πονεσε σαν πονος περιοδου την τελευταια μιαμιση ωρα.χαμηλα η κοιλιτσα.κ μαλιστα σε καποια φαση ειχα σηκωθει κ κοκκαλωσα!Δεν μπορουσα να κανω βημα μεχρι να σταματησει...

κατι μου λεει οτι εεερχεται!!πρωτοχρονιατικο!!! παλι θειες! παλι τραταρισματα! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 27 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις