Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
127 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 127 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Κοριτσια,νιωθω τσιμπιες κατω στο πιπι μου Embarassed Embarassed λετε να γενναω?? Razz Razz

Βιάζεσαι λίγο ή είναι ιδέα μου; Smile Smile

Σοφία βάλε κάτι δίπλα στο όνομα της Σμαρώς να ξέρουμε ότι γέννησε!! Smile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε ζωη ολοκληρη πιπιλα εχει δεν την ειδες? Shocked Shocked Shocked
Καλε το ξερω οτι δεν γενναω απλα λεω να το πω στον παυλο που μου πηγε για πιτογυρα μετα την δουλεια και θα με αφησει εμενα να φαω φακη..θα του πω γενναω που γενναω φερε κανενα σαντουιτς τουλαχιστον Razz Razz

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sofki έγραψε:Καλε ζωη ολοκληρη πιπιλα εχει δεν την ειδες? Shocked Shocked Shocked
Καλε το ξερω οτι δεν γενναω απλα λεω να το πω στον παυλο που μου πηγε για πιτογυρα μετα την δουλεια και θα με αφησει εμενα να φαω φακη..θα του πω γενναω που γενναω φερε κανενα σαντουιτς τουλαχιστον Razz Razz

αχαχαχα! Ε πες του χριστιανού να σου φέρει τουλάχιστον κανα καλαμάκι! Τι βασανηστήριο είναι αυτό που σου κάνει!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Καλε ζωη ολοκληρη πιπιλα εχει δεν την ειδες? Shocked Shocked Shocked
Καλε το ξερω οτι δεν γενναω απλα λεω να το πω στον παυλο που μου πηγε για πιτογυρα μετα την δουλεια και θα με αφησει εμενα να φαω φακη..θα του πω γενναω που γενναω φερε κανενα σαντουιτς τουλαχιστον Razz Razz


Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 587529

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει χαρη που ειναι χαλια το στομαχι μου...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου καλησπερα!να σας ρωτησω πανες αγκαλθας απο που πηρατε;τα τζαμπι δεν εχουν Embarassed

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εχει χαρη που ειναι χαλια το στομαχι μου...


βρε παραπονιάρα , αφού και καλά να ήταν το στομάχι σου , πάλι δεν θα του έλεγες τίποτα αφού είσαι σε διατροφή ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

επίσης αύριο όλοι θα φάμε του σκασμού , δε νομίζω ότι θα επιβάρυνες τον οργανισμό σου με θερμίδες μόνο και μόνο επειδή αυτός τρ΄ωει πιτογυρα και συ φακη ... ασε που τρελαινομαι για φακη .. SmileSmileSmileSmileSmileSmile

απλα σου αρεσει να γκρινιαροπαραπονιεσαι μωρε , εισαι ζουζουνιαρα και θες την προσοχη του Παυλου συνεχεια ..... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenhtsa έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα!να σας ρωτησω πανες αγκαλθας απο που πηρατε;τα τζαμπι δεν εχουν Embarassed


ελενίτσα και εγώ όταν είχα πάει στα τζάμπο στην Κόρινθο είχαν μόνο τις λεπτές... μπορείς να πάρεις από άλλα μαγαζιά με βρεφικά , εμένα μου τις αγόρασαν η μανα μου και οι αδερφες μου απο Κομοτηνη και μου τις εστειλαν ...

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpompiras έγραψε:
Sofki έγραψε:Εχει χαρη που ειναι χαλια το στομαχι μου...


βρε παραπονιάρα , αφού και καλά να ήταν το στομάχι σου , πάλι δεν θα του έλεγες τίποτα αφού είσαι σε διατροφή ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

επίσης αύριο όλοι θα φάμε του σκασμού , δε νομίζω ότι θα επιβάρυνες τον οργανισμό σου με θερμίδες μόνο και μόνο επειδή αυτός τρ΄ωει πιτογυρα και συ φακη ... ασε που τρελαινομαι για φακη .. SmileSmileSmileSmileSmileSmile

απλα σου αρεσει να γκρινιαροπαραπονιεσαι μωρε , εισαι ζουζουνιαρα και θες την προσοχη του Παυλου συνεχεια ..... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink


Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 669659

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Εχει χαρη που ειναι χαλια το στομαχι μου...


μηπως σου πεσει βαρια η φακη;

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenhtsa έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα!να σας ρωτησω πανες αγκαλθας απο που πηρατε;τα τζαμπι δεν εχουν Embarassed

Καλώς την! Σε βρεφικά καταστήματα κοίτα γιατί και εγώ δεν αγόρασα μου φέρανε αρκετές δώρο και δε ξέρω να σου πω.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο σκεφτηκα γι αυτο μολις εφαγα τσουρεκι με νουτελλα Razz Razz με επιασες ελενη ενταξει Razz Razz Razz
Εξαλλου χθες εφαγα δυο σουβλακια οποτε δεν θελω αλλα τετοια τωρα...
πανες αγκαλιας εγω εχω ή 3 ή 4...απο τοτε που ημουν εγω νινι Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 328109 αλλα μπορει αμα ρωτησει κανενας για δωρο να πω οτι θελω πανες αγκαλιας γιατι καναδυο ακομα θα χρειαστουν

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Sofki"]Καλε ζωη ολοκληρη πιπιλα εχει δεν την ειδες? Shocked Shocked Shocked

Αμαν τώρα το συνειδητοποίησα βρε κορίτσια!!.Δηλαδή η επόμενη είμαι εγώ;;;;; Μάνα μου.....!! pale affraid affraid affraid

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpompiras έγραψε:
elenhtsa έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα!να σας ρωτησω πανες αγκαλθας απο που πηρατε;τα τζαμπι δεν εχουν Embarassed


ελενίτσα και εγώ όταν είχα πάει στα τζάμπο στην Κόρινθο είχαν μόνο τις λεπτές... μπορείς να πάρεις από άλλα μαγαζιά με βρεφικά , εμένα μου τις αγόρασαν η μανα μου και οι αδερφες μου απο Κομοτηνη και μου τις εστειλαν ...

μηπως να στελνα κ εγω την αδερφη μου;;;ναι κ εδω κατι μικρα κοντα ειχαν...που νσ το τυλιξεις το μωρακι;

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="fey11gr"]
Sofki έγραψε:Καλε ζωη ολοκληρη πιπιλα εχει δεν την ειδες? Shocked Shocked Shocked

Αμαν τώρα το συνειδητοποίησα βρε κορίτσια!!.Δηλαδή η επόμενη είμαι εγώ;;;;; Μάνα μου.....!! pale affraid affraid affraid


ναι ναι! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 14 328109 αν κ παιζει κ η δωρα...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="fey11gr"]
Sofki έγραψε:Καλε ζωη ολοκληρη πιπιλα εχει δεν την ειδες? Shocked Shocked Shocked

Αμαν τώρα το συνειδητοποίησα βρε κορίτσια!!.Δηλαδή η επόμενη είμαι εγώ;;;;; Μάνα μου.....!! pale affraid affraid affraid

Χρονικά πάντως έχεις σειρά!!! Smile Smile

Σοφία, την είδα την πιπίλα αλλά δεν το είχα συνειδητοποιήσει!! Wink

Ελένη, τα μικρά σεντονάκια του μαδερκέαρ κάνουν την ίδια δουλειά!! Φυσικά είναι σχετικά λεπτά πάλι, αλλά δες τα.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφάκι, μήπως τότε να βάλεις δίπλα στην πιπίλα μία παρένθεση που να λέει την ημερομηνία που γέννησε; Ασε και την ΠΗΤ όμως για να βλέπουμε ότι μπορεί να μας κάνουν κι εμάς εμφάνιση νωρίτερα!! Smile Smile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια???περιληψη?????
κουρευτηκα!κρυφα απο τη μαμα μου!!!!
ειμαι μεσα στα νευρα. η μικρη εκανε εμετο πανω στο χαλι ο ικρος εριξε το φαγητο του πανω στο χαλι...καταλαβενετε σε τι χαλι βρησκομαι...

εσεις ολες καλα?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επίσης, ρε κορίτσια, μας έφεραν ένα σετ σαλιάρες και η πρώτη είχε αυτοκόλλητα κολλημένα πάνω.. μετά από 2 πλυσίματα και ακόμα κολλάει!! Οκ, όχι όπως μετά το πρώτο πλύσιμο, αλλά κολλάει αρκετά.. καμιά ιδέα για το πώς να φύγει;

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:Λουκια???περιληψη?????
κουρευτηκα!κρυφα απο τη μαμα μου!!!!
ειμαι μεσα στα νευρα. η μικρη εκανε εμετο πανω στο χαλι ο ικρος εριξε το φαγητο του πανω στο χαλι...καταλαβενετε σε τι χαλι βρησκομαι...

εσεις ολες καλα?

Καλώς την! Με γεια το κούρεμα! Και καλή δύναμη! Είναι αρρωστούλα η μικρή σου;

Α και πες μας πως τα έκοψες τα μαλλιά σου;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:
filitsaki έγραψε:Λουκια???περιληψη?????
κουρευτηκα!κρυφα απο τη μαμα μου!!!!
ειμαι μεσα στα νευρα. η μικρη εκανε εμετο πανω στο χαλι ο ικρος εριξε το φαγητο του πανω στο χαλι...καταλαβενετε σε τι χαλι βρησκομαι...

εσεις ολες καλα?

Καλώς την! Με γεια το κούρεμα! Και καλή δύναμη! Είναι αρρωστούλα η μικρή σου;

Α και πες μας πως τα έκοψες τα μαλλιά σου;
ντονο φυλαρισμα!!απλα κοντιναν λιγο κατω απο τον ωμο!
ειναι αρρωστη με πολυ βηχα...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενημέρωση από Δώρα για Σμαρώ. Αντιγράφω από fb:
"Ηρθα!!!!!!!Εχετε ολες ευχες απο τη Σμαρω!Ειναι μια χαρουλα κ αυτη κ η μπεμπα της!Ειναι μια κουκλα με πολυ μαυρο μαλλι κ παρα πολυ ησυχη!!!Κ εννοειται μοιαζει στη Σμαρω!Ο Αστερης φιλικη συμμετοχη..."

Φιλίτσα περαστικά στη μικρή! Με γεια το μαλλί!!
Άντε ώρα για ύπνο νομίζω.. όλη η οικογένεια πρέπει να ξεκουραστεί!! Smile

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!! Ηρθα κι εγω! Χρονια πολλα κοριτσακια μου! Αντε, με το καλο να καταφτασουν και τα μπεμπακια μας Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Τελεια νεα απο τη Σμαρω, πολυ χαιρομαι!!!

Και απο οτι βλεπω, δεν γεννησε καμια αλλη! Και το ειχα μια αγωνια!!

Χθες το βραδυ κι εγω πολυ ταλαιπωρηθηκα. Κοιμηθηκα πολυ νωρις, και μολις ηρθε ο Χρηστος στο κρεβατι μετα την δουλεια με ξυπνησε, και απο τις 4 κοιμηθηκα ξανα στις 8. Και ξυπνησα πριν μιση ωρα.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


Τι κανετε εσεις? Εγω ψαχνω να βρω ενα τσουρεκι με καστανο που πηρε το ματι μου χθες, και δεν το βρισκω... Και κοντευω να σκασω..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω λιγο να ξαπλωσω γιατι θα εκραγω...φιλακια.
Ζωη ευχαριστω κοριτσι μου..

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
-Περαστικούλια στην μικρή σου και καλή σου ξεκούραση Φιλίτσα!

-Γειά σου Mirantzela!

-Όντως πολύ ωραία νέα απο τη Σμαρώ Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις