Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:φορεματακια!!!!τελεια ειναι!!!!οτι εχετε σε πιο κοντινη ημερομηνια την περνω!!!!

εμεις εχουμε κ αυριο ελευθερο.. Razz Razz Razz Razz Razz Razz ενταξει κ 8 καλα ειναι!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
filitsaki έγραψε:φορεματακια!!!!τελεια ειναι!!!!οτι εχετε σε πιο κοντινη ημερομηνια την περνω!!!!

εμεις εχουμε κ αυριο ελευθερο.. Razz Razz Razz Razz Razz Razz ενταξει κ 8 καλα ειναι!!!
α αυριο δεν μπορω!εχω μικροβιολογο!α και δεν εχω παει ακομα σε καρδιολογο.οχι αυριο αδυνατον!!!!μεθαυριο δεν ειναι κακο!!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι βρε Φιλιτσα, δεν βολευει αργοτερα..αυριο αν θες μονο. Razz μετα πιανει πρωτοχρονια μεσα στο μαιευτηριο, που να αφηνεις τετοιες μερες τα μικρακια σου μονα.. No δεν λεει..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενιτσα εσυ αυπνιες σημερα???

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
filitsaki έγραψε:φορεματακια!!!!τελεια ειναι!!!!οτι εχετε σε πιο κοντινη ημερομηνια την περνω!!!!

εμεις εχουμε κ αυριο ελευθερο.. Razz Razz Razz Razz Razz Razz ενταξει κ 8 καλα ειναι!!!
α αυριο δεν μπορω!εχω μικροβιολογο!α και δεν εχω παει ακομα σε καρδιολογο.οχι αυριο αδυνατον!!!!μεθαυριο δεν ειναι κακο!!!!!!

study νομιζω οτι δεν εχουμε για μεθαυριο ..ε Λουκια;




filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φευγω τρελλοκομεια!μην οργιασετε παλι με τις σελιδες!φιλακια!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:
filitsaki έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
filitsaki έγραψε:φορεματακια!!!!τελεια ειναι!!!!οτι εχετε σε πιο κοντινη ημερομηνια την περνω!!!!

εμεις εχουμε κ αυριο ελευθερο.. Razz Razz Razz Razz Razz Razz ενταξει κ 8 καλα ειναι!!!
α αυριο δεν μπορω!εχω μικροβιολογο!α και δεν εχω παει ακομα σε καρδιολογο.οχι αυριο αδυνατον!!!!μεθαυριο δεν ειναι κακο!!!!!!

study νομιζω οτι δεν εχουμε για μεθαυριο ..ε Λουκια;





οχι, οχι, τιποτα!
καληνυχτα Φιλιτσα μου!
Ελενακι λεω να την κανω κ εγω, ποιος ξυπναει αυριο..φιλακια, καληνυχτα!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α με προλαβες...ναι μονο αυριο κ μετα απο 8/1...
αυπνιες;ε ετσι κ ετσι...βασικα η που θα κοιμηθω η που θα ξυπνησω να κανω δουλειες!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε τοτε αποχωρω κ εγω!
καληνυχτα Φιλιτσα!
καληνυχτα Λουκια μου! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 417472

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ δε σας πρόλαβα!! Smile
Μέχρι να διαβάσω τα διαφορα πέρασε κανένα μισάωρο!
Δεν πειράζει! Ολες καλά και διπλές ακόμα, απ' ό,τι διαβάζω! Πίστευα ότι θα είχε γεννήσει ακόμα καμία σήμερα!!
Πάντως κι εμένα δε με βλέπω να φτάνω ούτε στις 38!! Μου είπε και μία φίλη σήμερα ότι γέννησε και τις 2 κόρες της φυσιολογικά στις 36 βδομάδες!!
Δηλαδή σε λιγότερο από 1 βδομάδα που μπαίνω στο μήνα μου, δε θα με χαλούσε!

Τώρα που πήγα να βγω κι εγώ απ' το μπάνιο ένιωσα χαμηλά 2 φορές πονάκια... όπως λέει η Δώρα, κοκάλωσα μέχρι να περάσει.. λίγα δευτερόλεπτα βέβαια, αλλά τα χρειάστηκα! Shocked Shocked
Θα πάω αύριο θα αγοράσω οδοντόβουρτσα έξτρα, παντόφλες και να πάρω και τα δειγματάκια σαμπουάν κλπ από φαρμακείο και θα βάλω το σακίδιο στο αυτοκίνητο!!

Εχω κι εγώ γιατρό αύριο αλλά οκ.. θα κάνουμε καρδιοτοκογράφημα και ελπίζω και υπέρηχο γιατί έχει 2 βδομάδες να κάνουμε!! πόση έγινε η μικρούλα;; δεν ξέρω!! πρέπει να πλησιάζει τα 3!!
Πάντως όλη μέρα κάνει πιρουέτες!!

Αυτά τα βασικά!
Πάω και στο φβ να πω γεια και την πέφτω!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουτε κι εγω προλαβα καμια μεσα??Δεν πειραζει κι εγω για τις καληνυχτες μπηκα!

Δωρα κατααγχωθηκα μολις ακουσα πονακια... Νομιζα πως μεχρι να φτασω στην τελευταια σελιδα απο αυτες που εχασα, θα εχεις γεννησει!!
εγω σου λεω, σε εχω προαισθημα για αυτες τις μερες!!Το Πρωτοχρονιατικο μωρακι, δικο σου ειναι!!!

Ε, μην υπολογιζετε ημερομηνιες χωρις εμενα.... Κι εγω μια νωρις θελω. Με βολευει του Αι Γιαννιου! Μια χαρα, 7 του μηνος, κομπλε!!Αντε, θελω να δω το μωρακι μου!

Η μπεμπα της Σμαρως μικρουλα ε?Ουτε 3 κιλα!!Αντε, μια χαρουλα!!

Για την γεννα τωρα και τα λεφτα, εγω εχω να πω οτι εχουμε στην ακρη 3000 ευρω για παν ενδεχομενο, γτ δεν ξερω τι θα προκυψει. Ε, αν μου πουν παραπανω, μην πω τι να παρουν... Αισχος πια ρε γμτ..

Κι εγω που δεν νυσταζω τωρα, τι θα κανω?? Ε???

Εδω θα τριγυρναω, αν μπει καμια, τα λεμε!!

Αλλιως, καληνυχτα κι απο μενα, φιλουμπες στις ολοστρογγυλες πλεον κοιλιτσες!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 315810 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 315810

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παρασκευη απογευμα εχω γιατρο.Κρατιεμαι ως τοτε.για παραπανω δεν ξερω.θα δουμε τι θα μου πει...

αχ εμενα μου εφερε 2 φορμακια,σκουφακι κ γαντακια (για να μην κρυωσει λεει το μωρο!) κ την μινι μαους με ροζ φουστανι!ολα ροζ ηταν δλδ!Αχ ο γλυκουλης μου!Θα γινει χαζοθειος! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 328109

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα σε ολα τα κοριτσακια!Θα παω για νανι τελικα... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 850933

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα κουκλα!! Καλη ξεκουραση!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Εγω θα κανω τωρα fb ξανα, μονο για να μιαλω με σας, αντε, γτ δεν θελω να χανω τα καλυτερα!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα την κυριακη με βολευει να γεννησεις για να ερθω την δευτερα να σε δω!!παντως αν αργησει πολυ το κοριτσι μου ενδεχεται να την κανω του αγιου βαλεντινου..δεν θελω ομως τοοοοοοοσο αργα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 534787 ο παυλος για 25 γεναρη με εχει στο περιπου

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεραααααα
σημερα ξεραθηκα στον υπνο
σε κανενα 2ωρο θα παω κ στο νοσοκομειο να δω τον μπεμπη,να παρω κ τις εξετασεις κ να μου πει η γιατρος αν θα γεννησω τελικα στην ωρα μου η πιο νωρις
με το καλο στα κοριτσια που κοντευουν

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτελους κοσμος Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 654316
Εγω απ τις 4μιση ειμαι ξυπνια..εβαλα ηδη ενα πλυντηριο..εχω αλλο ενα δικο μας και ενα τελευταιο της μπεμπας!!!

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με την σειρα βλεπω το παμε
εγω προχτες εκανα τον βρυκολακα ολη νυχτα. με ειχ ε πιασει κ πονος κ δεν μπορουσα να περπατησω. τα πληντυρια δεν τελειωνουν ποτεεεε...εκει που τελειωσα με τα ρουχα εμειναν τα σεντονια κ οι πετσετες κ θελω να βαλω κ τα κουβερτακια που θα παρω στο μαιευτηριο για τον μικρο

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολα πλυμμενα τα εχω αυτα!!!Μονο μισο πλυντηριο ακομα με ρουχα με εντονο χρωμα που φοβαμαι μην βγαλουν...ας ελπισουμε!!!

Gewrgia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κοριτσακια. Είμαι η Γεωργια και εχω πητ 21/1. Εχω ηδη παει σημερα γιατρο και μου ειπε οτι δεν με βλεπει να γενναω πριν τις 10 αρα εχω καιρο ακομα. Μπηκα στο φορουμ για να βλεπω πληροφοριες σχετικα με την εγκυμοσυνη μου και τυχαια ανακαλυψα και εσας αν και λιγο αργα. Μεχρι να σας διαβασω και λιγο να καταλαβω τι παιζεται. Να πω συγχαρητηρια στην Μιρατζελα που ειχε την δυναμη να φτασει μεχρι εδω το μπεμπακι της. Και στην Σμαρω να τις ζησει. Επιτελους μανουλα Very Happy Στις υπόλοιπες απλα υπομονη και ιδιαιτερα στην Δώρα που οπως καταλαβα δεν εχει αλλη υπομονή.

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΣΙΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?....ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙ ΜΟΥ!ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΗΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Κ ΘΑ ΣΤΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!ΩΡΑΙΑ!ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Κ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ(ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ)!Κ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κ απο μενα!οχι δεν ξυπνησα τωρα αλλα κατα τις 5 και κατι κ ας κοιμηθηκα 2!πηγαμε με τον δικο μου για λογ εφοριας κ τα τελη!γινοταν κ στις 2 τραπεζες χαμος!στην πρωτη με πηραν αμεσα κ στην δευτερη δεν λεω αλκα συνεβη κατι που με νευριασε παρα πολυ!ενω εμπαινα μεσα στην τραπςζα μθα που ηταν απο πισω μου κ βιαζοταν...να με περασει...εριξε την πορτα πανω στην κοιλια μου κ νε εσπρωξε για να παρει πρωτη χαρτακι! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 679259 ρε γαμωτο μου ειναι τοσο ανεγκεφαλοι καποιοι!??δεν σεβονται τιποτα;;;εγω βεβαια τελειωσα αμεσα αλλα με εκνευριζει τοσο πολυ η αναισθησια κ η αγενεια!!!!
το θεμα ειναι οτι απο το πρωι πριν φυγιυμε ενιωθα ενα τραβηγμα χαμηλα δεξια κ το νιωθω κ τωρα κ δεν κουνιεται τωρα κ ο μικρος μου!!! εχω φοβηθει λιγο... Embarassed

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:καλημερα κ απο μενα!οχι δεν ξυπνησα τωρα αλλα κατα τις 5 και κατι κ ας κοιμηθηκα 2!πηγαμε με τον δικο μου για λογ εφοριας κ τα τελη!γινοταν κ στις 2 τραπεζες χαμος!στην πρωτη με πηραν αμεσα κ στην δευτερη δεν λεω αλκα συνεβη κατι που με νευριασε παρα πολυ!ενω εμπαινα μεσα στην τραπςζα μθα που ηταν απο πισω μου κ βιαζοταν...να με περασει...εριξε την πορτα πανω στην κοιλια μου κ νε εσπρωξε για να παρει πρωτη χαρτακι! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 679259 ρε γαμωτο μου ειναι τοσο ανεγκεφαλοι καποιοι!??δεν σεβονται τιποτα;;;εγω βεβαια τελειωσα αμεσα αλλα με εκνευριζει τοσο πολυ η αναισθησια κ η αγενεια!!!!
το θεμα ειναι οτι απο το πρωι πριν φυγιυμε ενιωθα ενα τραβηγμα χαμηλα δεξια κ το νιωθω κ τωρα κ δεν κουνιεται τωρα κ ο μικρος μου!!! εχω φοβηθει λιγο... Embarassed


οσο μεγαλωνουν κουνιουντε και λιγοτερο!ηρεμησε!!!

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΙΝΟΥΝΤΕ ΟΛΟ Κ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Φιλιτσα μου! Γεια σου Κατερινα! Ναι μαλλον εχετε δικιο! απλα επειδη τις τελευταιες μερες κουνιοταν πολυ αγχωθηκα...κ με αυτο το περιστατικο σημερα...
παντως ολα καλα μαλλον γιατι πριν που εβαλα μεγκα κ τραγουδουσαν καποιοι αρχισε να κουνιεται ο μικρος μου τραγουδιστοχορευταρας!

Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 29 654316 κ φυσικα με εκανε πολυ χαρουμενη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις