Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 38]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΔΩ!!! Sad Sad Sad ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 328109

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχα τι λέτε βρε μεσημεριάτικα!!! Embarassed Embarassed

Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αφρουλα μακαρι να ηταν απο την αλεκα το ενα κιλο..δν νιωθω καθόλου πρισμένη, πάω κανονικά τουαλέτα...και το σημαντικότερο... τρωω σαν ΖΩΟ!!!οχι οτι μου φταινε τιποτα τα καημενα τα ζωακια αλλα λεμε τωρα!!!

Γιαννα μου ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 Bow

Eιρηνακι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 ΑΧ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!ΕΝΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 679259 ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ..ΕΝΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΡΩΙ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 311356

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΩ.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ????ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΣΟΥ ΕΣΥ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΩΡΑ.............ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ???????

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 417472 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 604962



ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΖΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ........!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΕΣΥ?????

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[





Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 6:18 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ????ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΣΟΥ ΕΣΥ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΩΡΑ.............ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ???????

ΧΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ θα με πεθανετεεε!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Σταυρουλινα μου δν πειραζει κουκλα μου, οτι εγινε εγινε...περαστε μια ΥΠΕΡΟΧΗ μερα αυριο παρειτσα με τον αντρα σου!!!!!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΩ.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ????ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΣΟΥ ΕΣΥ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΩΡΑ.............ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ???????


ΓΙΑΤΙ ΧΑΖΗ ΕΙΜΑΙ? ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΗ ΘΑ ΜΕΙΝΩ? ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ "ΠΑΙΖΕΙ"... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΒΕΙ... Sad ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΩΩΩΩΩ!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ????ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΣΟΥ ΕΣΥ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΩΡΑ.............ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ???????

ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΓΡΑΨΕΣ!!!! Respect Respect Respect Respect Respect

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΩ.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΦΡΟΥΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 60945153091821387834555


ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΜΑΡΗ ΛΥΣΣΑΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 837218 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 837218 ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΚΤΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 6:18 am, 1 φορά

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
ΓΙΑΤΙ ΧΑΖΗ ΕΙΜΑΙ? ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΗ ΘΑ ΜΕΙΝΩ? ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΝΑ "ΠΑΙΖΕΙ"... ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΒΕΙ... Sad ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΩΩΩΩΩ!

Laughing Laughing Laughing Laughing ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟΟΟΟ!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ HOT ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙ Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ???! Laughing Laughing Laughing

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ HOT ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

έτσι!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑ...ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ HOT ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 7 215994 !!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΝΑΨΕ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ No2 TH Γ@ΜΗΣ@ΜΕ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΙ ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ?

ΜΑΡΗ ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΦΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΤΕ ΜΑΖΙ???????ΚΑΝΤΕ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ ΕΝΑ....ΕΝΑ....ΕΝΑ.....ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΓΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ.ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΧΑΝΕΙΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. Very Happy

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 6:18 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΙ ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ?

ΜΑΡΗ ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΦΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΤΕ ΜΑΖΙ???????ΚΑΝΤΕ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ ΕΝΑ....ΕΝΑ....ΕΝΑ.....ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΓΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕ!!!!

ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχα ψοφησα αααχχχχ η κοιλια μουυυυυ θα πεθανωωωω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Respect Respect Respect Respect Respect Respect

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΑΓΩΤΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ? Wink Wink Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν εγινε η μετανσαρκωση του τατσοπουλου στο σωμα της αφρουλας θα βγει και το μωρο εχμμμ πως να το πω κομψα Rolling Eyes πολυ γαμηστερο Twisted Evil Laughing Laughing το ειπα δεν μπορουσα να το θεσω πιο κοσμια σορυ Razz Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
ναι έτσι είπα...απλά είναι κάποιοι φίλοι του καλού μου που δεν τους πάω καθόλου και ούτε εκείνοι εμένα...δεν ταιριάζουμε καθόλου σαν άνθρωποι και γενικά έχουν μια αντίληψη ότι τον πήρα από την παρέα τους και τον κάνω ό,τι θέλω και είναι πολύ ψυχροί μαζί μου

και γιατι συνεχίζετε να κάνετε παρέα??εγω προσωπικά αν ηθελε τόσο πολύ ο άντρας μου να βγει με αυτους , δν θα πήγαινα μαζι!!σιγα μη χαλάσω το βράδυ μου έτσι!!




χαχαχαχαχαχα εσεις εχετ' ξυφιγ' μεσημεριάτικα!! χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις