Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 38]

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελλουκο, συμφωνω οτι με την επιστημη εχουμε σωθει απο πολλες ασθενειες αλλα πρεπει να λαβεις και υπόψη σου οτι απο την επιστημη επισης εχει καταστραφει και πολυς κοσμος, το περιββαλον, η ατμοσφαιρα αλλα και ποσα αλλα παραδειγματα που για να στα αναφερω θα πρεπει να αφιερωσω απειρες σελιδες!!!!

καλη πρωτοχρονια αφρουλακι!!να περασεις σουπερ οτι και αν κανεις!!!

Φουρφουρακι μου, εαν εμπιστευεσαι τον δικο σου γιατρο να ακολουθησεις τις δικες του συμβουλες αλλα και το δικο σου ενστικτο...εγω π.χ. δεν ημουν εγκυος αλλα η γιατρος μου, μετα την ωορηξια μου ειχε δωσει utrogesten να τα παιρνω για 12 μερες!μα την ρωτησα γιατι να τα παρω εαν δεν χρειαζεται?η απαντηση της για να δυναμωσει η μητρα..η δικη μου ομως απορια παρεμενε και το εψαξα..στην ουσια δεν υπηρχε λογος για να τα παρω γιατι η προγεστερονη μου ηταν περισσοτερο απο καλυτερη...και στην τελικη εαν το σπορακι μου ειναι να μεινει ειναι θελημα θεου και κανενα φαρμακο δεν θα το κρατησει...αυτη ειναι η δικη μου αποψη

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ.
ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ Κ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ.ΤΕΣΠΑ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗ.

ΑΦΡΟΥΛΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ?ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ???????

ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΜΙΚΡΗ ΑΝΝΟΥΛΑ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γι αυτο ειπα κουκλιτσα οτι δν πρεπει να παιρνουμε φαρμακα με το παραμικρο αλλα οταν χρειαζεται, το ιδιο λεμε με αλλα λογια!! στη περιπτωση του ουτροτζεσταν πιστευω κι εγω οτι πρεπει πρωτα να γινει μια αιματολογικη εξεταση να δουμε τα ποσοστα στο αιμα, και ΑΝ χρειαζεται να παρει!! και μεχρι τοτε ξαπλα και προσοχη να μη δημιουργησει καποιο θεμα !!!
οχι τιποτα αλλο, αλλα αν χτυπα ξυλο εχανε το μωρακι καποια μαμα στην φαση που ειναι το φουρφουρακι αν δν ειχε παρει τα χαπια δν θα σκεφτοταν συνεχεια "κι αμα τα ειχα παρει και ειχα τωρα το μωρο μου?" ... ? απο αυτη την αποψη το λεω να μην το απορριπτει τελειως σαν ιδεα το να παρει φαρμακα!


ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ολες μας οτι και να διαβαζουμε πρεπει να δειξουμε ΑΠΟΛΥΤΗ εμπιστοσυνη στον γιατρο που θα μας αναλαβει,και να ακουμε μονο αυτον, για να καταφερουμε να μην τρελαθουμε!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ????? ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΜΜΙΑ??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 438696

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αγαπη !! θελω εγω γιατι ο δικος μου εκτος οτι τελειωνει, εχει γινει και παγος!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:γι αυτο ειπα κουκλιτσα οτι δν πρεπει να παιρνουμε φαρμακα με το παραμικρο αλλα οταν χρειαζεται, το ιδιο λεμε με αλλα λογια!! στη περιπτωση του ουτροτζεσταν πιστευω κι εγω οτι πρεπει πρωτα να γινει μια αιματολογικη εξεταση να δουμε τα ποσοστα στο αιμα, και ΑΝ χρειαζεται να παρει!! και μεχρι τοτε ξαπλα και προσοχη να μη δημιουργησει καποιο θεμα !!!
οχι τιποτα αλλο, αλλα αν χτυπα ξυλο εχανε το μωρακι καποια μαμα στην φαση που ειναι το φουρφουρακι αν δν ειχε παρει τα χαπια δν θα σκεφτοταν συνεχεια "κι αμα τα ειχα παρει και ειχα τωρα το μωρο μου?" ... ? απο αυτη την αποψη το λεω να μην το απορριπτει τελειως σαν ιδεα το να παρει φαρμακα!


ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ολες μας οτι και να διαβαζουμε πρεπει να δειξουμε ΑΠΟΛΥΤΗ εμπιστοσυνη στον γιατρο που θα μας αναλαβει,και να ακουμε μονο αυτον, για να καταφερουμε να μην τρελαθουμε!

δυστυχως σε αυτο θα συμφωνησω γιατι αυτο το σημειο ειναι η απολυτη αδυναμια μας...οτι θα κανουμεε τα παντα για να το προστατευσουμε...
οντως λεμε ακριβως τα ιδια,απλα τα εκφραζουμε διαφορετικα!α, ρε τοξοτινα μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 417472
κατι πηρε το ματι μου για κατι απογοητευσεις που ειχες??θες να ερθω εκει και να σου τραβηξω το σγουρομαλλικο μαλλι???θα καταφερεις να γινεις μανουλα και οχι στα 40!(πλεον αρχιζω και εγω να πιστευω οτι το θαυμα θα γινει πριν τα 40!)
αρκει να το πιστεψεις!να εισαι αγαπημενη με τον συντροφο σου και να δεις οτι θα γινει εκει που δεν το περιμενεις!
Σε καποια φαση διαβασα την ιστορια της αφρουλας με τις ανησυχιες που ειχε με τον αντρα της αν θα μπορουσε να γινει πατερας κ.οκ. αλλα και αλλες μεταπτωσεις των αλλαγων...τλκ ο θεος της εστειλε το μπεμπακι της την καταλληλη στιγμη..την περιοδο που προφανως αρχισε να ειναι καλα με τον αντρα της και ξεπερασε ολα της τα προβληματα...την νοιωθω γιατι και εγω ειχα τους ιδιους προβληματισμους και αγχη με τον συντροφο μου..τους τελευταιους μηνες εχω καταφερει να τα ξεπερασω και ειμαι σιγουρη πως συντομα θα μου κανει την εμφανιση του το σπορακι μου!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΙΠΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΟ.ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΕΙΚ!

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ Η ΠΕΘΕΡΑ!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω δεν μπορώ να πιω ούτε καφέ ούτε τσάι!!! Sad Sad Sad

Κοιμάμαι όρθια, κλείνουν τα μάτια μου και δεν ξέρω τι να κάνω για να συνέλθω...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενω σημερα ειναι μια πολυ ωραια μερα δεν εχω ιδιαιτερη ορεξη για τιποτα ισως μπορει να φταει οτι το βραδυ δεν θα ειμαι με τον αντρουλη μου να αλλαξουμε τον χρονο και να μας βρει χερακι χερακι Crying or Very sad τεσπα αφου δεν μπορω να κανω αλλιως ας το δεχτω που θα κανετε εσεις αλλαγη κοριτσια μου?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φουρφουρακι γιατι δεν ξαπλωνεις λιγο?Εχεις πολυ δουλεια?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλουκο παρε το καφεδακι σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 438696

γιαννα μου ετοιμος και ο δικος σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 438696 αλλα μου τελειωσε το κεικ βολευεσε με κουλουρακια???Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 Eating-cookie

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΑΓΑΠΗΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ.ΝΟΣΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ.

ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑ
Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΑ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι γιάννα μου.. χαμός...

Αλλά έχω και να βρω που θα πάμε το βράδυ... ήταν να κλείσουμε σε κάποιο μαγαζί για ρεβεγιόν τα δυο μας αλλά πάλι το αφήσαμε τελευταία στιγμή... Γονείς και πεθερικά είναι μακριά και δεν έχω καμιά διάθεση να κάτσουμε στο σπίτι!

εχθές το βράδυ γυρίσαμε από θεσσαλονίκη και σήμερα ήθελα να καθαρίσω το σπίτι αλλά η μαμά μου μου είπε να κάτσω στα αυγά μου και να μην κάνω τίποτα!!! εγώ τώρα τρελαίνομαι γιατί ήθελα να τα αστράψω όλα.. αλλά μάλλον δίκιο έχει και θα περιμένω τον άντρα μου να έρθει και αν έχει διάθεση, τουλάχιστον να βάλει αυτός σκούπα κι' εγώ να κάνω ένα ξεσκονισματάκι..

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 7:11 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη μου τουλαχιστον θα δεις τους δικους σου, που δν τους βλεπεις και καθε μερα!!εγω αν μπορουσα να παω στους δικους μου που μου εχουν λειψει πολυ, δν θα με πειραζε και μια χρονια να κανω χωρια πρωτοχρονια με τον αντρα μου!!!

Γιαννα κι εγω δν πιστευω οτι θα υπολογισω μη στεναχωρηθει η πεθερα!καλα κανεις! (απλα απ οτι εχω καταλαβει, οτι και να λεμε αυτοι τον χαβα τους, δν θα βγει ακρη!)τεσπα, κουραγιο σε σενα και εμενα οταν ερθει το σπορι βλεπουμε....

καραμελιτσα ασε...και μου περασαν τα νευρα αλλα μου εχει κοπει τελειως η ορεξη...και μεταφορικα και κυριολεκτικα!εγω που τρωω 100φορες τη μερα, χθες μονο κατι γλυκα εφαγα, φαγητο δν ηθελα! δν ξεκιναει καλα αυτος ο χρονος..γι αυτο ηθελα να εχει φυγει η αλεκα η να ερθει πιο μετα, γιατι παντα οταν εχω παρεα την αλεκα εχω ψυχολογια στα πατωματα..

φουρφουρ αν εχεις δουλεια ενα ελαφρυ γαλλικο η εναν ελληνικο επιτρεπεται να πιεις!!κατσε στον πωπο σου κι ασε τον αντρα σου να κανει τις δουλειες!ΜΑΚΑΡΙ να μην ειχα κι εγω να παω πουθενα, δν εχω ορεξη!!εμεις θα αλλαξουμε χρονο οικογενειακα και μετα θα παμε στους φιλους μας που εχουν το κοριτσι ταλιμπανακι!! οποτε δν νομιζω οτι θα παω κι εκει να χαλαρωσω που θα ηθελα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 688264

Α!!!αγαπη μου ευχαριστω για το καφεδακι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 35468

Ειρηνη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 417472 περαστικα σου ζουζουνα μου!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΧ ΑΓΑΠΗΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ.ΝΟΣΤΙΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ.

ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑ
Η ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΑ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ!!

αχ τη καλα ωραια ειναι και ετσι ρομαντικα τα δυο σας αντε ρε ασε την ταινια κοιτα μηπως παιχτει κανα ερωτικο ειδυλλιο εκμεταλευσου το αναψε κερια κανε ερωτικη ατμοσφαιρα αν εχετε τζακι ακομα καλυτερα ανοιξτε και ενα μπουκαλι κρασι και που ξερεις μπορει να ξαναφουσκωσει η κοιλιτσα σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 990599

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα αγαπακι!!καλε θελω και εγω καφεδακι!!!
φουρφουρακι δεν κανει στην εγκυμοσυνη να πινεις καφε ή τσαι?
εγω κοριτσια θα κανω πρωτοχρονια σπιτακι με τον αντρουλη μου και τον αδελφο μου με την κοπελα του!εχουν παρει ενα καινουριο επιτραπεζιο και θα παιξουμε!!
ειρηνακι μου!!!επαθες ψυξη??και τωρα αρρωστουλα?ολα οταν εχουμε αδεια τα παθαινουμε..περαστικα κουκλιτσα μου!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 7:11 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μου αυτο που θα σου πω μπορει να ακουστει πολυ μελο αλλα πραγματικα δεν μπορω χωρις τον αντρα μου το παρεακι μου το αγαπακι μου ειμαι τρομερα εξαρτημενη απο τον αντρουλη μου και δεν μπορω μακρυα του να φανταστεις τα βραδια που δουλευει για να κοιμηθω φοραω μια μπλουζα του θελω να τον μυριζω ετσι νιωθω οτι τον αισθανομαι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 35468

υ.γ παραακουστηκα πολυ μελο Rolling Eyes

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EIRHNH ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΦΥΓΕ Η ΨΥΞΗ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΡΙΛΕΡ!ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΒΑΡΥ!!

ΑΓΑΠΗ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΗ ΣΚΑΣ!ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙ Κ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
Ελλη θα σε τρελάνει το τόσο ήσυχο κοριτσάκι ε;;καλά αυτό δε θα κοιμάται;;

δν νομιζω, γενικα κοιμαται κατα τη μια, αλλα με κοσμο στο σπιτι δν νομιζω..και δν μπορεις ουτε να αφησεις κατω το ποτηρι που πινεις, σαν να ειμαστε σε μπαρ θα ειμαστε Razz Razz


αγαπη αυτο που λες δν μου ακουγεται τοσο μελο, οσο μου ακουγεται πολυ ζορι, και πιστευω πρεπει να μην ειμαστε ΤΟΣΟ εξαρτημενοι απο κανενα ατομο, γιατι ειδες με τι δυσκολια τωρα περνας τις ωρες μακρια του!!!για καλυτερο το λεω δηλαδη οτι δν θα επρεπε να ειμαστε ετσι!

βεβαια εγω γενικα ειμαι ανεξαρτητη προσωπικοτητα και δν μπορω με τιποτα να ειμαι 24ωρες το 24ωρο με τον αλλον, θελω να εχω χρονο με τον εαυτο μου... ειτε για να χαλαρωσω και να ηρεμισω, ειτε για να χαζεψω τηλεοραση με την ησυχια μου, ειτε για να κανω τις δουλειες μου χωρις να τον εχω στα ποδια μου!!
μονο βολτες δν μου αρεσει να παω μονη μου με φιλους και θελω να ειναι και ο αντρας μου, αλλα αν τυχει παλι καλα θα περασω.απλα δν το παιρνω ευκολα αποφαση!

Γιαννα μου δν μπορω να ειμαι χαλαρη γιατι ετσι που κανει ειμαι συνεχεια με τον φοβο οτι θα χτυπησει!!


αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:EIRHNH ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΦΥΓΕ Η ΨΥΞΗ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΡΙΛΕΡ!ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΒΑΡΥ!!

ΑΓΑΠΗ ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ!!

οχι κοιμισμενους ρε καντε κατι για τα δυο σας Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 215994 καλα θα περασετε ακου με που σου λεω μην κλοτσας την τυχη σου ισως τον αλλο μηνα να με ευχαριστεις αν η κοιλιτσα φουσκωσει Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #94 - Σελίδα 35 990599

ειρηνακι μου αρρωστουλα βρε??? περαστικουλια σου παρε κανενα σιροπακι και καμμια καραμελιτσα για τον λαιμο

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 7:11 am, 1 φορά

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Παρ Δεκ 06, 2013 7:11 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις