Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα και θα της πεις οπως εγιναν.απλα για την σταση σου εννοω...δλδ μην τον παρει απ τα μουτρα του τυπου ξερεις τι εκανε η μανα σου..δειξε κυριως οτι στεναχωρεθηκες με αυτο το σκηνικο που εγινε.καταλαβαινεις πως το λεω?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Σοφακι, καταλαβαινω. Smile Ευτυχως θα γυρισει σε λιγο, οποτε θα ειναι και φρεσκο το θεμα.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολα ειναι θεμα δυπλωματιας... Wink αν "επιτεθεις" λεκτικα για την μαμα του θα παρει αμυντικη σταση..αν δει οτι πληγωσανε την γυναικα του...την ΕΓΚΥΟ γυναικα του θα γινει τουρμο..αντρεεες μπορουμε να τους κανουμε υποχειρια Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Respect Respect Respect Respect Respect

Κι εγω γι'αυτο ειπα ευτυχως που θα ερθει σε λιγο! Για να φαινομαι και λιγο κλαμενη. Πειθει το κλαμε, οπως και να το κανουμε!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αφου εκανες καισαρικη δεν ξερεις ποσο ποναει ο φυσιολογικος βρε Razz Razz Razz Razz

με συγχωρεις μεχρι ενα σημειο φυσιολογικα πονουσα!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε πλακα σε κανω φιλλιω Razz Razz αν και νομιζω πως εκει που υποφερεις ειναι οταν εχει ανοιξει το πραγμα σαν γαρυφαλλο και προσπαθει να βγει ανθρωπος απο μεσα....πωπω παλι η τριχα μου σηκωθηκε Shocked Shocked Shocked

Καλα ναι μιραντζελα το κλαμα πιανει!!!γι αυτο το δακρυ ετοιμο το εχουμε!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 328109

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Λοιπον περηλιπτικα οσο μπορω θα σας το πω. Απο την ημερα των χριστουγεννων ειναι ολο υποδειξεις και συμβουλες και σποντουλες κυριως για τα λεφτα του στυλ

-Δεν επρεπε να παρεις τοσο ακριβο δωρο στον χρηστο, εχετε τωρα πολλα εξοδα
-Λιγη οικονομια δεν ξερεις να κανεις(επειδη ξεχναω ανοιχτα φωτα, ακουσον ακουσον)
-λεει οτι ειμαι και λιγο κακομαθημενη, εχω μαθει στα πολλα και θα μαθω και το παιδι μου ετσι και τετοια.

Χεστα ολα αυτα, δεν νε νοιαζουν, απλα με τσατισαν.Το κορυφαιο εγινε πριν απο λιγο.

Καθομασαν τωρα και πιναμε καφε, μονες μας, και με ρωτουσε διαφορα πραγματα για τον μπαμπα μου και την μαμα, του στυλ γιατι δεν παντρευτηκαν οταν εκαναν εμενα, αν θα ερθει να με δει ο πατερας μου απο την Κυπρο τωρα που θα γεννησω, και τι συγγενεια θα εχει το παιδι μου με το παιδι του μπαμπα μου, δλδ αν θα ειναι θειος του, παρολο που εχουμε εμεις διαφορετικη μητερα και τετοια. Και ηταν το υφος της ρε παιδι μου πολυ υποτιμητικο και το αποκορυφωμα, γυρναει και λεει στο τελος
" Δεν πειραζει βρε κοριτσι μου, τουλαχιστον απο την δικη μας την μερια ειναι πιο φυσιολογικα τα πραγματα και θα εχει το παιδι μια φυσιολογικη οικογενεια, γιατι αν περιμενε απο την δικη σου,δεν θα εβλεπε χαιρι....

Κρατιεμαι εγω...

και μετα μου λεει για τις εποχες της που σεξ κανανε μετα τον γαμο, αλλα μου λεει, αυτα τα πραγματα περνανε απο γενια σε γενια. Ποιος να σου δωσει εσενα παραδειγμα, αφου κι η μανουλα σου παιδι εκτος γαμου εκανε?

Πωωωω ρε τα πηρα στο κρανιο, ειναι δυνατον εν ετει 2013 σχεδον να ακουω τετοια πραγματα?? Ελεος, δεν ειπαμε να εχουμε και τις ιδιες αντιληψεις, αλλα ρε γαμωτο ΕΛΕΟΣ, ειναι δυνατον να μου λεει τετοια πραγματα???
Πως κρατηθηκα και δεν την εδιωξα, ενας θεος ξερει!

Τεραστιο μηνυμα, σορρυ...


τΤΙ ΕΚΑΝΕ ΛΕΕΙ????ΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟ ΤΟ ΤΟ ΤΟ ΠΩς ΝΑ ΤΟ ΠΩ????ΠΡΑΜΑ??????ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΛΙΓΟ?ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ.




Λουκια μου να πουμε και μια καλη κουβεντα γιατην αντοικαταστατρια!και οχι δεν γιορταζω σημερα!14 Νοεμβρη!



ΤΙ ΕΙΠΕ ΡΕ Η ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΗ Η ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ????
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασε ρε Φιλιτσα μου, για τα μπαζα ειναι η γυναικα... Μου γ@μησε τελειως την διαθεση.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ασε ρε Φιλιτσα μου, για τα μπαζα ειναι η γυναικα... Μου γ@μησε τελειως την διαθεση.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΕΛΕΙΩς ΟΜΩς....

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελοσπαντων, σας επρηξα με μενα!

Εσεις, τι κανετε?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πες μας για χθες να τα θυμηθεις να χαλαρωσεις λιγο!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:τελοσπαντων, σας επρηξα με μενα!

Εσεις, τι κανετε?
πρωτον δεν μας επρηξες και δευτερον για πες για χθες!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνωμη κοριτσακια, εκανα ενα τοστακι να φαω και επανηλθα!

Το παληκαρι μου, με συγκινησε!!
Γενικα, ξερω οτι το παιδι μου δεν ειναι ιδιαιτερα του ρομαντισμου, αλλα χθες ηταν πολυ ρομαντικος!

Ηρθε με πηρε απο το σπιτι και πηγαμε στο σπιτι μας. Ειχε στολισει εκει, δεν ξερω ποτε προλαβε, κατι λουλουδια, κερακια και τετοια, και ετοιμασε και να φαμε(εφερε δηλαδη απο το κιτσεν μπαρ)

Επισης, εφτιαξε ενα ψηφιακο αλμπουμ με φωτογραφιες μας απο οταν γνωριστηκαμε, και μεχρι σημερα και κλαμμααα εγω και κακο, και επισης μου εκανε ουσιαστικα προταση γαμου, δεν μου την ειχε κανει ποτε τυπικα, και κανονικα, με γονατισμα και τα παντα!

Μου ελεγε και κατι λογια, πολυ αγαπισιαρικα ρε γμτ, με εκανε λιωμα!!!

Κλαιω παλι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Συγνωμη κοριτσακια, εκανα ενα τοστακι να φαω και επανηλθα!

Το παληκαρι μου, με συγκινησε!!
Γενικα, ξερω οτι το παιδι μου δεν ειναι ιδιαιτερα του ρομαντισμου, αλλα χθες ηταν πολυ ρομαντικος!

Ηρθε με πηρε απο το σπιτι και πηγαμε στο σπιτι μας. Ειχε στολισει εκει, δεν ξερω ποτε προλαβε, κατι λουλουδια, κερακια και τετοια, και ετοιμασε και να φαμε(εφερε δηλαδη απο το κιτσεν μπαρ)

Επισης, εφτιαξε ενα ψηφιακο αλμπουμ με φωτογραφιες μας απο οταν γνωριστηκαμε, και μεχρι σημερα και κλαμμααα εγω και κακο, και επισης μου εκανε ουσιαστικα προταση γαμου, δεν μου την ειχε κανει ποτε τυπικα, και κανονικα, με γονατισμα και τα παντα!

Μου ελεγε και κατι λογια, πολυ αγαπισιαρικα ρε γμτ, με εκανε λιωμα!!!

Κλαιω παλι...


Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 379767 ΕΛΙΩΣΑ!!!!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τι καλοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!!!Παω τωρα να γκρινιαξω στον παυλο που δεν μ χει κανει προταση ακομα Razz Razz Razz αντε και μ αρεσουν αυτα <3

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αχ τι καλοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!!!Παω τωρα να γκρινιαξω στον παυλο που δεν μ χει κανει προταση ακομα Razz Razz Razz αντε και μ αρεσουν αυτα <3
αι μαρη αστον ανθρωπο...τελικα το βραβειο αντοχης παει στο παυλο!


καλη σας νυχτα ειμαι χαλια...ελπιζω ολα καλα με την Δωρα μην την κρατησε ο γιατρος της μεσα!!!!!οποτε φευγω νωρις εχουμε γεννα!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 654316

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Φιλιτσα!!οφειλω πραγματι να παραδεχτω οτι η Ελενη εκανε τελεια δουλεια!!

Μιραντζελα μου περασες τοσο ομορφα χτες κ καθεσαι κ ασχολεισαι με την τσουχτρ@..?σορρυ κιολας αλλα μας ανεβασε ομαδικως το αιμα στο κεφαλι..

θα συμφωνησω απολυτα κ σε ολα με το Σοφακι..μικρη, μικρη αλλα σε αυτα ειναι μανουλα!!! Respect

εγω πιστευω οτι περα απο θεμα κατινιας παιζει κ το ζητημα μοναχογιου λιγακι..τον ειχε εναν κ της τον πηρες..ειναι κ οι μερες τωρα κ την εβγαλε την χολη της..

εσεις να ειστε καλα..αστην να κουρευεται αυτη!μην δαγκωθει μονο κ παθει καμια δηλητηριαση!!! Razz Razz

κ πραγματικα ο καλος σου αριστα με τονο χτες!απλα τελειο..σ αγαπαει πολυ μωρε..

Σοφακι μου κι εγω την προταση ακομα την περιμενω, εχετε εσεις ακομα!αλλα θα συμφωνησω κ με την Φιλιτσα!ηρωας ο αντουλης σου Razz εισαι τρελοκομειο!

εγω μολις αραξα στο κρεβατακι μου!ο Χρηστος ειναι παλι νυχτα-ουτε γκομενα να τον ειχε τον εισαγγελεα που φυλαει!τον ταισα, του εφτιαξα κ καφεδακι κ bye bye!ειμαι ολοδικια σας!μην τυχον κ δεν εμφανιστει καμια σας.. Rolling Eyes

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου πάλι στα κλεφτά μπήκα ...

ελπίζω να είστε όλες καλά, δεν ξέρω αν έχει γεννήσει ακόμα καμία , εγώ πάντως σήμερα έκανα "κορδελα" και εχω ακομα δρόμο ... οπως επισης εχω και πιεση , 160 με 90 ανεβηκε αυτη τη φορα ....!!! ο γιατρος ειπε να την παρακολουθω , ποσο πια ????? ελπιζω να ηταν της στιγμης ... και την τεταρτη θα παω για ντοπλερ τελικα, μου το ξαναζητησε ο γιατρος και μου ειπε να κανω και βιοφυσικο προφιλ, τωρα τι ειναι αυτο , ιδεα δεν εχω ....

αυριο ελπιζω να εχω χρονο να μπω να σας διαβασω γιατι το ενο θεματακι δεν προλαβα να το διαβασω αποψε ....και εμγια μας , ελπιζω αν και το 13ο να ειναι πολυ πολυ τυχερο .....!!!!

αααααα, Δώρα η γειτόνισσα μου που εχει ΠΗΤ μαζι με σενα ηταν σημερα στο νοσοκομειο γιατι την επιασαν οι πονοι ... θα την παρω αυριο να δω αν γεννησε ...

λοιπον καληνυχτα τσουπρες μου ...

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πτώμα είμαι πτώμα. Δε ξέρω πια τι να κάνω με τον κ@λο μου!!!! Κοιμήθηκα μετά τις δουλειές και πάλι τα κοκαλάκια πονάνε!
Λοιπόν:

-Ελένη αυτό είναι ραπόρτο. 10 με τόνο!! χεχε. Εμ δε το ήξερα να σε εκμεταλλευτώ που είχα να διαβάσω σήμερα 30 σελίδες!!

-Σοφία είναι υπέροχα και τα δυο ονόματα γιατί δεν της τα δίνετε και τα δυο; Α και λες να πάω και εγώ στον δικό μου να γκρινιάξω;; Μπορεί να είμαστε παντρεμένοι αλλά πρόταση γάμου δε μου έκανε!!!!

-Αμάν πια με αυτά τα πεθερικά! Mirantzela ποπο μου ανέβηκε η πίεση!! Τα χω περάσει και δε μπορώ ούτε να τα διαβάζω!! ΜΗ της δώσεις ποτέ το δικαίωμα να αντιληφθεί ότι σε στεναχώρησαν τα λόγια της. Αν δε μπορείς να είσαι κακιά ,παίξ΄ το τρέλα!! Πάλι καλά που μένει μακριά και την έχετε μια στο τόσο! Και αχχχχχ πεθαίνω -love story!!! Μπράβο στο παλικάρι σου!!! Να σκέφτεσαι αυτή τη βραδιά και να ξορκίζεις το πεθερικό!!

-Λουκία τη μου θυμίζεις με τη μπανιέρα αχαχαχα. Να του λέω πλύνε μου τη μπανιέρα έχουμε πιάσει αποικία μικροβίων και να λέει τι έχει εγώ μια χαρά τη βλέπω!!!

-Φιλίτσα καλή ξεκούραση!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ε ειμαι εξαλλη!!!!Θα την ξεχεζα κανονικα Μιραντζελα!Να φυγει να παει αλλου!Ακου να την εχετε τοσο καιρο εκει κ να γυρναει να σου μιλαει ετσι μετα απο οσα περασες!ηθελα να 'ξερα αν παθαινες τπτ απο τη συγχιση τι θα ελεγε μετα στο Χρηστο!Φυσικα κ να του τα πεις ολα!Κ παιξτο κ θυμα.Οτι πονας κτλ μπας κ καταλαβει τι σου προκαλεσε.Η αχαρακτηριστη!!! Twisted Evil

Ειναι πολυ γλυκουκης ο καλος σου κ μετα τα χθεσινα φανταζομαι δε θα θελει να σε βλεπει ποτε στεναχωριμενη!Να του μιλησεις κ να του πεις οτι ταραχτηκες κ οτι δεν ανεχεσαι τετοια συμπεριφορα αλλα οτι την σεβαστηκες κ θεωρεις οτι δεν επρεπε να της μιλησεις κ εσυ ασχημα κ δειξτου οτι πρεπει να τη βαλει αυτος στη θεση της.Μη σου πω να τα μαζεψει κ να παει στο νησακι της!


λοιπον...δε γενναω φετος...Απο του χρονου βλεπουμε...Εχει αρχισει να κατεβαινει καπως η μπεμπα αλλα δεν εχει εμπεδωθει ακομα.Ραντεβου την αλλη Παρασκευη παλι.Προς το παρον ουτε καρδιοτοκογραφο θα κανουμε.

Πηγαμε κ στα παμπλικ μετα κ πηραμε ψηφιακη να βγαζουμε φωτογραφιες τη μπουμπουκα μας.Κ μετα παμε να παρουμε ταξι κ χωνεται μια θεια κ το παιρνει.Παμε να παρουμε το επομενο κ να αλλη μια κυρια με ενα κυριο που πλησιαζουν.Προλαβαινω κ ανοιγω εγω την πορτα κ με κοιταει περιεργα.Μπορουμε να το παρουμε της λεω.ε παρτε το λεει.Μπαινει κ ο καλος μου μεσα κ φευγουμε.Α καλα ηταν κ σαν τη Μαρθα Καραγγιαννη αυτη του λεω...Οχι ΣΑΝ μου λεει,ηταν η Μαρθα Καραγιαννη!Κ της πηρα το ταξι... Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φαιη μου αφου δεν σου καθαριζει την μπανιερα πες του τουλαχιστον να σου τριψει τον κολ@ρ@κο σου!! Razz Razz Razz ε μα πια, καπου πρεπει να φανουνε κ αυτοι χρησιμοι!!!

οσον αφορα τα πεθερικα, ολες μας λιγο πολυ εχουμε κατι να διηγηθουμε..αλλα πριτς!σιγα μην κατσω να ασχοληθω!το παιζω λαϊ λαϊ κ καθολου δεν την χαλαω την ζαχαρενια μου!!!

οσο για την προταση, στον 2ο γαμο μας!!! Embarassed Razz Laughing

καλως την Δωρα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοβαρα??????????πολυ καλο Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

το '13 επομενως μικρη σας ε?βαρια μεχρι τις 5 του γενναρη Δωρα μου, ειμαστε ρεζερβε μετα!!!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpompiras έγραψε:Κορίτσια μου πάλι στα κλεφτά μπήκα ...

λοιπον καληνυχτα τσουπρες μου ...

Γειά σου κορίτσι. Very Happy Δεν έχω ιδέα τι είναι το βιοφυσικό προφίλ αλλά μην αγχωθείς, θα πάνε όλα καλά!

doritaki έγραψε:

λοιπον...δε γενναω φετος...Απο του χρονου βλεπουμε...Εχει αρχισει να κατεβαινει καπως η μπεμπα αλλα δεν εχει εμπεδωθει ακομα.Ραντεβου την αλλη Παρασκευη παλι.Προς το παρον ουτε καρδιοτοκογραφο θα κανουμε.

Πηγαμε κ στα παμπλικ μετα κ πηραμε ψηφιακη να βγαζουμε φωτογραφιες τη μπουμπουκα μας.Κ μετα παμε να παρουμε ταξι κ χωνεται μια θεια κ το παιρνει.Παμε να παρουμε το επομενο κ να αλλη μια κυρια με ενα κυριο που πλησιαζουν.Προλαβαινω κ ανοιγω εγω την πορτα κ με κοιταει περιεργα.Μπορουμε να το παρουμε της λεω.ε παρτε το λεει.Μπαινει κ ο καλος μου μεσα κ φευγουμε.Α καλα ηταν κ σαν τη Μαρθα Καραγγιαννη αυτη του λεω...Οχι ΣΑΝ μου λεει,ηταν η Μαρθα Καραγιαννη!Κ της πηρα το ταξι... Razz


Άντε μια χαρά,δεν είναι καλύτερα να λες γεννάω του χρόνου απ΄ότι σε μια δυο μέρες χεχε;!

Με γεια τη μηχανούλα, να γεμίσετε απο μπεμπουλοφωτογρ5αφιούλες!!
Αλήθεια τώρα πήρες το ταξί της Καραγιάννη;; ΘΕΑ αχαχα! Very Happy Very Happy

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:Φαιη μου αφου δεν σου καθαριζει την μπανιερα πες του τουλαχιστον να σου τριψει τον κολ@ρ@κο σου!! Razz Razz Razz ε μα πια, καπου πρεπει να φανουνε κ αυτοι χρησιμοι!!!


οσο για την προταση, στον 2ο γαμο μας!!! Embarassed Razz Laughing




αχαχαχα κατουρήθηκα στα γέλια!!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 6 654316 Μόνο που το έκανα εικόνα πέθανα!!!!!!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παω να φάω και επανέρχομαι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις