Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
418 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 418 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου Ελενίτσα , καλη χρονια να εχεις ...
έχω πάθει και εγώ κράμπες και έχω ξυπνήσει από τον πόνο αλλά όχι συχνά ...και δεν με ρώτησε ποτε ο γιατρός μου αν ειχα κραμπες .. εγω παντως δεν εκανα τιποτα για αυτες , ουτε πηρα κατι ...ειχα διαβασει οτι οταν εχεις πολλες κραμπες παιρνεις μαγνησιο , αλλα ρωτα το γιατρο σου καλυτερα ...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpompiras έγραψε:γεια σου Ελενίτσα , καλη χρονια να εχεις ...
έχω πάθει και εγώ κράμπες και έχω ξυπνήσει από τον πόνο αλλά όχι συχνά ...και δεν με ρώτησε ποτε ο γιατρός μου αν ειχα κραμπες .. εγω παντως δεν εκανα τιποτα για αυτες , ουτε πηρα κατι ...ειχα διαβασει οτι οταν εχεις πολλες κραμπες παιρνεις μαγνησιο , αλλα ρωτα το γιατρο σου καλυτερα ...


καλη χρονια ελενη μου! πρωτη φορα το παθα σημερα με το που ξυπνησα αλλα πηγε κατευθειαν το μυαλο μου στον γιατρο...θα τον ρωτησω ναι.το ψαξα κ λιγο στο ιντερνετ κ λεει οτι συμβαινει κυριως στο τριτο τριμηνο η οταν πλξσιαζει ο τοκετος προφανως τον τελευταιο μηνα θα εννοει.
εχω ενα προαισθημα οτι θα γεννησει η Δωρα μας σηνερα...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenhtsa έγραψε:
καλη χρονια ελενη μου! πρωτη φορα το παθα σημερα με το που ξυπνησα αλλα πηγε κατευθειαν το μυαλο μου στον γιατρο...θα τον ρωτησω ναι.το ψαξα κ λιγο στο ιντερνετ κ λεει οτι συμβαινει κυριως στο τριτο τριμηνο η οταν πλξσιαζει ο τοκετος προφανως τον τελευταιο μηνα θα εννοει.
εχω ενα προαισθημα οτι θα γεννησει η Δωρα μας σηνερα...


ναι εεε ??? αντε μακαρι ... και αυτή ευχήθηκε να την πιάσουνε οι πόνοι, οπότε ας περιμένουμε να ξυπνήσει να μας πει πως νιώθει ..

εγω πριν κατι μέρες είχα πάθει κράμπα και δεν περνούσε με τίποτα, όσο και να τεντωνα την πατούσα μου ... σηκωθηκα και περπατησα και ετσι ανακουφιστηκα καπως ..

ασε, εχει 2 βραδιες που ξυπναω στον υπνο μου και δεν μπορω να ξανακοιμηθω και αναρωτιεμαι μηπως ξυπνάω επειδη με πιασουν οι πονοι ή μου σπασουν τα νερα και γεννησω ..και περιμενω να δω αν συμβει κατι απο αυτα , αλλα στο τελος με ξαναπαιρνει ο υπνος .. SmileSmileSmileSmileSmile

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ κ εγω το εχω παθει αυτο 2 φορες!νομιζα οτι η κατουρηθηκα πανω μου η σπασαν τα νερα!!τοσο εντονο!! Shocked αλλα τελικα ημουν οκ Razz

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!τι κανετε σημερα?εχθες ολες χαμενες εισασταν!!!απο σημερα εχω προγραμμα.θα αδειασω το καλαθι με τα απλυτα,το σκ σιδερωμα,τζαμια σημερα τραβηγμα καναπεδων και γενικα ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ και μετα να κατσω να περιμενω!εσεις τι νεα?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!




Ελενίτσα εχεις καιρο εσυ ακομα, η κανω λαθος ??? για Φλεβαρη δεν εισαι ??? εγω μετραω αντιστροφα ...


Φιλίτσα μου ετοιμάζεσαι εεε ?? και εγω εβαλα πλυντηριο πρωι πρωι και απλωσα ασπρορουχα και αδειασε το καλαθι ...
στις 2 εχω ραντεβου για το ντοπλερ και για καρδιοτοκογραφο και στις 7 το απογευμα θα παω στο νοσοκομειο για να με δει και ο γιατρος μου .. αντε , θελω να δω μηπως και δουμε το προσωπακι του σημερα και μας βγαλει καμια φωτο ο γιατρος ... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 24 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 24 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 24 328109

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κραμπα επαθα και εγω πρωτη φορα χθες αλλα την δικαιολογω με την κουραση που ειχα..παντως κατατρομαξα να πω την αληθεια....Οσο για το κρεβατι καθε φορα που σηκωνομαι κοιταω αν το κατουρησα το καημενο γιατι εγω ειχα και το θεματακι με την ακρατεια απ την αρχη της εγκυμοσυνης.. Razz Razz Razz Razz

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που είναι η Δώρα βρε κορίτσια ?? ακόμα να κοιμάται λέτε ??? βεβαια για αυτην ειναι ακομα νωρις .. SmileSmileSmileSmile
αν την είχαν πιάσει οι πόνοι θα μας είχε ειδοποιήσει , έτσι δεν είναι ????

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:που είναι η Δώρα βρε κορίτσια ?? ακόμα να κοιμάται λέτε ??? βεβαια για αυτην ειναι ακομα νωρις .. SmileSmileSmileSmile
αν την είχαν πιάσει οι πόνοι θα μας είχε ειδοποιήσει , έτσι δεν είναι ????
ναι καλε!κοιματε μαλλον!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="mpompiras"]



Ελενίτσα εχεις καιρο εσυ ακομα, η κανω λαθος ??? για Φλεβαρη δεν εισαι ??? εγω μετραω αντιστροφα ...



ναι εγω αργω ακομα...10/1 μπαινω στον μηνα μου αλλα δεν ξερω νομιζω οτι δςν θα το πανε για Φλεβαρη τελικα...εχω ραντεβου στις 9/1.αντε κ αν σας εχει προσωπακι σημερα για εκπληξη να φωτο

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φιλιτσα μου αντιστροφη μετρηση κ για σενα...για αυτο βουρ στις δουλειες;μην μου κουραστεις πολυ ομως σιγα σιγα...θα εχεις κανεναν να σε βοηθησει;με τα μικρα;

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Sofki"]Κραμπα επαθα και εγω πρωτη φορα χθες αλλα την δικαιολογω με την κουραση που ειχα..παντως κατατρομαξα να πω την αληθεια....Οσο για το κρεβατι καθε φορα που σηκωνομαι κοιταω αν το κατουρησα το καημενο γιατι εγω ειχα και το θεματακι με την ακρατεια απ την αρχη της εγκυμοσυνης.. Razz Razz Razz

Razz

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΑΧ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΟΥΖΟΥΡΕΨΩ....ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ! Sleep Sleep Sleep

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Φιλιτσα μου αντιστροφη μετρηση κ για σενα...για αυτο βουρ στις δουλειες;μην μου κουραστεις πολυ ομως σιγα σιγα...θα εχεις κανεναν να σε βοηθησει;με τα μικρα;
ηρθε η μαμα μου να τραβηξουμε καναπεδες αλλα την εδιωξα...δεν εχω ορεξη για δουλειες..πρεπει ομως τωρα θα κανω μονη μου σιγα σιγα τζαμια και ξεσκονισματα και βλεπουμε...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ είμαι στα μισά του σιδερώματος από άλλα ρούχα που ήθελαν σίδερο από ...περυσι ...SmileSmileSmileSmileSmile
και εγω λεω να βάλω σκουπα μετα και αν προλαβω να σφουγγαρισω κιολας , θα δω .. πρεπει να ειμαι και στο ιατρειο στις 2 παρα για το ντοπλερ ..

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσακια μου.τι κανετε;χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια κ ευτυχια,με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας.μπηκα στα γρηγορα να σας πω ενα γεια κ να διαβασω αν γεννησε κ η Δωρα μας.ακομα η Δωριτσα ε;πλησιαζεις εσυ,αντε ωραια να περνουμε κ εμεις σειρα,δεν αφηνει η τροχονομος Λουκια να παρουμε αλλης σειρας.... Smile Smile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα και ξαναφευγω!παω να ξαπλωσω!τελικα τους τραβηξα μονη τους καναπεδς και κουραστικα!φιλακια τα λεμε μετα.η Δωρα που ειναι???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω ειμαι!!!!!!!Δεν ηθελα να σηκωθω απο το κρεβατι με τπτ!Θα με επιανε παλι η ανησυχια μου!Οι τελευταιες μερες δεν περνανε βρε κοριτσια.Λετε να βγουν τα ονειρα κ οι επιθυμιες μας κ να ξεκινησει σημερα η μπουμπου την εξοδο?Αχ μακαρι!Δε νιωθω τπτ διαφορετικο παντως.Αν αλλαξει κατι θα το μαθετε!Δε φευγω χωρις να σας ενημερωσω! Very Happy
Εσεις πως εισαστε???

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Φιλιτσα μου δεν επρεπε να τραβηξεις μονη σου...λοιπον ξαπλωσε τωρα κ θα τα πουμε το απογευμα.
Δωρα μου εγω σε ειδα...οτι κ καλα σε επιασαν πονοι το απογευμα...κ ειχαμε λεει αλλαξει κινητα κ μου στειλες να μου το πεις...λες να πεσω μεσα;

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα μολις εκανα σκηνικο...να γενναω να τρεχουν ολοι πανω κατω πανικοβλητοι,εκτος απ τον μπαμπα μου που ειναι τερας ψυχραιμιας και θα γελαει και εγω αναμεσα στους πονους να τους λεω ουφ ουφ μισο λεπτο να μπω στο φορρουμ να το πω στα κοριτσια.....παιζει να με στειλουν μονη μου στην κλινικη...χαχαχχχαχ

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!!Καλή χρονιά να έχουμε κορίτσια!Χθες όλη μέρα έτρεχα να ετοιμάσω για τη γιορτή του άντρα μου!Περάσαμε πολύ ωραία και μας τίμησαν αρκετοί φίλοι.Κουράστηκα αλλά χαλάλι!Σήμερα ξεκούραση και συμάζεμα.Τουλάχιστον περίσσεψαν κάμποσα από τα φαγητά και γλιτώνω το μαγείρεμα για λίγο!
Αύριο έρχεται η καλύτερή μου φίλη να με δει για λίγες μέρες οπότε πιθανόν να χαθώ. Έχω να τη δω πολύ καιρό και έχουμε τόσα να πούμε!Αν βέβαια έχουμε τίποτα έκτακτο θα σας ενημερώσω!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια μου!!!Τι κανετε?

Ολες εδω ειμαστε απο οτι βλεπω, δλδ δεν γεννησε καμια. Very Happy Very Happy

Εγω χθες κατατρομαξα! Επεσα και γυρισα το ποδι μου, και περα απο το οτι πονεσα και ποναω ακομα, φοβηθηκα κιολας μην εγινε τιποτα... Οταν καεις με τον χυλο, φυσας και το γιαουρτι που λενε, κατι τετοιο.
Τελικα τιποτα δεν εγινε, μονο η τρομαρα μ εμεινε κι ενας αστραγαλος τουμπανο.

Φιλιτσααααα μετρας μερες κι εσυ βλεπω!!! Αντε σας ζηλευω εσας που σε μια εβδομαδα το πολυ θα ειστε μανουλες!!!Και τηνΣμαρω φυσικα πουτην εχει ηδη την πριγκιπισσουλα της!!

Παω λιγο για φαγητο (λαχανοντολμαδες θα φαμε) και θα ξαναερθω σε λιγακι.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πως τα καταφερες και επεσες καλε?

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευτυχώς δεν έπαθες τίποτα!Πρόσεχε!!
Εγώ είχα κατατρομάξει όταν στον 5ο μήνα με χτύπησε το ρεύμα(πρώτη φορά στη ζωή μου έτσι, μούδιασε στιγμιαία όλη η δεξιά πλευρά μου!).Τα χρειάστηκα μέχρι να ξανακουνηθεί το μωράκι και να με διαβεβαιώσει ο γιατρός ότι δεν υπάρχει πρόβλημα...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ηρθα παλι!!!

Ασε, Σοφια, κατεβαινα τις σκαλες απο το δωματιο μου στο σαλονι χθες το απογευμα, και δεν ξερω πως, γυρισε το ποδι μου, κι επεσα ευτυχως εκατσα με τον κωλο κατω και δεν εφαγα καμια κατρακυλα στις σκαλες. Ημουν και μονη μου, για λιγο ευτυχως, μετα ηρθε η μαμα μου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις