Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο...μακάρι να βγει θετικό το τεστ...και σε συγχαίρω για την ψυχραιμία σου και την υπομονή σου... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Προσπαθείτε καιρό?
εμείς συστηματικά είμαστε στο δεύτερο μήνα (πολύ νωρίς)..αλλά μας τύχανε και διάφορα..

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εμεις ειμαστε στον δευτερο μηνα οποτε καταλαβαινεις πως μου φαινεται λιγο απιστευτο να τα καταφεραμε τοσο νωρις. Γι'αυτο με βλεπεις λιγο ψυχραιμη και προσγειωμενη,βεβαια τα "συμπτωματα" που εχω δεν ειναι και κατι φοβερο και τρομερο.Δεν εχω πονους περιοδου πρωτα απο ολα μονο κατι πονακια στο που και που,εχω δεκατα( που μπορει να ειναι και κρυωμα) και απλα ποναει λιγο το στηθος μου. Αυτα ειναι ολα και ολα.Απο αναγουλες ζαλαδες κτλ τιποτα ομως!

ΥΓ
και εγω απο αθηνα ειμαι αλλα εδω και ενα χρονο ηρθα πιο βορεια Very Happy

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena77 έγραψε:Και εμεις ειμαστε στον δευτερο μηνα οποτε καταλαβαινεις πως μου φαινεται λιγο απιστευτο να τα καταφεραμε τοσο νωρις. Γι'αυτο με βλεπεις λιγο ψυχραιμη και προσγειωμενη,βεβαια τα "συμπτωματα" που εχω δεν ειναι και κατι φοβερο και τρομερο.Δεν εχω πονους περιοδου πρωτα απο ολα μονο κατι πονακια στο που και που,εχω δεκατα( που μπορει να ειναι και κρυωμα) και απλα ποναει λιγο το στηθος μου. Αυτα ειναι ολα και ολα.Απο αναγουλες ζαλαδες κτλ τιποτα ομως!

ΥΓ
και εγω απο αθηνα ειμαι αλλα εδω και ενα χρονο ηρθα πιο βορεια Very Happy

Είμαστε στην ίδια κατάσταση.. Very Happy Very Happy
Τα συμπτώματα μην τα κοιτάς γιατί δεν είναι στανταρ...εγώ πέρυσι είχα μια εγκυμοσύνη (απροσδόκητη αλλά πολύ καλοδεχούμενη) η οποία κατέληξε σε παλίνδρομη, και τα συμπτώματα που είχα ήταν πονους στην κοιλιά (αφού νόμιζα ότι θα αδιαθετήσω) και πρησμένο στήθος...τίποτα άλλο...
όποτε όλα είναι πιθανά... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
την καλυτερη δουλειά έκανες που μετακόμισες και εμείς θέλουμε να ανηφορίσουμε για Θεσσαλία, αλλά δυσκολευόμαστε λόγω δουλειάς...

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αν τα καταφερετε να φυγετε απο Αθηνα νομιζω θα ειναι οτι καλυτερο για την ψυχολογια σας,εμεις απο τον καιρο που ηρθαμε εδω ηρεμησαμε οσο δεν μπορεις να φανταστεις.
Οσο για την παλιδρομη κυηση που ειχες απο την μια στεναχωριεμαι και απο την αλλη λεω πως και σε μενα αν μου τυχαινε,θα σηκωνα το κεφαλι ψηλα και θα προσπαθουσα ξανα και ξανα μεχρι να πετυχω "το καλο"
Βεβαια δεν μου εχει τυχει και ισως να λεω και βλακειες γιατι δεν μπορω να καταλαβω την ψυχολογια.

Παντως η ευχουλα μου ειναι ΚΑΜΙΑ γυναικα να μην ζησει τετοιες καταστασεις και οσες προσπαθουμε ευχομαι ΓΡΗΓΟΡΑ θετικα αποτελεσματα Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 654316

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσιαααα...Και γω εχω πολυ καλη διαθεση σημερα άλλωστε οτι ειναι να γινει θα γινει...Δεν εχει νόημα όλη μερα να ασχολούμαστε με συμπτωματα...Εγω σε έξι μερες περιμένω....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!έλενα μακάρι να μας πείς τα ευχάριστα!στελλούλα μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Smile μην σταματάς τις προσπάθειες! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 μπορεί να καθυστέρησε η ωορρηξία..εγώ καλά...το έχω πάρει χαλαρά...ο σύζυγος όμως ...μετράει μέρες κι εγώ τον μαλώνω!που φτάσαμε Laughing Laughing Laughing Laughing

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:καλημέρα κορίτσια!έλενα μακάρι να μας πείς τα ευχάριστα!στελλούλα μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Smile μην σταματάς τις προσπάθειες! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 μπορεί να καθυστέρησε η ωορρηξία..εγώ καλά...το έχω πάρει χαλαρά...ο σύζυγος όμως ...μετράει μέρες κι εγώ τον μαλώνω!που φτάσαμε Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλώς το κορίτσι...Καλημέεερααα......να συνεχίσεις να το παίρνεις χαλαρά...και άσε τον άντρα σου να αγχώνεται Laughing Laughing Laughing δεν πειράζει...εσύ πρέπει να είσαι χαλαρή..
τι να πώ...τελικά νομίζω ότι μας ψεκάσανε λίγο παραπάνω αυτές τις μέρες..δεν εξηγείται τόση πολλή χαρά και καλή διάθεση (φτου μην μας ματιάσω κιόλας Laughing Laughing Laughing )
Aria, έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεται η κατάσταση (με ψυχραιμία, υπομονή και λίγο χιούμορ) γιατί αλλιώς μας βλέπω όλες συγκάτοικους στην τρέλα... Laughing Laughing

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aria ασε απο συμπτωματα αλλο τιποτα!

amazona εσενα μετραει μερες ο δικος μου ερχετε μαζι μου στην τουαλετα να δει αν ηρθε η ακατανομαστη και μετα χορευει τσιφτετελι χαχαχαχαχα

τι να πω! να τα χαιρομαστε τα καμαρια μας!

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω απο την ωορηξια και μετα νομίζω εχω διαβάσει στο Ίντερνετ τόσο πολυ που θα γινω γιατρός στο τέλος....
Τώρα λέω φτάνει αν και πιστεύω θα μου έρθει η ακατονομαστη κανονικα δεν ξέρω γιατι....
Πάντως κορίτσια αυτό το να ψάχνουμε και να κοιτάμε ειναι το χειρότερο δημιουργεί άγχος που ειναι ο μεγαλύτερος εχθρός..Η κολλητή μου την πρώτη φορά είχε 10 μερες καθυστέρηση λόγω άγχους και δεν ηταν τελικά εγκυος..Την επόμενη φορά που εγινε ελευθερη επαφη ακριβως μετα την περιοδο και χωρις να ασχοληθεί έμεινε κανονικα...

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εγω το ιδιο πιστευω aria.
Το forum εδω το εχω διαβασει απειρες φορες και ποσες αλλες σελιδες!

Τελικα θελει ηρεμια και καθολου αγχος.Βεβαια εμαθα παρα πολλα πραγματα που δεν ηξερα και αυτο ειναι πολυ καλο...σε κανει να σκεφτεσαι ακομα πιο προσγειωμενα...και ετσι δεν πεφτεις απο τα πολυ ψηλα αν κατι δεν παει καλα!

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνώ και γω εχω μάθει παρα πολλα...Υπάρχουν ιστορίες εδώ μεσα που σου δίνουν πολυ θάρρος και ελπίδα..Το θέμα ειναι να απολαμβάνουμε την πράξη σαν πράξη πρώτα και όχι μονο για να κάνουμε παιδί...Γτ χάνεται και το νόημα μετα....Το παιδί θα έρθει οταν δεν το περιμένουμε αυτό ξέρω εγώ και τότε θα ειναι και η μεγαλύτερη έκπληξη...

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aria13 έγραψε:Συμφωνώ και γω εχω μάθει παρα πολλα...Υπάρχουν ιστορίες εδώ μεσα που σου δίνουν πολυ θάρρος και ελπίδα..Το θέμα ειναι να απολαμβάνουμε την πράξη σαν πράξη πρώτα και όχι μονο για να κάνουμε παιδί...Γτ χάνεται και το νόημα μετα....Το παιδί θα έρθει οταν δεν το περιμένουμε αυτό ξέρω εγώ και τότε θα ειναι και η μεγαλύτερη έκπληξη...

Καλα αυτο ειναι κανονας! Απολαυση πανω απο ολα και ολα τα υπολοιπα ερχονται μονα τους!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου τι κανετε;;; φτανει η μεγαλη μερα η αυριανη...πιστευω δλδ να την βγαλω την νυχτα χωρις να δω τπτ και αυριο να ειμαι πολυ χαρουμενη και ευτυχισμενη Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 ...για να δουμε....να ρωτησω..την χορικαη αν την κανω αυριο κατα τις 12 και κατι σε ποση ωρα θα ειναι ετοιμη;;; αν παω πρωτα στον γιατρο και μετα στην μανα μου(μικροβιολογος) θα δει τπτ ο γιατρος;;; ετσι για να μην παω τελειως στα τυφλα το λεω...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κάντην πιο νωρίς,θέλει κανένα 2 ωρο!καλά αποτελέσματα! Smile

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ματινακι μου μακαρι κοριτσακι μου να σου πανε ολα καλα αν και κατι μου λεει οτι ολα καλα θα πανε ουτω η αλλως!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Εγω περιμενω Σαββατο. Εχω ολα τα συμπτωματα περιοδου και κανενα εγκυμοσυνης Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Μονο εχθες ειχα λιγα υγρα διαφανα, πεντακαθαρα ενω συνηθως πριν την περιοδο ειναι λευκα. Αλλα δεν νομιζω οτι αυτο λεει κατι Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 534787

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τζενακι μακαρι να ειναι καλα τα νεα μου....!!!! ααα.πρεπει να παω κατα τις 10 δλδ.... αντε να δουμε τι θα δουμε....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni υπομονή μέχρι το σάββατο!μην σκέφτεσαι τα υγρά...την έχω πατήσει...στην μια εγκυμοσύνη μου ήταν πολύ έντονα την ημέρα που περίμενα περίοδο!άντε να κάνετε την αρχή να παίρνω σειρά τον μαιο! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 215994

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALH EPITYXIA MATINAKI GIA AYRIO,TZENAKI GIA TO SAVATO NA MHN ERTHEI H RIMADA KAI SE OLES SAS... Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 377361 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 377361

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!!
Σημερα είχα βγει βολτουλα με την μικρη μου και πέρασε γρηγορότερα η μερα!!!την Κυριακή θα της κάνουμε παρτυ διότι κλείνει το 1 έτος!!!!
Σε μια εβδομαδα λογικα θα ξέρω τι γινεται κ με εμένα!!!
Ανυπομονωωω να μαθω!!!
Ματινακι εγω στην θέση σου θα έδινε αιμα σημερα το απόγευμα ώστε αυριο το πρωι να πάρω σίγουρα τα αποτελεσματα!!!!!
Αντε ανυπομονουμε να μας πεις τα καλα νεα!!!!μετα νομίζω εχει σειρά η Έλενα που εχει ηδη καθυστέρηση....καλε πως αντεχεις και δεν κανείς τεστ ή χοριακη;;;

ελενα ζωη

ελενα ζωη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια!Εγω πριν 2 χρονια οταν ημουν εγκυος και οταν ηταν στην αρχη που δεν το ηξερα ακομα ειχα τα κλασσικα πονακια και τσιμπιματακια στην κοιλια χαμηλακαι μαλιστα το πρωτο τεστ που το εκανα την ημερα που περιμενα να αδιαθετησω ειχε βγει αρνητικο!Μετα απο 1 εβδομαδα που ξαναεκανα τοτε εδειξε θετικο!Να σας πω ακομα οτι εγω συννελαβα 3 μερες μετα που αδιαθετησα οχι στις γονιμες και μαλιστα επιασα απο την πρωτη φορα που προσπαθησαμε!Σας ευχομαι να μην σας ερθει περιοδος και να φουσκωσουν οι κοιλιτσες σας!!! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 337404 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 386913 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 990599 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 990599

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ματινακι με το καλό να μας πεις τα ευχαρστα!!!!!!! Sleep Sleep Sleep

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kala apotelesmata matinaki m!makari gia na parw k egw ligo tharos! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 328109

http://nopixristos@hotmail.com

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...

Ματινάκι μου, σου εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο αποτέλεσμα..και να μας ανακοινώσεις σήμερα ένα μεγάλο νουμερο χοριακής...

Elena77, τι νέα έχεις? έκανες τεστ?

Nopitsa, Tzoutzouki, BOBO, μακάρι το Ματινάκι να είναι έγκυος και να ακολουθήσουμε όλες το καλό της παράδειγμα Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 536304 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 536304 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 536304

Τζενάκι, αν τελικά αδιαθετήσεις το Σάββατο (που στο εύχομαι να μην) ο Μάιος ακουλουθεί κατά πόδας...και τι ωραίος μήνας να μείνεις έγκυος... Very Happy Very Happy Very Happy
Amazona, λες να είναι ο Μάιος ο τυχερός μας μήνας Very Happy Very Happy Very Happy ??? (γιατί για μένα δεν βλέπω φως τώρα)

Σε αναμονή των σπουδαίων νεών λοιπόν...

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημεραααααα Stelloulaki μου και σε ολα τα κοριτσια μας βεβαια!!!

Λοιπον εμεις καναμε χτες το τεστ το clearblue digital..

και εδειξε ενα υπεροχο,μοναδικο,ανεπαναληπτο:

Εγκυος

2-3

Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 654316 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 654316 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 654316 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 654316 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 26 654316

ακομα δεν μπορω να το πιστεψω!!!

εχουμε τρελαθει και οι δυο !!!

Stelloula υπαρχει πολυ θετικη ενεργεια αυτον τον μηνα θα δεις!!!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ τι μου θύμησες κ εγω δυο φορές που ήμουν έγκυος το ψηφιακό clear blue είχα πάρει και έβγαλε στην αρχή έγκυος και μετα απο λίγο όπως λες κ εσυ 2-3!!!!!τι ωραία εικόνα αφού το κράτησα αλλα σβήνει μετα απο καιρο!!!μπραβο συγχαρητήρια Ελενα με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!ματινακι περιμένουμε νέα σου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις