Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κοριτσια νομιζω οτι τσαμπα μιλαμε για συμπτωματα. Μονο η ευλογημενη καθυστερηση μπορεις να μας δειξει εγκυμοσυνη απο οτι εχω καταλαβει. Και εχω μεχρι τον περασμενο μηνα μετρουσα θερμοκρασια. Την τελευταια φορα που αδιαθετησα, ξυπνησα το πρωι και μετρησα 36,8 και μεσα σε μια ωρα ηρθε η ακατανομαστη! Επίσης ειχα κραμπες και τσιμπηματα και τελικα ολα οφειλονταν στην περιοδο. Ενω η φιλη μου επαιρνε παυσιπονα γιατι πονουσε πολυ και νομιζε οτι ηταν περιοδος αλλα τελικα ηταν εγκυος!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα να σας πω οτι τον περσμενο Οκτωβρη από την αγωνία μου ειχα κανει τεστ εγκυμοσυνης 5 μερες νωριτερα απο την περιοδο. Ενα το πρωι κι ενα το βραδυ. Και τα 2 ειχαν μια αχνη γραμμη, ενδειξη θετικου αποτελεσματος. Πολυ αχνη μεν αλλά υπαρκτη, δεν ηταν ιδεα μου!! Που μπορει να οφειλεται αυτο;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτό έλεγα κι εγώ πριν!ξεχάστε τα συμπτώματα!με όλα αυτά που έχω περάσει μόνο η απουσία περιόδου είναι ένδειξη...τζένη μπορεί να ήταν βιοχημική κύηση ή ελαττωματικό τεστ...τι να πω...κοίτα μπροστά και κάνε όμορφες σκέψεις! Smile που είσαι στελλούλα;πως νιώθεις;κι εγώ πρέεπι να κρύωσα...τώρα βρήκα! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 679259

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:αυτό έλεγα κι εγώ πριν!ξεχάστε τα συμπτώματα!με όλα αυτά που έχω περάσει μόνο η απουσία περιόδου είναι ένδειξη...τζένη μπορεί να ήταν βιοχημική κύηση ή ελαττωματικό τεστ...τι να πω...κοίτα μπροστά και κάνε όμορφες σκέψεις! Smile που είσαι στελλούλα;πως νιώθεις;κι εγώ πρέεπι να κρύωσα...τώρα βρήκα! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 679259
Εν τω μεταξυ μολις ειδα το πρωτο σπυρακι, σημαδι περιοδου. Αλλα οπως ειπα δεν κοιταω τα συμπτωματα γιατι πολλες κοπελες λενε οτι και στην εγκυμοσυνη βγαζουν σπυρακια

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!
Τι κάνετε;;;;
Πως πάμε απο ψυχολογία;;;;
Αντε 24 σημερα!!!!

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημεραααααα....Η ψυχολογία αλλάζει κάθε τέταρτο....Αλλα κατα τα αλλα καλα είμαστε.....
Στην αναμονή...Εσυ bobo πωε είσαι;

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα BOBO! Αντε 6 μέρες και σημερα για μενα!!! Εσύ πότε είπαμε?? Ματινάκι πως είσαι???Αντε εσύ καμια και σημερα!!! Μακαρι να αρχίσουν απο αυρίο τα ευχάριστα!!! Εγω βεβαια έχω αρκετες ενοχλήσεις χαμηλα που με προειδεάζουν αρνητικα!!! Δεν πειράζει όμως! Έξω έχει μια υπεροχη μέρα΄ότι πρέπει για βόλτα!!!

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aria13 έγραψε:Καλημεραααααα....Η ψυχολογία αλλάζει κάθε τέταρτο....Αλλα κατα τα αλλα καλα είμαστε.....
Στην αναμονή...Εσυ bobo πωε είσαι;

ΑΡΙΑ13 καλημέρα σου!!! Εμείς είμαστε μάλλον μαζι!!! Εσυ είπες αισθάνεσαι κατι σε υπνηλία, ε?? Εγω τίποτα απόλύτως!! Έχω μόνο πονάκια χαμηλά!!! Τα σπυράκια έφυγαν!!! Κατα τα άλλα προσπαθώ να μην το σκεφτομαι!!!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω περιμένω περίοδο γύρω στις 4
Μου είπε ο γιατρός οτι μπορω να κάνω χοριακη σε μια εβδομαδα!!
Να δούμε πάντως στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα βγάλει κ εγω ενα σπιρακι μην σας αγχωνει!!!!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ματινακι πεειμενουμε νέα σου να κανείς την αρχή!!!

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι πολυ υπνηλια.Η μεση μου πονάει απο την ωορηξια και μετα πολυ,δεκατα,πόνο χαμηλά κλπ.Προχθες Πονουσα τόσο πολυ που κάθε στιγμή πήγαινα στην τουαλέτα να δώ αν μου ήρθε περιοδος...Δεν ξέρω εγω δεν ελπίζω πολυ πάντως.

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου τι κανετε;; πλησιαζει η παρασεκυη αλλα νομιζω πως δεν θα προλαβω να παω το πρωι για χοριακη...τι να πω βρε κοριτσια..μηπως να επαιρνα ενα τεστ να κανω πρωτα;; τι λετε.... φοβαμαι για το αποτελεσμα... τουλαχιστον τεστ εχω δει 2-3 αρνητικα..τι να πωωωωω

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινάκι καλύτερα χοριακή παρα τεστ!θα δείξει στα σίγουρα!ένα μεγάλο αποτέλεσμα σου εύχομαι! Smile

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!! Ελπιζω τα νεα να ειναι ευχαριστα για ολες σας!! Για μενα δεν το ελπιζω καθολου... Περιμενω το Σαββατο και ολα τα συμπρωματα περιοδου ειναι παροντα στην ωρα τους... Mad Εχω αρχισει να απελπιζομαι... Ακομη και τα συμπτωματα περιοδου εχουν αλλαξει απο τοτε που ξεκινησαμε τις προσπαθειες. Εχω συνεχεια τσιμπηματα και κραμπες που πριν δεν ειχα ποτε

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια...
Τώρα κατάφερα να μπω γιατί έπηζα όλη μέρα στο γραφείο...
Σήμερα ξύπνησα πολύ καλύτερα από χθες...τουλάχιστον έπεσε ο υψηλός πυρετός...και ξεκίνησα και αντιβίωση...
Κατά τ'αλλα καλά...
Ματινάκι, πήγαινε κάνε μια χοριακή,σίγουρα θα δείξει...για να ησυχάσεις να μη σε τρώει το άγχος...
Τζενάκι, όλα καλά?
Amazona, πώς πας από ψυχολογία?

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στελλουλα μου καλα... Εχω αυτη την "ψιλοκαταθίψη" που μας πιανει ολες πριν την περιοδο αλλα ολα καλα

Andriana

Andriana
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα και από εμένα!!!
Υπέροχη μέρα σήμερα, θυμίζει καλοκαιράκι!!!Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 Chase
Μακάρι να ακούσουμε και ευχάριστα νέα σύντομα…
Για μένα 5 και σήμερα…Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 Kaffeetrinker_2

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια ξερει καμια τι ειναι η κλομιφαινη; (Αν το εγραψα σωστα)

fwlitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΧΑΠΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΕΤΡΑΠΛΑΣΙΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙ8ΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ,ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.Κ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΘ8ΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΘ ΣΟΥ.

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fwlitsa έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΧΑΠΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΕΤΡΑΠΛΑΣΙΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙ8ΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ,ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.Κ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΘ8ΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΘ ΣΟΥ.
ευχαριστω πολυ... Αχ! κλεινουμε χρονο και εχω αγχωθει

fwlitsa


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΚΛΕΙΝΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ................

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...
Ελπίζω όλες σήμερα να είστε σε πολύ καλή διάθεση και ανεβασμένη ψυχολογία μιας και έχει τόοοοοσοοο τέλειο καιρό... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ συνήλθα τελείως και είμαι πλέον μία χαρά και έτοιμη για τρελό Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 ...

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι στάθηκα άτυχη διότι έκανα μάλλον χθες την ωορρηξία (στη 14η μέρα)ενω ο κύκλος μου κυμαίνεται από 29 έως και 31 ημέρες... και λέω άτυχη διότι λόγω της ίωσης και του υψηλού πυρετού δεν υπήρξε καμία δραστηριότητα από την Κυριακή και μετά .... και σαν να μην εφτανε αυτό χθες έλλειψε και ο άντρας μου εκτός Αθηνών για οικογενειακό ζήτημα και επέστρεψε στις 2 το βράδυ και όπως καταλαβαίνετε δεν έγινε τίποτα...υποψιάζομαι ότι ήταν η ωορρηξία χθες διότι είχα πόνο χαμηλά στην κοιλιά και αρκετά πολλά λευκά υγρά και ένα ελαφρύ φούσκωμα στο στήθος...μάλλον την πάτησα πάλι ε? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Παραταύτα, παραμένω σε καλή διάθεση και συνεχίζω...

Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
stelloula έγραψε:
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...
Ελπίζω όλες σήμερα να είστε σε πολύ καλή διάθεση και ανεβασμένη ψυχολογία μιας και έχει τόοοοοσοοο τέλειο καιρό... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ συνήλθα τελείως και είμαι πλέον μία χαρά και έτοιμη για τρελό Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 ...

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι στάθηκα άτυχη διότι έκανα μάλλον χθες την ωορρηξία (στη 14η μέρα)ενω ο κύκλος μου κυμαίνεται από 29 έως και 31 ημέρες... και λέω άτυχη διότι λόγω της ίωσης και του υψηλού πυρετού δεν υπήρξε καμία δραστηριότητα από την Κυριακή και μετά .... και σαν να μην εφτανε αυτό χθες έλλειψε και ο άντρας μου εκτός Αθηνών για οικογενειακό ζήτημα και επέστρεψε στις 2 το βράδυ και όπως καταλαβαίνετε δεν έγινε τίποτα...υποψιάζομαι ότι ήταν η ωορρηξία χθες διότι είχα πόνο χαμηλά στην κοιλιά και αρκετά πολλά λευκά υγρά και ένα ελαφρύ φούσκωμα στο στήθος...μάλλον την πάτησα πάλι ε? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Παραταύτα, παραμένω σε καλή διάθεση και συνεχίζω...

Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472

Καλημερα stelloula ,οντως σημερα ειναι μια τελεια μερα και εγω εχω αυτην την περιεργη καλη διαθεση αν και ειδα ασχημο ονειρο!

καφεδακι γρηγορα και θετικη σκεψη παντα.
Οσο για την ωορρηξια ,μην αγχωνεσαι, το αγχος μονο κακο κανει. Ασε που μπορει τα πονακια να ειναι απο κρυωμα

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena77 έγραψε:
stelloula έγραψε:
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...
Ελπίζω όλες σήμερα να είστε σε πολύ καλή διάθεση και ανεβασμένη ψυχολογία μιας και έχει τόοοοοσοοο τέλειο καιρό... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ συνήλθα τελείως και είμαι πλέον μία χαρά και έτοιμη για τρελό Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 ...

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι στάθηκα άτυχη διότι έκανα μάλλον χθες την ωορρηξία (στη 14η μέρα)ενω ο κύκλος μου κυμαίνεται από 29 έως και 31 ημέρες... και λέω άτυχη διότι λόγω της ίωσης και του υψηλού πυρετού δεν υπήρξε καμία δραστηριότητα από την Κυριακή και μετά .... και σαν να μην εφτανε αυτό χθες έλλειψε και ο άντρας μου εκτός Αθηνών για οικογενειακό ζήτημα και επέστρεψε στις 2 το βράδυ και όπως καταλαβαίνετε δεν έγινε τίποτα...υποψιάζομαι ότι ήταν η ωορρηξία χθες διότι είχα πόνο χαμηλά στην κοιλιά και αρκετά πολλά λευκά υγρά και ένα ελαφρύ φούσκωμα στο στήθος...μάλλον την πάτησα πάλι ε? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Παραταύτα, παραμένω σε καλή διάθεση και συνεχίζω...

Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472

Καλημερα stelloula ,οντως σημερα ειναι μια τελεια μερα και εγω εχω αυτην την περιεργη καλη διαθεση αν και ειδα ασχημο ονειρο!

καφεδακι γρηγορα και θετικη σκεψη παντα.
Οσο για την ωορρηξια ,μην αγχωνεσαι, το αγχος μονο κακο κανει. Ασε που μπορει τα πονακια να ειναι απο κρυωμα

Καλημέρα Έλενα, μην δίνεις καμία σημασία στα όνειρα γιατί είναι το μόνο σίγουρο ότι μπορεί να σου χαλάσουν τη μέρα χωρίς λόγο...

Συμφωνώ ότι ένα καλό καφεδάκι και θετική σκέψη είναι ότι χρειαζόμαστε για να ξεκινήσει η μέρα...

Λές να είναι πονάκια από κρύωμα? γιατί ταλαιπωρήθηκα από τη Δευτέρα με ίωση (με πυρετό υψηλό και πόνους παντου)...μακάρι να είναι έτσι και να μην το έχασα το τρένο του Απριλίου Very Happy Very Happy Very Happy
Αλλά και έτσι να είναι..να είμαστε καλά και ο Μαϊος είναι κοντά σιμά... Very Happy Very Happy
Εσύ προσπαθείς για παιδάκι?

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
stelloula έγραψε:
Elena77 έγραψε:
stelloula έγραψε:
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...
Ελπίζω όλες σήμερα να είστε σε πολύ καλή διάθεση και ανεβασμένη ψυχολογία μιας και έχει τόοοοοσοοο τέλειο καιρό... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγώ συνήλθα τελείως και είμαι πλέον μία χαρά και έτοιμη για τρελό Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 215994 ...

Βέβαια έχω την εντύπωση ότι στάθηκα άτυχη διότι έκανα μάλλον χθες την ωορρηξία (στη 14η μέρα)ενω ο κύκλος μου κυμαίνεται από 29 έως και 31 ημέρες... και λέω άτυχη διότι λόγω της ίωσης και του υψηλού πυρετού δεν υπήρξε καμία δραστηριότητα από την Κυριακή και μετά .... και σαν να μην εφτανε αυτό χθες έλλειψε και ο άντρας μου εκτός Αθηνών για οικογενειακό ζήτημα και επέστρεψε στις 2 το βράδυ και όπως καταλαβαίνετε δεν έγινε τίποτα...υποψιάζομαι ότι ήταν η ωορρηξία χθες διότι είχα πόνο χαμηλά στην κοιλιά και αρκετά πολλά λευκά υγρά και ένα ελαφρύ φούσκωμα στο στήθος...μάλλον την πάτησα πάλι ε? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Παραταύτα, παραμένω σε καλή διάθεση και συνεχίζω...

Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 25 417472

Καλημερα stelloula ,οντως σημερα ειναι μια τελεια μερα και εγω εχω αυτην την περιεργη καλη διαθεση αν και ειδα ασχημο ονειρο!

καφεδακι γρηγορα και θετικη σκεψη παντα.
Οσο για την ωορρηξια ,μην αγχωνεσαι, το αγχος μονο κακο κανει. Ασε που μπορει τα πονακια να ειναι απο κρυωμα

Καλημέρα Έλενα, μην δίνεις καμία σημασία στα όνειρα γιατί είναι το μόνο σίγουρο ότι μπορεί να σου χαλάσουν τη μέρα χωρίς λόγο...

Συμφωνώ ότι ένα καλό καφεδάκι και θετική σκέψη είναι ότι χρειαζόμαστε για να ξεκινήσει η μέρα...

Λές να είναι πονάκια από κρύωμα? γιατί ταλαιπωρήθηκα από τη Δευτέρα με ίωση (με πυρετό υψηλό και πόνους παντου)...μακάρι να είναι έτσι και να μην το έχασα το τρένο του Απριλίου Very Happy Very Happy Very Happy
Αλλά και έτσι να είναι..να είμαστε καλά και ο Μαϊος είναι κοντά σιμά... Very Happy Very Happy
Εσύ προσπαθείς για παιδάκι?

Κοιτα το πιο πιθανο ειναι να εισαι κρυωμενο και να εχεις μια καθυστερηση σε ολα,δλδ ωοθυλακιορρηξια και περιοδο,γιατι το κρυωματακι επιρρεαζει οσο να'ναι.Εγω θα σου ελεγα να συνεχισεις τις προσπαθειες αν ομως σου εχει κατεβει ο πυρετος.
Ναι και εγω προσπαθω για παιδακι, ειμαι στην τριτη μερα καθυστερησης αλλα τεστ θα κανουμε αυριο με τον αντρα μου δεν θα αντεχα ενα ακομα αρνητικο αποτελεσμα οποτε νομιζω πως στην τεταρτη μερα ειναι καλα να το τεσταρουμε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις