Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε κοριτσια ποσες κοπελες βρισκονται στην ιδια θεση... εγω περιμενω να αδιαθετησω Το σαββατο στις 27...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BOBO έγραψε:Amazona είμαστε περίπου στα ίδια απο οτι κατάλαβα έχεις ενα παιδάκι και στο δευτερο σου έτυχε παλινδρομή ;;;
Αντε να μείνουμε παλι έγκυες!!!!
ναι κι εσύ;η δικιά μου 3,5.πριν την παλλινδρομη είχα αποβολή χωρίς απόξεση στην 5η εβδομάδα...μετά εξετάσεις ,γιατροί και Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 654655 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 654655 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 654655 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δηλαδή ουσιαστικά είχες δυο αποβολες;;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...
Πείτε μου πόσο άτυχη μπορεί να είμαι????
ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ...Με πυρετό και τα παρελκόμενα... Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 679259
Και σαν να μην έφτανε αυτό ήρθα και στο γραφείο....
Πωωωωωω, πάνω στο καλύτερο..ελπίζω να συνέλθω απο αύριο και να προλάβουμε τις καλές καλές μέρες....
Πονάνε μέχρι και τα μαλλιά μου... pale pale pale

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα stelloula !!!κριμα αλλα δεν πειράζει μην εγκαταλείψεις τις προσπάθειες...ποιο κορίτσι ξέρει να μου πει;;;αν είσαι έγκυος πρεπει οπωσδήποτε να έχεις ανεβασμένη θερμοκρασία η δεν ειναι απαραίτητο;;;;
Κορίτσια εσείς που περιμένετε νωρίτερα εχετε μετρήσει θερμοκρασία;;

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσια είμαι καινούργια στο forum.Κ γω περιμένω αρχές Μαΐου κ εύχομαι να μην έρθει...
Εχω σχεδόν κάθε ΜΕΡΑ πόνους περιοδου,δεκατα πανω απο βδομάδα,φοβερό πόνο στη μεση και το στηθος μου δεν μπορω να το ακουμπήσω.Εχω τσιμπηματα παντου...
Εύχομαι το καλυτερο για όλες μας

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς ήρθες aria!!!!μμαζι περιμένουμε!!!κ εγω αρχές Μαΐου περιμένω ελπίζω να μην έρθει!!!!
Αχχ να μπορούσαμε να ξέραμε απο τώρα....ρε κορίτσια το self clear δειχνει λέει 5 μέρες μετα την σύλληψη;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!καλως ήρθατε στην παρέα μας!bobo μην αγχώνεσαι με τις θερμοκρασίες,ματινακι υπομονη 3 μέρες έμειναν!αρια μακάρι να μας πεις τα ευχάριστα!στελλούλα μου περαστικά!χαπακώσου και μακάρι να περάσει γρήγορα!δεν μπορούσες να πάρεις άδεια να ξεκουραστείς;πάντως μην αφήσεις τις ημέρες ανεκμετάλλευτες! Wink ....άντε να έχετε πασχαλιάτικα δώρα όλες!εγώ περιμένω 12/5...

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κοριτσια Smile

Ευχομαι να ειναι αυτος ο μηνας ο τυχερος για ολες μας!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAHMERA BOBO EGW DEN EIXA KAI OYTE EXW...EINAI ANALOGA KAI AYTO...TIPOTA DEN EIXA...!OYTE ROZ OYTE PONOYS OYTE THERMOKRASIA ANEVASMENH..!META THN PEMPTH EBDOMADA EIDA MIA MERA ROZ GT KOYRASTIKA!TIPOTA ALLO Wink Wink

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑ..ναι 3 μερουλες εμειναν..σημερα νιωθω καλυτερααα.. .falitsa μου η σαλπιγγογραφια δεν ποναει καθολου αν ειναι ολα καλα με τις σαλπιγγες σου..εγω δεν πονεσα σχεδον καθολου..ενα τσιμπημα νιωθεις..απλα κανεισ ενα ΑΧΧΧ.. σκεψου εμενα επειδη εχω την μητρα με προσθια καμψη δεν μου το εβαλαν καλα το υγρο κ μου τα ξανα εκαναν...δεν πονεσα καθολου γτ οι σαλπιγγες μου ειναι διαβατες..... ρε κοριτσια με ανησυχησατε λιγο;;; πρεπει να εχω ανεβασμενη θερμοκρασια αν ειμαι εγγυος;;; :claps γιατι δεν εχωω... Sad ......και κατι ακομα..οσες κανατε ορμονικες εξετασεις ποσα πληρωσατε;; γτ κανα 2 αλλες κοπελες που ρωτησα μου ειπαν πολυ φτηνα..μονο εγω πληρωσα αρκετουτσικα;

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην ανησυχείς ματινακι ούτε εγω δεν έχω και σε καμία εγκυμοσύνη δεν είχα!!!δεν εινσι στανταρ!!!αντε θα κανείς χοριακη;;;χι χι χι

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SIGOYRA DEN EINAI STANDAR..VEVAIA EXW AKOYSEI KAI MERIKES POY EIXAN ENA 37,4 ALLA LIGES ..MH TRELENESTE!KAI EGW SE ORMONOLOGIKES POY EKANA PLHRWSA MONO SHMETOXH ME EOPY SE KANONIKO IDIOTIKO! GYRO STA 15 EYRW KAPOY EKEI!ESY MATINAKI POSA EDWSES!EXOYME KAI THN IDIA HLIKIA? Razz Razz Razz

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και μένα με σκοτώνει αυτή η αναμονή αλλα θα περιμένω να κάνω τεστ αν εχω καθυστέρηση για να είμαι σίγουρη...Δεν ξέρω βρε κορίτσια ποτε δεν ένιωθα αυτα τα συμπτωματα πριν την περιοδο..Πονουσα απλα στην κοιλια μου τπτ άλλο.Ομως τώρα νιώθω αλιως σαν να είμαι άρρωστη...Τη μια μέρα λέω στον εαυτό μου να ελπίζει και την αλλη λέω βλακείες όλα στο μυαλό σου ειναι για να μην απογοητευτω μετα...Εγω τελευταία περιοδο είχα στις 4/04 και επαφές 10/04. 15/04 και 16/04. Με κύκλο 27-28 ημερων....Ήθελα να ρωτήσω και κατι εχω παρατηρήσει αύξηση των κόλπικων υγρών ειναι λευκά συμπαγή..
Κάπου διάβασα οτι μπορει να ειναι σημαδι εγκυμοσυνης...Τι να πω δεν ξέρω...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MPOREI NA EINAI KIOLAS GT STHN EGKYMOSYNH EXOYME ARKETH AYXISH KOLPIKWN YGRWN ALLA THELEI KAI PROSWXEI MH PERASEIS KAI KAMIA KOLPITIDA..!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aria για τα συμπαγη λευκα υγρα δεν ξερω...αλλα αν συνεχιστουν καλο ειναι να ρωτησεις τον γιατρο σου..
evaki ασε ποσα πληρωσα εγω...168 παρακαλω..κ ολες γραμμενες ετσι...μονο η AMH ΜΟΥ ειπαν οτι δεν γραφεται κ πληρωσα 50 ευρω..οι αλλες 118....ηταν ομως παρα πολλες...απο απλες εξετασεις αιματος μεχρι εξεταση aids τοξοπλασμα....θρομβοφιλια θυροειδη...στιγμα.....ηταν γενικος ελεγχος...παρα πολλες

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπορει να ειναι και αυτό Ευακι..Πάντως το τεστ παπ μου ηταν καθαρό...Θα περιμένω με αγωνία

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAI EGW EKANA OLO TON PROGENNHTIKO ELENXOS GYRO STIS 42 EXETASEIS +KALYERGIA KOLPIKOU YGROY KAI OYRWN KAI SOY EIPA PSEMATA PLHRWSA AKRIVOS 26 EYRO!POY O PRWGENNITIKOS ELENXOS EINAI O POIO PLHRES KAI MALISTA STO REA TO MEEYTHRIO!GT SOY PHRANE TOSA POLLA POY PHGES?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAKARI STO EYXOMAI MEEESA APO THNM KARDIA MOY KAI SE OLES THS KOPELES GT EINAI KATI MAGIKO PRAGMATIKA! PANTOS KAI EGW EXW TROMERA YGRA...MAKARIIIII... Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 654316 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 654316 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 654316 Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 654316

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aria και εγω τελευταία περιοδο είχα 04/04 άρα είμαστε μαζι απλα εγω εχω λίγο μεγαλύτερο κύκλο 29-30 ημέρες!!!!!μακαρι να είμαστε ολεεεεεσσσσς και να ανοίξουμε νέο θέμα μανουλες Ιανουαρίου!!!!!!!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω evaki..σε ιδιωτικο μικροβιολογικο...τι να πω..μου ειπε παντως πως οταν μεινω εγγυος δεν θα χρειαστω να κανω αλλες γτ μου εγραψε κ εκανα κ αυτεσ..ξερω εγω.....boboooooooo μακαρι!!!!!!!!!!!!!!! πως κ πως το περιμενω...παντως κοριτσια αν εμεινα εγγυος υπολογισα 1/1/14 πητ..χαχα

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evaki οσο για τα ασπρα υγρα εχω κ εγω..αλλα μαλλον ειναι απο την κολπικη γελη που βαζω

aria13


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Bobo μακάρι.......Να κάνουμε το καλυτερο Πάσχα της ζωής μας....Εσυ τι συμπτωματα έχεις;;;;

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχω ενα βάρος χαμηλα.....λίγο πονακια στην μέση...να δούμε....

Andriana

Andriana
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ…πόσες μανούλες στην αναμονή!! Τα καλυτέρα εύχομαι για όλες!!!! Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 727892 Έρχονται γιορτινές μέρες και μακάρι να γίνουν ακόμα πιο όμορφες δίνοντας χαρμόσυνα νέα σε όλα τα ζευγάρια Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 669659
Όσο αφορά το κόστος στον προγεννητικό έλεγχο, και εγώ πλήρωσα περίπου 15 με 20 ευρώ, μέσω ΕΟΠΥΥ στο νοσοκομείο ΛΥΤΩ.
Ούτε εγώ έχω ανεβασμένη θερμοκρασία… Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 585182 (θα το τρίψω λιγάκι μπας και γίνει τίποτα… Υπάρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος με συμπτωματα εγκυμοσυνης;; - Σελίδα 24 262737 )


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις