Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω Τονια μου!Ζορι να μην εχεις και τον αντρουλη σου οταν δν νιωθεις καλα!! Τι ωρα σχολαει σημερα?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πωπω Τονια μου!Ζορι να μην εχεις και τον αντρουλη σου οταν δν νιωθεις καλα!! Τι ωρα σχολαει σημερα?

ΑΧ ΝΑΙ ΕΛΛΗ ΜΟΥ....ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ..ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ...
Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΜΟΙΡΙΑ ΛΟΓΒ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΜΕ ΓΥΦΤΟΥΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 534787

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω ειναι μακρια ε? ε βρε τι τραβανε κι αυτοι!!! υπομονη κουκλιτσα μου!!! αφου ειναι κατι που δν μπορεις να αποφυγεις βρες τροπο να τον περασεις αυτον τον χρονο δημιουργικα με κατι που να σε ευχαριστει!! και φυσικα θα κοιμηθεις και καποιες ωρες οποτε το πολυ θα φυγει!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΓΑΠΗ DEN EXΩ FACEBOOK....
EΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΦΕ.ΗΠΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΘΑ ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΣΩ.
ΘΕΛΩ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΩΛ ΜΕ ΔΡΑΚΟΥΛΙΝΙΑ ΠΑΚΟΤΙΝΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΝΤΟΥΝΙΑ.Α! ΚΑΙ ΠΙΤΣΙΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΡΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

χαχαχα μαρη γιαννα τωρα το ειδα το ποστ τη με περασες ψιλικατζιδικο περιπτερο η σουπερ μαρκετ??? Razz Razz εχω μονο πατατακια μπισκοτα πουρακια κοκα κολα σπραιτ και πορτοκαλαδα αυτα σου κανουν????

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πωπω ειναι μακρια ε? ε βρε τι τραβανε κι αυτοι!!! υπομονη κουκλιτσα μου!!! αφου ειναι κατι που δν μπορεις να αποφυγεις βρες τροπο να τον περασεις αυτον τον χρονο δημιουργικα με κατι που να σε ευχαριστει!! και φυσικα θα κοιμηθεις και καποιες ωρες οποτε το πολυ θα φυγει!!!


ΕΙΝΑΙ 3ΩΡΕΣ ΔΡΟΜΟΣ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑΝΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ...ΑΡΧΙΣΕ Κ ΤΟ ΚΡΥΟ ΠΑΛΙ!!!
ΕΣΥ ΣΤΙΣ 12 ΣΧΟΛΑΣ?ΑΥΡΙΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α εχω και σοκολατα κανονικη οχι ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΡΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 597524

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ εγω μονο σοκολατακια εχω!!σας κανουν???? Razz Razz Razz

Τονια μου ναι μεχρι τις 12 σημερα και αυριο ειμαι 4ωρο.. 7-11, αλλα αν δν εχει κοσμο πολυ θα την γλυτωσω και θα καθομαι την περισσοτερη ωρα!! αλλιως χωσιμο!!!
να χαλαρωσεις ναι!! κι εδω σημερα ηταν πιο μαλακος ο καιρος αλλα απο αυριο πιανουν τα μειον παλι γμτ!! ψοφος!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγάπη τι δουλειά έχουν όλα αυτά να βρίσκονται στο σπίτι σου???? Έτσι θα κάνουμε σωστή διατροφή???? Mad

Πω πω... θέλω γαριδάκια... έχω να φάω χρόνια... θέλω γαριδάκιαααααααααααααααα

Πάντως τα πιο υγιεινά απ' όλα αυτά είναι τα ποπ κορν ειδικά αν τα έχεις φτιάξει με ελάχιστο λάδι ή στον αέρα χωρίς λαδοβούτυρα.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΕΨΗΣΑ ΑΜΥΓΔΑΛΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΠΙΩ Κ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ....

ΑΧ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΔΕΝ ΚΑΝΕΙ... Crying or Very sad Crying or Very sad

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fourfouraki έγραψε:Αγάπη τι δουλειά έχουν όλα αυτά να βρίσκονται στο σπίτι σου???? Έτσι θα κάνουμε σωστή διατροφή???? Mad

Πω πω... θέλω γαριδάκια... έχω να φάω χρόνια... θέλω γαριδάκιαααααααααααααααα

Πάντως τα πιο υγιεινά απ' όλα αυτά είναι τα ποπ κορν ειδικά αν τα έχεις φτιάξει με ελάχιστο λάδι ή στον αέρα χωρίς λαδοβούτυρα.

ευτυχως που δεν ειναι εδω η μαχη κοριτσια μου δεν τα τρωω εγω ολα αυτα μονο τα μισα χαχαχα Laughing πλακιτσα εγω μονο καπουτσο πινω Laughing αντε και σπραιτ τα υπολοιπα τα καταναλωνει ο αντρας μου και οι επισκεπτες μας ε να μην εχουμε κατι να τους κερναμε οταν ερχοντε??? Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tονια μου κρατησου μη τρεχεις μετα με το στομαχι!!

Φουρφουρ εχεις χρονια να φας γαριδακια? Shocked Shocked εγω τελευταια εφαγα τον περασμενο μηνα, και ο μονος λογος που με κραταει ειναι οτι μετα στεναχωριεμαι απο τις τυψεις που εφαγα τοσες θερμιδες!!

Εχω ποπκορν αλλα ειναι κι αυτα αγορασμενα με τις ιδιες θερμιδες με τα γαριδακια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 4872

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΟΣΗ ΛΙΓΟΥΡΑ Κ ΝΑ ΕΧΒ ΒΡΑΔΙΑΤΙΛΣ ΤΡΩΩ ΠΟΤΕ.....ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΝΑ ΡΟΧΑΛΙΖΕ4Ι Κ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιχιχ ροχαλιζει ο Αλεξ?? χιιχχιιχιιχ και ο Τσαρλι μου οταν ροχαλιζει με νανουριζει!!! ο Κωστας παλι οταν ροχαλιζει, με ξαγρυπναει χαχαχαχαχα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χιχιχ ροχαλιζει ο Αλεξ?? χιιχχιιχιιχ και ο Τσαρλι μου οταν ροχαλιζει με νανουριζει!!! ο Κωστας παλι οταν ροχαλιζει, με ξαγρυπναει χαχαχαχαχα


ΝΑΙ ΝΑΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ...ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ...ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΛΑΣΣΥ ΞΕΡΑΙΝΟΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΤΗΣ..ΟΤΑΝ ΟΜΒΣ ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ....ΑΝ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΡΟΧΑΛΙΖΩ Κ ΕΓΩ...ΡΟΜΠΑ ΧΑΧΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα εγω ευτυχως για την ωρα δν ροχαλιζω!!! θα το ηξερα μιας και απο τοτε που δν δουλευει ο αντρας μου κοιμαται ωρες μετα απο εμενα συνηθως!! Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χιχιχ ροχαλιζει ο Αλεξ?? χιιχχιιχιιχ και ο Τσαρλι μου οταν ροχαλιζει με νανουριζει!!! ο Κωστας παλι οταν ροχαλιζει, με ξαγρυπναει χαχαχαχαχα

αχαχαχαχαχα και εγω το παθαινω αυτο με την διαφορα οτι δεν εχω ακουσει τον σκυλακο μου ποτε να ροχαλιζει και ειμαι ικανη να κοιμηθω και στο σπιτακι του σκυλου για να γλυτωσω τις σεισμικες δονησεις απο το διαφραγμα του αντρουλη μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 40746

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χχαχαχαχαχα αγαπη απ οτι βλεπω ειμαστε ολες παθουσες!! Laughing Laughing Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΡΟΧΑΛΙΖΩ ΛΟΓΩ ΚΟΘΡΑΣΗΣ Κ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ....


ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΦΡΕΣΚΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΜΕ ΡΥΖΙ ΜΠΑΣΜΑΤΙ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χχαχαχαχαχα αγαπη απ οτι βλεπω ειμαστε ολες παθουσες!! Laughing Laughing Laughing

ακριβως οπως το λες ελλη μου

η αφρουλα πως και δεν φανηκε ακομα??? ακομα στα πεθερικα της ειναι??? βλεπω να βαραει ενεσεις και να γυρισει ετσι
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 10 911307

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΠΙΑ Κ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ...

Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΘΑ ΜΠΕΙ ΕΙΠΕ ΑΓΑΠΞ?ΜΗΠΒΣ ΚΟΘΡΑΣΤΗΚΕ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τονια τα αγορακια βλεπω τα εχεις με γκουρμε φαγητακι! μιαμ!!! αν και φασολακια θα ετρωγα!! δν με χαλουν καθολου με μπολικη φετα!!!!

Αγαπη μπορει η Αφρουλα να κουραστηκε και να μη μπει!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Τονια τα αγορακια βλεπω τα εχεις με γκουρμε φαγητακι! μιαμ!!! αν και φασολακια θα ετρωγα!! δν με χαλουν καθολου με μπολικη φετα!!!!

Αγαπη μπορει η Αφρουλα να κουραστηκε και να μη μπει!!!


ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΛΛΗ ΜΟΥ!!!ΠΑΣΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ!!!ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ...ΧΜΜΜ ΦΕΤΑ Ε?ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!Κ ΨΩΜΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΕΛΙΤΣΕΣ?ΠΑΕΙ ΞΕΦΥΓΑ!!!

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑΚΟΛΟ ΛΙΜΑΝΙ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΧΕΙ....ΕΙΔΩΜΕΝ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπιζω κι εγω να μην βρεχει να περασετε καλα!να κανετε και την βολτουλα σας!!!

ασε κι ελιτσες.. κι εχω σπιτι τωρα!τι μου κανεις βραδιατικα?? χαχαχαχ θα κρατηθωωωωωωωωωωω!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ελπιζω κι εγω να μην βρεχει να περασετε καλα!να κανετε και την βολτουλα σας!!!

ασε κι ελιτσες.. κι εχω σπιτι τωρα!τι μου κανεις βραδιατικα?? χαχαχαχ θα κρατηθωωωωωωωωωωω!!!


ΑΜΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΗ....

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ? Ο ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΗΧΟΣ Ε? I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
ΑΓΑΠΗ ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ FB!!!!TΕΛΕΙΑ!!!! ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!

ΕΛΛΟΥΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

ΦΙΛΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις