Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΠΙΑΣΟΥΝ? ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ Π......Σ ΕΔΩ ΠΕΡΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 ΑΙΝΤΕ! ΚΑΛΟΜΑΘΑΝΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 35468 ΕΜΕΙΣ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕ ΝΕΥΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 ! ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΡΘΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΓΙΑΤΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...

γιατι εχεις νευρα κοριτσακι??? ποιος ευθυνετε για ασε με να μαντεψωωω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes τα πεθερικα σου???

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΠΙΑΣΟΥΝ? ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ Π......Σ ΕΔΩ ΠΕΡΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654655 ΑΙΝΤΕ! ΚΑΛΟΜΑΘΑΝΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!

ΑΧΟΣ ΒΑΡΥΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΠΕΦΤΟΥΝ Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΟΥΝ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ! Wink Wink Wink


ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ? Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ, ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ, ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΣΤΟΜΙΣΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΕΓΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΑΠΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ! Ε ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΟΥΝ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ! Wink Wink Wink


ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ? Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ! ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ, ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ, ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΣΤΟΜΙΣΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.. ΕΓΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΑΠΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ! Ε ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

απλα οι περισσοτεροι αντρες αφρουλα μου δεν ξερουν πως να χειριστουν την υποθεση της εγκυμοσυνης ασε που ακομα και ο γιωργος ειναι ενας απο τους πολλους αντρες που δεν το εχουν συννηδιτοποιηση ακομα μην αγχωνεσε γι'αυτο δεν εισαι η μοναδικη ετσι ηταν και με τον κουμπαρο μου αρχισε να συννηδιτοποιει την κατασταση οταν η κοιλια ειχε φουσκωσει αρκετα και πλησιαζαν η μερες τοκετου μην τον στρεσαρεις δωσε του λιγο χρονο εξαλλου οπως σου ειπα η αντρες βλεπουν την εγκυμοσυνη διαφορετικα απο εμας π.χ ο δικος σου ειναι πιο χαλαρος ενω ο δικος μου ψυριζει τα παντα θελει να ειναι μεσα σε ολα αυτο δεν σημαινει ομως οτι θα λειτουργησει το ιδιο και σε μια ενδεχομενη εγκυμοσυνη πιστεψε με θα μαθει πολυ περισσοτερα στην πραξη παρα στην θεωρια να το θυμασε αυτο γιατι οσο και να το κανουμε αλλο η θεωρια και αλλο η πραξη και εσυ οσα βιβλια και εντυπα και να διαβασεις καποια πραγματα αλλιως θα τα δεις στην πραξη και με το να τσακωνεσε δεν βγαινει πουθενα δοκιμασε αλλη μεθοδο π.χ εκει που καθεστε αγκαλιτσα στον καναπε παρε ενα βιβλιο εγκυμοσυνης απο αυτα που εχεις και διαβαζε διπλα του και οταν βλεπεις κατι ενδιαφερον βαλτον στο παιχνιδι και ζητα την γνωμη του για κατι που διαβασες Wink Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΑ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΥΑΛΑ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ! Ε ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ...

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑΑΑΑΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ! ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΓΕΝΙΚΑ...


ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΡΕ ΛΗΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!)! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΙΤΣΑ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


δεν τα προλαβαινω ομως..και ειναι ρε αφρουλακι μου καλο τετοια η κωλοδουλεια ...που δεδ μαζευομαστε σαν οικογενειουλα ποτε.....γιορτες αργιες σαββατοκυριακα...ολα δουλευω....και ο αντρας μου καθεται.....και οταν εχω εγω ρεπο ειναι καθημερινες και δουλευει αυτος.....ε τι σκατα να κανω!!!1?????τι να χαρω.......μακαρι να εβγαζε τοσα λεφτα ο Αχιλλεας που να μπορουσα να κατσω στο σπιτι μου..........αν ειχα ΣΚ. και αργιες εξω θα ημουν πιο ευχαριστημενη που εχω δουλεια.....τωρα νιωθω οτι εχω ΜΟΝΟ δουλεια.... Sad Sad Sad Sad

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΑ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΥΑΛΑ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ! Ε ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ...



Αφρουλα μου καλη...μην περιμενεις να το κανει....εννοω να παρει να διαβασει να ενημερωθει.......ειναι αλλιως δεν μπορει να καταλαβει...οχι μονο αυτος ολοι....ΕΜΕΙΣ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.....ΑΥΤΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ......δεν ειναι στη φυση τους.....αστον μωρε τον κακομοιρη...κι εγω τις ιδιες απαιτησεις ειχα απο τον Αχιλλεα και ολο τσακωνομασταν....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΑ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΥΑΛΑ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ! Ε ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ...

δεν διαφωνω σε αυτο που λες οτι ειναι μια πρωτογνωρη φαση και για τους δυο σας αλλα και εσυ φτανει με το διαβασμα Razz ηδη ξερεις αρκετα ή και περισσοτερα απο αυτα που πρεπει χαλαρωσε και ασε τα βιβλια ποσες γνωσεις μπορει να προσφερει ενα βιβλιο απο στιγμες που ζειτε καθημερινα μαζι προσπαθησε να μην εισαι στην τσιτα γιατι μαζι σου τσιτωνει και ο γιωργος κατι το οποιο ειναι ανωφελο αφου και εκεινος ζει την εγκυμοσυνη με διαφορετικους χαλαρους ρυθμους μηπως να ακολουθησεις το παραδειγμα του??? Rolling Eyes

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΗΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ! Sad Sad Sad ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ? ΕΝΝΟΩ ΣΕ ΩΡΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ... Sad Sad Sad


ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ! ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ! ΟΛΟ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα πάντως από τα ονόματα γονιών και πεθερικών, το μόνο όνομα που μ' αρέσει κάπως είναι του μπαμπά μου. Τα άλλα τρία καθόλου!!! Προσπαθώ να πείσω τον άντρα μου να βγάλουμε άσχετα ονόματα αλλά δεν συμφωνεί! Για την ακρίβεια θέλει πρώτα να βγουν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ οι γονείς του και μετά αν κάνουμε άλλο παιδί να το πω όπως θέλω! Τέτοια στενομυαλιά (δική μου λέξη) δεν την περίμενα!!!!

Και το κακό είναι ότι θέλει να βγάλει ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!!! δηλαδή το πρώτο από κάθε φύλλο να το πάρει αυτός! Αμ' δε σφάξανε...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΗΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ! Sad Sad Sad ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ? ΕΝΝΟΩ ΣΕ ΩΡΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ... Sad Sad Sad


ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ! ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΤΑΝΤΕΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ! ΟΛΟ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αφρουλινη παραπονιαρα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 35468 βρε κουτο τη παραπονο εχεις??? αφου εμεις εδω ολα τα συζηταμε και τα αναλυουμε ολα λες και ειμαστε επιστημονες που με τις γνωσεις που εχουμε κανονικα ολοι οι γιατροι-γυναικολογοι πρεπει να σκισουν τα πτυχια τους ειμαστε genius Razz Razz Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΗ ΦΟΥΡΦΟΥΡΙΝΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ?! ΠΑΛΙ ΔΙΑΒΑΖΕΣ? ΤΙ? ΑΦΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ?



ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΕΛΛΩΔΗ ΜΟΡΦΗ!!! ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 215994 ! ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 654316

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 215994
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ Very Happy

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποιο μουτράκι έχει πάρει το παραπονιάρικο ύφος του;;; Sad Sad Sad Αφρουλίνι μου έχουν δίκιο τα κορίτσια!Σαν να ζητάς πολλά από τον καημένο το Γιώργο...Εσύ βιώνεις κάποιες αλλαγές στο σώμα σου και πάλι τώρα έχεις αρχίσει να το συνειδητοποιείς, φαντάσου ο Γιώργος!
Χρύσα μου τι κανεις;Ολα καλά;
Λήδα, Φουρφουρίνι, Αγάπη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΑΝΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιδέα δεν έχω Χρύσα μου!Να το κανονίσουμε αν είναι!Πώς πάει το τρέξιμο με τον κούκλο σου; Smile

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ! ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΞΑΤΕ?! Ε?! ΚΑΛΕ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ (16/1)!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ!!! ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΜΑΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΧΡΥΣΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 417472 ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ! ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΑΙΞΑΤΕ?! Ε?! ΚΑΛΕ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ (16/1)!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!! ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 311356

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ!!! ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΜΑΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Εντελώς παιδάκια Αφρούλα μου!Αν σκεφτείς μάλιστα πως κάναμε σκι στην πίστα για τα παιδάκια ως αρχάριοι... Laughing Laughing Laughing Ανταγωνιζόμουν τα πεντάχρονα! Laughing
Καλά να'μαστε και θα κανονίσουμε!Με το καλό να μας έρθεις! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 14 328109
Καλή όρεξη και στους 3 σας! I love you

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΟΥΛΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ..ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ..
ΑΦΡΟΥΛΑΑΑΑ ΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟΤΕ.. Very Happy ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ..

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ..ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ..
ΑΦΡΟΥΛΑΑΑΑ ΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟΤΕ.. Very Happy ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ..

Το ξέρω κι από τον ανιψιό μου που είναι λίγο μεγαλύτερος!Ολοι τον κυνηγάμε και όλο καρούμπαλα και μελανιές έχει!Και βέβαια δεν έχει γλιτώσει και τα ραμματάκια...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
xrysaki! έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ..ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ..
ΑΦΡΟΥΛΑΑΑΑ ΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟΤΕ.. Very Happy ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ..

Το ξέρω κι από τον ανιψιό μου που είναι λίγο μεγαλύτερος!Ολοι τον κυνηγάμε και όλο καρούμπαλα και μελανιές έχει!Και βέβαια δεν έχει γλιτώσει και τα ραμματάκια...
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ?!
ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας εύχομαι να τα γλιτώσετε Χρύσα μου!Αλλά και να γίνει κάτι (φτου φτου!) δεν χρειάζεται πανικός...Μια κουβέντα είναι, το ξέρω, απλά επειδή το εζησα με τον αδερφό μου που τα έχασε τελείως στο λέω.
Εδώ είναι μεταμεσονύχτιες οι περισσότερες, δεν το έχεις καταλάβει; Laughing Laughing Laughing

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια προς το παρόν σας αφήνω κι εγώ!Αν μπορέσω θα μπω αργότερα!Φιλιά!!!!!!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κάθε φορά που καθόμουν κάτι γινόταν και έπρεπε να σηκωθώ.... και τώρα που είπα άντε να πλύνω τα πιάτα και να κάτσω να δω τι κάνουν οι τσούπρες, κόπηκα με το αλουμινόχαρτο και γράφω με ένα χέρι!!! γρρρρρ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις