Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
295 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 295 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Σαβ Ιαν 05, 2013 10:56 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΒΑΜΒΑΚΕΡΟ.ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΤΗΣ ΦΟΡΑΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΖΕΣΤΟ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ. ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ 215994

2ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Σαβ Ιαν 05, 2013 11:26 am

xristinat7

xristinat7
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καληησπέρα και εγώ της φοράω εναν υπνοσακο και από μέσα βάζω πυτζαμουλες,εξαρταται κ το σπιτι σου αν ειναι πολύ ζεστό

3ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Σαβ Ιαν 05, 2013 11:33 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ξεκιναγα με φανελακι μονο και θα εβλεπα μετά. Τι θερμοκρασια έχει το δωματιο;

4ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Σαβ Ιαν 05, 2013 11:41 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ 20-21 ΒΑΘΜΟΥΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙ

5ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Σαβ Ιαν 05, 2013 11:49 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη θερμοκρασια πάντως! Φανελακι και εννοειται χωρις κουβερτα, και βλεπεις, έτσι πιστευω.

6ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Σαβ Ιαν 05, 2013 11:54 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΜΑ,Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ 17 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΩ ΑΠΟΨΕΙΣ. Laughing

7ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Πεμ Ιαν 10, 2013 2:26 pm

KaterinaG


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα! Εμένα ο μικρός μου είναι 18 μηνών και από πέρυσι το χειμώνα τον έχω με υπνόσακο. Αν ο υπνόσακος σου είναι 2,5tog (ο πιο ζεστός - που νομίζω πως αυτόν έχεις) από μέσα λογικά δεν χρειάζεται τίποτα παραπάνω από ένα φανελάκι-ζιπουνάκι. Εγώ του φοράω κοντομάνικο ζιπουνάκι (το σπίτι έχει γύρω στους 20 βαθμούς), εκτός ίσως από κάποια πιο κρύα βράδια που μπορεί να του βάλω μακρυμάνικο.

8ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Πεμ Ιαν 10, 2013 2:40 pm

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φορμάκι μακρυμάνικο και χωρίς κουβέρτα!

9ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Πεμ Ιαν 10, 2013 11:46 pm

ARIADNI


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω ενα φανελακι μακρυμανικο του φοραω και τιποτα αλλο.

10ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 11, 2013 1:49 am

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οι υπνόσακοί σας έχουν και μανίκια? Εμένα δεν έχουν οπότε του βάζω υπνόσακο κι από μέσα μια πυτζαμούλα σαν βελούδινη κι είναι μια χαρά γενικά. Στο δωμάτιό του έχει 19-20 βαθμούς συνήθως.

11ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 11, 2013 1:58 am

vicky75

vicky75
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KaterinaG έγραψε:Καλησπέρα! Εμένα ο μικρός μου είναι 18 μηνών και από πέρυσι το χειμώνα τον έχω με υπνόσακο. Αν ο υπνόσακος σου είναι 2,5tog (ο πιο ζεστός - που νομίζω πως αυτόν έχεις) από μέσα λογικά δεν χρειάζεται τίποτα παραπάνω από ένα φανελάκι-ζιπουνάκι. Εγώ του φοράω κοντομάνικο ζιπουνάκι (το σπίτι έχει γύρω στους 20 βαθμούς), εκτός ίσως από κάποια πιο κρύα βράδια που μπορεί να του βάλω μακρυμάνικο.

Ακριβως τα ιδια κι εγω !

12ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 11, 2013 2:11 am

twinsmom


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμεις χρυσοπληρωσαμε υπνοσακους χωρις μανικια που ειναι σαν παπλωματακι και ο παιδιατρος δε με αφησε να τους χρησιμοποιησω στη λογικη οτι αν ζεσταθει το παιδι δεν εχει διεξοδο. χρησιμοποιω κουβερτουλες αλλα τωρα στις διακοπες που ειχε κρυο τους χρησιμοποιησα με ενα κορμακι απο μεσα φανελενιο.Εχουν παντως οδηγειες χρησης αναλογα με τη θερμοκρασια δωματιου και το παχος του υπνοσακου.

13ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 11, 2013 2:13 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
twinsmom έγραψε:εμεις χρυσοπληρωσαμε υπνοσακους χωρις μανικια που ειναι σαν παπλωματακι και ο παιδιατρος δε με αφησε να τους χρησιμοποιησω στη λογικη οτι αν ζεσταθει το παιδι δεν εχει διεξοδο. χρησιμοποιω κουβερτουλες αλλα τωρα στις διακοπες που ειχε κρυο τους χρησιμοποιησα με ενα κορμακι απο μεσα φανελενιο.Εχουν παντως οδηγειες χρησης αναλογα με τη θερμοκρασια δωματιου και το παχος του υπνοσακου.

Το παιδι αν ζεσταθει... θα κλαψει. Ετσι κι αλλιως τα μωρα δεν ξεσκεπάζονται επειδη ζεσταινονται, δεν μπορουν αυτό να το καταλαβουν.

14ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 11, 2013 5:17 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ..ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ..ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΤΑ JUMBO?

15ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 11, 2013 5:23 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στα τζαμπο αυτοι που εχω δει ειναι πολυεστερας ..βρηκα εδω http://www.motherbaby.gr/contact.php βαμβακερο με 15 € για φωτο παρε τηλ ή στειλε μαιλ να σου στειλουν!!!!

16ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 11, 2013 12:34 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνησω στο οτι παιζει ρολο με τη θερμοκρασια δωματιου.σε πιο ζεστα δωματια αρκει η φανελιτσα

17ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 1:23 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ..ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ..ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΤΑ JUMBO?

Απ'οτι γνωριζω εχουν και τα jumbo αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλη η ποιοτητα.Εγω το αγορασα απο τα ΗΡΑ,ηταν λιγο ακριβοs(35 ΕΥΡΩ),αλλα ειναι βαμβακεροs.Τωρα με τιs εκπτωσειs θα ειναι πολυ πιο χαμηλη η τιμη.

18ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 4:36 am

michelle-isidor

michelle-isidor
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τα 2.5 tog ειναι για θερμοκρασια 20 βαθμους περιπου...και βαζεις και ενα μακρημανικο φανελακι...παιζει και ρολο ποσο χουχουλιαρικο ειναι και το παιδι!!!

19ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 4:46 am

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Η μικρή μου είναι 5 μηνών και την βάζω σε υπνόσακο όχι μόνο επειδή ξεσκεπάζεται,αλλά επειδή φέρνει συνέχεια την κουβέρτα στο πρόσωπο της και φοβάμαι μην πάθει τίποτα.Σε θερμοκρασία 20-21 βαθμούς της φοράω μακρυμάνικο φανελάκι από μέσα και βαμβακερό φορμάκι.

20ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 4:50 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoim έγραψε:Η μικρή μου είναι 5 μηνών και την βάζω σε υπνόσακο όχι μόνο επειδή ξεσκεπάζεται,αλλά επειδή φέρνει συνέχεια την κουβέρτα στο πρόσωπο της και φοβάμαι μην πάθει τίποτα.Σε θερμοκρασία 20-21 βαθμούς της φοράω μακρυμάνικο φανελάκι από μέσα και βαμβακερό φορμάκι.

ο γιος μου καααθε φορα που ειναι να κοιμηθει θελει την κουβερτα,την πανα οοοτι ειναι αυτο στο προσωπο του...τον ζεσταινει κ τωρα αρχιζει να το τριβει στο προσωπο σαν να τον νανουριζει!!!!!

πολλα παιδια το κανουν ετσι..μην σε αγχωνει αν το θελει το παιδι αστο...!!!αναπνεει σιγουρα...μεχρι να το συνηθισω τρελενομουν!!!!!

21ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 7:01 am

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vetaki..! έγραψε:
zoim έγραψε:Η μικρή μου είναι 5 μηνών και την βάζω σε υπνόσακο όχι μόνο επειδή ξεσκεπάζεται,αλλά επειδή φέρνει συνέχεια την κουβέρτα στο πρόσωπο της και φοβάμαι μην πάθει τίποτα.Σε θερμοκρασία 20-21 βαθμούς της φοράω μακρυμάνικο φανελάκι από μέσα και βαμβακερό φορμάκι.

ο γιος μου καααθε φορα που ειναι να κοιμηθει θελει την κουβερτα,την πανα οοοτι ειναι αυτο στο προσωπο του...τον ζεσταινει κ τωρα αρχιζει να το τριβει στο προσωπο σαν να τον νανουριζει!!!!!

πολλα παιδια το κανουν ετσι..μην σε αγχωνει αν το θελει το παιδι αστο...!!!αναπνεει σιγουρα...μεχρι να το συνηθισω τρελενομουν!!!!!
Και η μικρή μου θέλει κάτι στο προσωπό της και συνήθως βάζει το χεράκι της.Μια φορά όμως τράβηξε την κουβέρτα στο προσωπό της και την έπιασε πανικός μάλλον δεν μπορούσε να αναπνεύσει καλά και τρόμαξε.Ευτυχώς που την έχω στο δωμάτιο μας και την άκουσα.Από τότε έχω φοβηθεί πολύ...

22ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 7:03 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κ εμενα τρομαζει οταν γυρισει η σαλιαρα κ δεν του κοβει να την βγαλει απο το προσωπο του...κ την κουβερτα την θελει μοοονο την ωρα του υπνου οχι αλλες ωρες...
κ δεν ειναι σκεπασμενο ολο το προσωπο...φαντασου μεχρι το μισο αφτι!!!!!

23ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 7:49 am

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vetaki..! έγραψε:ναι κ εμενα τρομαζει οταν γυρισει η σαλιαρα κ δεν του κοβει να την βγαλει απο το προσωπο του...κ την κουβερτα την θελει μοοονο την ωρα του υπνου οχι αλλες ωρες...
κ δεν ειναι σκεπασμενο ολο το προσωπο...φαντασου μεχρι το μισο αφτι!!!!!
χαχαχα και μένα τρομάζει όταν της γυρίζει η σαλιάρα...Έχουν πολύ πλάκα τα ζουζούνια μας!!! Very Happy

24ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 8:01 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν λες τπτ...κ κανει φμφμφμφμφμφ σαν να ξεφυσαει....!!!!εγω του λεω τοτε..μανο,βγαλτην αγαπη μου αλλα που.....σημερα του εβαζα το χερακι να την βγαλει αλλα τα ιδια...

ε,θα μαθουν σιγα σιγα!!!!!

25ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 8:09 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις