Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
549 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 549 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 10:36 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις αγορασα υπνοσακο απο τα λητω.οι περισσοτεροι ειναι οικονομικοι και εχει και εκπτωση.εγω πηρα εναν απο 27 ευρω 22 ευρω.δεν ειδα για τι ηλικιες παιδιων αναφερεστε η δικια μου ειναι 2.5 χρονων αλλα εχει και μικρα νουμερα

27ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 10:40 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τους φορατε σαλιαρα στον υπνο;

28ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 10:43 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Τους φορατε σαλιαρα στον υπνο;

για ποια ηλικια λες τωρα;

29ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 10:45 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rinoula έγραψε:Τους φορατε σαλιαρα στον υπνο;

οχι ρινουλα!!!!!!οταν την φοραει κ ειναι ξαπλα στο παρκο ή στην κουνια κ μπει στα μουτρακια του τρελενεται γιατι δεν νοιωθει να την βγαλει!!!!!!!!!! Wink Wink Wink

30ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 10:46 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρομαξα γιατι δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα η σαλιαρα όταν κοιμαται... γυρω απο το λαιμο, με πιθανοτητες να γυρισει στο προσωπακι!

31ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Παρ Ιαν 18, 2013 10:50 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω φοβαμαι κ την πανα που την θελει να ζεσταινεται οταν κοιματε στο προσωπο μεχρι να την συνηθισω τον ξυπναγα...

κ να τον παρει ο υπνος του την βγαζω(την σαλιαρα....)

32ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 8:16 am

giouligian

giouligian
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΡΥΩΝΕΙ,ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ 19 ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΗΣ ΒΑΖΩ
1.ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΟΛΟΣΩΜΟ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ
2.ΠΥΖΑΜΕΣ
3.ΥΠΝΟΣΑΚΟ
4.ΠΑΠΛΩΜΑ

ΤΡΑΓΙΚΟ?
Shocked

33ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 8:46 am

fotini80

fotini80
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 19 ΜΗΝΩΝ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΑΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΤΑΙ.Ο ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ. ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΛΑΔΙΟΥ ΣΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙ ΑΦΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΑ.

34ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 8:47 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giouligian έγραψε:ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΡΥΩΝΕΙ,ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ 19 ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΗΣ ΒΑΖΩ
1.ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΟΛΟΣΩΜΟ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ
2.ΠΥΖΑΜΕΣ
3.ΥΠΝΟΣΑΚΟ
4.ΠΑΠΛΩΜΑ

ΤΡΑΓΙΚΟ?
Shocked

Τα μωρα εχουν μεγαλυτερη θερμοκρασια απο εμαs.Κατα τη γνωμη μου ειναι πολλα αυτα που του φοραs.Aν ζεσταθει πολυ κυνδινευει να σου ανεβασει και θερμοκρασια.19-20 βαθμουs εχω και εγω στο δωματιο και τηs φοραω μονο ενα μακρυμανικο φανελακι.Τιs νυχτεs που βαζει πολυ κρυο αφαιρω το φανελακι και βαζω ενα μπιτζαμακι.Με τον υπνοσακο(ειδικα αν ειναι ζεστοs σαν παπλωματακι),ο παιδιατροs μου εχει πει να μην το σκεπαζουμε με κατι αλλο απο πανω.Μπορειs να καταλαβειs αν ζεσταινεται ή αν κρυωνει απο την θερμοκρασια που εχει στο σβερκακι του οταν κοιμαται.

35ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 8:52 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini80 έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 19 ΜΗΝΩΝ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΑΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΤΑΙ.Ο ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΓΚΛΩΒΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ. ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΛΑΔΙΟΥ ΣΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙ ΑΦΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΒΕΡΤΑ.

Και εγω πριν τον δοκιμασω νομιζα πωs δεν θα τον θελει.Τωρα αν δεν τηs το φορεσω δεν κοιμαται.Ειναι πολυ ανετοs γιατι ειναι φορμακι.Δοκιμασε το.Βεβαια θα παρειs μεγαλυτερο νουμερο για να ειναι ανετα.Εμενα ειναι 17 μηνων και πηρα για 24.Εγω,παντωs,ησυχασα την νυχτα γιατι σηκωνομουνα καθε 15 λεπτα να την σκεπαζω!

36ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 8:55 am

michelle-isidor

michelle-isidor
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγω ειμαι κρυουλιαρα...!
και νομιζω το ιδιο...
αλλα ο αντρας μου λεει οτι ειναι υπερβολη!!!!
ετσι του βαζω ισα ισα το παπλωματακι απο πανω...αερατα!!

37ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 9:08 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouligian έγραψε:ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΡΥΩΝΕΙ,ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ 19 ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΗΣ ΒΑΖΩ
1.ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΟΛΟΣΩΜΟ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ
2.ΠΥΖΑΜΕΣ
3.ΥΠΝΟΣΑΚΟ
4.ΠΑΠΛΩΜΑ

ΤΡΑΓΙΚΟ?
Shocked


αυτα ακριβως της φοραω και εγω αλλα εχει κρυο το βραδυ οτι και να λεμε

38ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 9:15 am

michelle-isidor

michelle-isidor
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμεις χωρις πυτζαμες!!!
Laughing Laughing

39ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 10:30 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΦΑΚΙ έγραψε:
giouligian έγραψε:ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΡΥΩΝΕΙ,ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ 19 ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΗΣ ΒΑΖΩ
1.ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΟΛΟΣΩΜΟ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ
2.ΠΥΖΑΜΕΣ
3.ΥΠΝΟΣΑΚΟ
4.ΠΑΠΛΩΜΑ

ΤΡΑΓΙΚΟ?
Shocked

Τα μωρα εχουν μεγαλυτερη θερμοκρασια απο εμαs.Κατα τη γνωμη μου ειναι πολλα αυτα που του φοραs.Aν ζεσταθει πολυ κυνδινευει να σου ανεβασει και θερμοκρασια.19-20 βαθμουs εχω και εγω στο δωματιο και τηs φοραω μονο ενα μακρυμανικο φανελακι.Τιs νυχτεs που βαζει πολυ κρυο αφαιρω το φανελακι και βαζω ενα μπιτζαμακι.Με τον υπνοσακο(ειδικα αν ειναι ζεστοs σαν παπλωματακι),ο παιδιατροs μου εχει πει να μην το σκεπαζουμε με κατι αλλο απο πανω.Μπορειs να καταλαβειs αν ζεσταινεται ή αν κρυωνει απο την θερμοκρασια που εχει στο σβερκακι του οταν κοιμαται.

συμφωνω απολυτα..βγαλε του τα πυζαμακια τουλαχιστον..κ το παπλωματακι χαλαρα..μην το φασκιωνεις..

40ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τρι Ιαν 22, 2013 11:43 pm

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμείς φοράμε φανελάκι κοντομάνικο πυτζαμάκι κ ελαφρύ υπνόσακο με ποδαράκια με 19 βαθμούς στο δωμάτιό της το βράδυ. Μόνο το μεσημέρι μερικές φορές μου έχει ξυπνήσει υδρωμένη αλλά το βράδυ ποτέ.

41ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τετ Ιαν 23, 2013 12:04 am

tasos11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Loipon emena o gios mou den skepazetai me tipota. Zoume sto Londino kai kanei arketo kryo opote dokimasa k egw to kormaki pou einai san palwmataki (oxi upnosako pou mpainei olokrilos mesa kai einai xwris manikia)me tis patousitses episis mesa. To pira ap to mothercare kai panw eixe ena kartelaki me plirofories sxetika me to ti prepei na foraei apo mesa analoga me ti thermokrasia dwmatiou. Einai 2.5 tog kai otan to spiti exei panw apo 19bathmous xreiazetai ena kontomaniko i makrimaniko fanelaki (etsi kanw egw) otan eidika exei pio poly kruo eksw. Aftes tis meres pou xionizei einai me ena makrimaniko apo mesa alla pote den tou exw balei kati perissotero. Twra an einai upnosakos xwris manikia mallon tha tou ebaza ena pytzamaki/kormaki bambakero me patousitses.

42ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τετ Ιαν 23, 2013 12:40 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tasos11 έγραψε:Loipon emena o gios mou den skepazetai me tipota. Zoume sto Londino kai kanei arketo kryo opote dokimasa k egw to kormaki pou einai san palwmataki (oxi upnosako pou mpainei olokrilos mesa kai einai xwris manikia)me tis patousitses episis mesa. To pira ap to mothercare kai panw eixe ena kartelaki me plirofories sxetika me to ti prepei na foraei apo mesa analoga me ti thermokrasia dwmatiou. Einai 2.5 tog kai otan to spiti exei panw apo 19bathmous xreiazetai ena kontomaniko i makrimaniko fanelaki (etsi kanw egw) otan eidika exei pio poly kruo eksw. Aftes tis meres pou xionizei einai me ena makrimaniko apo mesa alla pote den tou exw balei kati perissotero. Twra an einai upnosakos xwris manikia mallon tha tou ebaza ena pytzamaki/kormaki bambakero me patousitses.

αυτο εχω κι εγω!!!ειναι τοσο ζεστο δηλαδη ε?χωρις κουβερτακι?τιποτα απο πανω?

43ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τετ Ιαν 23, 2013 12:55 am

michelle-isidor

michelle-isidor
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εμες 19-21 βαθμους εχει το βραδυ αλλα το ξυμερωμα που ξυπναει ειναι λιγο ποιο δροσερος!!γι'αυτο του εχω και το παπλωματακι!οχι να σκασει αλλα να χουχουλιαζει!!

44ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τετ Ιαν 23, 2013 12:57 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
michelle-isidor έγραψε:και εμες 19-21 βαθμους εχει το βραδυ αλλα το ξυμερωμα που ξυπναει ειναι λιγο ποιο δροσερος!!γι'αυτο του εχω και το παπλωματακι!οχι να σκασει αλλα να χουχουλιαζει!!

καπως ετσι το σκεφτομουν κι εγω!ευχαριστω!

45ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τετ Ιαν 23, 2013 1:06 am

michelle-isidor

michelle-isidor
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
οταν δεν ειναι ετσι χουχουλιαρικα ξυπναει και θελει αγκαλια και ζεστουλα της αγκαλιας!!!οποτε απο το να ξυπναω τη νυχτα καλυτερα απαλα απαλα το παπαλωματακι!!!

46ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τετ Ιαν 23, 2013 1:20 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια δεν ιδρωνουν με τοσα που τους βαζετε; Εμενα απο μικρη ζεσταινοταν πιο ευκολα απο ό,τι κρυωνε. Τωρα ειναι 2 και 9 μηνων και φοραει στον υπνο της φανελακι αμανικο, πυτζαμα και παπλωματακι που ομως δεν το ανεβαζουμε ως πανω, τα χερια ειναι εξω και μια χαρα ζεστη ειναι. 20-21 βαθμοι στο δωματιο. Και δεν αντεχει και πιο πολλα...

47ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΦΟΡΑΕΙ Τετ Ιαν 23, 2013 1:49 pm

tasos11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
loukia_84 έγραψε:
tasos11 έγραψε:Loipon emena o gios mou den skepazetai me tipota. Zoume sto Londino kai kanei arketo kryo opote dokimasa k egw to kormaki pou einai san palwmataki (oxi upnosako pou mpainei olokrilos mesa kai einai xwris manikia)me tis patousitses episis mesa. To pira ap to mothercare kai panw eixe ena kartelaki me plirofories sxetika me to ti prepei na foraei apo mesa analoga me ti thermokrasia dwmatiou. Einai 2.5 tog kai otan to spiti exei panw apo 19bathmous xreiazetai ena kontomaniko i makrimaniko fanelaki (etsi kanw egw) otan eidika exei pio poly kruo . Aftes tis meres pou xionizei einai me ena makrimaniko apo mesa alla pote den tou exw balei kati perissotero. Twra an einai upnosakos xwris manikia mallon tha tou ebaza ena pytzamaki/kormaki bambakero me patousitses.

αυτο εχω κι εγω!!!ειναι τοσο ζεστο δηλαδη ε?χωρις κουβερτακι?τιποτα απο πανω?




Loukia_84, nai mono afto den yparxei periptwsi na kratisei koubertoula panw tou. Ton skepazoume k ekeinos ta idia...pleon meta ap afta ta oloswma den exw anisyxia koimatai mia xaroula!poly kala mono pou mpainoun ligaki sto plyntirio bale xamili thermokrasia!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις