Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Μαχη οχι δεν ειχα κατι, πονουσε η μεση σαν περιοδος που κ που κμετα ξεκινησαν τα καφε (παραμονη) κ λεω αδιαθετησα αυτο ηταν!! Πιθανον τα καφε να ηταν από την εμφυτευση, τι να πω; Οχι κατι αλλο...Το εχω ετοιμο Αφρουλα σε λιγο το βαζω....

Σε εχει φοβηθει το ματι μου εσενα!!! Τι αγριο θηλυκο βρε παιδι μου!!!

σευχαριστω πολυ μαρακι Razz Razz Razz Razz Razz

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
andi82 έγραψε:χρυσα μου εγω θερμοκρασιες δεν μετραω αλλα πες οτι αν μετρηθω αυριο θα πρεπει να με δειξει κοντα στο 37 αν πχ εμεινα?βασικα αυτα τα πονακια περιοδου με κανουν εντυπωση γιατι τα εχω μονο μια μερα μια βδομαδα πριν μου ερθει και τα ειχα προχθες και σημερα τα εχω παλι γιαυτο μου κανει εντυπωση.κανονικα εχω πονο μια μερα πριν μου ερθει η την ιδια μερα που ειναι να μου ερθει.απο χαλαδες και τετοια τπτ μια χαρα ειμαι Razz Razz Razz Razz Razz

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ .ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.
ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Ηρθε ο καλος μου καλε!!!

Χρυσα Αφρουλα εσεις πατε παρεα με την καθριν!!!
ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε η τρελοκρητικια μας σημερα περιμενει να μην της ερθει τι εγινε αραγε?????ειχε και κατι υποπτα συμπτωματακια δεν θα μπει το σουργελο να μας πει? Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ? ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΠΕΙΛΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΥΞΟΚΛΑΙΓΟΜΑΙ.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 35468 ΣΤΙΣ 6 ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!! ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 679259


ΜΑΧΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΕΝ ΜΙΑ ΝΥΚΤΙ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ! 3-4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ, ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ (ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ!), ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ (ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΜΕΣΗ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ (ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΜΕ ΒΕΛΟΝΕΣ ΚΑΘΕΤΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΩΣ!)!!! ΕΜΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ Η' ΤΣΑΜΠΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΟΛΕΣ?

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαχη εσενα που ειναι ρολοι το πιο σιγουρο ειναι να μην ερθει! Εγω ειχα υπνηλια, μονο αυτο κ νομιζα ηταν απο το σιδηρο αν θυμαστε...Τιποτε στανταρ μετα τη 10 μερα εχει δικαιο η Αφρουλα!!

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XrysaB έγραψε:
andi82 έγραψε:χρυσα μου εγω θερμοκρασιες δεν μετραω αλλα πες οτι αν μετρηθω αυριο θα πρεπει να με δειξει κοντα στο 37 αν πχ εμεινα?βασικα αυτα τα πονακια περιοδου με κανουν εντυπωση γιατι τα εχω μονο μια μερα μια βδομαδα πριν μου ερθει και τα ειχα προχθες και σημερα τα εχω παλι γιαυτο μου κανει εντυπωση.κανονικα εχω πονο μια μερα πριν μου ερθει η την ιδια μερα που ειναι να μου ερθει.απο χαλαδες και τετοια τπτ μια χαρα ειμαι Razz Razz Razz Razz Razz

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ .ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.
ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316

14-15/1 χρυσα μου δεν την περιμενω.δεν αγχωνομαι αληθεια επειδη ειναι νωρις ακομα και πιστευω δεν εγινε κατι αυτο το μηνα και πραγματικα δεν θα στεναχωρεθω απλα θελω να ξερω γενικα γιαυτο ρωταω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΧΗ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ 1-3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ Η' ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΟΛΥ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΚΑΤΑ! ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕΤΡΗΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑ ΜΝΟΝΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΑ 37!!!

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλιτα μου σας διαβαζω ολες προσεκτικοτατα και σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
μαρακι μου δεν σημαινει οτι επειδη εχω στανταρ ημερα ωορηξιας επιασα και αμεσως ετσι δεν ειναι???
αλλα ρε γμτ γιατι να μην παινουμε αμεσως οταν ξερουμε την ημερα ωορηξιας????? Mad Mad Mad Mad Mad Mad

αφρουλιτακι υπομονη 2 μερουλες εμειναν και θα δεις το νινακι σου και μπορει να μαθεις και φυλο ε?????
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Πεμ Δεκ 05, 2013 2:02 pm, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ!!! ΜΕ ΜΕΓΕΘΥΝΤΙΚΟ ΦΑΚΟ ΤΟ ΨΑΧΝΩ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .ΚΑΛΕ ΒΑΛΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!! ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΥΤΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΣΟΥ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αρα αφρουλιτα να μετρηθω αυριο θα ειναι ετσι κιαλλιως ανεβασμενη ε?απλα αν πεσει σε 5 6 μερες που περιμενω σημαινει οτι θα μου ρθει?εγω εχω το κλασικο θερμομετρο πως να μετριεμαι?

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:καλως το φουρφουρακι....τι κανεις κοριτσακι μου.........?αντε με το καλο να δεις το σπορακι σου......το μικρουλι μου μωρε...

Ευχαριστώ Αρτεμούλι... ήρθα και έφυγα σαν σίφουνας πριν...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Φουργουρακι εισαι καλυτερα σημερα?

Είμαι λίγο καλύτερα αλλά έχω απίστευτο πονοκέφαλο απ' το πρωί... Τουλάχιστον μειώθηκε το συνάχι.

marichui έγραψε:Φουρφουρακι σε ευχαριστω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472 , εγω θα ξαναπαω την πεμπτη, επίσης μου εγραψε κ ενα σκευασμα δεν το εχω εδω αν θες σου στελνω να δεις τι περιέχει...

Αντε θα περασουν οι μερες κ θα το δεις! Κ εσυ την Πεμπτη εισαι δηλαδη; Τι ωρα;

Τι σκεύασμα καλέ??? Εγώ παίρνω φολικό, ασβέστιο, προγεστερόνη και σίδηρο!! (το σίδηρο αύριο θα το αρχίσω βασικά...) κινητό φαρμακείο έχω γίνει!!!

17 του μηνός, 14:45 !!

stauroulinaa έγραψε:

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ..ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΚΑΖΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 35468

Μου πέρασε... σήμερα δεν πήγα καθόλου όλη μέρα... (ε δεν είχα και τίποτα άλλο να βγάλω....) άσε που είμαι -400 γραμμάρια! χαχαχαχα


Μαχούλα, αφρουλίτα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι με γειααααα το τικερακι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994 καλα λεει η αφρουλα καντο πιο μεγαλο να κανει μπαμ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 215994

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου φουρφουρακι δεν εισαι ακομα καλα? Sad Sad
ειρηνουλα φιλακια μπηκες και βγηκες αμεσως Razz Razz Razz Razz Razz

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
andi82 έγραψε:
XrysaB έγραψε:
andi82 έγραψε:χρυσα μου εγω θερμοκρασιες δεν μετραω αλλα πες οτι αν μετρηθω αυριο θα πρεπει να με δειξει κοντα στο 37 αν πχ εμεινα?βασικα αυτα τα πονακια περιοδου με κανουν εντυπωση γιατι τα εχω μονο μια μερα μια βδομαδα πριν μου ερθει και τα ειχα προχθες και σημερα τα εχω παλι γιαυτο μου κανει εντυπωση.κανονικα εχω πονο μια μερα πριν μου ερθει η την ιδια μερα που ειναι να μου ερθει.απο χαλαδες και τετοια τπτ μια χαρα ειμαι Razz Razz Razz Razz Razz

ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ .ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.
ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 654316

14-15/1 χρυσα μου δεν την περιμενω.δεν αγχωνομαι αληθεια επειδη ειναι νωρις ακομα και πιστευω δεν εγινε κατι αυτο το μηνα και πραγματικα δεν θα στεναχωρεθω απλα θελω να ξερω γενικα γιαυτο ρωταω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


ΚΑΤΙ ΜΕΤΡΑΣ ΛΑΘΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΗΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι μετραω λαθος χρυσα μου????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472 ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ?!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 35468


ΓΙΑΤΙ ΜΑΧΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!! ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΕΙΣ ΤΕΛΕΙΟ ΓΕΝΕΤΙΚΑ ΩΑΡΙΟ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟ! ΕΠΙΣΗΣ ΔΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΤΕΥΧΘΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΑΠΟ ΤΙΣ 100 ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΙ 30 ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ Η ΦΥΣΗ ΠΡΟΝΟΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΔΙΛΗΜΜΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ Η' ΟΧΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΝΑ ΜΗ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αφρουλα στις Τετ Ιαν 09, 2013 7:58 am, 1 φορά

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:
art86 έγραψε:καλως το φουρφουρακι....τι κανεις κοριτσακι μου.........?αντε με το καλο να δεις το σπορακι σου......το μικρουλι μου μωρε...

Ευχαριστώ Αρτεμούλι... ήρθα και έφυγα σαν σίφουνας πριν...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Φουργουρακι εισαι καλυτερα σημερα?

Είμαι λίγο καλύτερα αλλά έχω απίστευτο πονοκέφαλο απ' το πρωί... Τουλάχιστον μειώθηκε το συνάχι.

marichui έγραψε:Φουρφουρακι σε ευχαριστω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472 , εγω θα ξαναπαω την πεμπτη, επίσης μου εγραψε κ ενα σκευασμα δεν το εχω εδω αν θες σου στελνω να δεις τι περιέχει...

Αντε θα περασουν οι μερες κ θα το δεις! Κ εσυ την Πεμπτη εισαι δηλαδη; Τι ωρα;

Τι σκεύασμα καλέ??? Εγώ παίρνω φολικό, ασβέστιο, προγεστερόνη και σίδηρο!! (το σίδηρο αύριο θα το αρχίσω βασικά...) κινητό φαρμακείο έχω γίνει!!!

17 του μηνός, 14:45 !!

stauroulinaa έγραψε:

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ..ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΚΑΖΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 35468

Μου πέρασε... σήμερα δεν πήγα καθόλου όλη μέρα... (ε δεν είχα και τίποτα άλλο να βγάλω....) άσε που είμαι -400 γραμμάρια! χαχαχαχα


Μαχούλα, αφρουλίτα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472

ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΣΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όχι ρε γμτ... μάλλον αφυδατώθηκα από την διάρροια εχθές, γι' αυτό και ο πονοκέφαλος...

φτερνίζομαι... βήχω λιγάκι... και καμία όρεξη για οτιδήποτε άλλο.. μόνο να κοιμάμαι θέλω...


Να σου πω... μην αρχίσεις να αγχώνεσαι με τη θερμοκρασία... αφού δεν μετριέσαι από την αρχή του κύκλου για να δεις πια είναι η βασική σου θερμοκρασία την ώρα που ξυπνάς δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη αν αρχίσεις να μετράς τώρα... άσε που σε μένα πχ, ανέβηκε η θερμοκρασία 6 μέρες μετά την ωορρηξία!!! Ακόμα δεν είναι δηλαδή σίγουρο, αλλά υπερηχογραφικά φαίνεται μεγαλύτερο το μπεμπέ απ' ότι υπολόγιζα σύμφωνα με την ωορρηξία.

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
andi82 έγραψε:τι μετραω λαθος χρυσα μου????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 10 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΣ ΑΛΛΕΣ 6 ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΘΑ ΜΑ ΣΠΕΙ Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι χρύσα!!! Δεν ξέρω γιατί!! κι' εμένα πολύ νωρίς μου φαίνεται...

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fourfouraki έγραψε:Ναι χρύσα!!! Δεν ξέρω γιατί!! κι' εμένα πολύ νωρίς μου φαίνεται...

ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #97 - Σελίδα 32 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΩ, ΝΑ ΣΕ ΔΙΛΗΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΕΙΑΑΑΑΑ..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΜΑΧΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΕΠ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΥΚΛΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ!!! Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣΕ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις