Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mimaaa88 έγραψε:

Δωρα μου ξαναειχες συσπασεις η κανενα πονακι;;στο μυαλο μου σε εχω συνεχεια Very Happy

Συσπασουλες εχω που κ που αλλα οχι τακτικες.Πονακια οχι.Μονο αν καθομαι στραβα κ ζοριζεται η μπουμπουκα μου!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:εγω το ειδα!!!!!!!Αν θελετε ομως να ειμαστε ολες μαζι βιαστειτε γιατι δεν εχω αλλη υπομονη!α!Κ αν γινεται εγω θελω να γεννησω οπως η χαζη ξανθια μοντελομπαρμπυ!

αααααααα!!!!!!!!Ειδες κ το τικερακι μου τι λεει???
Today is my due date!!!!!
Αντε να δουμε τι θα λεει κ αυριο...

Χχααχαχαχα!! κι εγώ έτσι θέλω, αλλά μόνο την γέννα της, το μετά όχι!! Smile
Χθες καθόμουν οκλαδόν στο κρεβάτι και φτερνίστηκα και μου φύγαν λίγα τσισάκια και θυμήθηκα την φάση της ταινίας!! Και λέω, λες να σπάσαν τα νερά!! χαχαχαχαχα!!!!

Evagelia3

Evagelia3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα μέλλουσες μανούλες! Διαβάζοντας τα μηνύματα σας βλέπω ότι έχει πλάκα να έχεις μια "συνάδελφο" και να περιμένεις με άλλες κοπέλες τη.. μεγάλη στιγμή! Εγώ έχω 15 μέρες μέχρι την ΠΗΤ αλλά ο γιατρός λέει ότι επειδή είναι το τρίτο μπορεί και νωρίτερα.. Ανυπομονώ! Η αλήθεια είναι ότι αυτή η εγκυμοσύνη με κούρασε αρκετά..! Με το καλό σε όλες σας και με έναν πόνο!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια μου ... τώρα μόλις γύρισα από το νοσοκομείο ..
λοιπόν τα νέα μου :
έκανα καρδιοτοκογράφο και ήταν καλός ... το κακό είναι με την πίεση που ανέβηκε 160 και 100 !!! πρωτη φορά τόοοοοοσο πολυ .. και πηρα και 2 κιλα σε μ ια βδομαδα , ο γιατρος τα παιξε ... του ειπα και για το πρηξιμο στα χερια και στα ποδια και μου ζητησε εκεινη τη στιγμη παλι ουρα για να δουμε το λευκωμα .. τελικα δεν εχω .....
τωρα με τον υπερηχο ..δεν το ζυγισανε τον μπεμπη αλλα εχουμε μια νεα εξελιξη ... εχουμε μια περιτυλιξη στο λαιμουδακι του .. :-( :-( ..και επισης , με εξετασε κολπικα και ουτε υποψια υπαρχει για εμπεδωση ....
ειμαι να σκασω ρε κοριτσια ... μου ειπε να ξαναπαω το Σαββατο για καρδιοτοκογραφο και να του παω και νεες εξετασεις ουρων και μετα θα ξαναπαω τη Δευτερα και βλεπουμε ... δεν ανεφερε τη λεξη καισαρικη αλλα αν δεν κατεβει το μωρο, υπαρχει ακομα η περιτυλιξη και ανεβαζω ακομα πιεση , μαλλον δεν με βλεπω για φυσιολογικο .... :-( :-( :-(

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evagelia3 έγραψε:Καλησπέρα μέλλουσες μανούλες! Διαβάζοντας τα μηνύματα σας βλέπω ότι έχει πλάκα να έχεις μια "συνάδελφο" και να περιμένεις με άλλες κοπέλες τη.. μεγάλη στιγμή! Εγώ έχω 15 μέρες μέχρι την ΠΗΤ αλλά ο γιατρός λέει ότι επειδή είναι το τρίτο μπορεί και νωρίτερα.. Ανυπομονώ! Η αλήθεια είναι ότι αυτή η εγκυμοσύνη με κούρασε αρκετά..! Με το καλό σε όλες σας και με έναν πόνο!

Γεια σου Ευαγγελία!!
3ο στα 22;; Μπράβο σου!! Να σου ζήσουν και τα άλλα 2 και με το καλό το 3ο!!! τι ευτυχία!!!! Δε νομίζω να αγχώνεσαι ε; λόγω πείρας το λέω! Wink

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εγω το βλεπω μονο η και εσεις ??
αρχιζουν τα ποστ και χαλανε οπως την αλλη φορα, μαζευονται στην δεξια πλευρα της οθονης ...
μην μας κανει παλι κολπακια και δεν μπορουμε να διαβαζουμε

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε οχι ρε Δωρα εσυ πρεπει αλλα αμα το καθυστερεις και πολυ θα σε φαω λαχανο!!!!!!!!η την Παρασκευη η τη Δετ=υτερα αναλογως τι πιεση θα εχω την Παρασκευη το πρωι!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

μην ανχωνεσαι ελενη μου ας ειναι κ καισαρικη,απο το να ταλαιπωρηεις κ εσυ κ το μωρο απο τη περιτυλιξη τι μα καμεις;;οτι ειμαι καλυτερο κ για τους 2σας μα ευχεσαι Wink

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mimaaa88 έγραψε:
μην ανχωνεσαι ελενη μου ας ειναι κ καισαρικη,απο το να ταλαιπωρηεις κ εσυ κ το μωρο απο τη περιτυλιξη τι μα καμεις;;οτι ειμαι καλυτερο κ για τους 2σας μα ευχεσαι Wink



δικιο εχεις αλλα ειμαι λιγο αγχωτικη απο τη φυση μου και επηρεαζομαι .... θα ειμαι καλυτερα οσο περνανε οι ωρες .. SmileSmileSmile

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!
Ελενη μου μην αγχωνεσαι , ολα θα πανε τελεια! ειτε με φυσιολογικο ειτε με καισαρικη...
Φιλιτσα μου τι παιζει με την πιεση που ειπες?
Δωρακι μου σορρυ για χθες, τωρα ειδα το μηννυμα σου για την καισαρικη.
Εχουμε κανονισει το Σαββατο 19 , στις 6.30 θα ειμαι εκει, κατα τις 7.30 ξεκιναει η διαδικασια και κραταει περιπου 45 λεπτα, μεχρι στιγμης αυτα ξερω, λεπτομερειες θα μαθω την Παρασκευη

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evagelia3 έγραψε:Καλησπέρα μέλλουσες μανούλες! Διαβάζοντας τα μηνύματα σας βλέπω ότι έχει πλάκα να έχεις μια "συνάδελφο" και να περιμένεις με άλλες κοπέλες τη.. μεγάλη στιγμή! Εγώ έχω 15 μέρες μέχρι την ΠΗΤ αλλά ο γιατρός λέει ότι επειδή είναι το τρίτο μπορεί και νωρίτερα.. Ανυπομονώ! Η αλήθεια είναι ότι αυτή η εγκυμοσύνη με κούρασε αρκετά..! Με το καλό σε όλες σας και με έναν πόνο!

και εσυ το τριτο?μπραβο μας!οσο για την κουραση σε συμπονω και σε νιωθω απολυτα....με το καλο!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

οπως λεει κ ο καλος μου με τη καισαρικη δε ποναει κ το μωρο,αρα καλυτερα,ασχετα που μεσα του κ αυτος θελει φτ για να μπει κ μεσα.αλλα μη σε ανχωνει οτι ειναι καλυτερο να σκεφτεσαι Very Happy Very Happy

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλλαξα και το τικερακι μου!
Ελενιτσα μου λες να βγουν μαζι τα αγορακια μας?

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!Πήγα να περπατήσω λίγο, ξεπάγιασα και γύρισα!

Ελένη μη στεναχωριέσαι, εύχομαι να πάνε όλα καλά και αν χρειαστεί καισαρική δεν πειράζει.

Ζωή αφυγραντήρα πήραμε κι εμείς πριν λίγο καιρό.Δεν την παλεύαμε άλλο με την υγρασία και έτσι θα ναι και για το μωρό καλύτερα.Πολύ νερό πράγματι κι εμείς κάθε μέρα πετάμε.250 τον πήραμε εμείς,ακριβός αλλά αξίζει!

Εγώ ψηφίζω πρώτα Δώρα και μετά Φιλίτσα! Wink

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mimaaa88 έγραψε:
οπως λεει κ ο καλος μου με τη καισαρικη δε ποναει κ το μωρο,αρα καλυτερα,ασχετα που μεσα του κ αυτος θελει φτ για να μπει κ μεσα.αλλα μη σε ανχωνει οτι ειναι καλυτερο να σκεφτεσαι Very Happy Very Happy

Σιγουρα ο φτ ειναι οτι καλυτερο , αν σκεφτεις ομως το οτι σε λιγη ωρα θα εχεις αγκαλιτσα το πολυτιμοτερο δωρο δεν σε νοιαζει ο τροπος που θαρθει, αρκει να ειναι γερο το μωρακι και η μαμα!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Γεια σας κοριτσακια!
Ελενη μου μην αγχωνεσαι , ολα θα πανε τελεια! ειτε με φυσιολογικο ειτε με καισαρικη...
Φιλιτσα μου τι παιζει με την πιεση που ειπες?
Δωρακι μου σορρυ για χθες, τωρα ειδα το μηννυμα σου για την καισαρικη.
Εχουμε κανονισει το Σαββατο 19 , στις 6.30 θα ειμαι εκει, κατα τις 7.30 ξεκιναει η διαδικασια και κραταει περιπου 45 λεπτα, μεχρι στιγμης αυτα ξερω, λεπτομερειες θα μαθω την Παρασκευη
απλα ειναι λιγο ανεβασμενη 15,5 και 9.5 κασι αν ειναι ετσι και τη Παρασκευη θα με βαλει μεσα!αντα να τελιωνουμε!παω να ξαπλωσω θα τα πουμε μετα!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ παλι αρχισε να χαλει η βλακια!Τι το εχει πιασει αυτες τις μερες?

Ζωη κ εγω μονο τη γεννα της θελω τπτ αλλο απο αυτη.Ενα "αψου" κ βγηκε το μωρο!Εγω τουλαχιστον δεν εχω διαρροες οποτε αν σπασουν τα νερα θα ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτα!

Τι αλλο ηθελα να πω... scratch

Αν ναι!Φιλιτσα μονο αν σε βαλει Παρασκευη πρωι υπαρχει περιπτωση να με περασεις αλλα χαλαλι σας!Εγω εχω την αισθηση οτι θα με βαλει βραδυ.Πεμπτη ή Παρασκευη.Βεβαια εμενα αναμενεται να κρατησει πανω απο 10 ωρες η διαδικασια!

Ευαγγελια οντως ειναι πολυ ομορφο να μοιραζεσαι τις ιδιες εννοιες,τα ιδια αγχη κ τα ιδια συναισθηματα με τοσες κοπελες!Μας εχει βοηθησει ολες παρα πολυ τοσο καιρο αυτο το παρεακι!  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 - Σελίδα 4 893968

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΒΑΛΤΕ ΤΟΝ ALPHA ΕΧΕΙ ΑΥΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΟ FORUM 'H Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
natasa. έγραψε:Αλλαξα και το τικερακι μου!
Ελενιτσα μου λες να βγουν μαζι τα αγορακια μας?


νατασσα μου αν εννοεις εμενα...ολα τα περιμενω!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nina86 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΒΑΛΤΕ ΤΟΝ ALPHA ΕΧΕΙ ΑΥΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΟ FORUM 'H Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ?

ναι ειναι ο γιατρος που εκανε κ σε μενα!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαλασε εντελως η σελιδα.... γραψτε να αλλαξει μηπως φτιαξει

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και ξαναγραφω μηπως αλλαξει σελιδα..

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα τωρα μου τα δειχνει κανονικα...εχθες κ σημερα ειχε θεμα οταν το εστειλε η ελενη.μετα μου φτιαξε.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 - Σελίδα 4 215994

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 - Σελίδα 4 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 - Σελίδα 4 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις