Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

276Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Σαβ Φεβ 02, 2013 3:02 am

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:natasathess αστα να πανε. Γεννησα προωρα την μικρουλα μου 36 εβδομαδων γιατι εκανα λευκωμα και εφτασα με 16 πιεση στο νοσοκομειο και κατεληξα στην καισαρικη οποτε για να αποφυγουμε παλι τα ιδια θα πρεπει να κανω τις ενεσεις. Μην με βλεπεις ετσι χαλαρη ελα να δεις απο την Τεταρτη που μου τις κανει ο αντρας μου τι γινεται εκεινη την ωρα. Τρεμω σαν το ψαρι κλαιω και δεν ξερω τι λενε καποιοι επειδη εχει μικρη βελονα το φαρμακο της αντιπηκτικης ποναει αρκετα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Τι να κάνεις,κοριτσάκι μου, υπομονή..Τουλάχιστον να σκέφτεσαι ότι αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά στη γέννα και δε θα έχεις μπλεξίματα! Μπορεί να αποφύγεις και την καισαρική αυτή τη φορά!

277Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Σαβ Φεβ 02, 2013 4:06 am

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το ξερω και το ελπιζω θα κανω οτι μπορω για να αποφυγω αλλη μια καισαρικη!!!! Ευχομαι να εχουμε ολες μας ευκολες εγκυμοσυνες ευκολες γεννες και υγιεστατα μωρακια!!!! Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 417472

278Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Σαβ Φεβ 02, 2013 4:29 am

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera koritsia!
me to kalo ola ta kainourgia mpempakia stin parea !

kaoures kai ego ston gio mou sto telos eixa ... nomizo to gala me voithouse kapos ..den thumame kala ..
apo anagoules ego pao kapos kalitera

siren omoiopathousa .. kai go gennisa 36+1 logo proeklampsias...
tora mou eipe na prosexo poli tin diatrofi mou alla tipota parapano..
exo trelo agxos mipos anevaso pali..
esy apo diatrofi ti kaneis?

279Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Σαβ Φεβ 02, 2013 6:06 am

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariatsak έγραψε:Κορίτσια δεν ξέρω τι να κάνω.
Μου έγραψε ο γιατρός τις πρώτες εξετάσεις,πλην όμως θυροειδή και καλλιέργια κ.υγρόυ και ίσως λείπουν κι άλλες. δεν μου έδωσε φιλίκο οξύ και ανησιχό.δεν έπρεπε να μου δώσει αμέσως?
να το αρχίσω εγώ? φοβάμαι όμως.
Επίσης δεν μου είπε καν τι πρέπει να προσέχω κι τι όχι.
Μάλλον πρέπει να αλλάξω γιατρό.
θέλω κάποιον να με ενθαρίνη κι ψυχολογικά και πανώ από όλα να είναι άνθρωπος.
μου έχουν προτίνει μερικούς,
Καπετανάκη, Μεταλλινό,Σκάρπο,Δημητριάδης... (αθηνα)
είμαι σε διλημα και αγχωνομαι. Embarassed

kostanza έγραψε:κορίτσια καλησπέρα..επιτέλους σήμερα ακούσαμε ΚΑΡΔΟΥΛΑ..είμαι 7 εβδομάδων και έχω Π Η Τ 21.9.13!ανυπομονώ να κάνω πολιτικό για να μπω στο βιβλιάριο του άντρα μου και να κάνω και τον προγεννητικό..τι να κάνω για τις καούρες??
απο το πρωί μεχρι τις 18¨00 αναγούλες και μετά προστείθονται και οι καούρες..καταπληκτικά.. Embarassed

mar.pan έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑΑ.. ΠΗΓΑ ΣΤ ΓΙΑΤΡΟ Μ ΣΗΜΕΡΑ.. ΕΙΔΑ Τ ΜΩΡΑΚΙ Μ... ΜΩΡΕ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΑΥΤΑ!! ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΙΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΩΡΑΚΙ... ΑΑ ΕΠΙΣΗΣ Μ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ Μ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΙΠΕ ΘΑ Μ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΤΡΙΑ ΣΤΑΔΙΑ Κ ΚΠ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ... ΑΥΤΑΑΑ

siren έγραψε:natasathess αστα να πανε. Γεννησα προωρα την μικρουλα μου 36 εβδομαδων γιατι εκανα λευκωμα και εφτασα με 16 πιεση στο νοσοκομειο και κατεληξα στην καισαρικη οποτε για να αποφυγουμε παλι τα ιδια θα πρεπει να κανω τις ενεσεις. Μην με βλεπεις ετσι χαλαρη ελα να δεις απο την Τεταρτη που μου τις κανει ο αντρας μου τι γινεται εκεινη την ωρα. Τρεμω σαν το ψαρι κλαιω και δεν ξερω τι λενε καποιοι επειδη εχει μικρη βελονα το φαρμακο της αντιπηκτικης ποναει αρκετα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

mariatsak κ εμένα ο γιατρός που πήγαινα δεν με ενέπνεε πολύ, δεν ένιωθα ήρεμη κ μετά την δεύτερη επίσκεψη αποφάσισα να πάω σε άλλον. Επαθα πλάκα με την διαφορά, γιατί θεωρούσα τον πρώτο πολύ καλό μιας κ πήγαινα σε αυτόν από έφηβη. Μάλλον ήταν καλός όμως για ένα τεστ παπ κ μια κολπίτιδα Razz
Θα σου συνιστούσα να δεις κ κάποιον άλλον.

kostanza με το καλό το νινάκι σου!

mar.pan χαίρομα που πήγαν όλα καλά κ η κουκίδα σου άρχισε να μεταμορφώνεται σε ανθρωπάκι! Δεν το έχω ξανακούσει αυτό για την αυχενική σε τρία στάδια να πω την αλήθεια, όταν έρθει η ώρα με το καλό,δώσε μας πληροφορίες!

siren υπομονή κούκλα μου, σίγουρα είναι ζόρικο κ δύσκολο αυτό που περνάς, αλλά με υπομονή όλα θα πάνε καλά! Κάθε φορά που κάνεις την ένεση στην κοιλίτσα σου, να ξέρεις πως έχεις κ την δική μας συμπαράσταση I love you

280Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Σαβ Φεβ 02, 2013 8:22 am

pontikaki72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geia sas koritsia ti kanete?simera i mesi mou mexi tsakisi.mipos karni kamia ta UTROGESTAN?

281Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Κυρ Φεβ 03, 2013 6:15 am

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaglcd έγραψε:haha Smile
ante natasa kai otan me to kalo ftasoume stin b epipedou ston pempto mina ginete an thumame sosta ... tha pioume kafe thessaloniki kai meta na pame na amartanoume ekei sto nterlikatesen !
ma ti ligoura einai ayti simera !!!

κ εγώ Θεσσαλονίκη πρέπει να πάω για την β' επιπέδου. Εγώ λιγουρεύομαι κάτι άλλο από εκεί. Πατάτες από τα patafritas! Με όλα τα υγιεινά κ διαιτητικά που βάζουν πάνω... τριμμένα κασέρια, σως, μουσταρδομαγιονέζα... μιαμ μιαμ κ μετά, μια ζεστή, γλυκιά βάφλα, αλοιμένη με μερέντα, 3 μπάλες παγωτό και σιρόπι από πάνω...Θα λιποθυμήσω!! cyclops Άραγε υπάρχει ακόμα αυτό το μαγαζί, εκεί στο εμπορικό στην Αριστοτέλους???

282Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Κυρ Φεβ 03, 2013 6:34 am

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nats έγραψε:
marinaglcd έγραψε:haha Smile
ante natasa kai otan me to kalo ftasoume stin b epipedou ston pempto mina ginete an thumame sosta ... tha pioume kafe thessaloniki kai meta na pame na amartanoume ekei sto nterlikatesen !
ma ti ligoura einai ayti simera !!!

κ εγώ Θεσσαλονίκη πρέπει να πάω για την β' επιπέδου. Εγώ λιγουρεύομαι κάτι άλλο από εκεί. Πατάτες από τα patafritas! Με όλα τα υγιεινά κ διαιτητικά που βάζουν πάνω... τριμμένα κασέρια, σως, μουσταρδομαγιονέζα... μιαμ μιαμ κ μετά, μια ζεστή, γλυκιά βάφλα, αλοιμένη με μερέντα, 3 μπάλες παγωτό και σιρόπι από πάνω...Θα λιποθυμήσω!! cyclops Άραγε υπάρχει ακόμα αυτό το μαγαζί, εκεί στο εμπορικό στην Αριστοτέλους???

ela re Natasa skotose mas ... popoo afto me ti vafla kai to pagoto ... Twisted Evil
mou sikothike i trixa ! krima pou den eimaste stis idies vdomades na trogame ti vafla mas! Smile

pos pame koritsakia ?
Aa! exo gennethlia simera Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 417472

283Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Κυρ Φεβ 03, 2013 9:11 am

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια...
Μακάρι να είχα και εγώ όρεξη για διάφορα φαγητά, γιατί από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος έχω πρόβλημα με το στομάχι μου και δεν θέλω να φάω τίποτα.Να φανταστείτε έχω χάσει και 2 κιλά!

marinaglcd Χρόνια πολλά Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 536304 Με το καλό το μωράκι..Το καλύτερο δώρο!!!!


pontikaki72 έγραψε:geia sas koritsia ti kanete?simera i mesi mou mexi tsakisi.mipos karni kamia ta UTROGESTAN?

Εγώ παίρνω utrogestan.

284Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Κυρ Φεβ 03, 2013 1:21 pm

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaglcd έγραψε:


pos pame koritsakia ?
Aa! exo gennethlia simera Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 417472

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ!!!!!! Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 654316
Να σε χαίρονται η οικογένειά σου, οι φίλοι σου κ οι συμφορουμίτισσές σου Very Happy
Να είσαι γερή κ δυνατή, για να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου κ βέβαια τον πρωτότοκο I love you

285Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Κυρ Φεβ 03, 2013 1:26 pm

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matina01/09 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια...
Μακάρι να είχα και εγώ όρεξη για διάφορα φαγητά, γιατί από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος έχω πρόβλημα με το στομάχι μου και δεν θέλω να φάω τίποτα.Να φανταστείτε έχω χάσει και 2 κιλά!


Μα καλά, πραγματικά απορώ με τις εγκυούλες που ΔΕΝ θέλουν να τρώνε!! Εμένα η όρεξή μου χτυπάει κόκκινο! Και όχι μόνο για χαζομαρίτσες, αλλά ξυπνάω κατά τις 4 το βράδυ, γιατί ΠΕΙΝΑΩ και ονειρεύομαι σπανακόρυζο, πατάτες μπλουμ, κολοκυθάκια γεμιστά...
Δεν νομίζω πως θα έχεις πρόβλημα όμως αν προσπαθείς να παίρνεις τα βασικά συστατικά. Εξάλλου, μπορεί λίγο αργότερα να σου ανοίξει η όρεξη Smile Για καλό κ για κακό βέβαια, πες το στον γιατρό σου

286Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Κυρ Φεβ 03, 2013 2:02 pm

pontikaki72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xronia sou polla oti epithimis ugeia k eutixia....

287Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 3:54 am

EEE2007


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

[/quote]

Μα καλά, πραγματικά απορώ με τις εγκυούλες που ΔΕΝ θέλουν να τρώνε!! Εμένα η όρεξή μου χτυπάει κόκκινο! Και όχι μόνο για χαζομαρίτσες, αλλά ξυπνάω κατά τις 4 το βράδυ, γιατί ΠΕΙΝΑΩ και ονειρεύομαι σπανακόρυζο, πατάτες μπλουμ, κολοκυθάκια γεμιστά...
[/quote]

χαχαχαχα!! ασε κι εγω εχει 2 βραδια που ειχα τσιμπουσι στον υπνο μου..τι κρεας νουα, τι πατατες φουρνου, τι κεφτεδακια κοκκινιστα, ξηρους καρπους, αποξηραμενα φρουτα, τουρτες...χαμος!!!

288Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 5:18 am

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nats έγραψε:
marinaglcd έγραψε:haha Smile
ante natasa kai otan me to kalo ftasoume stin b epipedou ston pempto mina ginete an thumame sosta ... tha pioume kafe thessaloniki kai meta na pame na amartanoume ekei sto nterlikatesen !
ma ti ligoura einai ayti simera !!!

κ εγώ Θεσσαλονίκη πρέπει να πάω για την β' επιπέδου. Εγώ λιγουρεύομαι κάτι άλλο από εκεί. Πατάτες από τα patafritas! Με όλα τα υγιεινά κ διαιτητικά που βάζουν πάνω... τριμμένα κασέρια, σως, μουσταρδομαγιονέζα... μιαμ μιαμ κ μετά, μια ζεστή, γλυκιά βάφλα, αλοιμένη με μερέντα, 3 μπάλες παγωτό και σιρόπι από πάνω...Θα λιποθυμήσω!! cyclops Άραγε υπάρχει ακόμα αυτό το μαγαζί, εκεί στο εμπορικό στην Αριστοτέλους???

Αχ,η βάφλα δε με συγκίνησε αλλά αυτά τα παταφρίτας, αχχχχ....τι τέλειες πατάτες!! για το μαγαζί δεν ξέρω να σου πω αν είναι ακόμα ανοιχτό, έχω να πάω στο εμπορικό χρόνια :p

289Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 5:23 am

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινάκιιιιιιιιιιιι, χρόνια πολλάαααα!! Δεν μπήκα άλλο χθες και το είδα σήμερα! Ο,τι επιθυμείς,κοπέλα! Πάντα γερή και ευτυχισμένη να είσαι, εσύ και η οικογένεια σου!! Εγώ μπορώ να πω περήφανα ότι εδώ και 2-3 εβδομάδες δεν έβαλα κιλό!! Βέβαια το πιτόγυρο μου το έφαγα την Παρασκευή, αλλά τι να κάνω! Άνθρωπος είμαι και εγώ!! Razz

290Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 5:55 am

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέ σιγά, τι ψυχή έχει το πιτόγυρο, σκέτος αφρός είναι, αέρας Razz
Εγώ ανέβηκα σε 3 μέρες μισό κιλό.... Δεν ξέρω πώς γίνεται..Αφού κ εγώ αυτά που τρώω είναι σκέτος αφρός...Πίτσα, παγωτό, λουκουμάδες...
Από την αρχή έχω βάλει συνολικά σχεδόν 5 κιλά Embarassed Embarassed

291Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 6:29 am

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nats έγραψε:Καλέ σιγά, τι ψυχή έχει το πιτόγυρο, σκέτος αφρός είναι, αέρας Razz
Εγώ ανέβηκα σε 3 μέρες μισό κιλό.... Δεν ξέρω πώς γίνεται..Αφού κ εγώ αυτά που τρώω είναι σκέτος αφρός...Πίτσα, παγωτό, λουκουμάδες...
Από την αρχή έχω βάλει συνολικά σχεδόν 5 κιλά Embarassed Embarassed

Χαχα!Και τι αφρός!! Ε,τρώω τα γιαουρτάκια και τα φρούτα μου, αλλά που και που γουρουνιάζω! Απλά όσο μπορώ λιγότερο! Razz
Εγώ από την αρχή έβαλα περίπου 4-5 κιλά. Έχουμε ακόμη!

292Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 6:36 am

maraki88

maraki88
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
.....afou oti kai na kanoume san to fagito den exei!!! euxaristithite to loipon!!!!! Very Happy

293Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 9:29 am

mariatsak


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.
Ήδη εκλείσα ραντεβού σε έναν γιατρό την τετάρτη και ελπίζω να είμαι ευχαριστημένη με αυτά που θα μου πεί.
Πήρα κι τις εξετάσείς και σαν πρώτη ματιά....Στην γενική ούρων εδείξε αρκετά επιθηλια πλακώδη. αυτο μαλλόν σημαίνει e-colli h garderella vaginalis..... τι θα κάνω αν χρειαστεί αντιβίωση?δεν είναι επικύνδινη για το έμβρυο? λογικά θα πρέπει να κανώ καλλιέργια κολπικου υγρου. κι το αλλό που με απασχολεί είναι οτι μονίμως τα λεμφοκύτταρα ειναι χαμηλότερα ενώ δεν ήμουν αρρώστη. δεν μπορώ να το εξηγησώ αυτό γιατί συμβαίνει.
μου βγήκε κι ερυθρά igg 237,4 ενώ ερυθρά igm βγήκε αρνητική. τι ειναί αυτό

294Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 12:38 pm

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nats έγραψε:
matina01/09 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια...
Μακάρι να είχα και εγώ όρεξη για διάφορα φαγητά, γιατί από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος έχω πρόβλημα με το στομάχι μου και δεν θέλω να φάω τίποτα.Να φανταστείτε έχω χάσει και 2 κιλά!


Μα καλά, πραγματικά απορώ με τις εγκυούλες που ΔΕΝ θέλουν να τρώνε!! Εμένα η όρεξή μου χτυπάει κόκκινο! Και όχι μόνο για χαζομαρίτσες, αλλά ξυπνάω κατά τις 4 το βράδυ, γιατί ΠΕΙΝΑΩ και ονειρεύομαι σπανακόρυζο, πατάτες μπλουμ, κολοκυθάκια γεμιστά...
Δεν νομίζω πως θα έχεις πρόβλημα όμως αν προσπαθείς να παίρνεις τα βασικά συστατικά. Εξάλλου, μπορεί λίγο αργότερα να σου ανοίξει η όρεξη Smile Για καλό κ για κακό βέβαια, πες το στον γιατρό σου

Καλησπέρα....
Δεν είναι πως δεν θέλω να τρώω,θέλω και πολύ μάλιστα,μα μόλις φάω 2 κουταλιές νιώθω πως θα σκάσω!Το είπα στον γιατρό και μου είπε πως δεν είναι ανησυχητικό αλλά να κάνω υπομονή και σε 2 εβδομάδες περίπου θα είμαι πολύ καλύτερα.
Ελπίζω...γιατί μεχρι τώρα δεν το έχω εκμεταλλευτεί που είμαι έγκυος,τουλάχιστον στο φαγητό!!!!

mariatsak καλύτερα τις εξετάσεις μην τις κοιτάς και αγχωθείς τζάμπα,άσε τον γιατρό να τις δεις θα σου τα πει καλύτερα.

295Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 12:44 pm

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
gluka mou koritsia sas eyxaristo poli gia tis omorfes eyxes sas! I love you

oles mas me gera morakia stis agkalies mas !

xalia ...apo kanape se krevati kuliemai ... exo apo exthes epanilthan oi anagoules... nustikia ti vgazo ... peinao kai den mporo na fao ... oute master chef den mporo na do ... gamoto Mad hahah Laughing
montelo tha vgalo pali ... Razz

mariatsak me to kalo! dustixos den ksero na se voithiso se kati ..

296Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 12:47 pm

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matina01/09 έγραψε:
nats έγραψε:
matina01/09 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια...
Μακάρι να είχα και εγώ όρεξη για διάφορα φαγητά, γιατί από τότε που έμαθα πως είμαι έγκυος έχω πρόβλημα με το στομάχι μου και δεν θέλω να φάω τίποτα.Να φανταστείτε έχω χάσει και 2 κιλά!


Μα καλά, πραγματικά απορώ με τις εγκυούλες που ΔΕΝ θέλουν να τρώνε!! Εμένα η όρεξή μου χτυπάει κόκκινο! Και όχι μόνο για χαζομαρίτσες, αλλά ξυπνάω κατά τις 4 το βράδυ, γιατί ΠΕΙΝΑΩ και ονειρεύομαι σπανακόρυζο, πατάτες μπλουμ, κολοκυθάκια γεμιστά...
Δεν νομίζω πως θα έχεις πρόβλημα όμως αν προσπαθείς να παίρνεις τα βασικά συστατικά. Εξάλλου, μπορεί λίγο αργότερα να σου ανοίξει η όρεξη Smile Για καλό κ για κακό βέβαια, πες το στον γιατρό σου

Καλησπέρα....
Δεν είναι πως δεν θέλω να τρώω,θέλω και πολύ μάλιστα,μα μόλις φάω 2 κουταλιές νιώθω πως θα σκάσω!Το είπα στον γιατρό και μου είπε πως δεν είναι ανησυχητικό αλλά να κάνω υπομονή και σε 2 εβδομάδες περίπου θα είμαι πολύ καλύτερα.
Ελπίζω...γιατί μεχρι τώρα δεν το έχω εκμεταλλευτεί που είμαι έγκυος,τουλάχιστον στο φαγητό!!!!

mariatsak καλύτερα τις εξετάσεις μην τις κοιτάς και αγχωθείς τζάμπα,άσε τον γιατρό να τις δεις θα σου τα πει καλύτερα.

matina eimaste stis mazi stis evdomades ! kai sto idio xali ap oti vlepo haha Laughing ypomoni koritsi ligo akoma kai tha perasoun ola ego etsi imouna kai ston gio mou esti kai tora Smile

297Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 1:04 pm

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπομονή αυτό κάνω μόνο!!!
Οπότε έχω έναν σύμμαχο,όταν θα τρώμε πολύ θα θυμόμαστε αυτές τις μέρες και δεν θα έχουμε τύψεις!!

298Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 1:07 pm

marinaglcd

marinaglcd
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etsi etsi Very Happy

etsi einai i egkua i sosti ... oxi san tis alles edo pera pou trone kai trone kai den katalavenoun oute anagoules oute tipota ... hahaaha Laughing



299Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Δευ Φεβ 04, 2013 1:23 pm

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έτσι....
Εμείς το έχουμε καταλάβει καλά!!!

300Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! - Σελίδα 12 Empty Απ: Manoules augoustou-septemvriou 2013!!! Τρι Φεβ 05, 2013 5:21 am

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariatsak έγραψε:ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.
Ήδη εκλείσα ραντεβού σε έναν γιατρό την τετάρτη και ελπίζω να είμαι ευχαριστημένη με αυτά που θα μου πεί.
Πήρα κι τις εξετάσείς και σαν πρώτη ματιά....Στην γενική ούρων εδείξε αρκετά επιθηλια πλακώδη. αυτο μαλλόν σημαίνει e-colli h garderella vaginalis..... τι θα κάνω αν χρειαστεί αντιβίωση?δεν είναι επικύνδινη για το έμβρυο? λογικά θα πρέπει να κανώ καλλιέργια κολπικου υγρου. κι το αλλό που με απασχολεί είναι οτι μονίμως τα λεμφοκύτταρα ειναι χαμηλότερα ενώ δεν ήμουν αρρώστη. δεν μπορώ να το εξηγησώ αυτό γιατί συμβαίνει.
μου βγήκε κι ερυθρά igg 237,4 ενώ ερυθρά igm βγήκε αρνητική. τι ειναί αυτό

Κοπέλα μου, συμφωνώ και εγώ. Καλύτερα να τις δείξεις κατευθείαν στο γιατρό σου και να τον ρωτήσεις όλες τις απορίες σου. Ο σωστός γιατρός θα σου τα ξεκαθαρίσει όλα υπομονετικά και θα σε καθησυχάσει! Μην αγχώνεσαι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις