Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:ξανα τα ιδια το θεματακι μας!αν Λοθυκια μου ειναι παλι ετσι ανεβασμενη ελαφρως ναι !2 ταρταρισματα!!!!Ελενιτσα μου μπορει και τελευταια στιγμη να γυρισει κοριτσακι μου αυτο κανεις δεν το ξερει!ουτε ο γιατρος!μην στεναχωριεσαι!



Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω ναι!
στεναχωρηθηκα λιγο με την Ελενιτσα κ για αυτο επεστρεψα.. Crying or Very sad
το θεμα ειναι σιγουρα να πανε ολα καλα κ για μας κ για τα μωρακια..ακομα κ αν καταφυγουμε τελικα στην καισαρικη..απλα εμεις κοντα 9 μηνες δεν το χαμε σκεφτει σαν ενδεχομενο κ οσο να πεις λιγο βαρυ μας πεφτει..
καληνυχτα λοιπον..Νατασα, Φιλιτσα, Μιραντζελακι, Ελενιιιιιτσα μου.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472

(Ελενιτσα μου φαινεται κ απο τα μηνυματα σου οτι σε εχει παρει απο κατω..ΕΛΑ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!
καλο ξημερωμα κοριτσακια μου!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirantzela! έγραψε:τι εγινε παλι γαμωτο και δεν βλεπω τιποτα;;;;;; Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654655

Τεσπα, ελενη μου εσυ που εισαι απο κινητο νομιζω βλεπεις αυτα που θα σου στειλω. Ειναι ασκησεις για να γυρισει ενα ισχιακουλι μωρο

http://www.liberoclub.gr/Your-Stage/Article/?contentId=101148


http://www.babybaby.gr/showarticle.jsp?CMRCode=12J7MHGMB&CMCCode=01010116&extLang=

αν βρω κ κατι αλλο θα σου πω!!!

σε ευχαριστω πολυ Μιραντζελακι μου!θα το εφαρμοσω κυριως αυτο που λεει το πρωτο ( δεν τα καταλαβα καποια αλλα καποια αλλα ευκολα μοτ φαινονται).ναι δεν το χα σκεφτει κ μου ρθε καπως.
α κ μου κανε κ καλλιεργεια για αιμολυτικο...κατι δεν θυμαμαι...πηρε με μπατονετα απο κατω ξερετε.εσεις το χετε κανει;

NEKTY


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπεριζω ολες τις εγκυουλες και μανουλες, τελικα κοριτσια η καισαρικη μες το μυαλο μας ειναι γιατι και εμεις μεχρι πριν κανα μηνα ειχαμε σιγουρο τον φτ και τωρα που μας προεκυψε κτ λογω του βαρους της μπεμπουλας ειπα δοξα σοι ο θεος να πανε ολα καλα να βγει γερη και αυτο ειναι το λιγοτερο!!!! Εμεις αυριο το απογευμα εχουμε γιατρο και κλεινουμε ραντεβου για παρασκευη η σαββατο αναλογα με το προγραμμα του , μαλλον για παρασκευη με προγραμματιζει ....Ειναι γεγονος οτι τις τελευταιες μερες εχω βγαλει και εγω απιστευτο εκνευρισμο και γκρινια με το παραμικρο εντωμεταξυ και στο σπιτι δεν μπορω να κανω πραγματα που εκανα και τρελαινομαι αλλα ξαναλεω ...οταν σκεφτομαι με ηρεμια γελαω και λεω αυτα ειναι τα πιο μικρα και γελοια προβληματα... τα μωρακια μας εχουν σημασια και για ολα τα αλλα....who cares!!... οποτε αρχιζω και συνειδητοποιω οτι αυριο θα φυγουμε δυο απο το σπιτι και σε λιγες μερες θα γυρισουμε τρεις!!!!! Εχω και τις φιλες μου σημερα ολη μερα στο τηλεφωνο που μου λενε αντε μια και η σημερινη Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654316

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NEKTY έγραψε:Καλησπεριζω ολες τις εγκυουλες και μανουλες, τελικα κοριτσια η καισαρικη μες το μυαλο μας ειναι γιατι και εμεις μεχρι πριν κανα μηνα ειχαμε σιγουρο τον φτ και τωρα που μας προεκυψε κτ λογω του βαρους της μπεμπουλας ειπα δοξα σοι ο θεος να πανε ολα καλα να βγει γερη και αυτο ειναι το λιγοτερο!!!! Εμεις αυριο το απογευμα εχουμε γιατρο και κλεινουμε ραντεβου για παρασκευη η σαββατο αναλογα με το προγραμμα του , μαλλον για παρασκευη με προγραμματιζει ....Ειναι γεγονος οτι τις τελευταιες μερες εχω βγαλει και εγω απιστευτο εκνευρισμο και γκρινια με το παραμικρο εντωμεταξυ και στο σπιτι δεν μπορω να κανω πραγματα που εκανα και τρελαινομαι αλλα ξαναλεω ...οταν σκεφτομαι με ηρεμια γελαω και λεω αυτα ειναι τα πιο μικρα και γελοια προβληματα... τα μωρακια μας εχουν σημασια και για ολα τα αλλα....who cares!!... οποτε αρχιζω και συνειδητοποιω οτι αυριο θα φυγουμε δυο απο το σπιτι και σε λιγες μερες θα γυρισουμε τρεις!!!!! Εχω και τις φιλες μου σημερα ολη μερα στο τηλεφωνο που μου λενε αντε μια και η σημερινη Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654316

εχεις τοοοοοοσο δικιο..αλλα αυτο το ατιμο το μυαλο παιζει τρελα παιχνιδια..

δεν ειμαι τρελη, περιμενουμε να περασει η ταινια..ολο φευγω κ ολο εδω ειμαι!!!

με το καλο λοιπον nekty μου!κι εσυ παρασκευη ??????? ε ρε γεννητουρια κ τραταρισματα!!! Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 328109

Ελενιτσα εγω ειχα κανει παλιοτερα..στον 4ο νομιζω..μου ειπε θα την επαναλαβουμε κ πριν τον τοκετο..
εμενα μου ειχε βρει κ στρεπτοκοκκο..νομιζω.. scratch
πηρα κ αντιβιωση.. Mad

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα φευγω ομως..καληνυυυυυυυυυυυυυυχτααααααα!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:
NEKTY έγραψε:Καλησπεριζω ολες τις εγκυουλες και μανουλες, τελικα κοριτσια η καισαρικη μες το μυαλο μας ειναι γιατι και εμεις μεχρι πριν κανα μηνα ειχαμε σιγουρο τον φτ και τωρα που μας προεκυψε κτ λογω του βαρους της μπεμπουλας ειπα δοξα σοι ο θεος να πανε ολα καλα να βγει γερη και αυτο ειναι το λιγοτερο!!!! Εμεις αυριο το απογευμα εχουμε γιατρο και κλεινουμε ραντεβου για παρασκευη η σαββατο αναλογα με το προγραμμα του , μαλλον για παρασκευη με προγραμματιζει ....Ειναι γεγονος οτι τις τελευταιες μερες εχω βγαλει και εγω απιστευτο εκνευρισμο και γκρινια με το παραμικρο εντωμεταξυ και στο σπιτι δεν μπορω να κανω πραγματα που εκανα και τρελαινομαι αλλα ξαναλεω ...οταν σκεφτομαι με ηρεμια γελαω και λεω αυτα ειναι τα πιο μικρα και γελοια προβληματα... τα μωρακια μας εχουν σημασια και για ολα τα αλλα....who cares!!... οποτε αρχιζω και συνειδητοποιω οτι αυριο θα φυγουμε δυο απο το σπιτι και σε λιγες μερες θα γυρισουμε τρεις!!!!! Εχω και τις φιλες μου σημερα ολη μερα στο τηλεφωνο που μου λενε αντε μια και η σημερινη Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 654316

εχεις τοοοοοοσο δικιο..αλλα αυτο το ατιμο το μυαλο παιζει τρελα παιχνιδια..

δεν ειμαι τρελη, περιμενουμε να περασει η ταινια..ολο φευγω κ ολο εδω ειμαι!!!

με το καλο λοιπον nekty μου!κι εσυ παρασκευη ??????? ε ρε γεννητουρια κ τραταρισματα!!! Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 328109

Ελενιτσα εγω ειχα κανει παλιοτερα..στον 4ο νομιζω..μου ειπε θα την επαναλαβουμε κ πριν τον τοκετο..
εμενα μου ειχε βρει κ στρεπτοκοκκο..νομιζω.. scratch
πηρα κ αντιβιωση.. Mad

ναι κ εμςνα μου πε το πολυ να παρω αντιβιωση αμοξιλ κ οταν γεννηθει το μωρο κανουν μια ενεση αμοξιλ.αυτο.τωρα εγω κ για αυτο εχω αγχος.την αλλη εβδομαδα τα αποτελεσματα.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="elenhtsa"]
loukia_84 έγραψε:

ναι κ εμςνα μου πε το πολυ να παρω αντιβιωση αμοξιλ κ οταν γεννηθει το μωρο κανουν μια ενεση αμοξιλ.αυτο.τωρα εγω κ για αυτο εχω αγχος.την αλλη εβδομαδα τα αποτελεσματα.

2 φορες τον περασα τον στρεπτοκοκο λογω αιμοραιδων και τπτ δεν ειναι αντιβιωσουλα περνεις!μην στεναχωριεσαι Ελενιτσα μου ολα θα πανε καλα για σενα και το μωρακι σου ψυχη μου!!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="filitsaki"]
elenhtsa έγραψε:
loukia_84 έγραψε:

ναι κ εμςνα μου πε το πολυ να παρω αντιβιωση αμοξιλ κ οταν γεννηθει το μωρο κανουν μια ενεση αμοξιλ.αυτο.τωρα εγω κ για αυτο εχω αγχος.την αλλη εβδομαδα τα αποτελεσματα.

2 φορες τον περασα τον στρεπτοκοκο λογω αιμοραιδων και τπτ δεν ειναι αντιβιωσουλα περνεις!μην στεναχωριεσαι Ελενιτσα μου ολα θα πανε καλα για σενα και το μωρακι σου ψυχη μου!!!!


σε ευχαριστω φιλιτσα μου!δεν θελω να μαι απαισιοδοξη αλλα δεν εχω κ πολυ περιθωριο μπροστα μου...μου ρθε ξαφνικο.αλλα πανω απο ολα η υγεια του μωρου κ της μαμας.αν εχει καλοβολευτει ετσι δεν θα το ρισκαρω να παει κατι στραβα.ειναι που φοβαμαι... Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 534787

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="elenhtsa"]
filitsaki έγραψε:
elenhtsa έγραψε:
loukia_84 έγραψε:

ναι κ εμςνα μου πε το πολυ να παρω αντιβιωση αμοξιλ κ οταν γεννηθει το μωρο κανουν μια ενεση αμοξιλ.αυτο.τωρα εγω κ για αυτο εχω αγχος.την αλλη εβδομαδα τα αποτελεσματα.

2 φορες τον περασα τον στρεπτοκοκο λογω αιμοραιδων και τπτ δεν ειναι αντιβιωσουλα περνεις!μην στεναχωριεσαι Ελενιτσα μου ολα θα πανε καλα για σενα και το μωρακι σου ψυχη μου!!!!


σε ευχαριστω φιλιτσα μου!δεν θελω να μαι απαισιοδοξη αλλα δεν εχω κ πολυ περιθωριο μπροστα μου...μου ρθε ξαφνικο.αλλα πανω απο ολα η υγεια του μωρου κ της μαμας.αν εχει καλοβολευτει ετσι δεν θα το ρισκαρω να παει κατι στραβα.ειναι που φοβαμαι... Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 534787
ποσο εχεις ακομα?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε Φιλιτσα..... ποσο προστατευτικη εισαι... ποτε δεν περιμενα οτι μεσα απο ενα αψυχο η/υ θα μπορουσαν να δημιουργηθουν τοσο θερμες ανθρωπινες σχεσεις....
να εισαι παντα ετσι κοριτσακι μου! να μην αλλαξεις ποτε!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!ξυπνησα και φυσικα δεν κοιμηθηκα καλα απο τους πονους αλλα δεν βαριεσαι...αυριο μπορει να τελιωσει η εγκυμοσυνη ετουτη!εσεις?ξυπνησε καμια?
Νατασσακι σε ευχαριστω ολες ετσι ειμαστε εδω!!!! Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:καλημερα!ξυπνησα και φυσικα δεν κοιμηθηκα καλα απο τους πονους αλλα δεν βαριεσαι...αυριο μπορει να τελιωσει η εγκυμοσυνη ετουτη!εσεις?ξυπνησε καμια?
Νατασσακι σε ευχαριστω ολες ετσι ειμαστε εδω!!!! Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 417472


καλημερα Φιλιτσα μου!εγω ειμαι ξυπνια απο τις εξι...μου χει βγει η φορτιση μαλλον κ κλαιω απο το πρωι.αχ ειμαι τοσο φοβιτσιαρα τελικα;
ο γιατρος θα με ξαναδει την επομενη τεταρτη κ μου δεινει πριθωριο μεχρι 20/1το πολυ.μετα μου πε καλυτερα να προγραμματισουμε ημερα.βασικα λεει οτι στους περισσοτερους υπερηχους το μωρο εδειχνε να ειναι σε αυτην την θεση οποτε ειναι δυσκολο να αλλαξει τωρα θεση

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μενα ....

Φιλιτσα μου γιατι πονας ?? απο τις αιμοροιδες ?? οντως μετρας αντιστροφα πια, μπορει και αυριο να εχεις αγκαλια τον παληκαρο σου ...SmileSmileSmileSmile

Ελενιτσα μου ισχιακο το μωρακι σου εεε ?? ποτε δεν εξρεις φυσικα, μπορει ν αγυρισει ...και εγω περιμενω να κατεβει μεχρι τελους ...αλλιως ας το παρουμε αποφαση για καισαρικη , θα στηριζουμε η μια την αλλη ... ξερω οτι ειναι καπως αλλα σκεψου οτι μετα θα εχουμε τα καμαρια μας αγκαλιτσα και δεν θα θυμομαστε τιποτα απολυτως ...
και εγω μετα την χθεσινη εξελιξη, αφου το συζητησα και με τον αντρουλη μου , που με στηριζει παρα παρα πολυ και με ηρεμει οπως κανεις αλλος, το εχω παρει αποφαση οτι παιζει περισσοτερο η καισαρικη αλλα δεν παιραζει ... θα εχω πιο γρηγορα τον μπομπιρα μου αγκαλιτσα SmileSmileSmileSmileSmile

αισιοδοξια κοριτσια , ευτυχως που ειμαστε σε αυτην την παρεουλα και στηριζουμε η μια την αλλη ...ολα θα πανε καλα για ολες !!!!!!!!!!!!!!

εγω αν ανεβασω και τη δευτερα πιεση , μαλλον θα με προγραμματισει και μενα για καισαρικη την αλλη βδομαδα ...πολυ πιθανον για την Τριτη ... και αν γινει κατι τετοιο, θα εχει πεσει μεσα στις προγνωσεις η μανα μου που μου ειπε οτι στις 15-1 θα γεννησω ... SmileSmileSmileSmileSmile

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και από μένα!!!! Τι έγινε βρε κορίτσια? Όλες μαζί θα γεννήσετε τα ζουζουνάκια σας? Για να πω την αλήθεια δεν έχω διαβάσει ακόμα όλες τις σελίδες αλλά κατάλαβα ότι αυτό το π.σ.κ. θα τρώμε συνέχεια γλυκάκια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Άντε με το καλό όλες να κρατήσετε στην αγκαλιά σας γερά μωράκια και γλυκούλικα. Μη σκέφτεστε τον τρόπο που θα γεννήσετε παρά μόνο την ασφάλεια τη δική σας και των μωρών σας sunny

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ηρεμηστε.πραγματικα ειναι πολυ απλη διαδικασια δεν εχετε να φοβαστε τπτ!Ελενιτσα μου σκεψου οτι οταν κλαις στεναχωρεις το μωραι σου...κριμα ειναι!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δικιο εχει η Φιλιτσα , το άγχος και η στεναχωρια δε βοηθαει ...


Χαρα μου καλημερα ...SmileSmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:Δικιο εχει η Φιλιτσα , το άγχος και η στεναχωρια δε βοηθαει ...


Χαρα μου καλημερα ...SmileSmileSmileSmile
αυτο ακριβως!πρεπει να σκευτομαστε θετικα!!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου εχετε τοσο μεγαλο δικιο!καθομουν κ στενοχωριομουν κ εκλαιγα ενω αυτο που εχει σημασια κ το λεω απο την πρωτη στιγμη εινσι να ναι γερο το μωρακι!κ η μαμα σιγουρα!κ ξερω οτι οταν στενοχωριεμαι στενοχωριεται κ αυτο...ναι φιλιτσα μου.το μωρακι μου ειναι με το κεφαλακι κ το αυτακι κατω απο την καρδια μου σαν να θελει να ακουει συνεχως του χτυπους! ειναι τοσο συγκινητικο αυτο απο την μια!απλα εχει μαμα φοβιτσιαρα τελικα Rolling Eyes
ο γιατρος μας ειπε οτι η καισαρικη μπορει να κρατησει απο 20 λεπτα εως κ μια ωρα!εκει τρομαξα δεν το κρυβω!
επθσης στενοχωρηθηκα γιατι ειχαμε πει να ναι μεσα ο δικος μου κ τελικα νιωθω οτι θα ειμαι μονη μου...
κ απο πονους μετα;απο αιμα;
παντως ολο αυτο δεν ειναι τιποτα κ το συνηδειτοποιησα οταν διαβασα ενα θεμα που εχει αναρτηθει με ιστοριες που δεν ειχαν αισιο τελις!εκει ειναι το χειροτερο...δεν θελω λοιπον να ειμαι αχαριστη!

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τώρα θυμήθηκα κάτι!Να σας το πω για να γελάσετε? Έτσι θα ξεφύγετε και λιγουλάκι από τις άσχημες σκέψεις...!!!


Όταν έκανα τη β επιπέδου, η μικρή μου, ενώ στην αρχή είχε καλή θέση και μπορούσαμε να τα δούμε όλα -μόνο το χέρι της έβαζε στο πρόσωπο και μας το έκρυβε - ξαφνικά γυρίζει και .... γιοκ μετρήσεις!!! Η γιατρός πρότεινε να βγούμε λίγο έξω για να μην καθυστερούμε και τους επόμενους αφού βρισκόμασταν ήδη μισή ώρα μέσα. Αρχίσαμε να της μιλάμε για να την καταφέρουμε να γυρίσει. Μπαίνουμε ξανά μέσα, αλλά εκείνη εκεί, στη θέση της. Τούμπα ούτε για αστείο!!!! Έπρεπε κάτι να γίνει και παίρνω τα πάνω μου εγώ........και της λέω: έλα κοριτσάκι μου γύρνα και εγώ θα σου αγοράσω μια ωραία κούκλα και όταν γεννηθείς θα την έχεις!!!! και τότε κάνει τούμπα και γυρίζει Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 215994 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 215994 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 215994
Η γιατρός τρελλάθηκε φυσικά.
Τι να πω για το παιδί μου, τι να πω???? Laughing Laughing Laughing



filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:κοριτσια μου εχετε τοσο μεγαλο δικιο!καθομουν κ στενοχωριομουν κ εκλαιγα ενω αυτο που εχει σημασια κ το λεω απο την πρωτη στιγμη εινσι να ναι γερο το μωρακι!κ η μαμα σιγουρα!κ ξερω οτι οταν στενοχωριεμαι στενοχωριεται κ αυτο...ναι φιλιτσα μου.το μωρακι μου ειναι με το κεφαλακι κ το αυτακι κατω απο την καρδια μου σαν να θελει να ακουει συνεχως του χτυπους! ειναι τοσο συγκινητικο αυτο απο την μια!απλα εχει μαμα φοβιτσιαρα τελικα Rolling Eyes
ο γιατρος μας ειπε οτι η καισαρικη μπορει να κρατησει απο 20 λεπτα εως κ μια ωρα!εκει τρομαξα δεν το κρυβω!
επθσης στενοχωρηθηκα γιατι ειχαμε πει να ναι μεσα ο δικος μου κ τελικα νιωθω οτι θα ειμαι μονη μου...
κ απο πονους μετα;απο αιμα;
παντως ολο αυτο δεν ειναι τιποτα κ το συνηδειτοποιησα οταν διαβασα ενα θεμα που εχει αναρτηθει με ιστοριες που δεν ειχαν αισιο τελις!εκει ειναι το χειροτερο...δεν θελω λοιπον να ειμαι αχαριστη!

αιμα εχεις λιγοτερο απο φτ νομιζω πονο ενταξει ψεμματα δεν θα σου πω.εχεις αλλα να ζητατε παυσιπονα!ο οργανισμος σου ομως μπορει να αντεχει και χωρις!οπως εγω που ειμαι και χεστης!!!ολα θα πανε καλα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα ειδες τι σου ειναι τα κοριτσια ??? χααχαχαχαχ... θελουν δωρακια απο την κοιλια της μανας τους !!!!!!!

Ελενιτσα παντα υπαρχουν και τα χειροτερα, δεν ειναι ωρα τωρα να τα μελετας αυτα, το μονο που μετραει ειναι αν γεννηθουν γερα μωρα και να εχουν υγιεις μανουλες να τα μεγαλωσουν ... ειπαμε , το πως θα γινει αυτο δεν πρεπει να το σκεφτομαστε... :-)

μη νομιζεις, και εγω χεστης ειμαι και πεφτω με τη μια αλλα μετα το σκεφτομαι και λεω οτι ειναι να γινει θα γινει ... και για τον πονο μετα την καισαρικη (που και εγω τον σκεφτομαι), σαμπως με τον φυσιολογικο δεν αθ ποναμε ??? εκει γιατι το αποδεχομαστε ?? ισως να ειναι και καλυτερα ετσι... οποτε , αισιοδοξια, θετικη σκεψη και ολα ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!1

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου!δε γεννησε καμια (Δωρα!) απο οτι ειδα..! Razz Razz

Χαρα μου, ωραιο το κολπο με την μικρη σου..θα αρχισω κι εγω να της ταζω μπας..Ελενιτσα μου, παρεα..εγω κουκλιτσες, εσυ αυτοκινητακια..!παμε μαζι.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 893968

εχω ωρα που ξυπνησα αλλα μαζεψα 2-3 δουλειες..εβαλα κ πλυντηριο με σκουρα αν κ εχω την εντυπωση οτι απο αυριο χαλαει παλι ο καιρος.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 679259 να δω ποτε θα στεγνωσουν κ αυτα παλι..

σημερα εχει ρεπο ο καλος μου κ θα με παει βολτιτσα!θελουμε κ ψωνια για το παιδικο, μηπως τον τρεξω κ σε τιποτα μαγαζια!

σας αφηνω τωρα, βαζω μια τελευταια σκουπα, να την μαζεψω κ αυτη στην ντουλαπα..φιλααααααακια!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου!δε γεννησε καμια (Δωρα!) απο οτι ειδα..! Razz Razz

Χαρα μου, ωραιο το κολπο με την μικρη σου..θα αρχισω κι εγω να της ταζω μπας..Ελενιτσα μου, παρεα..εγω κουκλιτσες, εσυ αυτοκινητακια..!παμε μαζι.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 893968



αυτο σκεφτηκα κ εγω Razz



εχω ωρα που ξυπνησα αλλα μαζεψα 2-3 δουλειες..εβαλα κ πλυντηριο με σκουρα αν κ εχω την εντυπωση οτι απο αυριο χαλαει παλι ο καιρος.. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 2 679259 να δω ποτε θα στεγνωσουν κ αυτα παλι..


ακουσα κ εγω για βροχες αλλα οχι πολες αυριο κ μεθαυριο

σημερα εχει ρεπο ο καλος μου κ θα με παει βολτιτσα!θελουμε κ ψωνια για το παιδικο, μηπως τον τρεξω κ σε τιποτα μαγαζια!



τυχερη...εμενα δουλευει απογευμα.θα φυγει σε κανα δυωρο...

σας αφηνω τωρα, βαζω μια τελευταια σκουπα, να την μαζεψω κ αυτη στην ντουλαπα..φιλααααααακια!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηγα στο φαρμακειο και πηρα πιεση!13,2 και 9.ο!οποτε μαλλον αυριο θα με χασετε!!!!!μακαρι ρε γμτ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις