Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα η αδερφη μου-χωρις περιτυλιξη αλλα και χωρις καν να εχει εμπεδωθει το μωρο-περιμενε αλλη μια εβδομαδα μετα την πητ της..βεβαια ειχε κ μικρο μωρουλι, ηθελαν να παρει λιγο ακομα..
τελικα την τελευταια μερα που της ειχε δωσει ο γιατρος σπασαν τα νερα της..!αλλα ο μικρουλης εχανε κ διαρκως τους παλμους του..της τον πηραν αρον αρον με καισαρικη τελικα..

εσενα επειδη το μωρακι ειναι κ μεγαλουτσικο ισως ειναι πιο δυσκολη η περιπτωση..ισως και να συμφωνουσα με τον αντρα σου.. Crying or Very sad λυπαμαι Ελενιτσα μου..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα δεν ειπε οτι η περιτυλιξη ειναι τοσο προβλημα ωστε να κανει αυτη την επιπλοκη ...
το θεμα ειναι επειδη ειμαι 38 χρονων και αν γινει καμια στραβη με το μωρο, δεν εχω πολλα περιθωρια για αλλα μωρακια .. μου το ειπε σχεδον ευθεως .. ενω , αν ήμουν 25 η 28, θα ηταν αλλιως ... θα ειχα χρονια μπροστα μου για να κανω αλλα παιδακια ... εγω αυτο πιστευω οτι τον εκανε να μας μιλησει ετσι, επειδη ειχε και μια περιπτωση ο ιδιος το καλοκαιρι με μια εγκυο 38 χρονων που περασε την ΠΗΤ της και στις 41 βδομαδες μπηκε επειγοντως για καισαρικη επειδη το μωρακι της εκανε τα κακακια του μεσα στην κοιλια, και τελικα πεθανε το μωρο μετα απο 3 μερες ..
δεν θελει να εχει αυτος την ευθυνη της αποφασης , στο κατω κατω ποτέ δεν ξερει κανείς τι θα ξημερώσει η επόμενη μερα .. το πιο πιθανο ειναι να πανε ολα καλα και να γεννηθει κ φυσιολογικα το μωρο , αλλα ακομα και με μια πιοθανοτητα στις 100,000 , δεν θελει να εχει την ευθυνη της αποφασης αυτος..
στο κατω κατω δεν τον κατηγορω για κατι , ειναι απλα αντικειμενικος και λογικος , εγω εχω θεμα με το αγχος μου και μπαινουν στο μυαλο μου ιδεες δυσαρεστες και στεναχωριεμαι .. και λεω , αν οντως συμβει κατι, μετα .... ??????????

λεω να παω καμια βολτιτσα γιατι δεν σας κρυβω οτι εχω ριξει πολυ κλαμα και δεν ξερω και για ποιο λογο κλαιω τοσο πολυ ..
το θεμα ειναι να γεννηθει γερο μωρο, τι με νοιαζει το πως ?? το μυαλο τελικα μας παιζει πολλα παιχνιδια και μας υποβαλλει σε διαφορες καταστασεις , μαλλον δεν πρεπει να τα ψειριζουμε ολα τοσο πολυ ..


φιλακια κοριτσια μου , ελπιζω να συνελθω λιγακι με το που με χτυπησει κρυος αερας ...

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε Ελένη μου!Δύσκολη απόφαση γιατί είναι και μεγάλος.Κι εμενα ψηλά είναι και ίσως να έχουμε το ίδιο πρόβλημα.Δεν το συζυτήσαμε ακόμα με το γιατρό.
Πάντως νωρίτερα που διάβαζα για παρόμοιες περιπτώσεις όλες οι κοπέλες έλεγαν ότι τζάμπα στεναχωριόντουσαν τελικά καθώς μόλις ήρθε το μωράκι τους τα ξέχασαν όλα.
Με την πρόκληση υπάρχουν και πιθανότητες να κατέβει και να γεννηθεί κανονικά απ'ότι κατάλαβα αλλά παίρνει περισσότερο χρόνο.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη μου να εχεις στο μυαλο σου πως πρεπει να αποφασισεις το καλυτερο και το ασφαλεστερο για το μωρο και για σενα. παρε χαρτι και μολυβι και γραψε τα υπερ και τα κατα. Για μενα η ηλικια δε παιζει ρολο, το σημαντικο ειναι να ερθει γερο μωρο και να ειστε ολοι εκει να το χαρειτε. Κιαν αυτο μπορει να το προσφερει η καισαρικη 80% και η αναμονη για φτ 50%, πανε με καισαρικη. Συζητα το παλι με τον αντρα σου και μονο αυτον και αποφασιστε μαζι!
Σε λιγες μερες η αναμονη τελειωνει, θα εχετε τον αγοραρο σας αγκαλια, μην μαυριζεις λοιπον τις τελευταιες μερες σου σαν φουσκωτη κοιλιτσα! Ολα θα πανε καλα! Σου στελνω την θετικη μου σκεψη και τις ευχες μου!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καταλαβαινω Ελενη μου το ζητημα της ευθυνης αλλα πιστευω δεν το χειριστηκε σωστα..πανω απο ολα θα επρεπε να μπει στην δικη σου ψυχολογια..καταλαβαινω την αναγκη του να σου δωσει να καταλαβεις αλλα νιωθω οτι ισως σε τρομοκρατησε χωρις λογο..

το θεμα της θνησιμοτητας ειναι πολυ μεγαλη συζητηση..αλλα αν μη τι αλλο οταν μιλαμε για πιθανοτητες δεν αποκλειεται ουτε στα 20, ουτε στα 30, ουτε στα 40..

αλλο να σου εξηγησει τα ενδεχομενα κ αλλο να σε πιεσει προς μια κατευθυνση..

εγω παντως θα περιμενα μεχρι την πητ μου μαλλον..αν μεχρι τοτε εξακολουθει το μωρακι να μην εχει κατεβει καθολου θα κοιτουσα πιο διεξοδικα το ζητημα..

πηγαινε την βολτιτσα σου κ προσπαθησε να σκεφτεις καθαρα..κ αν μη τι αλλο μην στεναχωριεσαι κ κλαις..ειναι κριμα να στρεσαρεις τοσο το μπομπιρακι σου..ολα καλα θα πανε

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nancy T. έγραψε:Αχ βρε Ελένη μου!Δύσκολη απόφαση γιατί είναι και μεγάλος.Κι εμενα ψηλά είναι και ίσως να έχουμε το ίδιο πρόβλημα.Δεν το συζυτήσαμε ακόμα με το γιατρό.
Πάντως νωρίτερα που διάβαζα για παρόμοιες περιπτώσεις όλες οι κοπέλες έλεγαν ότι τζάμπα στεναχωριόντουσαν τελικά καθώς μόλις ήρθε το μωράκι τους τα ξέχασαν όλα.
Με την πρόκληση υπάρχουν και πιθανότητες να κατέβει και να γεννηθεί κανονικά απ'ότι κατάλαβα αλλά παίρνει περισσότερο χρόνο.

Νανσυ μου αν καταλαβα καλα, ο γιατρος της την προκληση δεν την εχει καν μεσα στις πιθανες επιλογες..προς την καισαρικη την οδηγει.. δεν τον κακολογω τον ανθρωπο, πιστευω απλα οτι δε θα επρεπε να την αγχωσει ομως τοσο..οπως στην δικη σου περιπτωση..

απλα επειδη η προκληση παιρνει περισσοτερο χρονο κ υπαρχει κ η περιτυλιξη ισως ταλαιπωρηθει περισσοτερο το μωρακι της..και σε συνδυασμο με το βαρος του μικρου και τον ισχυρισμο του περι ηλικιας εκεινος φοβαται τυχον ελλιππη οξυγονωση.. Rolling Eyes δυσκολα..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα απο μαρια-μαυρο χαλι.σημερα ειμαι σε κακα χαλια πολυς βηχας..σε σημειο να πνιγομαι κοριτσια.ματι δν εχω κλεισει παλι.το πρωι δν αντεξα αλλο κ πηρα τον γιατρο μου με ακουσε που εβηχα σαν γαιδουρι κ μου λεει επρεπε να πας σε παθολογο χτες!!!!!!!! πηγαινε μου λεει τωρα σε νοσοκομειο να σε δουν.εντελει πηγα με τον πεθερο μου εδω στο ικα κ μπηκα μεσα χωρις ραντεβου χωρις τπτ.ευτυχως δεν εχω ακροαστικα αλλα ειμαι φουλ στα φλεματα κ γι'αυτο ειμαι τοσο χαλια.δεν βγαινουν κ ζοριζομαι κ εγω κ η μικρη.ετσι μου εδωσε ενα σιροπακι 3 φορες τη μερα κ βλεπουμε.ουφ

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Μαρακι..χειροτερεψες τελικα ε?απιστευτη ταλαιπωρια πρεπει να ειναι..εγω καμια φορα φτερνιζομαι ή βηχω κ το λυπαμαι απιστευτα το μπεμπακι μου..
ας ελπισουμε με το σιροπακι να μαλακωσει καπως ο λαιμος σου.. Rolling Eyes

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα ειναι να αρχησουν να αποβαλονται τα φλεματα.κ ηδη κατι παει να γινει.αυτη η μπεμπα μεσα μου εχει γινει φραπε η καημενη

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιες κ κανα ζεστο, κανε κ καμια εντριβουλα..κακο δεν κανουν..κριμα ειναι να ταλαιπωρειτε η μπουμπου σου.. Crying or Very sad

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζεστα κ εγω τσακωμενοι χροοοοονια τωρα εντριβες μου κανει καθε βραδυ το αντρας μου

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpompiras έγραψε:μα δεν ειπε οτι η περιτυλιξη ειναι τοσο προβλημα ωστε να κανει αυτη την επιπλοκη ...
το θεμα ειναι επειδη ειμαι 38 χρονων και αν γινει καμια στραβη με το μωρο, δεν εχω πολλα περιθωρια για αλλα μωρακια .. μου το ειπε σχεδον ευθεως .. ενω , αν ήμουν 25 η 28, θα ηταν αλλιως ... θα ειχα χρονια μπροστα μου για να κανω αλλα παιδακια ... εγω αυτο πιστευω οτι τον εκανε να μας μιλησει ετσι, επειδη ειχε και μια περιπτωση ο ιδιος το καλοκαιρι με μια εγκυο 38 χρονων που περασε την ΠΗΤ της και στις 41 βδομαδες μπηκε επειγοντως για καισαρικη επειδη το μωρακι της εκανε τα κακακια του μεσα στην κοιλια, και τελικα πεθανε το μωρο μετα απο 3 μερες ..
δεν θελει να εχει αυτος την ευθυνη της αποφασης , στο κατω κατω ποτέ δεν ξερει κανείς τι θα ξημερώσει η επόμενη μερα .. το πιο πιθανο ειναι να πανε ολα καλα και να γεννηθει κ φυσιολογικα το μωρο , αλλα ακομα και με μια πιοθανοτητα στις 100,000 , δεν θελει να εχει την ευθυνη της αποφασης αυτος..
στο κατω κατω δεν τον κατηγορω για κατι , ειναι απλα αντικειμενικος και λογικος , εγω εχω θεμα με το αγχος μου και μπαινουν στο μυαλο μου ιδεες δυσαρεστες και στεναχωριεμαι .. και λεω , αν οντως συμβει κατι, μετα .... ??????????

λεω να παω καμια βολτιτσα γιατι δεν σας κρυβω οτι εχω ριξει πολυ κλαμα και δεν ξερω και για ποιο λογο κλαιω τοσο πολυ ..
το θεμα ειναι να γεννηθει γερο μωρο, τι με νοιαζει το πως ?? το μυαλο τελικα μας παιζει πολλα παιχνιδια και μας υποβαλλει σε διαφορες καταστασεις , μαλλον δεν πρεπει να τα ψειριζουμε ολα τοσο πολυ ..


φιλακια κοριτσια μου , ελπιζω να συνελθω λιγακι με το που με χτυπησει κρυος αερας ...

Γλυκό μου κορίτσι η απόφαση είναι δικιά σου και μόνο.Ούτε του γιατρού ούτε του άντρα σου, αλλά και η τελική έκβαση είναι δικιά σου. Δε θέλω να κακολογήσω το γιατρό σου γιατί και εμένα ο γιατρός μου με έσπρωξε για καισαρική αλλά για την δική μου υγεία και παρόλ΄αυτά είχα θυμώσει.Κάτι ήξερε όμως δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου. Αν όμως μου έλεγε καν' το για το παιδί δε θα το σκεφτόμουν και ούτε θα στεναχωριόμουν.
Μια ερώτηση μόνο καθόλη τη διάρκεια που σε παρακολουθούσε σου είχε κάνει νύξη για καισαρική;¨Η μόνο τώρα με αυτό το θέμα σου το ανέφερε; Γιατί αν ναι οσο να' ναι πρέπει να έχουμε και εμπιστοσύνη στο γιατρό μας. Είναι δυνατόν να θέλουν και αυτοί να το παίζουν κορώνα γράμματα;
Και τέλος για να μη σε κουράζω, η καισαρική δεν είναι τίποτα, μη φοβάσαι, στο λέω εγώ που το δεύτερο επίθετό μου είναι Εκλασαμέντες!!!

Εύχομαι να καθαρίσει το μυαλουδάκι σου και να πάρεις τη σωστή απόφαση όποια και αν είναι για σένα και το μπεμπάκι σου Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 417472

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι περαστικά. Δοκίμασε ζεστό νερό με μέλι και λεμόνι. Εμένα με έσωσε στην εγκυμοσύνη όταν αρρώστησα. Γιατί τσαι και χαμομήλι μπλιαχ δεν έπινα.

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:α!και της Φαιης μας η μπουμπουκα κατω απο 3!!!

Λουκία μου καλά θυμάσαι Very Happy Very Happy Τελικά βγήκε 2680 και εχθές που τη ζύγισα έφτασε τα 3080!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμμμμ καλο μου ακουγεται θα το δοκιμασω.κ εγω κοριτσια αμα δν γυρισει η μικρη δεν την γλυτωνω την καισαρικη κ με παει 3 κ μια πιο πολυ για την αναρωση οχι τπτ αλλο...αλλα αμα δν γυρισει δν εχω κ αλλη επιλογη...παω να βαλω τον ταλιμπαν για υπνο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει, αν εει αρχισει κ υποχωρει ισως ειστε σε καλο δρομο..

Μαρακι μου σε αφηνω, παω να δω καμια ταινιουλα..μου κοβει κ η μικρη την ανασα κ δεν ειμαι για πολλα πολλα..

φιλια, καληνυχτα!και περαστικα σας.. Wink

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοβαρα τωρα οταν γεννησω θελω να με βαρανε με τον πλαστη μεχρι να στρωσει η πλατη μου...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fey11gr έγραψε:


Και τέλος για να μη σε κουράζω, η καισαρική δεν είναι τίποτα, μη φοβάσαι, στο λέω εγώ που το δεύτερο επίθετό μου είναι Εκλασαμέντες!!!

Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 417472

και διαβαζω σοβαρα σοβαρα το Εκλασαμεντες και σκεφτομαι " ουαου! ειναι ισπανιδα!!!!!!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 !

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου ....

είμαι πολύ καλύτερα σήμερα, ηρέμησα αρκετά, κουνιέται και ο μπόμπιρας μου και μου δίνει κουράγιο ...Smile Smile
είμια υπερβολική ώρες ώρες αλλά δεν μπορώ να το αποφύγω βρε κορίτσια μου ... στεναχωριέμαι πολύ για πράγματα που στην τελική δεν έχουν και πολύ σημασία ... σημασία έχει να πάρω ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά μου ... Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 49454 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 49454 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 49454 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 49454 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 49454 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 834918 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 834918 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 834918 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 834918

σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και την συμπαράσταση ... Σοφια, Λουκια , Νανσυ,Σμαρώ , Φαιη πραγματικά με συγκινησατε ...
Φαιη μου μεχρι τωρα ποτε δεν μου εχει πει τιποτα για καισαρικη .. και σε ερωτησεις δικες μου αν παμε για φ.τ. η κ.τ. μου ελεγε οτι ολα καλα μεχρι τωρα αλλα οταν φτασουμε στις 38 βδομαδες θα δουμε αναλογα με τις τοτε συνθηκες και ενδειξεις τι θα κανουμε, δεν μπορω να σου πω απο τωρα ..οποτε δεν μου απεκλειε τιποτα αλλα ουτε και ειχε στοχο την κ.τ.
και ξερω απο αλλες κοπελες οτι ειναι τελευταια του λυση η καισαρικη .. απλα ισως, εγω γι' αυτον να αποτελω περιπτωση αυξημενου κινδυνου και γι' αυτο μου τα ειπε ολα αυτα , απλα με λιγο ωμο τροπο...

τελικα λεμε να περιμένουμε μέχρι το Σαββατο και αν δεν ερθει με το καλο θα φερουμε τον μπεμπη με την καισαρικη .. SmileSmileSmileSmile ... αν δεν με πιασουν και οι πονοι μεχρι τοτε, για να ερθει αρον αρον, θα κατεβει η αδερφη μου την Παρασκευη και θα μεινει μεχρι το αλλο Σ/Κ , οποτε ειναι και αυτο μια μεγαλη ψυχολογικη ενεση.... Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109

μακαρι βρε κοριτσια μετα την εγκυμοσυνη να μην με πιανουν ετσι ευκολα τα κλαμματα ... με το παραμικρο τα μπηγω και κλαιω με λυγμους ..λες και τα εχω κρατημενα καιρο και ξεσπαω και δεν σταματαω με τιποτα μετα ..σημερα να μη σας πω καλυτερα πωςειναι τα ομορφα μελια μου ματακια ... αγνωριστα απο το πρηξιμο !!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Ελένη!Έτσι μπράβο χαίρομαι που είσαι καλύτερα και που πήρατε μια απόφαση.Άντε ωραία να έρθει και η αδερφούλα να σε ανεβάσει κι άλλο.
Λίγες μερούλες ακόμα και θα έχεις τον μπομπιράκο αγκαλιά Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 654316 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 654316

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
discordia έγραψε:
fey11gr έγραψε:


Και τέλος για να μη σε κουράζω, η καισαρική δεν είναι τίποτα, μη φοβάσαι, στο λέω εγώ που το δεύτερο επίθετό μου είναι Εκλασαμέντες!!!

Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 417472

και διαβαζω σοβαρα σοβαρα το Εκλασαμεντες και σκεφτομαι " ουαου! ειναι ισπανιδα!!!!!!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 328109 !

Σμαρώ απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!!Μ'έκανες και γελάω μόνη μου πρωί πρωί Respect

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααα!!!

ελενη χαιρομαι τοσο που εισαι καλυτερα!!! ετσι με καλη διαθεση και πιστη θα πανε ολα καλα!! και σε λιγες μρες θα εχεις αγκαλια το πιτσιρικι σου!!! και για νασε προετοιμασω! θα κλαις και μετα!!!
που πηγαν ολα καλα, που τον κρατας, που σου χαμογελασε, που σε κοιταξε μεσα στα ματια, που σταματησε αμεσως να κλαιει μολις τον σηκωσες εσυ, που τρωει, που κουναει τα χερια του, που σε κατουρησε, που εκλασε, που φτερνιστηκε....που πεινας αλλα ουτε κοιμαται ουτε κατεβαινει απο την αγκαλια σου κι ας εχει μια ωρα που φαγε (οπως εμεις τωρα)!!!!!! θα κλαις πολυ, αλλα θα ειναι απο χαρα!!! αντε λοιπον να περιμενουμε μα χαρα εκεινα τα κλαματα σου, κι αλλο δακρυ μεχρι τοτε να μη σου φυγει!!!!!!

χιχι νανσυ μου να δεις εγω τι γελια εκανα χτες βραδυ οταν το ανακαλυψα!!!! εσυ πωε εισαι σημερα?

τι καλο θα φατε σημερα?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κι απο εμενα..!
αχ κοριτσια ειχα ενα τοοοοοσο ασχημο ονειρο το βραδυ.. Crying or Very sad η λεξη εφιαλτης ειναι πολυ λιγη..ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω..μαλλον επηρεαστηκα απο την Ελενη μας.. Rolling Eyes

Σμαρω μου τα γραφεις τοσο ομορφα..και μακαρι πραγματι με τα μωρακια μας μονο δακρυα χαρας να κυλανε απο τα ματια μας..

σημερα θα παω για περπατημα, πολυ αραξα τις τελευταιες μερες..φαγακι, φακες απο χθες..μια χαρα!βαριομουν κιολας!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια! Ελενη μου μπραβο που ηρεμησατε Very Happy δηλ τωρα η σε 4 κ σημερα η πιο νωρις αν το αποφασισει το νινι. Αντε σε λιγες μερεε δε θα θυμασαι τπτ απο την ταλαιπωρια.Οσο για το κλαμα δεν το γλιτωνεις.Αλλα απο ΕΥΤΥΧΙΑ Κ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 654316 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 654316 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 654316 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 21 654316

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ελένη!Έτσι μπράβο χαίρομαι που είσαι καλύτερα και που πήρατε μια απόφαση.Άντε ωραία να έρθει και η αδερφούλα να σε ανεβάσει κι άλλο.
Λίγες μερούλες ακόμα και θα έχεις τον μπομπιράκο αγκαλιά

καλημεραααα!!!

ελενη χαιρομαι τοσο που εισαι καλυτερα!!! ετσι με καλη διαθεση και πιστη θα πανε ολα καλα!! και σε λιγες μρες θα εχεις αγκαλια το πιτσιρικι σου!!! και για νασε προετοιμασω! θα κλαις και μετα!!!
που πηγαν ολα καλα, που τον κρατας, που σου χαμογελασε, που σε κοιταξε μεσα στα ματια, που σταματησε αμεσως να κλαιει μολις τον σηκωσες εσυ, που τρωει, που κουναει τα χερια του, που σε κατουρησε, που εκλασε, που φτερνιστηκε....που πεινας αλλα ουτε κοιμαται ουτε κατεβαινει απο την αγκαλια σου κι ας εχει μια ωρα που φαγε (οπως εμεις τωρα)!!!!!! θα κλαις πολυ, αλλα θα ειναι απο χαρα!!! αντε λοιπον να περιμενουμε μα χαρα εκεινα τα κλαματα σου, κι αλλο δακρυ μεχρι τοτε να μη σου φυγει!!!!!!

χιχι νανσυ μου να δεις εγω τι γελια εκανα χτες βραδυ οταν το ανακαλυψα!!!! εσυ πωε εισαι σημερα?

τι καλο θα φατε σημερα?


κοριτσια μου ευχαριστω πολυ , ναι ειμαι καλυτερα σημερα και δεν σκεφτομαι ακν την καισαρικη ... απλα για να αποκλεισω εντελως την προκληση θα ηθελα να ρωτησω και τη Δωρα μας ποσο ψηλα ηταν η μπεμπα της οταν εκανε την προκληση , γιατι ο γιατρος ειπε οτι την αποκλειει γιατι ειναι ψηλα τομωρο και δεν μπορει να δει τον τραχηλο αν εχει εξαλειφθει ή μαλακωσει η δεν ξερω και εγω τι αλλο .. για να την αποκλεισω και εγω εντελως ...αλλιως θα ηθελα να δοκιμασω πρωτα με προκληση και μετα με καισαρικη ...

αχ Σμαρω μου αυτα τα δακρυα της χαρας τα περιμενω για το σπορακι μου...να μην με παιρνει το παραπονο και γινομας σκατα δε θελω ... και κανω και μουτρα μετα στον αντρα μου και στεναχωριεται και αυτος και γινομαστε λιγακι κ...λος μετα συγχωρησεως .. SmileSmileSmile
αληθεια η Δωρα χθες δεν θα εβγαινε απο την κλινικη ?? να ειναι αραγε σπιτακι της με το θησαυρο της ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις