Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fey11gr έγραψε:Καλημερα κοριτσια! Ελενη μου μπραβο που ηρεμησατε Very Happy δηλ τωρα η σε 4 κ σημερα η πιο νωρις αν το αποφασισει το νινι. Αντε σε λιγες μερεε δε θα θυμασαι τπτ απο την ταλαιπωρια.Οσο για το κλαμα δεν το γλιτωνεις.Αλλα απο ΕΥΤΥΧΙΑ Κ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 654316 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 654316 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 654316 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 654316


να σαι καλα Φαιη μου ... ναι απο ευτυχια και συγκινηση καλοδεχουμενα θα ειναι τα κλαματα .. SmileSmileSmileSmile

ναι , στην ουσια 3 και σημερα γιατι μαλλον θα μπω Σαββατο πρωι πρωι και θα τελειωνουμε αν κανω καισαρικη ...

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
discordia έγραψε:
fey11gr έγραψε:


Και τέλος για να μη σε κουράζω, η καισαρική δεν είναι τίποτα, μη φοβάσαι, στο λέω εγώ που το δεύτερο επίθετό μου είναι Εκλασαμέντες!!!

Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 417472

και διαβαζω σοβαρα σοβαρα το Εκλασαμεντες και σκεφτομαι " ουαου! ειναι ισπανιδα!!!!!!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 !

Χεχε εγω και η Σαλμα Very Happy Very Happy Very Happy Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 654316

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες!Καλά είμαστε εμείς.Λέω να σηκωθώ να πάω να περπατήσω μπας και βοηθήσω την κατάσταση.Ελένη άμα μάθεις λεπτομέρειες από τη Δώρα πες και σε μένα γιατί κι εμένα εκτός από ψηλά το μωρό ο τράχηλος ήταν πολύ πίσω.Ούτε υπόνοια για γέννα αλλά οι μέρες μου κοντευουν και είπε και σε μένα να μην ξεφύγουμε με τα κιλά.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:
fey11gr έγραψε:


Και τέλος για να μη σε κουράζω, η καισαρική δεν είναι τίποτα, μη φοβάσαι, στο λέω εγώ που το δεύτερο επίθετό μου είναι Εκλασαμέντες!!!

Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 417472

και διαβαζω σοβαρα σοβαρα το Εκλασαμεντες και σκεφτομαι " ουαου! ειναι ισπανιδα!!!!!!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 328109 !


αληθεια Σμαρω μου τα λες τοσο πετυχημενα ...χαχααχαχαχ...

εμενα φυσικα Φαιη μου το πρωτο μου επιθετο ειναι Εκλασαμενετες !!!!!! αλλα προσπαθω αν μην το δειχνω τοσο πολυ pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nancy T. έγραψε:Καλημέρα σε όλες!Καλά είμαστε εμείς.Λέω να σηκωθώ να πάω να περπατήσω μπας και βοηθήσω την κατάσταση.Ελένη άμα μάθεις λεπτομέρειες από τη Δώρα πες και σε μένα γιατί κι εμένα εκτός από ψηλά το μωρό ο τράχηλος ήταν πολύ πίσω.Ούτε υπόνοια για γέννα αλλά οι μέρες μου κοντευουν και είπε και σε μένα να μην ξεφύγουμε με τα κιλά.


και εγω θα βγω για περπατημα μπας και φιλοτιμηθει ο μπομπιρας και ροβολησει προς τα κατω ...SmileSmileSmileSmile
ειναι και γκαντεμης ο γιατρος μου μωρε... μου ειχε πει, και να περπατας αν δε θελει να κατεβει το μωρο δεν προκειται να κατεβεθι ...ααα τον αθεοφοβο , τρομαρα του ...αλλα η ελπιδα παντα πεθαινει τελευταια δε λενε ???



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpompiras στις Τρι Ιαν 15, 2013 1:36 am, 1 φορά

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου εγω σε καταλαβαινω απολυτα με το θεμα της προκλησης..αν μη τι αλλο ειναι λογικο να θες να το προσπαθησεις φυσιολογικα..αλλα ειπαμε, το θεμα ειναι να γεννηθει ο μπεμπουκος σου γερος, ο τροπος ειναι το τελευταιο πραγμα που θα επρεπε να σκεφτομαστε..μετα απο λιγο ουτε εσυ θα το θυμασαι, κ φυσικα ουτε κ ο μπομπιρας σας!!!!μονο αγκαλιτσες κ φιλακια θα ειστε τοτε..κι εχω διαβασει κ οτι τα μωρακια που γεννιουνται με καισαρικη ειναι πιο χαρουμενα απο τα αλλα..μαλλον επειδη δεν παθαινουν τοοοσο σοκ οσο με τον φυσιολογικο.. Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
nancy T. έγραψε:Καλημέρα σε όλες!Καλά είμαστε εμείς.Λέω να σηκωθώ να πάω να περπατήσω μπας και βοηθήσω την κατάσταση.Ελένη άμα μάθεις λεπτομέρειες από τη Δώρα πες και σε μένα γιατί κι εμένα εκτός από ψηλά το μωρό ο τράχηλος ήταν πολύ πίσω.Ούτε υπόνοια για γέννα αλλά οι μέρες μου κοντευουν και είπε και σε μένα να μην ξεφύγουμε με τα κιλά.


και εγω θα βγω για περπατημα μπας και φιλοτιμηθει ο μπομπιρας και ροβολησει προς τα κατω ...SmileSmileSmileSmile
ειναι και γκαντεμης ο γιατρος μου μωρε... μου ειχε πει, και να περπατας αν δε θελει αν κατεβει το μωρο δεν προκειται ν ακατεβεθι ...ααα τον αθεοφοβο , τρομαρα του ...αλλα οι ελπιδα παντα πεθαινει τελευταια δε λενε ???

η αληθεια ειναι οτι κι εγω το πιστευω αυτο.. Crying or Very sad και κατι μου λεει οτι ακομα κι εγω, που εχω καμποσο μελλον μπροστα μου.., τσαμπα το παλευω.. Rolling Eyes

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι πολυ νωρις ακομα για να το λες αυτο Λουκια μου , μην το σκεφτεσαι ... εγω μεχρι και την προηγουμενη βδομαδα περιμενα οτι θα κατεβει , εδω ακομα και μεχρι το Σαββατο εχω καποιες ελπιδες ...οποτε μην εχεις τετοιες σκεψεις , ολα θα πανε καλα ...

η γυναικα του ξαδερφου μου εκανε προκληση στις 38 βδομαδες γιατι ειχε γηρανση πλακουντα και το μωρο ηταν ηδη 4 κιλα .. αλλα ηταν πολυ ψγηλα, δεν ειχε κατεβει καθολου , αφου μου ελεγε οτι ετρωγε και εκανε εμετο , τοσο πολυ την ενοχλουσε ...και τελικα με προκληση και κατεβηκε ..και αυτη πρωτοτοκος ... μου ειπε οτι ο γιατρος της ειπε μετα τη γεννα οτι δεν πιστευε οτι θα κατεβαινε το μωρο, αλλα αυτο τελικα κατεβηκε ...ποτε δεν μπορεις να ξερεις

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ όταν περπατάω τραγουδάω από μέσα μου: μπεμποουουούλη κατέεεεεεεβα!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nancy T. έγραψε:Εγώ όταν περπατάω τραγουδάω από μέσα μου: μπεμποουουούλη κατέεεεεεεβα!!!



Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξανα εδωσα ζιζακι στην χιονατη και κοιμηθηκε! Και τωρα μολις χαμογελασε στον υπνο της!!!! Αχ θελω να το ζουληξωωωωωωω!!!!!!!!

Αντε κοριτσια περπατηστε, περπατηστε, καντε και λιγο Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 215994 , πιειτε και καστορελαιο, αντε να ερουν τα ανιψακια μας και μετα να γκρινιαζουμε ολες μαζι που δε κοιμουνται και που δε προλαβαινουμε ουτε να ξυθουμε απο το ντυσε-ταισε-αλλαξε-κοιμισε και παλι απ'την αρχη!!!

Οσο για το Εκλασαμεντες επιθετο μου φαινεται ολες αδερφουλες ειμαστε...αφου αν σκεφτεις οτι μολις συνειδητοποιησα οτι με κρατανε στην κλινικη για να γεννησω αρχισα να λεω οτι ΟΟΟχι δε γενναωωω, απλα εφαγα βαρια το μεσημερι και να με αφησουν να παω σπιτι μου και οταν δεν επιασε αυτο προθυμοποιηθηκα να παω μονη μου να φερω την βαλιτσα μου γιατι και καλα ο καλος μου δεν ηξερε που ειναι, που ουτε κι αυτο επιασε και μετα για κανενα διωρο ετρεμαν τα ποδια μου, εεεε μαλλον και μενα ετσι με λενε....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα Ελενη μου η μικρη δεν εχει παρει καν θεση..με τον ποπο της ερχεται.. Crying or Very sad κοινως εκει μας εχει γραμμενους.. Razz το θεμα ειναι οτι σε ολους τους τελευταιους υπερηχους εχει βαλει το κεφαλακι της κατω απο την καρδια μου κ δεν το κουναει ρουπι..

εχω ακομα μερες, δεν λεω, αλλα κατι μου λεει, οτι εχει μουλαρωσει το κοριτσι μου Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 911307

Νανσυ μου, κι εγω θα αρχισω να ακολουθω πρακτικες του γιουρι γκελερ.."παρε θεση", "κατεβα", "παρε θεση", "κατεβα".. Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 587529

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Σμαρω μου, σοι παει το βασιλειο ....χααχαχαχαχαχαχ

μονο τα βλασταρια μας να μην μας μοιασουν σε αυτο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:η γυναικα του ξαδερφου μου εκανε προκληση στις 38 βδομαδες γιατι ειχε γηρανση πλακουντα και το μωρο ηταν ηδη 4 κιλα .. αλλα ηταν πολυ ψγηλα, δεν ειχε κατεβει καθολου , αφου μου ελεγε οτι ετρωγε και εκανε εμετο , τοσο πολυ την ενοχλουσε ...και τελικα με προκληση και κατεβηκε ..και αυτη πρωτοτοκος ... μου ειπε οτι ο γιατρος της ειπε μετα τη γεννα οτι δεν πιστευε οτι θα κατεβαινε το μωρο, αλλα αυτο τελικα κατεβηκε ...ποτε δεν μπορεις να ξερεις

αυτο πρεπει να δινει κ σε σενα θαρρος Ελενη μου..μηπως να πηγαινες κ μια βολτα απο τον γιατρο της???????? Shocked

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:
mpompiras έγραψε:η γυναικα του ξαδερφου μου εκανε προκληση στις 38 βδομαδες γιατι ειχε γηρανση πλακουντα και το μωρο ηταν ηδη 4 κιλα .. αλλα ηταν πολυ ψγηλα, δεν ειχε κατεβει καθολου , αφου μου ελεγε οτι ετρωγε και εκανε εμετο , τοσο πολυ την ενοχλουσε ...και τελικα με προκληση και κατεβηκε ..και αυτη πρωτοτοκος ... μου ειπε οτι ο γιατρος της ειπε μετα τη γεννα οτι δεν πιστευε οτι θα κατεβαινε το μωρο, αλλα αυτο τελικα κατεβηκε ...ποτε δεν μπορεις να ξερεις


αυτο πρεπει να δινει κ σε σενα θαρρος Ελενη μου..μηπως να πηγαινες κ μια βολτα απο τον γιατρο της???????? Shocked


χχχχμμμμμμμμ...λιγο δυσκολο, στην Λαρισα γεννησε .. SmileSmileSmileSmile

αλλα και αν εγω αποφασισω να κανω προκληση ο γιατρος μου δεν θα μου πει οχι...αφου ειπαμε, μου πεταξε εμενα το μπαλακι ...

γιαυτο θελω να ρωτησω τη Δωρα πως ηταν αυτη οταν εκανε την προκληση ...ειχε κατεβει εστω και λιγακι, ο τραχηλςο ειχε μαλακωσει καθολου ή οχι ?? γιατι αν ειχε τις ιδιες ενδειξεις με μενα , αρα εχω πιθανοτητες και εγω να γεννησω φυσιολογικα .. αν ειχε ενδειξεις για προκληση , τοτε μπορει και εγω να μην μπω στην διαδικασια καθολου και να παω σουμπιτη για καισαρικη

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου δηλαδη τωρα στα τελειωματα της εγκυμοσυνης σας θα γινετε και μενταλιστ???? ΣΑς φανταζομαι τωρα ολες με τις κοιλιτσες τουρλα να στεκεστε η μια διπλα στην αλλη με μπολικο αιλαινερ στα ματια, μαυρη κελεμπια και τα χερακια μπροστα σε τριγωνο να λετε " κατεβα, κατεβα, κατεβα, γυρνα, γυρνα, γυρνα" και ο γκελερ να σας κοιταει ολο περηφανια!!! χχαχαχαχαχαχαχ

Και τωρα που κοιμηθηκε πρεπει να σιδερωσωωωωωωωω. φτου! Λετε να το ξυπνησω????

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου πραγματι..καλυτερα να το συζητησεις με μια μανουλα που το χει ηδη περασει..μηπως να ανοιγες κανενα νεο θεματακι στο φορουμ?να σου απαντησουν κ αλλες μανουλες πριν την Δωρα μας..για σκεψου το.. Rolling Eyes

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Κοριτσια μου δηλαδη τωρα στα τελειωματα της εγκυμοσυνης σας θα γινετε και μενταλιστ???? ΣΑς φανταζομαι τωρα ολες με τις κοιλιτσες τουρλα να στεκεστε η μια διπλα στην αλλη με μπολικο αιλαινερ στα ματια, μαυρη κελεμπια και τα χερακια μπροστα σε τριγωνο να λετε " κατεβα, κατεβα, κατεβα, γυρνα, γυρνα, γυρνα" και ο γκελερ να σας κοιταει ολο περηφανια!!! χχαχαχαχαχαχαχ

Και τωρα που κοιμηθηκε πρεπει να σιδερωσωωωωωωωω. φτου! Λετε να το ξυπνησω????

ντουλεψε, ντουλεψε..το θυμασαι το σκηνικο με τα ρολογια ε?ε ρε γιουρι..ποιος θα στο λεγε οτι θα τυχαινες τετοιας αναγνωρισης απο ενα ματσο εγκυουλες!!! Razz Razz Razz Razz

μη το γελας ομως Σμαρω μου..τι να κανουμε?απηυδησαμε οι γυναικες!(δεν εχω ιδεα πως γραφεται αυτο.. scratch )

οσον αφορα το επιθετο, μια μεγααααααααααααλη οικογενεια ειμαστε ολες!ωραια ατμοσφαιρα..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!Σμαρω μου μην την μαθαινεις στην απολυτη ησυχια..δεν νομιζω ο ατμος να την ξυπνησει την χουζουρω σου!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη μου δεν ξερω αν θα σε βοηθησει να ανοιξεις θεματακι γι'αυτο. Καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και υπαρχουν παραγοντες και λεπτομερειες που καθοριζουν την μεθοδο που θα ακολουθηθει τις οποιες μπορει καν να μην γνωριζουμε εμεις. Κι επειδη ειναι ευαισθητο και λεπτο θεμα, φοβαμαι μηπως μπερδευτεις παραπανω.

Αρα κοριτσια διπλα στο εκλασαμεντες επιθετο μπαινει και το γκελερ??? χιχιχι

Λουκια ισα ισα το αντιθετο κανω. Ολη μερα κατι τραγουδαει μεσα στο σπιτι για να μην μαθει στην ησυχια. Το προβλημα μου με το σιδερο αυτην την στιγμη ειναι οτι η χιονατη κοιμαται στο σαλονι και η σιδερωστρα και τα 7 πλυντηρια ειναι στον πανω οροφο. Αρα ή ρισκαρω να την παρω αγκαλια και να την παω πανω μαζι μου και να την ξυπνησω, ή τα κατεβαζω ολα κατω και κανω το σαλονι γυφτικο τσαντηρι!!!
Μαλλον θα τα κατεβασω....ααααααααχχχχχχχχχχ

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω για γυφτικο τσαντηρι σε κοβω Σμαρω μου ...χααχαχαχαχαχχα

μπα , για θεματακι δεν το κοβω να κανω ...απλα τη Δωρα θα τη ρωτησω και λογω ιδιας καταστασης αλλα και γιατι κατι παραπανω ξερει και παντα οι αποψεις μας συμπιπτουν, τις εχω εμπιστοσυνη ... και υπολογιζω πολυ τη γνωμη της.. SmileSmileSmile

ελπιζω να μπει για να μπορεσω να τη ρωτησω πριν γεννησω .. SmileSmileSmile

Γκελερ-εκλασαμεντες εεεεεεε??? χααχαχαχαχαχαχ

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω κατω θα τα κατεβαζα..λιγα λιγα ομως..δεν νομιζω να σε αφησει να τα κανεις κ ολα εξαλλου!θα ξυπνησει για μαμ παλι σε κανα 2ωρο!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααααακυρο το σιδεροοοοοοοοοοοο
Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 606100 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 606100 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 606100 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 606100 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 606100

Ξυυπνησε η χιονατη!!!!!!!!
παλι για Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 401147 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 401147 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 401147 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 401147 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 401147 μας βλεπω και για Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 612298 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 612298 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 612298 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 612298 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 612298 !!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποτε προλαβε καλε???????????
ωχ, κατι μου λεει οτι ο Χρηστος θα περασει ασχημα οταν γεννηθει κι η δικια μας η μπουμπου!! Razz Razz Razz

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχααχαχ..... αυτα ειναι , μαμ κακα και νανι ...τιποτα αλλο δεν προλαβαινεις να κανεις ..χααχχααχαχαα

κοριτσια μου λεω να την κανω για περπατημα τωρα ... θα τα πουμε το απογευμα η αυριο μετα το γιατρο ...

φιλακια Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 417472 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #15 !! - Σελίδα 22 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις